Academic literature on the topic 'Гарантії безпеки'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Гарантії безпеки.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Гарантії безпеки"

1

Кошиков, Д. О. "ГАРАНТІЇ ПРАВ УЧАСНИКІВ АДМІНІСТРАТИВНО-ПРАВОВИХ ВІДНОСИН У СФЕРІ РЕАЛІЗАЦІЇ ДЕРЖАВНОЇ ПОЛІТИКИ У СФЕРІ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ДЕРЖАВИ." Juridical science, no. 2(104) (July 15, 2021): 184–91. http://dx.doi.org/10.32844/2222-5374-2020-104-2.22.

Full text
Abstract:
Актуальність статті полягає в тому, що норми права регулюють майже всі сфери суспільного життя, в тому числі закріплюють основоположні права і свободи, що виникають у осіб у зв’язку з їх участю у різних видах правовідносин. В контексті викладеного сфера реалізації державної політики у сфері забезпечення економічної безпеки держави не є виключенням, з огляду на те, що механізм забезпечення адміністративно- правових відносин, що функціонує в цій сфері, включає власні специфічні гарантії. Саме останні забезпечують стабільний розвиток адміністративно-правових відносин у сфері реалізації державної політики у сфері забезпечення економічної безпеки держави, а тому їх встановлення є обов’язковим компонентом державної політики в зазначеній сфері. Зазначено, що правові гарантії набувають специфічних рис в залежності від виду правовідносин, учасниками яких є відповідні суб’єкти, а також від сфери, в якій такі правовідносини виникають. У зв’язку з чим виокремлено ознаки адміністративно-правових відносин щодо реалізації державної політики у сфері забезпечення економічної безпеки держави. Під гарантіями прав учасників адміністративно-правових відносин щодо реалізації державної політики у сфері забезпечення економічної безпеки держави запропоновано розуміти сукупність нормативно-закріплених положень, що забезпечують можливість уповноважених суб’єктів, які вступають у адміністративно- правові відносини в сфері забезпечення економічної безпеки держави, зокрема з приводу формування та реалізації державної політики, охороняти та захищати власні права та безперешкодно здійснювати професійну діяльність, отримувати належне матеріально-технічне забезпечення, приймати нормативні та управлінські рішення; здійснювати заходи організаційного характеру та звертатися за захистом свої прав до суду. Запропоновано класифікацію гарантій прав учасників адміністративно- правових відносин щодо реалізації державної політики у сфері забезпечення економічної безпеки держави за такими критеріями: - сферою дії: загальні, якими користуються всі без виключення учасни- ки вказаних правовідносин, і спеціальні, які характерні для окремих суб’єктів (прийняття обов’язкових до виконання рішень, незалежність при здійсненні власної професійної діяльності та прийняття рішень тощо); - в залежності від суб’єкта, якому належить така гарантія: гарантії прав вищих органів державної влади, центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, інституцій громадянського суспільства; - змістом (характером) юридичних гарантій: а) нормативні; б) організаційні; в) матеріально-технічні; г) правоохоронні.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Мулявка, Д. Г. "ГАРАНТІЇ ЗДІЙСНЕННЯ НЕДЕРЖАВНОЇ ОХОРОННОЇТА ПРИВАТНОЇ ДЕТЕКТИВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ: АДМІНІСТРАТИВНО-ПРАВОВИЙ АСПЕКТ." Прикарпатський юридичний вісник 2, no. 4(29) (April 22, 2020): 141–43. http://dx.doi.org/10.32837/pyuv.v2i4(29).451.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто сутність і структуру гарантій законності недержавної охоронної та приватної де-тективної діяльності в адміністративно-правовому аспекті. Гарантії функціонування суб’єктів недержав-ної охоронної та приватної детективної (розшукової) діяльності поділено на три групи: гарантії законно-сті недержавної охоронної та приватної детективної (розшукової) діяльності; гарантії безпеки здійснення недержавної охоронної та приватної детективної (роз-шукової) діяльності; гарантії поєднання приватних і публічних інтересів під час здійснення недержав-ної охоронної та приватної детективної (розшукової) діяльності. Гарантії законності представлені як сукупність інституційних, політичних і правових умов, за яких забезпечується додержання вимог законів і підзакон-них правових актів, якими регламентується недер-жавна охоронна та приватна детективна (розшуко-ва) діяльність. Автор відносить до правових гарантій законності діяльності суб’єктів приватної детективної (розшукової) та недержавної охоронної діяльності такі: 1) матеріальні гарантії, до яких належать: а) принци-пи верховенства права, законності, диспозитивності, об’єктивності та неупередженості, дотримання прав, свобод і законних інтересів фізичних і юридичних осіб, поваги до людської гідності; б) заборони, відпо-відно до яких представник недержавної служби охо-рони або приватний детектив не може бути службо-вою чи посадовою особою органів державної влади, органів місцевого самоврядування, правоохоронних чи судових органів влади; в) ведення Національною поліцією України Єдиного реєстру суб’єктів приватної детективної (розшукової) діяльності з метою збирання, зберігання, обліку та надання достовірної інформації про чисельність і їх персональний склад. Автор визначає гарантії безпеки здійснення недер-жавної охоронної та приватної детективної діяльності як систему прийомів і способів, використання яких дає змогу знизити ризики спричинення шкоди життю, здоров’ю, фінансовим та іншим охоронюваним правам інтересів приватних детективів і їх об’єднань, а також фізичних і юридичних осіб, що користуються їхніми послугами. У статті визначено особливості гарантій по-єднання приватних і публічних інтересів під час здійс-нення недержавної охоронної та приватної детективної діяльності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

ТИХОМИРОВ, Д. О. "ДЕЯКІ АСПЕКТИ ОСМИСЛЕННЯ БЕЗПЕКИ ТА ЇЇ ГАРАНТІЇ." Scientific Journal of Public and Private Law 2, no. 5 (2019): 14–20. http://dx.doi.org/10.32844/2618-1258.2019.5-2.3.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Давидова, Ірина Віталіївна. "ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ЯК ГАРАНТІЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС СТВОРЕННЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ." Часопис цивілістики, no. 35 (February 16, 2020): 55–59. http://dx.doi.org/10.32837/chc.v0i35.188.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена аналізу особливостей використання інформаційних технологій як гарантії інформаційної безпеки під час створення юридичних осіб. Зроблено висновок про виникнення загрози захищеності державної реєстрації юридичної особи за допомогою Інтернету й електронного підпису, в тому числі безпеки у використанні електронного підпису. Тому використання захищених електронних сервісів і кваліфікованих електронних підписів є одним із факторів гарантування інформаційної безпеки під час створення юридичних осіб.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Вербицький, О. "Адміністративно-правові гарантії забезпечення власної безпеки працівників поліції." Зовнішня торгівля: економіка, фінанси, право. Серія. Юридичні науки, no. 5 (106) (2019): 88–100.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Вербицький, О. "Адміністративно-правові гарантії забезпечення власної безпеки працівників поліції." Зовнішня торгівля: економіка, фінанси, право. Серія. Юридичні науки, no. 5 (106) (2019): 88–100.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Bilyk, R. R. "ПРІОРИТЕТИ ТА ЗАСОБИ СИНХРОНІЗАЦІЇ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ РЕГІОНІВ УКРАЇНИ." Scientific Bulletin of UNFU 25, no. 7 (September 24, 2015): 79–84. http://dx.doi.org/10.15421/40250712.

Full text
Abstract:
Доведено, що орієнтація соціальної політики в бік інтелектуалізації та підвищення якості життя населення синхронно забезпечує та покращує гарантії досягнення очікуваних результатів розвитку економічної безпеки регіону. Визначено, що про пріоритетність соціальної політики з метою забезпечення економічної безпеки регіонів свідчать її системні та динамічні складові структурного досягнення результатів, від яких формуються необхідні просторово-територіальні заходи ефективного розроблення та реалізації. Обґрунтовано, що синхронізація соціальної політики із цілями забезпечення економічної безпеки формує загальний соціально-економічний стан території.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Ostudimov , B. А. "Ключові проблеми забезпечення енергетичної безпеки." Scientific Papers of the Legislation Institute of the Verkhovna Rada of Ukraine, no. 4 (July 21, 2021): 64–70. http://dx.doi.org/10.32886/instzak.2021.04.07.

Full text
Abstract:
Метою статті є здійснення комплексного аналізу забезпечення енергетичної безпеки в Україні з метою виокремлення існуючих проблем, а також визначення напрямів і шляхів їх вирішення. Наукова новизна. Питання енергетичної безпеки є багатогранними, що зумовлює міжгалузевий і міждисциплінарний підходи до її вивчення. Загалом енергетична безпека трактується як стан захищеності носіїв енергетичних інтересів, насамперед людини, регіону, держави, від загроз дефіциту в забезпеченні їх потреб в енергії за допомогою гарантованого доступу до безпечних для життя і здоров’я людини та нації, навколишнього середовища енергетичних послуг високої якості за доступними цінами на умовах безперервності, надійності, диверсифікованості джерел енергопостачання, ефективності та раціональності, використання відновлюваних джерел енергії та рівного доступу. За результатами дослідження відзначено ряд ключових проблем на шляху забезпечення енергетичної безпеки в Україні: реалізація державної енергетичної політики в Україні, прогалини та суперечності її правового регулювання, недосконалість інституційного механізму, корупційні ризики й загрози, енергетична бідність і т.д. Висновки. З-поміж актуальних першочергових завдань на шляху вирішення існуючих проблем є ширше використання відновлюваних джерел енергії, зміцнення кібернетичної безпеки в енергетиці, а також сприяння інтеграції енергетичних ринків України до відповідних ринків ЄС, розбудова європейської моделі енергетичної безпеки в Україні. Окрім того, необхідними є якісні, надійні та доступні за ціною енергетичні послуги для всього населення, відповідні дієві гарантії їх забезпечення. Отже, закономірною є потреба удосконалення нормативно-правової та інституційної основ енергетичної безпеки України, вивчення зарубіжного досвіду її регламентації, енергозбереження, перспектив відновлювальної енергетики, інтелектуальної енергетичної системи України, забезпечення екологічної рі
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Трофимович, Л. В. "Будапештський меморандум 1994 р. та міжнародні "гарантії" безпеки України." Військово-науковий вісник, Вип. 26 (2016): 276–89.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Шумна, Л. П., Б. І. Сташків, Т. Ю. Коренькова, and Д. Ю. Чабанюк. "ТЕОРЕТИЧНІ АСПЕКТИ СОЦІАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ В УКРАЇНІ." Наукові праці Національного університету “Одеська юридична академія” 26 (July 22, 2020): 163–69. http://dx.doi.org/10.32837/npnuola.v26i0.673.

Full text
Abstract:
Статтю присвячено розкриттю й обґрунтуванню поняття та ознак соціальної безпеки у сфері соціального забезпечення. У статті проаналізовано соціальну безпеку у сфері соціального забезпечення як один із підвидів соціальної безпеки, яка характеризується всіма основними ознаками останньої. Специфіка проявляється у сфері забезпечення вказаної безпеки. Автори дійшли висновку, що індикатором підтримки добробуту на достатньому рівні, який пом'якшує зубожіння населення, виступають державні соціальні гарантії та державні соціальні стандарти, що дають змогу забезпечити людині дохід, достатній для задоволення її потреб. Аналізуючи нормативні акти, в яких закріплено поняття «гарантований мінімальний дохід» автори співвідносять його з основними (природними) правами людини, такими як право на достатній життєвий рівень і право на людську гідність. А аналіз раніше чинної ст. 6 Закону України «Про основи національної безпеки України» дає нам визначений перелік основних загроз соціальної безпеки у сфері соціального забезпечення, а саме: збільшення кількості осіб із доходом, який нижчий від реального прожиткового мінімуму; зростання кількості населення, яке психологічно відносить себе до бідних; маніпуляції з показниками рівня, що спричиняють соціальну напругу (масові і тривалі мітинги, страйки, пікетування, голодування, петиції, захоплення будівель тощо); збільшення кількості осіб, які за досягнення пенсійного віку не набули права на пенсію; неможливість розвивати та утримувати наявну інфраструктуру надання соціальних послуг; значне зменшення вартості призначених соціальних виплат через інфляцію та девальвацію національної валюти та відмови від своєчасного осучаснення пенсійних виплат; затримки із соціальними виплатами; збільшення кількості осіб, які отримають субсидії, або їх скорочення без достатнього обґрунтування тощо.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Гарантії безпеки"

1

Кошиков, Д. О. "Адміністративно-правові засади реалізації державної політики у сфері забезпечення економічної безпеки держави." Thesis, Харківський національний університет внутрішніх справ, 2021. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/82907.

Full text
Abstract:
Дисертацію присвячено аналізу адміністративно-правових засад реалізації державної політики у сфері забезпечення економічної безпеки держави. Охарактеризовано економічну безпеку держави як об’єкт адміністративно-правового регулювання. Визначено зміст, принципи та функції державної політики у сфері забезпечення економічної безпеки держави. Проаналізовано правові засади реалізації такої політики та з’ясовано місце серед них положень адміністративного законодавства. Встановлено систему суб’єктів реалізації державної політики у сфері забезпечення економічної безпеки держави. Визначено особливості діяльності загальних та спеціальних суб’єктів. З’ясовано роль та місце органів місцевого самоврядування та інституцій громадянського суспільства в механізмі реалізації державної політики у сфері забезпечення економічної безпеки держави. Досліджено сутність та види форм і методів реалізації державної політики у сфері забезпечення економічної безпеки держави. Розкрито особливості гарантій прав учасників адміністративно-правових відносин у сфері реалізації державної політики у сфері забезпечення економічної безпеки держави. Сформульовано пропозиції щодо формування системи критеріїв оцінки ефективності реалізації державної політики у сфері забезпечення економічної безпеки держави. Визначено шляхи удосконалення формування та реалізації державної політики у сфері забезпечення економічної безпеки, узагальнено зарубіжний досвід такого регулювання та опрацьовано можливості його використання в Україні.
Диссертация посвящена анализу административно-правовых основ реализации государственной политики в сфере обеспечения экономической безопасности государства. Охарактеризована экономическая безопасность государства как объект административно- правового регулирования. Определены содержание, принципы, функции государственной политики в сфере обеспечения экономической безопасности государства. Проанализированы правовые основы реализации государственной политики в сфере обеспечения экономической безопасности государства. Аргументировано, что, кроме принятия норм административно-правового характера, административно-правовое регулирование проявляется в реализации субъектами публичной администрации властных распорядительных полномочий (контрольных, инспекционных, организационных). Установлена система субъектов реализации государственной политики в сфере обеспечения экономической безопасности государства. Выделены признаки, которые присущи системе таких субъектов. Определены особенности деятельности общих и специальных субъектов. Выяснено место органов местного самоуправления и институтов гражданского общества в механизме реализации государственной политики в сфере обеспечения экономической безопасности государства. Исследована сущность форм реализации государственной политики в сфере обеспечения экономической безопасности государства. Комплексный подход к применению критериев классификации указанных форм позволил сформировать систему форм реализации указанной политики: правовые (нормотворческая и правоприменительная); неправовые (организационные). Определены методы реализации государственной политики в сфере обеспечения экономической безопасности государства. Раскрыты особенности гарантий прав участников административно-правовых отношений в сфере реализации обеспечения экономической безопасности государства. Предложена классификация гарантий по таким критериям: сфера действия; в зависимости от субъекта, которому принадлежит гарантия; содержание гарантий. По результатам обобщения мировой практики обеспечения экономической безопасности сформулированы предложения и рекомендации по повышению эффективности проведения финансового мониторинга, противодействия отмыванию денег, финансированию терроризма, осуществления производства по делам об экономических и финансовых правонарушениях, мониторинга закупок. Сформулированы предложения по формированию системы критериев оценки эффективности реализации государственной политики: эффективность внутренней управленческой деятельности; доверие населения к правоохранительным органам; показатели противодействия преступлениям и другим правонарушениям в сфере экономики, хозяйственной деятельности, коррупции. Определены пути совершенствования реализации государственной политики в сфере обеспечения экономической безопасности.
The dissertation is focused on the analysis of administrative and legal principles of implementing the state policy in the field of ensuring economic security of the country. The economic security of the country as an object of administrative and legal regulation has been characterized. The content, principles and functions of the state policy in the field of ensuring economic security of the country have been determined. The legal principles of implementing this policy have been analyzed and the place of administrative legislation provisions has been revealed among them. The system of subjects of implementing the state policy in the field of ensuring economic security of the country has been established. Specific features of the activity of general and special subjects have been determined. The author has characterized local self-government agencies as subjects that implement the state policy in the field of ensuring economic security of the country. The role and place of civil society institutions within the mechanism of implementing the state policy in the field of ensuring economic security of the country have been clarified. The essence and types of the forms and methods of implementing the state policy in the field of ensuring economic security of the country have been studied. Specific features of the guarantees of the rights of participants of administrative and legal relations in the sphere of implementing the state policy in the field of ensuring economic security of the country have been revealed. The author has formulated propositions for the formation of the system of criteria for assessing the efficiency of the state policy in the field of ensuring economic security of the country. The author has defined the ways of improving the formation and realization of the state policy in the field of ensuring economic security; has generalized international experience of such regulation; and has worked out the possibilities of its application in Ukraine.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Сітало, Ю. С. "Судові органи як гарант економічної безпеки держави." Master's thesis, Сумський державний університет, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/76418.

Full text
Abstract:
Економічна безпека держави полягає в здатності народного господарства розвиватися у стійкому розширеному масштабі, задовольняти реальні економічні потреби суспільства на рівні, не нижчому від критичної межі, забезпечувати економічну незалежність держави, протистояти існуючим і зненацька виниклим небезпекам і загрозам. На сьогоднішній день дослідження питання забезпечення та гарантування економічної безпеки є одним з найактуальніших, оскільки соціально-економічний розвиток України постійно перебуває під впливом різних зовнішніх та внутрішніх факторів, а тому виникають нові загрози та ризики сталого існування економічної безпеки. Судові органи як один із гарантів економічної безпеки покликані розглядати справи про злочини, що завдають шкоди економічній безпеці України, захищати суб’єктів економічної безпеки, в разі порушення їхніх прав, свобод, законних інтересів та ін. Тому дослідження діяльності судів, їх функцій, завдань, повноважень в сфері економічної безпеки, визначення їх основних проблем при здійсненні правосуддя потребує більш глибокого вивчення та аналізу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Півень, А. О. "Недержавні пенсійні фонди як гарант соціально-економічної безпеки працівників аварійно-рятувальних служб." Thesis, ХНЕУ, 2010. http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/3708.

Full text
Abstract:
Розглянуто переваги відкриття особистого пенсійного рахунку для працівників аварійно-рятувальних служб як для працюючих у сфері з підвищеними ризиками й небезпекою для життя та здоров’я. The advantages of individual pension account for employees of rescue services, who works in high risk sphere, are grounded.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Лошакова, Світлана Євгенівна. "Економічна безпека як гарант отримання високих економічних результатів діяльності підприємства." Thesis, НТУ "ХПІ", 2013. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/26728.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Безвін, О. С., Ігор Володимирович Каріх, Игорь Владимирович Карих, and Ihor Volodymyrovych Karikh. "Національна безпека України як гарант стабільності та розвитку в демократичній державі." Thesis, Сумський державний університет, 2020. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/78699.

Full text
Abstract:
Безпека людей, їх захищеність від різних небезпек і загроз хвилюють людину, як істоту розумну (homo sapiens), c перших років свого життя. На ранніх стадіях функціонування і розвитку людського суспільства, безпека зводилася головним чином до захисту від небезпечного впливу природних явищ і здатності людини забезпечувати своє існування. Сучасний світ сповнений гострих суперечностей політичного, економічного, соціального і історичного характеру. У цій ситуації особливо складно доводиться Україні, так як вона має унікальні географічне положення, природні ресурси, багатонаціональне населення, тощо. Тому для нашої країни дуже важливим є забезпечення національної безпеки, без якої неможливий її розвиток.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Гвоздьов, Р. Ю., О. В. Сєвєрінов, and В. М. Караваєв. "Методика формального проектування комплексних систем захисту інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах." Thesis, ХНУРЕ, 2021. https://openarchive.nure.ua/handle/document/15756.

Full text
Abstract:
Метою доповіді є аналіз існуючих мов формального опису системи, які в перспективі можуть використовуватися для проектування КСЗІ в ІТС та створення наукового підґрунтя для подальших досліджень в цій сфері. Формалізовані моделі політики безпеки інформації та ІТС, можуть бути використані при побудові системи оцінки вразливостей системи.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Чайка, Тетяна Юріївна. "Проблема довіри в Інтернет-торгівлі." Thesis, НТУ "ХПІ", 2013. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/23578.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Шелудько, Владислав Валерійович. "Екологічна безпека України як складова національної безпеки України: проблеми правового регулювання та гарантії реалізації." Магістерська робота, 2020. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/2578.

Full text
Abstract:
Шелудько В. В. Екологічна безпека України як складова національної безпеки України: проблеми правового регулювання та гарантії реалізації : кваліфікаціфна робота магістра спеціальності 081 "Право" / наук. керівник Р. В.Сінельнік. Запоріжжя : ЗНУ, 2020. 100 с.
UA : Кваліфікаційна робота складається зі 100 сторінок, містить 76 джерел використаної інформації. Однією з найважливіших проблем всього людства є проблеми екологічної безпеки. Однією з головних ознак цивілізованої держави є забезпечення екологічної безпеки країни. Мета кваліфікаційної роботи полягає в комплексному аналізі та детальному дослідженні екологічної безпеки України, особливостей боротьби з екологічними проблемами в зарубіжних країнах та шляхи удосконалення правового регулювання екологічної безпеки в Україні з порівнянням з досвідом зарубіжних країн. Об’єктом дослідження даної кваліфікаційної роботи є екологічна безпека України. Предметом дослідження є система заходів поліпшення екологічного стану.
EN : The qualification work consists of 100 pages, contains 76 scources of information used. One of the most important problems of all mankind is the problem of environmental safety. One of the main features of a civilized state is ensuring the ecological security of the country. The purpose of the qualification work is a comprehensive analysis and detailed study of Ukraine's environmental safety, features of dealing with environmental problems in foreign countries, and ways to improve the legal regulation of environmental safety in Ukraine with comparison with the experience of foreign countries. The object of study of this qualification is the environmental safety of Ukraine. The subject of the study is a system of measures to improve the ecological status.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Валентинович, Корнєєв Юрій. "Гарантії особистої безпеки працівників податкової міліції при використанні заходів фізичного впливу, спеціальних засобів та вогнепальної зброї." Thesis, 2001. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/24177.

Full text
Abstract:
Одним із важливих факторів забезпечення особистої безпеки працівників податкової міліції є удосконалення їх діяльності в різних ситуаціях та сферах службово-професійної діяльності. В жодному виді діяльності неможливо досягнути гарантій та ідеальної безпеки, будь-яка діяльність, а особливо співробітника податкової міліції небезпечна.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Валентинович, Корнєєв Юрій. "Гарантії особистої безпеки працівників податкової міліції при використанні заходів фізичного впливу, спеціальних засобів та вогнепальної зброї." Thesis, 2001. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/46786.

Full text
Abstract:
Одним із важливих факторів забезпечення особистої безпеки працівників податкової міліції є удосконалення їх діяльності в різних ситуаціях та сферах службово-професійної діяльності. В жодному виді діяльності неможливо досягнути гарантій та ідеальної безпеки, будь-яка діяльність, а особливо співробітника податкової міліції небезпечна.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography