Academic literature on the topic 'Галузі промисловості'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Галузі промисловості.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Галузі промисловості"

1

Derkach, Tatyana. "РОЛЬ ХІМІЧНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ В ЕКОНОМІЦІ УКРАЇНИ." Economic journal of Lesia Ukrainka Eastern European National University 1, no. 21 (March 30, 2020): 49–63. http://dx.doi.org/10.29038/2411-4014-2020-01-49-63.

Full text
Abstract:
В статті представлено результати дослідження розвитку хімічної промисловості та її роль в національному господарстві України. Визначена тенденція змінювання виручки від реалізації та питомої ваги хімічного виробництва в промисловості країни. Охарактеризований вплив хімічної галузі на ринок праці та рівень заробітної плати в галузі. Темпи зростання заробітної плати співставленні з індексом споживчих цін. Проаналізована частка витрат на охорону навколишнього середовища серед галузей переробної промисловості. З урахуванням того, що енергоресурси та їх вартість – одна з найгостріших проблем вітчизняної економіки, визначена динаміка використання теплової та електроенергії в хімічному виробництві. Розглянута структура капітальних інвестиції в галузях переробної промисловості Україні та динаміка капітальних витрат в хімічному виробництві. Представлений кореляційний та регресійний аналіз динаміки капітальних вкладень в галузь та динаміки обсягів реалізації. Проаналізовані основні показники, що характеризують інноваційну активність в хімічній промисловості.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Кондес, Тетяна. "Психологічний супровід професійного становлення майбутніх фахівців харчової промисловості." Теоретичні і прикладні проблеми психології, no. 3(50)T3 (2019): 164–74. http://dx.doi.org/10.33216/2219-2654-2019-50-3-3-164-174.

Full text
Abstract:
У статті проводиться теоретико-методологічний аналіз поняття «професіоналізм», описуються психологічні особливості розвитку професіоналізму. Розглянуто психологічний супровід формування професійно важливих якостей студентів, які отримують професії в галузі харчової промисловості. Описано механізм реалізації психологічного супроводу студентів, який реалізуються в навчально-професійному та професійно-орієнтованому середовищі закладів вищої освіти. У статті приділяється увага процесу формування готовності до професійної діяльності та професійного становлення фахівців харчової промисловості та його складових. Автором зазначається що професійне становлення особистості знаходиться під значним впливом особливостей та специфіки певної сфери діяльності. Встановлення складових професійної компетентності автор пов’язує із з’ясуванням особливостей цієї галузі та специфіки діяльності працівників харчової промисловості. Автор розглядає підходи науковців до визначення сутності професійного становлення фахівців різних галузей, змісту праці робітників галузі харчової промисловості. У статті розкриваються психологічні особливості професійного становлення спеціаліста, що дозволяє розглядати і характеризувати цей феномен у статиці й динаміці. Визначено, що професійне становлення фахівця спирається на систему ціннісних орієнтирів та мотивів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Tuboltsev, Leonid, and Anatoliy Grinev. "ПРОБЛЕМНІ АСПЕКТИ РОЗВИТКУ ГІРНИЧО-МЕТАЛУРГІЙНОГО КОМПЛЕКСУ УКРАЇНИ." Metallurgicheskaya i gornorudnaya promyshlennost, no. 1 (March 30, 2020): 47–56. http://dx.doi.org/10.34185/0543-5749.2020-1-47-56.

Full text
Abstract:
Метою роботи є виявлення позитивних моментів розвитку чорної металургії України в сучасних умовах нової промислової революції. Відзначено, що чорна металургія і сьогодні визначає економіку промислово розвинених країн як базова галузь. Україна має всі можливості для розвитку металургії, володіє сировинним, промисловим і трудовим потенціалом, проте в останні роки галузь втрачає свої позиції. Для аналізу стану чорної металургії в роботі використано найважливіші параметри, що характеризують її роботу, зокрема, обсяги та структура виробництва металопродукції, обсяги і структура експорту і імпорту, цінова політика в галузі, використання інвестиційних ресурсів. Наведено основні характеристики доменного, сталеплавильного і прокатного виробництва. Відзначено, що приватизація підприємств металургійної промисловості свого часу стабілізувала їх роботу, однак y даний час державі слід відродити свій вплив на формування промислової політики в промисловості, і в металургійній галузі зокрема. Наведено аналіз внутрішніх і зовнішніх факторів, що впливають на розвиток металургійної галузі в довгостроковій перспективі. Відзначено, що промислово розвинені країни знижують свій імпортний потенціал за рахунок розвитку власної металургії, що зменшує можливості для експорту металопродукції з інших країн, у т.ч. і з України. Наведено основні завдання, що стоять перед металургією України в сучасних умовах. Відзначено об'єктивні і суб'єктивні чинники, що впливають на роботу металургії. Наведено дані, що характеризують інвестиційні процеси в Україні і РФ в різні роки. Відзначено перспективи розвитку металургійних технологій в Україні. Для вирішення перспективних завдань галузі доцільно розробити Стратегію розвитку промисловості і ширше використовувати науково-технічний потенціал вітчизняних науково-дослідних інститутів, в т.ч. НАН України.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Прав, Юрій. "БУДІВЕЛЬНА ГАЛУЗЬ ЯК ОБ’ЄКТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ." Public management 17, no. 2 (February 27, 2019): 230–40. http://dx.doi.org/10.32689/2617-2224-2019-17-2-230-240.

Full text
Abstract:
Розглядаються актуальні питання розвитку будівельної галузі України з урахуванням трансформаційних процесів національної економіки та переходу на євроінтеграційний вектор розвитку. Будівельна галузь є од- нією з галузей мультиплікаторів, які здатні забезпечити зростання супутніх галузей народного господарства (для галузі будівництва це понад 70 галузей промисловості), забезпечити інвестиційну привабливість економіки. Акту- альність розвитку будівельної галузі також полягає у соціальному забезпеченні через реалізацію проектів будівництва комерційної нерухомості з ме- тою розвитку малого та середнього бізнесу та житлових площ для вирішення соціально-побутових питань населення. Таким чином, актуальність розвитку будівельної галузі визначає необхідність пошуку механізмів державного ре- гулювання у будівництві з метою забезпечення ефективного функціонуван- ня будівельної сфери. Дієвим механізмом забезпечення розвитку економіки є налагодження раціональної системи державного управління. Система дер- жавного управління включає у себе комплекс взаємоузгоджуваних механіз- мів впливу на суб’єкт управління з метою реалізації управлінських функцій держави: планування, прогнозування, регулювання, організації, моніторин- гу, контролю — шляхом наділення владними повноваженнями органи дер- жавної влади відповідно до ієрархічної структури чи делегування владних повноважень у межах, зазначених чинним законодавством, органам громад- ського контролю або приватним структурам. Реалізація управлінських цілей полягає у розробці організаційно-економічного механізму через реалізацію управлінських функцій, застосування інформаційно-аналітичного забезпе- чення та формування умов для їх практичного впровадження. Отже, у статті розглядаються теоретико-методичні підходи до розвитку ефективних ме- ханізмів державного управління галуззю будівництва з урахуванням вимог національного будівельного ринку, стратегічних цілей розвитку економічної системи країни та максимальної реалізації потенціалу будівельної галузі для забезпечення її конкурентоспроможності в умовах євроінтеграційних проце- сів та виходу на світові ринки збуту
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Нусінов, В. "Дослідження економіки базової галузі промисловості." Економіка України, no. 5 (2006): 93–94.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Ковальчук, Ірина Ігорівна, Ігор Васильович Ковальчук, and Анастасія Валентинівна Морочківська. "СУЧАСНИЙ СТАН І ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ГАЛУЗІ КОЗІВНИЦТВА." Bulletin of Sumy National Agrarian University. The series: Livestock, no. 4 (47) (January 6, 2022): 82–86. http://dx.doi.org/10.32845/bsnau.lvst.2021.4.14.

Full text
Abstract:
Однією із галузей, що займає чільне місце у забезпеченні населення продуктами харчування є козівництво. У країнах із розвиненим тваринництвом, козівництво ‒ це важлива галузь сільського господарства, що зумовлено її поліпродуктивністю (джерело продуктів харчування ‒ молоко, сири, жир і сировина для різних галузей промисловості). В Європі козівництво розвивається за рахунок впровадження у виробництво сучасних технологій утримання, механізованого доїння, селекційно-племінної робити, яка спрямована на поліпшення молочної продуктивності кіз, а також за рахунок створення ряду молокопереробних підприємств. На жаль, в Україні галузь перебуває на стадії формування і потребує додаткової уваги з боку науковців та держави. У даній статті проаналізовано статистичні дані щодо поголів’я кіз і сучасного стану розвитку галузі козівництва в Україні, визначено основні кількісні показники продуктивності (надій молока), а також описано перспективи розвитку галузі в цілому. Запропоновано основні заходи з поліпшення ведення галузі, а саме: впровадження селекційних досягнень, механізаціі процесів утримання та доїння, профілактики захворювань, формування культури споживання продуктів козівництва тощо. Крім того, на прикладі господарства «Мила кізонька Гай», що розташоване у Житомирській області продемонстровано модель розвитку фермерського господарства з утримання кіз. Визначено, що незважаючи на різні кризові фактори у тваринництві і, зокрема, в козівництві галузь має потенціал до розвитку. В роботі використано статистичні та аналітичні методи досліджень.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Derkach, Tatyana. "ДОСЛІДЖЕННЯ СУЧАСНОГО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ХІМІЧНОЇ ІНДУСТРІЇ В УКРАЇНІ." Economic journal of Lesia Ukrainka Eastern European National University 4, no. 20 (December 30, 2019): 42–54. http://dx.doi.org/10.29038/2411-4014-2019-04-42-54.

Full text
Abstract:
Анотація. В статті представлено результати дослідження особливостей економічного розвитку хімічної галузі в Україні. Визначена роль хімічного виробництва в господарстві країни та частка галузі в структурі промисловості. Представлена порівняльна характеристика експорту та імпорту хімічної продукції України з країнами ЄС, визначена рейтингова позиція України за цими показниками, проаналізовані тенденції зовнішньоекономічної торгівлі України продукцією хімічної галузі. Проаналізована динаміка обсягів реалізації хімічної продукції, в тому числі визначені регіони лідери та аутсайдери хімічного виробництва. На основі порівняння основних показників роботи хімічних підприємств в докризовому 2013 році та 2015 році, другому з початку економічної кризи, визначений вплив кризи на галузь. В ході дослідження встановлено, що однією з головних перешкод розвитку галузі є застаріле технологічне обладнання, а подолати цю перешкоду не вдається через відсутність власних коштів та незадовільний інвестиційний клімат країни. В порівнянні з виробництвом основної хімічної продукції фармацевтичне виробництво має кращі результати діяльності, що природно, оскільки в Україні вікова група населення пенсійного та передпенсійного віку – основних покупців лікарських засобів – є домінуючою. В результаті проведеного дослідження визначені основні проблеми, що сьогодні гальмують розвиток хімічної промисловості та перелічені основні шляхи розвитку галузі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Yashchenko, L. О. "Інвестиційна привабливість галузей харчової промисловості України." Scientific Bulletin of the National Academy of Statistics, Accounting and Audit, no. 1-2 (September 20, 2017): 68–76. http://dx.doi.org/10.31767/nasoa.1-2.2017.09.

Full text
Abstract:
В статті проаналізовано тенденції щодо основних засобів у харчовій промисловості, оцінено загальну інвестиційну привабливість харчової промисловості та виявлено найбільш і найменш інвестиційно привабливі її галузі за допомогою кластерного аналізу. Запропоновано стратегічні напрями державної політики щодо інвестиційної діяльності в харчовій галузі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Гурочкіна, В. В., and Л. В. Кравченко. "СВІТОВІ ТРЕНДИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ." Збірник наукових праць Університету державної фіскальної служби України, no. 2 (February 12, 2020): 46–66. http://dx.doi.org/10.33244/2617-5940.2.2019.46-66.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто сучасний стан та структура легкої промисловості. Досліджено місце у світовому рейтингу України, щодо умов ведення підприємницької діяльності та конкурентоспроможності в порівнянні із іншими країнами світу. Висвітлено позиції розвитку легкої промисловості України, ключові драйвери виробництва продукції та особливості в умовах нестабільного зовнішнього середовища. Досліджено показникидинаміки розвитку світової першості (ТОП-10) галузі легкої промисловості та показників їх капіталізації. Зазначено обсяги зовнішньої торгівлі України в розрізі текстильних готових виробів. Перелічено основні системні проблеми занепаду галузі та визначено стратегічні перспективи розвитку підприємств легкої промисловості України.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Омельченко, Т. "Системний аналіз метанової галузі вугільної промисловості." Формування ринкової економіки в Україні. Серія економічна, Вип. 25 (2011): 164–69.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Галузі промисловості"

1

Баланюк, Наталія Юріївна, Наталья Юрьевна Баланюк, Nataliia Yuriivna Balaniuk, and О. А. Пискун. "Застосуванні недержавних пенсійних схем у хімічній галузі промисловості." Thesis, Сумський державний університет, 2016. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/54161.

Full text
Abstract:
Після Другої світової війни у країнах Західної Європи активно почала запроваджуватися система додаткового пенсійного забезпечення у вигляді самокерованої структурної одиниці підприємства-вкладника. Це призвело до її поширення та функціонування на даний час в Австрії, Бельгії, Франції, Німеччині, Нідерландах, Швеції, Португалії.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Зенкіна, С. М., and Г. І. Хімічева. "Гармонізація національних стандартів з міжнародними в галузі легкої промисловості." Thesis, КНУТД, 2016. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/5251.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Дмитерко, М. О. "Проблеми та перспективи кластеризації галузі легкої промисловості м. Рубіжного (Луганська область)." Thesis, Сумський державний університет, 2014. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/42377.

Full text
Abstract:
Світовий досвід кластеризації економіки країни та постійне зростання кількості кластерів доводить їх результативність. Аналізуючи практичні результати використання кластерної форми організації економіки, можна сказати, що кластерні об’єднання дозволяють підвищити конкурентоспроможність економіки країни та її інноваційність за рахунок тісної співпраці між учасниками кластера. Тому для України питання кластеризації економіки є актуальним.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Дубенчук, М. С. "Обґрунтування перспектив розвитку кондитерської підгалузі харчової галузі промисловості України на макрорівні." Thesis, Одеський національний економічний університет, 2021. http://local.lib/diploma/Dubenchuk.pdf.

Full text
Abstract:
Доступ до роботи тільки на території бібліотеки ОНЕУ, для переходу натисніть на посилання нижче
Розглянуто сутність та особливості дослідження кон’юнктури; методичні підходи щодо аналізу кон’юнктури ринку; основні методи прогнозування кон’юнктури ринку. Виявлено специфіку кондитерської галузі України; проведено аналіз сучасного стану кондитерської галузі Україні. Визначено ключові проблеми кондитерської галузі Україні; зроблено прогноз стану ринку кондитерських виробів України; наведено перспективи розвитку кондитерської галузі України.
The essence and features of market research are considered; methodical approaches to the analysis of market conditions; basic methods of forecasting market conditions. The specifics of the confectionery industry of Ukraine are revealed; an analysis of the current state of the confectionery industry in Ukraine. The key problems of the confectionery industry in Ukraine have been identified; the forecast of a condition of the market of confectionery of Ukraine is made; the prospects of development of the confectionery industry of Ukraine are given.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Черкез, А. С. "Підвищення міжнародної конкурентоспроможності підприємства галузі харчової промисловості (на прикладі ТОВ «Пуратос Україна»)." Thesis, Одеський національний економічний університет, 2020. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/12515.

Full text
Abstract:
Кваліфікаційна робота магістра складається з трьох розділів. Об’єктом дослідження є міжнародна конкурентоспроможність ТОВ «Пуратос Україна» та шляхи її підвищення. У роботі розглядається сутність та рівні міжнародної конкурентоспроможності підприємства, визначаються чинники, що впливають на міжнародну конкурентоспроможність підприємства харчової галузі та методичний апарат визначення та оцінювання її рівня. Проаналізовано зовнішньоекономічну діяльність ТОВ «Пуратос Україна», здійснено аналіз впливу чинників, що сприяють та заважають формуванню конкурентних переваг підприємства на міжнародному ринку. Проведено оцінку рівня міжнародної конкурентоспроможності ТОВ «Пуратос Україна», побудовано радар міжнародної конкурентоспроможності. Запропоновано напрями підвищення міжнародної конкурентоспроможності ТОВ «Пуратос Україна», зокрема шляхом впровадження механізму управління зовнішньоторговельними операціями, оптимізації процесу пошуку контрагентів і встановлення контактів, зменшення витрат виробництва з метою зменшення собівартості товару, проведення гнучкої цінової політики, впровадження системи ціноутворення, що знижує ризики, пов’язані зі зміною валютного курсу.
The master's qualification work consists of three sections. The object of the study is the international competitiveness of Puratos Ukraine LLC and ways to increase it. The paper considers the essence and levels of international competitiveness of the enterprise, determines the factors influencing the international competitiveness of the food industry and the methodological apparatus for determining and assessing its level. The foreign economic activity of Puratos Ukraine LLC is analyzed, the analysis of the influence of the factors promoting and interfering with formation of competitive advantages of the enterprise in the international market is carried out. The level of international competitiveness of Puratos Ukraine LLC was assessed, and a radar of international competitiveness was built. The directions of increase of international competitiveness of Puratos Ukraine LLC are offered, in particular by introduction of the mechanism of management of foreign trade operations, optimization of process of search of contractors and establishment of contacts, reduction of production costs for the purpose of reduction of prime cost of goods. associated with changes in exchange rates.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Корнелюк, М. Ю. "Підвищення міжнародної конкурентоспроможності підприємства галузі кондитерської промисловості (на прикладі ТОВ «Рошен де Люкс»)." Thesis, Одеський національний економічний університет, 2021. http://local.lib/diploma/Kornelyuk.pdf.

Full text
Abstract:
Доступ до роботи тільки на території бібліотеки ОНЕУ, для переходу натисніть на посилання нижче
У роботі розглядаються теоретичні аспекти міжнародної конкурентоспроможності підприємства галузі кондитерської промисловості, визначається вплив внутрішнього та зовнішнього середовища на міжнародну конкурентоспроможність кондитерського підприємства та методи її визначення. Проаналізовано діяльність зовнішньоекономічну діяльність ТОВ «Рошен де Люкс», здійснено аналіз впливу чинників, що вказують позитивний та негативний вплив на міжнародну конкурентоспроможність підприємства, проаналізовано та визначено міжнародну конкурентоспроможність ТОВ «Рошен де Люкс». Запропоновано напрями підвищення міжнародної конкурентоспроможності ТОВ «Рошен де Люкс» конкурентного бенчмаркінгу, та системи управління міжнародною конкурентоспроможністю.
The master's qualification work consists of three sections. The object of the study is the international competitiveness of the confectionery industry and the process of its improvement. The paper considers the theoretical aspects of the international competitiveness of the confectionery industry, determines the impact of internal and external environment on the international competitiveness of the confectionery and methods of determining it. The activity of foreign economic activity of PJSC "Roshen de Luxe" is analyzed, the influence of the factors indicating positive and negative influence on the international competitiveness of the enterprise is analyzed, the international competitiveness of PJSC "Roshen de Luxe" is analyzed and determined. The directions of increase of the international competitiveness of PJSC "Roshen de Lux" of competitive benchmarking, and systems of management of the international competitiveness are offered.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Богдановська, Є. А. "Удосконалення імпортної діяльності підприємства галузі харчової промисловості (на прикладі Підприємства «ФЛАГМАН» у формі ТОВ)." Thesis, Одеський національний економічний університет, 2021. http://local.lib/diploma/Bohdanovksa.pdf.

Full text
Abstract:
Доступ до роботи тільки на території бібліотеки ОНЕУ, для переходу натисніть на посилання нижче
У роботі досліджено економічну сутність поняття «імпортна діяльність» підприємства та її особливості для підприємств галузі харчової промисловості, охарактеризовано основні чинники, що впливають на імпортну діяльність підприємства галузі харчової промисловості, узагальнено методи оцінювання ефективності імпортної діяльності підприємства галузі харчової. В ході дослідження надано організаційно-економічну характеристику Підприємству "ФЛАГМАН" у формі ТОВ як суб’єкту зовнішньо-економічної діяльності, проаналізовано чинники, що впливають на імпортну діяльність Підприємства "ФЛАГМАН" у формі ТОВ, оцінено ефективність імпортної діяльності Підприємства "ФЛАГМАН" у формі ТОВ. В результаті запропоновано шляхи удосконалення контролю за чинниками, що впливають на імпортну діяльність Підприємства "ФЛАГМАН" у формі ТОВ та розроблено шляхи оптимізації витрат на здійснення імпортної діяльності Підприємства "ФЛАГМАН" у формі ТОВ.
Qualification work for the Bachelor's Degree consists of three sections. The object of the study is the import activity of food industry enterprise and ways of its improvement. The economic essence of the concept of "import activity" of the enterprise and its features for the food industry enterprise are studied, the basic factors influencing import activity of the food industry enterprise are characterized, methods of estimation of efficiency of food industry enterprise import activity are generalized. In the course of the research the organizational and economic characteristics of FLAGMAN LTD as a subject of foreign economic activity are given, the factors influencing the import activity of FLAGMAN LTD are analyzed, the efficiency of import activity of FLAGMAN LTD is evaluated. As a result, ways of improvement of control over the factors affecting the import activity of FLAGMAN LTD are proposed and ways of costs optimization of import activity of FLAGMAN LTD are generated.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Семещенко, К. М. "Удосконалення експортної діяльності підприємства в галузі харчової промисловості (на прикладі СП «Вітмарк-Україна» ТОВ)." Thesis, Одеський національний економічний університет, 2020. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/12513.

Full text
Abstract:
Кваліфікаційна робота магістра складається з трьох розділів. Об’єктом дослідження є експортна діяльність СП «Вітмарк-Україна» ТОВ у галузі харчової промисловості та процес її вдосконалення. У роботі розглядаються теоретичні основи експортної діяльності великих промислових підприємств: визначено поняття експортної діяльності підприємства, досліджено та узагальнено чинники, що впливають на її ефективність, наведено методи оцінювання ефективності експортної діяльності. Проаналізовано чинники, що впливають на експортну діяльність СП «Вітмарк- Україна» ТОВ (за допомогою інструменту SWOT- та PEST- аналізу), проведено аналіз ескпортної діяльності підприємства, проаналізовано показники ефективності експортної діяльності СП «Вітмарк-Україна» ТОВ. Запропоновано основні напрями удосконалення експортної діяльності СП «Вітмарк-Україна» ТОВ у галузі харчової промисловості за рахунок оптимізації організаційної структури та нарощування експортного потенціалу підприємства.
Thesis consists of three chapters. Object of the study is the export activity of JV "Vitmark-Ukraine" Ltd. in the food industry and the process of its improvement. Diploma thesis deals of export activity of large industrial enterprises are considered in the work: the Concept of export activity of the enterprise is defined, the Factors influencing its efficiency are investigated and generalized, methods of estimation of efficiency of export activity are resulted. The SWOT- and PEST- analysis of factors influencing JV "Vitmark-Ukraine" Ltd. analyzed the ечзщке activity of the enterprise, analyzes the economic analysis of the export efficiency. The main directions of improvement of export activity of JV "Vitmark-Ukraine" Ltd. in the Food Industry by optimizing the organizational structure and increasing the export potential of the enterprise are proposed.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Шильберг, Г. В. "Удосконалення зовнішньоторговельної діяльності підприємства в галузі харчової промисловості (на прикладі ПрАТ ВО «Одеський консервний завод»)." Thesis, Одеський національний економічний університет, 2020. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/12516.

Full text
Abstract:
У роботі розглядаються теоретико-методологічні основи дослідження зовнішньоторговельної діяльності підприємств в галузі харчової промисловості. Систематизовано методи та підходи до оцінки зовнішньоторговельної діяльності підприємств на ринку харчової промисловості. Проаналізовано показники стану та динаміки зовнішньоторговельної діяльності ПрАТ ВО «Одеський консервний завод». Проведено SWOT-аналіз ПрАТ ВО «Одеський консервний завод». Проаналізовані показники ефективності зовнішньоторговельної діяльності ПрАТ ВО «Одеський консервний завод». Запропоновано напрями удосконалення зовнішньоторговельної діяльності ПрАТ ВО «Одеський консервний завод» шляхом оптимізації системи управлінських рішень на підприємстві, а також за рахунок диверсифікації виробництва та пошуку нових ринків збуту. Розглянуто удосконалення зовнішньоторговельної діяльності ПрАТ ВО «Одеський консервний завод» за рахунок інноваційної складової.
The paper considers the theoretical and methodological foundations of the study of foreign trade activities of enterprises in the food industry. Methods and approaches to the assessment of foreign trade activities of enterprises in the food industry are systematized. The indicators of the state and dynamics of foreign trade activity of PJSC “Productive association "Odessa canning factory" are analyzed. A SWOT analysis of PJSC “Productive association "Odessa canning factory" was conducted. The indicators of efficiency of foreign trade activity of PJSC “Productive association "Odessa canning factory" are analyzed. The directions of improvement of foreign trade activity of PJSC “Productive association "Odessa canning factory" by optimization of the system of management decisions at the enterprise, and also at the expense of diversification of production and search of new markets are offered. Improvement of foreign trade activity of PJSC “Productive association "Odessa canning factory" at the expense of an innovative component is considered.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Коваль, В. В. "Стан та перспективи підвищення ефективності зовнішньоекономічної діяльності підприємства в галузі кабельно-провідникової промисловості (на прикладі ПАТ «Одескабель»)." Thesis, Одеський національний економічний університет, 2021. http://local.lib/diploma/Koval.pdf.

Full text
Abstract:
Доступ до роботи тільки на території бібліотеки ОНЕУ, для переходу натисніть на посилання нижче
У роботі розглядаються теоретико-методичні основи дослідження ефективності зовнішньоекономічної діяльності підприємства в галузі кабельно-провідникової промисловості. Досліджено чинники впливу та методи оцінки ефективності зовнішньоекономічної діяльності промислового підприємства Охарактеризовано сучасний стан та динаміку зовнішньоекономічної діяльності ПАТ «Одескабель». Проведено SWOT- та PEST-аналіз ПАТ «Одескабель». Проаналізовано показники ефективності зовнішньоекономічної діяльності ПАТ «Одескабель». Запропоновано напрями підвищення ефективності зовнішньоекономічної діяльності ПАТ «Одескабель» шляхом виходу на новий ринок збуту, а також удосконалення інноваційної складової, а саме впровадження CRM- та ERP-систем.
The bachelor's thesis consists of three sections. The object of research is the efficiency of foreign economic activity of PJSC "Odeskabel" and the directions of its increase. The paper considers the theoretical and methodological foundations of the study of the effectiveness of foreign economic activity of the enterprise in the field of cable and wire industry. Factors of influence and methods of estimation of efficiency of foreign economic activity of the industrial enterprise are investigated. The current state and dynamics of foreign economic activity of PJSC "Odeskabel" are described. SWOT and PEST analysis of PJSC Odeskabel was performed. The indicators of efficiency of foreign economic activity of PJSC "Odeskabel" are analyzed. The directions of increase of efficiency of foreign economic activity of PJSC "Odeskabel" by entering a new market, and also improvement of an innovative component, namely introduction of CRM and ERP-systems are offered.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Галузі промисловості"

1

Собкевич, О. В., А. В. Шевченко, В. М. Русан, Є. В. Бєлашов, Л. А. Жураковська, and Я. А. Жаліло. Реальний сектор економіки України в умовах системних викликів. Національний інститут стратегічних досліджень, 2021. http://dx.doi.org/10.53679/niss-analytrep.2021.11.

Full text
Abstract:
В аналітичній доповіді досліджено потенціал і сучасні умови функціонування реального сектору економіки України. Описано стан і тенденції розвитку реального сектору економіки у розрізі його складових – промисловості, аграрного сектору та транспортної галузі. Досліджено аспекти прояву коронакризи в реальному секторі економіки, у т.ч. здійснено оцінку негативних ефектів внаслідок пандемії COVID-19, окреслено наслідки коронакризи для реального сектору. Охарактеризовано стан реального сектору економіки в умовах агресії РФ щодо України, обґрунтовано напрями державної політики щодо убезпечення української економіки від загроз, спричинених агресивною політикою РФ. Проаналізовано системні проблеми розвитку реального сектору економіки, оновлено підходи державної політики до стимулювання модернізаційних перетворень на основі підвищення ефективності виробничих процесів шляхом техніко-технологічної модернізації та інноваційної діяльності, з акцентом на розбудову секторів з високою доданою вартістю, забезпечення рівного доступу до ринків і ресурсів для різних учасників економічних відносин, вироблення нових підходів до споживання обмежених ресурсів – з метою забезпечення інклюзивного економічного зростання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Сопко, В. В. Бухгалтерський облік в промисловості та інших галузях народного господарства. Київ, 1992.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Бухгалтерський фінансовий та внутрішньогосподарський облік в галузях системи переробної промисловості АПК. Київ: Фенікс, 2001.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Галузі промисловості"

1

Князєва, Т. В., and А. С. Марина. "ДОСЛІДЖЕННЯ КОН’ЮНКТУРИ РОЗВИТКУ РИНКУ ЦІННИХ ПАПЕРІВ У КОНТЕКСТІ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТАЛОГО ЕКОНОМІЧНОГО ЗРОСТАННЯ КРАЇНИ." In Economics, management and administration in the coordinates of sustainable development. Publishing House “Baltija Publishing”, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-157-2-27.

Full text
Abstract:
Важливе місце у розвитку фінансового сектору країни й забезпеченні економічного зростання держави займає ринок цінних паперів. Досить ліквідний та надійний, він слугує індикатором інвестиційного клімату в країні, сприяє залученню фінансування в перспективні галузі промисловості, дає змогу мінімізувати та диверсифікувати ризики діяльності інвесторів. Різноманітність «запитів» інвесторів зумовлює розвиток ринку та появу нових фінансових інструментів, синтетичних та гібридних цінних паперів. Безперечною є важливість розвитку ринку цінних паперів за забезпечення сталого економічного розвитку країни та добробуту громадян. Фондовий ринок України має значний потенціал до розвитку, а вирішення наявних проблем дасть змогу забезпечити залучення до економіки країни додаткові інвестиційні ресурси. Посилення позицій вітчизняного фондового ринку та його інтеграція до світового фінансового простору створять додатковий великий потік іноземних інвестицій у країну, що стане основою для зростання багатьох галузей економіки.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Воронько, Віталій, and Ірина Воронько. "ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ БЕЗПІЛОТНИХ ЛІТАЛЬНИХ АПАРАТІВ." In Сучасний стан проведення наукових досліджень у IT-технологіях, галузях електроніки, інженерії, нанотехнологіях та транспортній сфері (1st ed.), 131–45. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/csriteenat.ed-1.08.

Full text
Abstract:
Установлено, що в останні десять років безпілотні літальні апарати набрали величезну популярність, особливо в найбільш розвинених державах світу. Область застосування безпілотників досить широка. Вони можуть моніторити дорожню ситуацію, як міську, так і на віддалених ділянках, вести контроль за пожежною обстановкою в лісах або за паводковими водами в регіонах і багато іншого. Несучи службу, безпілотники передають знятий матеріал на ноутбук, за допомогою якого можна управляти безпілотним засобом. В недалекому майбутньому безпілотна авіація займе головне місце в порівнянні з пілотованої. Це можна пояснити тим, що при використанні безпілотників не потрібні людські ресурси, а отже ніхто не піддає своє життя небезпеці, а також тим, що у безпілотників дуже широкий спектр застосування в оборонній промисловості, в сфері безпеки, в сфері охорони здоров'я, розваг і багатьох інших сферах. В Україні спостерігається щорічний приріст в розвитку безпілотної галузі. Компанії, які використовують БПЛА, не збираються знижувати стрімкі темпи. Розглянуто нинішні області застосування і перспективи для безпілотників в нашій країні.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Галузі промисловості"

1

Шевченко, І. Ю. "Гармонізація як новітній підхід до державного регулювання розвитку малосуб’єктних галузей національної економіки (на прикладі автомобільної промисловості України)." In EFFECTIVE PUBLIC AND MUNICIPAL ADMINISTRATION: THEORY, METHODOLOGY, PRACTICE. EU EXPERIENCE. Baltija Publishing, 2020. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-005-6-10.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Галузі промисловості"

1

Поліщук, Олександр Павлович, and Сергій Олексійович Семеріков. Методичні та організаційні проблеми навчання комп’ютерного програмування у вищих навчальних закладах. Видавничий відділ НМетАУ, 2006. http://dx.doi.org/10.31812/0564/805.

Full text
Abstract:
Комп’ютерне програмування – не тільки найважча з усіх існуючих інтелектуальних робіт, а й найбільш прибуткова, найбільш рентабельна галузь сучасних високих технологій, яка не потребує матеріальної сировини для вироблення продукту, енергоресурсів, транспортних затрат для перевезень і за мінімальних початкових затрат могла б приносити в бюджет країни неабиякі кошти – при наявності “критичної маси” висококваліфікованих (і відповідно оплачуваних) системних та прикладних програ- містів. Дефіцит фахівців в цій галузі спостерігається не тільки в Україні, а й в усіх розвинених країнах (для кваліфікованих програмістів вони тримають свої двері гостинно розчиненими), але причини його різні – не можна не помітити наше відставання в виробництві програмних продуктів і від таких країн, як Індія та Китай. Бюджет України зовсім не відчуває надходжень від галузі комп’ютерного програмування. Спроби проаналізувати причини і відшукати вихід з такого становища приводять до замкнутого кола, в якому важко знайти первинний елемент, за який можна було б “витягти” весь ланцюг причин і наслідків. І все таки, якщо в електронній промисловості можна змиритися з безнадійним відставанням “назавжди”, то в галузі комп’ютерного програмування це було б рівнозначно визнанню інтелектуальної неповноцінності нації, що не тільки неприйнятно, але й невірно – доказом цьому поодинокі успіхи деяких наших школярів на міжнародних олімпіадах.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography