Academic literature on the topic 'Виробнича лінія'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Виробнича лінія.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Виробнича лінія"

1

Рубан, М. Ю. "Розвиток та виробнича діяльність луганських залізничих майстерень у складі «Донецьких залізниць» (1920–1930)." Studies in history and philosophy of science and technology 28, no. 2 (December 4, 2019): 77–84. http://dx.doi.org/10.15421/271918.

Full text
Abstract:
У статті здійснено спробу дослідження історичних обставин довкола функціонування Луганських залізничних майстерень у складі Донецьких залізниць. У першій половині 1920-х рр. залізниці України перебували в катастрофічному стані. Існували численні проблеми із забезпеченням робітників, технічним станом інфраструктури та рухомого складу. Навесні 1920 р. почалося поступове відновлення транспортного господарства країни. З метою забезпечення оперативного управління відновленням інфраструктури та перевізного процесу донецькі гілки Катерининської залізниці, в тому числі лінія Дебальцеве – Луганськ – Міллерове, були приєднані до націоналізованої Північно-Донецької залізниці, яка в грудні 1920 р. отримала назву «Донецькі залізниці». Проаналізовано історію виробничої діяльності обслуговуючих підприємств Луганського залізничного вузла в перше десятиліття радянської влади в Україні. У середині 1920-х рр. у Луганських залізничних майстернях були вжиті заходи щодо модернізації застарілої інфраструктури і технічного оснащення підприємства, а також створення на їх базі спеціалізованого вагоноремонтного заводу. На підставі аналізу історичних джерел, періодичних видань та наукової літератури проаналізовано основні виробничі показники та висвітлено організаційні заходи щодо підвищення виробничої діяльності ремонтного осередку. Протягом 1920-х рр. колектив луганських майстерень – згодом вагоноремонтного заводу – боровся за підвищення виробничих показників, постійно відчуваючи серйозний брак матеріально-технічного забезпечення. У квітні 1930 р. на хвилі зростання вуглевидобувної галузі в регіоні та потреб у будівництві нових шахт, Луганський вагоноремонтний завод був реорганізований у механічний завод вугільного машинобудування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Вожегова, Р. А., and П. П. Забара. "Економічна оцінка вирощування ліній батьківських компонентів та гібридів кукурудзи різних груп ФАО в умовах Південного Степу України." Аграрні інновації, no. 10 (March 3, 2022): 115–21. http://dx.doi.org/10.32848/agrar.innov.2021.10.18.

Full text
Abstract:
Мета – встановити економічну оцінку вирощуванняліній –батьківських компонентів та гібридів кукурудзирізних груп ФАО, визначити показники економічноїефективність у гібридів та ліній –батьківських компонентів залежно від густоти посіву та обробітку вітчизнянимибіопрепаратами. Методи. Дослідження проводилисьпротягом 2018–2020 рр. на дослідному полі Інститутузрошуваного землеробства НААН, що розташованев зоні Інгулецького зрошуваного масиву. Фактор А –різні за групами стиглості лінії–батьківські компонентита гібриди різних груп ФАО, Фактор В – густота рослин. Фактор С – обробка біологічними препаратами.Результати. Найбільша вартість валової продукції з 1 габула одержана на посівах лінії –батьківського компоненту ДК 445 за густоти 70 тис. рослин/га та обробіткупрепаратом Helafit®-combi – 182,70 т/га. У цьому варіантітакож була встановлена найменша собівартість однієїтонни зерна. Вартість валової продукції з 1 га за різнійгустоти та обробітку препаратами була максимальноюу ліній-батьківського компоненту ДК 445 і склала за варіантами досліду від 119,19 до 182,70 тис. грн/га, дещоменшою у батьківського компоненту у батьківськогокомпоненту ДК 247 – 122,96 – 141,81 тис. грн/га, меншеу батьківського ДК 411 – 114,55 – 133,11 тис. грн/га,найменшою вартість валової продукції була у лінії ДК281 – 102,08 – 121,22 тис. грн/га. Вартість валової продукції гібридів культури коливалась в дуже широкому діапазоні: від 83,28 тис. грн/га у гібриду Степовий наконтрольному варіанті без обробки препаратами загустоти рослин 70 тис. рослин/га до 141,20 тис. грн/гау гібриду Арабат за використання препарату Helafit®-combi та густоти рослин 70 тис. рослин/га. Висновки.Ураховуючи виробничі витрати на вирощування кукурудзи, слід відмітити, що найбільше прибутковим та найменше затратним агрозаходом виявився такий фактор,як густота рослин. За рахунок підвищення врожайностізерна кукурудзи і зниження технологічних витрат чистийприбуток складає 61,86 – 138,19 тис. гривень з гектара.Найбільший умовно чистий прибуток та рентабельністьу батьківського компоненту ДК 281 за густоти рослин90 тис./га та обробки Helafit®-combi – 79,83 тис. грн/га та 193% відповідно. Найбільший умовно чистийприбуток та рентабельність у батьківського компоненту ДК 247 за густоти рослин 80 тис./га та обробкиHelafit®-combi – 99,56 тис. грн/га та 236% відповідно.Найбільший умовно чистий прибуток та рентабельністьу лінії ДК 411 був за густоти рослин 70 тис./га та обробкиHelafit®-combi – 91,70 тис. грн/га та 212% відповідно.Найбільший умовно чистий прибуток та рентабельністьу лінії ДК 445 за густоти рослин 70 тис./га та обробкиHelafit®-combi – 138,19 тис.грн/га та 310% відповідно.За густоти 70 тис. рослин/га та обробітку препаратомHelafit®-combi на середньопізніх гібридах показникрівня рентабельності був максимальний – 373–375%.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Яхін, С. В., and О. А. Бурлака. "ДОСЛІДЖЕННЯ ВПЛИВУ РЕЖИМІВ РОБОТИ ТРАНСПОРТНИХ ЛІНІЙ ЗЕРНОЗБИРАЛЬНОГО КОМБАЙНА НА ЯКІСТЬ ОБМОЛОТУ ЗЕРНА." Вісник Полтавської державної аграрної академії, no. 3 (September 25, 2020): 269–79. http://dx.doi.org/10.31210/visnyk2020.03.31.

Full text
Abstract:
Метою дослідження є розробка рекомендацій щодо зменшення втрат зерна на основі аналізу екс-периментальних даних характеристик потоків при його транспортуванні скребковими елеваторами зернозбирального комбайну. Первинні експериментальні дані отримані за допомогою ємнісне-хвильових датчиків намолоту зерна. Для проведення експериментальних досліджень обрано зерноз-биральний комбайн КЗС-9-1 «Славутич», обладнаний датчиком намолота зерна ДНЗ-01. Для конт-ролю продуктивності колосового елеватора його було обладнано датчиком домолоту зерна ДДЗ-01. Фіксацію даних щодо продуктивності зернового потоку елеватора здійснював бортовий комп’ютер типу «MONOMAC». Датчик намолоту зерна та датчик домолоту зерна по функціональній схемі ви-конані однаково, але розрізняються геометричними параметрами Це зумовлено особливостями кон-струкцій зернових транспортних ліній комбайна та розглядаються, як основна частина експериме-нтального обладнання для контролю потоків сільськогосподарських матеріалів. Результати вимі-рювань були опрацьовані за допомогою методів математичного та статистичного аналізу з вико-ристанням прикладних комп’ютерних програм. Продуктивність роботи зернового та колосового елеваторів комбайна КЗС-9-1 «Славутич» вимірювалась у польових умовах за умови допомогою дат-чиків намолоту та домолоту зерна при збиранні озимої пшениці прямим комбайнуванням за серед-ньої врожайності 4,8 т/га, вологості зерна – 12…13%, соломистості – 1 : 1 та прямостоячому хлі-бостої. Обрана ділянка – смуга поля шириною 14 м та довжиною 1000 м, яка мала забур’янені зони та зріджені посіви, тобто реальні виробничі умови роботи комбайна. При зіставленні експеримен-тальних потокових характеристик продуктивності зернового та колосового елеваторів комбайна із загальновідомими параметрами якості технологічних регулювань молотарки було виявлено на поча-тковому етапі вільне зерно в лінії домолоту. Водночас середня продуктивність транспортування зерна в лінії намолоту склала 3…4 кг/с, в лінії домолоту – 0,05…0,15 кг/с. Зміною технологічних регу-лювань молотарки досягнуто найменшого можливого потоку зернового вороху в лінії домолоту – 0,04…0,08 кг/с, що підвищило продуктивність транспортування зерна в бункер до 3,1…4,2 кг/с. Така корекція технологічного процесу дала змогу зменшити рівень втрат зерна (за індикатором серійної системи контролю на 7…15 % за зменшенням інтенсивності втрат), що особливо ефективно на засмічених бур’янами площах.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Matiukhin, A., and S. Dolia. "Розробка технології автоматизованого виготовлення мітчиків." Обробка матеріалів тиском, no. 2(49) (December 22, 2019): 195–201. http://dx.doi.org/10.37142/2076-2151/2019-2(49)195.

Full text
Abstract:
Матюхін А. Ю., Доля С. П. Розробка технології автоматизованого виготовлення мітчиків // Обробка матеріалів тиском. – 2019. – № 2 (49). - C. 195-201. В роботі розглянута можливість застосування технології автоматизованого виготовлення мітчиків, що базується на застосуванні пластичного формування стружкових канавок на радіально-штампувальному прес-автоматі. До складу автоматизованого виробничого комплексу, окрім радіально-штампувального прес-автомату, будуть також входити правильно-розмотувальна машина, пресові ножиці для чистового розрізання дроту, різьбошліфувальний верстат та допоміжне обладнання для переміщення, орієнтації та фіксації заготовок у просторі. Очікувані результати виконаної наукової роботи по розробці технології та обладнання для автоматизованого виготовлення мітчиків мають бути використані у машинобудівній промисловості для створення передових технологій масового виготовлення мітчиків. Технологія виготовлення мітчиків при застосуванні автоматизованих виробничих ліній має ряд суттєвих переваг порівняно з традиційними, зокрема: підвищена продуктивність праці та коефіцієнту використання металу, знижена метало- та верстатоємність; збільшені показники енерго- та ресурсоефективності. Перелічені переваги, в кінцевому рахунку, зменшать собівартість виготовлення мітчика, не знижуючи його механічних та технологічних властивостей, що дасть змогу гідно конкурувати національному виробнику як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Pasichnyi, V. M., О. V. Khrapachov, and А. І. Marynin. "Аналіз систем пакування для м’яса та м’ясопродуктів." Scientific Messenger of LNU of Veterinary Medicine and Biotechnologies 19, no. 80 (October 7, 2017): 63–67. http://dx.doi.org/10.15421/nvlvet8013.

Full text
Abstract:
Вибору необхідної системи пакування передує ретельний аналітичний процес асортименту м’ясопродуктів, м’яса чи напівфабрикатів з нього, які потребують пакування. Оскільки даний процес є частиною технологічного процесу виготовлення даної продукції, дуже важливо підібрати таку систему пакування, яка може максимально задовільнити потреби виробництва. При цьому враховуються необхідні терміни зберігання, зовнішній вигляд та презентабельність продукції, можливість нанесення на упаковку необхідної інформації щодо складу продукту, умов його зберігання та приготування (якщо це передбачено видом самого продукту) тощо. Універсальної системи пакування не існує, для кожного продукту оптимальним варіантом є одна, для деяких продуктів – дві системи, що максимально можуть його презентувати та задовольнити вимоги як виробника, так і споживача; оскільки саме останній впливає на те, яким попитом буде користуватись той чи інший продукт. Упаковка повинна бути герметичною та витримувати навантаження при її транспортуванні та реалізації, тому до вибору пакувального обладнання та матеріалів ставляться дуже високі вимоги. Існує декілька систем пакування, серед яких можна виділити основні: вакуум-пакувальні машини з використанням багатошарових вакуумних або вакуумних термозсідальних пакетів; термоформувальні лінії з використанням багатошарових бар’єрних плівок; лініі «флоу-пак» з використанням багатошарових бар’єрних плівок; лінії «флоу-вак» з використанням багатошарових термозсідальних плівок; трейсілери з використанням готових лотків (треїв), до яких приварюється верхня плівка. Термін зберігання продукції залежить від виду самого продукту та бар’єрних характеристик пакувальних матеріалів. Завдяки унікальним властивостям останніх, за умови дотримання всіх необхідних санітарних вимог та температурних режимів, кінцевий споживач отримує високоякісний продукт з стабільними споживчими характеристиками. Від того, наскільки якісно вивчений процес коректного комбінування систем пакування з врахуванням характеристик пакувального обладнання та матеріалів в розрізі кожного окремого продукту та всього асортименту в цілому, залежить і продуктивність праці при виготовлені того чи іншого продукту та фінансовий результат виробництва. Застосування новітніх технологій виробництва та пакування м’яса і м’ясопродуктів, їх аналіз та можливість комбінування дозволяють значно підвищити дані показники та забезпечити високі стандарти якості та безпечності продукту.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Editor, Editor. "ПОРІВНЯЛЬНЕ ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ВЕРШКІВ ПИТНИХ СТЕРИЛІЗОВАНИХ РІЗНИХ ВИРОБНИКІВ." Товарознавчий вісник 1, no. 11 (December 4, 2019): 10–21. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2310-5283-2018-11-02.

Full text
Abstract:
Мета. Провести порівняльне оцінювання якості вершків питних стерилізованих 10 %жирності різних виробників (ТМ Біла лінія, ТМ Премія, ТМ Premialle, ТМ Простоквашинота ТМ Cooking Cream) за органолептичними, фізико-хімічними показниками тавідповідністю маркування, а також дослідити хімічний склад вершків за допомогоюсучасного обладнання.Методика. Під час проведення порівняльного оцінювання якості використовувалипередбачені діючими стандартами методи, а також загальноприйняті методики, якідозволили визначити органолептичні, фізико-хімічні показники та хімічний склад вершківпитних.Результати. Відібрані зразки вершків були упаковані у Tetra Brik Aseptic. Інформація,що вказана на маркуванні відповідала вимогам Технічного регламенту щодо правилмаркування харчових продуктів. Встановлено, що два зразки вершків ТМ Премія та ТМПростоквашино відповідали вимогам стандарту за органолептичними показниками. Увершках ТМ Біла лінія та ТМ Premialle відчувався присмак пастеризації, а у вершках ТМCooking Cream – смак солодкуватий, порожній. Результати визначення фізико-хімічнихпоказників свідчать, що у вершках ТМ Premialle та ТМ Cooking Cream кислотність булазначно вище нормативного показника, хоча органолептично це не відчувалось. Густинадосліджуваних вершків є практично однаковою і становить найменше у вершках ТМПростоквашино – 1022,3 кг/м3, а найбільше у вершках ТМ Біла лінія – 1025,3 кг/м3. Вмістбілків у вершках ТМ Cooking Cream менший ніж виробник задекларував на маркуванні – 3,2г/100 г, а фактично містилось 3,12. У вершках ТМ Простоквашино вміст білка становив 2,96 г/100 г продукту, що є менше порівно з іншими зразками, однак на маркуваннівиробником зазначено що вміст білка у цьому зразку повинен становити 2,8 г/100 г. Також,досліджено, що вміст CЗМЗ є більшим 8 %, при цьому у вершках ТМ Біла лінія віннайбільший – 8,74, а у вершках ТМ Простоквашино найменший – 8,08 %.Таким чином, за результатами проведених досліджень було встановлено, що два зп’яти досліджених зразків вершків питних стерилізованих 10 % жирності не відповідаливимогам національного стандарту, за станом маркування та кислотністю.Наукова новизна. У статті зібрані, узагальнені та проаналізовані дані щододослідження показників якості вершків питних та їх хімічного складу.Практична значимість. За результатами проведеного порівняльного оцінюванняякості зроблені правильні та обґрунтовані висновки і намічено подальшу перспективудослідження вершків питних для виявлення фальсифікації та встановлення їхнатуральності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Поджарский, Михаил А., and Анатолий М. Нестеров. "МОДЕЛЮВАННЯ ТЕХНОЛОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ ОКИСНЕННЯ ДІОКСИДУ СІРКИ З ВИКОРИСТАННЯМ ПРОГРАМИ CHEMCAD." Journal of Chemistry and Technologies 29, no. 4 (January 21, 2022): 570–79. http://dx.doi.org/10.15421/jchemtech.v29i4.244347.

Full text
Abstract:
Очищення технологічних газів, насамперед продуктів нафтогазодобування, від сірковмісних сполук з перетворенням останніх на сірчану кислоту методом мокрого каталізу – один з затребуваних виробничих процесів. Мета цієї роботи – розробка способу розрахунку найбільш складного апарату даної технології – контактного апарату для окислення діоксиду сірки – з використанням програми CHEMCAD. Досліджена поведінка моделі процесу окислення SO2 у п'ятиполичному контактному апараті. Запропоновано спосіб розрахунку засобами CHEMCAD лінії оптимальних температур для окислення SO2 і показаний зроблений на його основі графічний розрахунок схеми процесу контактування. Результати цієї роботи можна використати для розробки методики розрахунку контактних апаратів для окислення SO2 в інтересах перспективного проектування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Лисенко, О. Л. "ОСОБЛИВОСТІ ВИГОТОВЛЕННЯ ПОРИСТОГО ШОКОЛАДУ НА СУЧАСНИХ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ЛІНІЯХ." Herald of Lviv University of Trade and Economics Technical sciences, no. 25 (May 11, 2021): 60–66. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1221-2021-25-08.

Full text
Abstract:
Шоколад – найпопулярніший десерт у світі. Його вживають як у чистому вигляді, так і як різноманітні начинки, прикраси. Найкориснішим вважається гіркий, чорний вид, адже містить менше цукру, а, це означає, що він менш калорійний. Він містить багато білку і відмінно вгамовує голод, підвищує працездатність мозку за рахунок вмісту кофеїну. Він багатий такими цінними речо- вини, як флавоноїди. Їх користь полягає в тому, що вони очищують судини від холестерину. Тому шоко- лад – відмінний продукт для підтримки здоров’я серцево-судинної системи. Шоколад, як і будь-які інші солодощі, – відмінний антидепресант. Какао-боби, які є основним інгредієнтом шоколаду, – потужні антиоксиданти. Тому цей десерт омолоджує клітини організму, зміцнює імунітет і нейтралізує вільні радикали, таким чином попе- реджуючи виникнення онкологічних захворювань. Він також має властивість підвищувати кров’яний тиск, що корисно для людей, які страждають гіпотонією. Проте людям, що страждають від зайвої ваги, і особливо з цукровим діабетом необхідно скоротити його споживання до мінімуму. Шоколад – часта причина алергії, особливо в дітей. Вживання цього десерту без міри може спровокувати появу висипань на шкірі. Саме тому дослідження питань виробництва шоколадних виробів залишається актуальним і нині. Метою цієї роботи є дослідження і підбір у виробничих умовах оптимальних параметрів шоколад- ної маси та технологічних для виготовлення пористого шоколаду, визначення найбільш зручного спо- собу аерації шоколадної маси та газової суміші для вказаного процесу. У нашій роботі ми порушуємо питання виробництва пористого шоколаду. Наводимо основні критичні точки у виробництві цього продукту: накопичувальні збірники, відливна головка, дільниця загортання, пакування та маркування; реологічні параметри різних видів шоколаду: динамічна в’язкість mPas (ШМ біла – 3140, ШМ молочна – 4324, ШM чорна – 3147), пластична (ШМ біла – 2274, ШМ молочна – 2113, ШM чорна – 1810); межа плинності N/ml (ШМ біла – 1,543, ШМ молочна – 7,87, ШM чорна – 5,059), ступінь подрібнення, мкм. (ШМ біла – 19, ШМ молочна – 16, ШM чорна – 16) та особливості насичення його газом: вибір методу аерування під тиском, у відтемперовану шоко- ладну масу шляхом нагнітання газів (CO2 та N2). Також наведено органолептичні показники якості пористого шоколаду, фізико-хімічні параметри технологічного процесу, сировини, напівфабрикатів та готової продукції, та встановлено оптимальні режими темперування шоколадних мас. У перспективах подальших досліджень ми плануємо розширити асортимент пористого шоколаду за рахунок створення нових смаків (Пр. пористий шоколад із карамельним смаком, фруктовими сма- ками на основі білої шоколадної маси).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Смоляр, Л. Г., О. І. Іляш, and О. О. Трофименко. "ТРАНСФОРМАЦІЙНІ ЕФЕКТИ ЦИФРОВІЗАЦІЇ У ЗАБЕЗПЕЧЕННІ РОЗВИТКУ ПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА В УМОВАХ ІНДУСТРІЇ 4.0." Підприємництво та інновації, no. 21 (December 30, 2021): 24–30. http://dx.doi.org/10.37320/2415-3583/21.4.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена дослідженню трансформаційних ефектів розвитку промислового виробництва на засадах цифровізації. Визначені основні світові пріоритети щодо розвитку Індустрії 4.0 та досягнення глобальний цілей сталого розвитку, зокрема, розвиток ІКТ. Визначені основні складники та технології Індустрії 4.0 в контексті цифровізації виробництва та забезпечення позитивних ефектів промисловості. Проаналізовано динаміку доданої вартості промислового виробництва деяких країн з 2011 по 2020 рр. Візуалізовано співвідношення часток доданої вартості промислового виробництва у ВПП та доданої вартості середньо- та високотехнологічного виробництва у зрізі субіндексу ІКТ для 21 країни і визначено країн-лідерів за потенціалом цифровізації та розвитком промисловості. Визначені провідні глобальні підприємства по впровадженню проривних технології Індустрії 4.0. На мікрорівні наведені основні технології для забезпечення оптимізації виробничих ліній, визначені ключові ефекти цифровізації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Кір’язов, І. М., С. В. Шестопалов, М. Т. Степанов, and В. А. Хобін. "Дослідження ефективності функціонування АСОЗ ПТЛ прийому зерна з залізничного транспорту на елеваторі «МКХП Орексім» м. Миколаїв." Automation of technological and business processes 12, no. 2 (June 30, 2020): 4–8. http://dx.doi.org/10.15673/atbp.v12i2.1801.

Full text
Abstract:
У статті розглядаються результати функціонування в виробничих умовах автоматизованої системи оптимізації завантаження (АСОЗ) поточно транспортних ліній (ПТЛ) прийому зерна з залізничного транспорту на елеваторі «МКХП Орексім» у місті Миколаїв. Система призначена для формування потоку зерна одночасно з декількох вагонів розташованих на різних коліях та стабілізації продуктивності загального потоку зерна на заданому рівні, підвищення продуктивності та виведення її на максимально досяжну з урахуванням паспортних характеристик обладнання ПТЛ, зниження енерговитрат на перевантаження, запобігання аварійних ситуацій, пов'язаних з завалами зерна в башмаках норій. АСОЗ реалізує технології Leffol & Senumac які запатентовані SE Group International. Програмне забезпечення системи інтегровано в програмне забезпечення автоматизованої системи керування технологічними процесами елеватора і дозволяє оператору задавати компоненти потоку прийнятого зерна та початкову продуктивність ПТЛ, здійснювати вибір режиму керування завантаженням ПТЛ та вибір режиму завдання продуктивності ПТЛ в поточній технологічної ситуації, контролювати функціонування АСОЗ. Результати порівняльного аналізу ефективності управління завантаженням при прийомі зерна з залізничних вагонів оператором «вручну» і з використанням автоматизованої системи оптимізації завантаження, проведені в 2020 році, показали наступне: - середній час прийому зерна з залізничних вагонів з урахуванням простоїв зменшилось на 15%; - середня продуктивність прийому зерна без урахування простоїв збільшилася на 10%. При цьому аварійних зупинок транспортного обладнання ПТЛ пов'язаних з завалами зерна на протязі виробничих випробувань та опитної експлуатації не виникало.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Виробнича лінія"

1

Рябич, Роман Ігорович. "Система управління виробництвом солоного крекеру." Bachelor's thesis, КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2019. https://ela.kpi.ua/handle/123456789/29556.

Full text
Abstract:
Рябич Р.І. Система управління виробництвом солоного крекеру.КПІ ім. Ігоря Сікорського, Київ, 2018. У дипломному проекті проведено розробку та аналіз параметрів системи, на основі якої можна покращити еффективність. Актуальність теми зумовлена використанням виробничих ліній, що потребують оптимального планування для ефективної роботи. Досліджено П та ПІ алгоритми керування після чого обрано П як кращий по характеристикам регулятор.
Ryabych R.I. Management system for the production of salty crackers.KPI them. Igor Sikorsky, Kyiv, 2018. In the thesis work the design and analysis of system parameters on which to improve efficiency. Actuality melting caused by using production lines that require optimal planning for efficient operation. Studies under PI control algorithms and then selected as best in P control characteristics. This paper contains 78 p. of text, 18 figures, 16 references and 2 applications.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Толбатов, Володимир Аронович, Владимир Аронович Толбатов, Volodymyr Aronovych Tolbatov, А. В. Толбатов, Г. А. Смоляров, О. Б. В'юненко, and В. В. Карачов. "Дослідження режимів функціонування конвеєрної виробничої лінії OKO 15." Thesis, Сумський державний університет, 2017. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/65201.

Full text
Abstract:
На сьогоднішній день ми не можемо уявити будь-яке велике підприємство без виробничих ліній, основаних на базі промислових роботів (ПР), які в свою чергу здатні забезпечити повний цикл роботи з високою надійністю, точністю та продуктивністю. Переважна більшість роботів, які використовуються в промисловості - це маніпулятори, керовані за допомогою мікропроцесорних контролерів та програмованих логічних контролерів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Євсєєв, В. В., Н. П. Демська, and Ю. М. Олександров. "Моделювання виробничої лінії SMT-монтажу в кібер-фізичних виробничих системах." Thesis, Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, 2022. https://openarchive.nure.ua/handle/document/20422.

Full text
Abstract:
Industry 4.0 визначає бачення і принципи функціонування Smart Manufacturing. Таке підприємство використовує модульну структуру, кібер-фізичні системи контролюють фізичні та інформаційні процеси, створюючи своєрідну віртуальну копію реального світу, де приймають децентралізовані рішення. За допомогою Internet of Things (IoT) кібер-фізичні системи з'єднуються і взаємодіють одна з однією та людьми в реальному часі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Козлова, Марія Олександрівна. "Система оцінки ефективності фінансових витрат у виробництві з використанням системного підходу." Master's thesis, Київ, 2018. https://ela.kpi.ua/handle/123456789/25813.

Full text
Abstract:
Магістерська дисертація: 91 с., 29 рис., 24 табл., 2 додатки і 19 джерел. Об’єкт дослідження – виробничі лініі на виробництві, витрати які виникають у процесі виробництва. Предмет дослідження – моделі регресійного та дисперсійного аналізів та методи інтелектуального аналізу даних для кількісного та якісного оцінювання показників. Мета роботи – розробка моделей та методів моделювання розподілення фінансових витрат та їх порівняння із існуючими загальноприйнятими. Методи дослідження – моделі регресійного аналізу, дисперсійного аналізу, побудова байесовських мереж. У цій роботі наведені результати побудови моделей аналізу взаємозв'язків різних факторів виробництва. Проведено порівняльний аналіз отриманих моделей за допомогою різних критеріїв, а також зроблено висновки щодо їхньої точності. Виявлено, які саме причини є важливими, запропоновані фінансово ефективні дії для мінімізації витрат. Обрано найкращі моделі для побудови залежностей. Тому для подальших досліджень рекомендовано використовувати саме такі моделі. За матеріалами магістерської дисертації були написані тези та наукова стаття. Стаття опублікована в електронній збірці доповідей у видавництві Інтернаука. Прогнозні припущення щодо подальшого розвитку об’єкта дослідження – вдосконалення існуючих моделе, знаходження нових факторів виробництва та інше. А також покращення існуючої системи прийняття рішень на основі побудованих моделей.
Master's dissertation: 91 pp., 29 figures, 24 tables, 2 annexes and 19 sources. The object of research - production lines in production, costs incurred in the production process. The subject of the study is regression and dispersion analysis models and methods of data mining for quantitative and qualitative evaluation of indicators. The purpose of the work is the development of models and methods for modeling the distribution of financial costs and their comparison with existing generally accepted. Methods of research - models of regression analysis, dispersion analysis, construction of Bayesian networks. In this work the results of construction of models of analysis of interconnections of various factors of production are presented. A comparative analysis of the obtained models was carried out with the help of various criteria, as well as conclusions were made regarding their accuracy. It is found out which causes are important, offered financially effective actions for minimization of expenses. The best models for constructing dependencies are chosen. Therefore, it is recommended to use such models for further research. The thesis and the scientific article were written on the materials of the master's dissertation. The article was published in the electronic collection of reports at the International Science Academy publishing house. Foreseeable assumptions about the further development of the research object - improvement of the existing model, finding new factors of production, and so on. As well as improving the existing decision making system based on the built models.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Лазнєвой, А. С. "Проектування системи електропостачання та АСКОЕ заводу залізобетонних виробів ТОВ "Будівельна виробничо-комерційна компанія "Федорченко"." Master's thesis, Сумський державний університет, 2020. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/81990.

Full text
Abstract:
Основна частина роботи представлена розрахунком електричних навантажень у мережі 0,4 кВ та 6 кВ за добовим погодинним графіком зимового режимного дня 2019, визначенням кількості і потужності ТП субспоживачів у мережі 0,4 кВ та оптимальних координат центрального розподільного пункту 6 кВ, вибором перерізу провідників і захисних апаратів та перевірка їх за падінням напруги, відомостями щодо обліку електричної енергії, розрахунком трансформаторів струму та трансформаторів напруги субспоживачів, розташованих у центральному розподільному пункті 6 кВ, вибором пристроїв компенсації реактивної потужності у мережі 6 кВ згідно методики. Науково-дослідницька частина містить в собі такі питання як, закон про ринок електричної енергії 2019 та перехід на Європейську модель ринку, поняття локального устаткування збору та обробки даних (АСКОЕ) та актуальність запровадження насьогодні, проект введення локального устаткування збору та обробки даних (АСКОЕ) у промислову експлуатацію на прикладі субспоживача заводу залізобетонних виробів. У розділі охорони праці приведена характеристика об’єкта проектування та відомості про монтаж систем електропостачання розраховано заземлюючий пристрій території заводу залізобетонних виробів, розкрито питання стосовно організаційних заходів, що убезпечують працівників під час роботи в електроустановках та описана процедура здійснення робіт з комерційними засобами обліку субспоживачів заводу залізобетонних виробів. В економічній частині наведений розрахунок економічної ефективності модернізації обладнання у центральному розподільному пункті 6 кВ шляхом заміни вимикачів 6-10 кВ.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Самонов, Є. В. "Проектування системи електропостачання та освітлення навчально-виробничої майстерні." Master's thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/71227.

Full text
Abstract:
Об'єктом дослідження в магістерській роботі є розподільна електрична мережа навчально-виробничої майстерені. На основі рекомендацій ПУЕ, вибрана схема електропостачання та виконано розрахунок електричних навантажень майстерні. Проведено розрахунок загального рівномірного освітлення майстерні, яке виконане світильниками з металогалогенними лампами. Виконаний вибір перетинів провідників розподільної і живильної мережі напругою 0,4 кВ. Проведено розрахунок трифазних і однофазних коротких замикань на основі якого здійснено вибір захисної комутаційної апаратури напругою до 1 кВ. В роботі проведений аналіз економічної ефективності заміни ламп розжарювання на енергозберігаючі металогалогенні. В розділі охорона праці розглянуті небезпечні та шкідливі виробничі фактори, характерні для майстерні та проаналізовано їх вплив на обслуговуючий персонал. Проведений акустичний розрахунок припустимого рівня шуму у виробничому приміщенні.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Бабак, І., and А. Жгунова. "Дослідження виробничих ліній SMT монтажу." Thesis, 2021. https://openarchive.nure.ua/handle/document/18649.

Full text
Abstract:
В даному матеріалі розглянуто розробку кіберфізичної моделі на базі Індустрії 4.0 для виробничої лінії на основі конструкції та підбору компонентів виробничої лінії SMT монтажу. Дослідження по кіберфізифікації виробництва виконуються в рамках розробки і впровадження в промисловість ідей і рішень, спрямованих на створення «розумних підприємств», що володіють новими виробничими технологіями.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Квач, Сергій, and Kvach Serhiy. "ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ІНТЕРНЕТУ РЕЧЕЙ У ВИРОБНИЧИХ ЛІНІЯХ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ." Master's thesis, 2019. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/30628.

Full text
Abstract:
The thesis is devoted to the analysis of information technology of the Internet of Things to improve the efficiency of beer production.
Дипломна робота присвячена аналізу інформаційних технологій інтернету речей для підвищення ефективності виробництва пива.
Вступ 1 Базові аспекти роботи мереж IoT 1.1 Основі визначення 1.2 Архітектура мереж IoT 1.2.1 Рівень давачів 1.2.2 Мережевий рівень 1.2.3 Рівень обробки даних 1.2.4 Рівень застосунків 1.3 Висновки до першого розділу 2 Порівняльний аналіз та вибір технологій і протоколів для обміну інформації в мережах IoT 2.1 LoRaWAN 2.2 SigFox 2.3 NB-IoT 2.4 Weightless-P 2.5 Вибір та обґрунтування технології для IoT мережі 2.6 Висновки до другого розділу 3 Вимірювальні давачі в технологічних процесах пивоваріння 3.1 Транспортування і очистка солоду 3.2 Дроблення і затирання 3.3 Фільтрація сусла 3.4 Кип’ятіння сусла 3.5 Відділення гарячого білкового відстою в вірпулі, охолодження і аерація сусла 3.6 Бродіння 3.7 Фільтрація 3.8 Оцінка якості сировини та готової продукції 3.9 Висновки до третього розділу 4 Спеціальна частина 4.1 Вибір та підключення давачів 4.2 Передача даних від давачів до хмарних сховищ 4.3 Обробка даних 4.4 Вивід даних на інтерфейс користувача 4.5 Приклади роботи IoT систем на виробництві 4.6 Висновки до четвертого розділу 5 Обґрунтування економічної ефективності 5.1 Розрахунок норм часу на виконання науково-дослідної роботи 5.2 Визначення витрат на оплату праці та відрахувань на соціальні заходи 5.3 Розрахунок матеріальних витрат 5.4 Розрахунок витрат на електроенергію 5.5 Розрахунок суми амортизаційних відрахувань 5.6 Обчислення накладних витрат 5.7 Складання кошторису витрат та визначення собівартості науково-дослідницької роботи 5.8 Розрахунок ціни дослідження 5.9 Визначення економічної ефективності і терміну окупності капітальних вкладень 5.10 Висновки до п’ятого розділу 6 Охорона праці та безпека в надзвичайних ситуаціях 6.1 Основні особливості стандарту OHSAS 18001 щодо компетентності, навчання та обізнаності персоналу організації 6.2 Профілактика зорової втоми користувачів ЕОМ 6.3 Шум, вібрація, ультразвук, електромагнітні випромінювання у виробничих приміщеннях для роботи з ВДТ та захист від них 6.4 Оцінка стійкості роботи об’єкта до дії проникаючої радіації і радіоактивного забруднення місцевості, які виникають після ядерного вибуху 6.5 Висновки до шостого розділу 7 Екологія 7.1 Інформаційне забезпечення еколого-статистичних досліджень 7.2 Індексний метод в екології 7.3 Висновки до сьомого розділу Загальні висновки до дипломної роботи Перелік використаних джерел Додатки
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography