Academic literature on the topic 'Вебдодатки'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Вебдодатки.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Вебдодатки"

1

Гайдай, Г. Ю., and А. Ю. Грєшнов. "АВТОМАТИЗОВАНА КОМП’ЮТЕРНА СИСТЕМА ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ У ДИСТАНЦІЙНОМУ ФОРМАТІ." Таврійський науковий вісник. Серія: Технічні науки, no. 1 (April 8, 2022): 3–11. http://dx.doi.org/10.32851/tnv-tech.2022.1.1.

Full text
Abstract:
У статті розроблено автоматизовану комп’ютерну систему для проведення експериментальних досліджень у дистанційному форматі, яка дає змогу реалізувати алгоритм проведення багатьох лабораторних досліджень у віддаленому режимі в умовах карантину та поза ним під повним контролем викладача. Виконано порівняльний аналіз наявних систем для проведення дистанційних експериментальних досліджень. Представлено структурні схеми вебдодатку, бази даних та автоматизованої системи загалом. Розроблено програмне забезпечення у вигляді вебдодатку, який контролює автоматизовану систему. Представлено налаштування програм віддаленого адміністрування на робочих станціях. Автоматизовану систему призначено для підвищення зручності та якості проведення експериментальних досліджень у дистанційному форматі студентами й науковими діячами, а також для автоматизації процесу отримання даних і дистанційного підключення до електронних обчислювальних машин у ході проведення експериментальних досліджень. Систему створено з метою, по-перше, автоматизації та підвищення зручності виконання дистанційних експериментальних досліджень; по-друге, створення вебдодатку, який буде давати змогу зручно підключатися до робочої станції, контролювати її та запобігати несанкціонованому доступу до системи; по-третє, забезпечення дистанційного отримання даних та інформації про проведення експериментальних досліджень. У результаті створення системи було поліпшено значення таких показників, як зручність проведення експериментальних досліджень, економія часу, що витрачається на проведення досліджень, та кількість одночасних користувачів системи. Розроблено архітектуру системи, вебдодатку та бази даних. Система будується навколо вебдодатку та програм для віддаленого адміністрування. Вебдодаток побудовано за архітектурою MVC. Серверну частину програми написано мовою програмування PHP та SQL, а клієнтську частину – мовами HTML, CSS (Bootstrap), JavaScript (JQuery). База даних керується системою управління базою даних MySQL. Як програми віддаленого адміністрування в системі використовуються Microsoft RDP та TeamViewer. Розроблено основний вебдодаток та описано налаштування програм віддаленого адміністрування Microsoft RDP і TeamViewer на робочих станціях. Розроблення вебдодатку організовано у два етапи: спочатку розроблено клієнтську частину, а потім серверну. Основну увагу приділено кібербезпеці та обліку подій у вебдодатку. Основною функцією системи є оптимізація наукової діяльності та навчального процесу шляхом надання можливості проведення досліджень у дистанційному форматі. Для підвищення надійності системи використовуються дві програми віддаленого адміністрування, а також ведеться облік подій системи. Результатом використання розробленої системи є підвищення якості результатів досліджень і навчального процесу, а також оптимізація процесів обслуговування системи.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Колос, Катерина Ростиславівна, Андрій Ігорович Баранов, and Руслан Валерійович Петросян. "Аналіз побудови клієнтських частин вебдодатків на основі Microfrontend підходу." Технічна інженерія, no. 1(85) (June 26, 2020): 128–34. http://dx.doi.org/10.26642/ten-2020-1(85)-128-134.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Нашинець-Наумова, Анфіса Юріївна, Володимир Леонідович Бурячок, Наталія Володимирівна Коршун, Олексій Борисович Жильцов, Павло Миколайович Складанний, and Лідія Володимирівна Кузьменко. "ТЕХНОЛОГІЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ І КІБЕРБЕЗПЕКИ В ЗАКЛАДАХ ВИЩОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ." Information Technologies and Learning Tools 77, no. 3 (June 19, 2020): 337–54. http://dx.doi.org/10.33407/itlt.v77i3.3424.

Full text
Abstract:
Зі збільшенням доступності Інтернету і стрімкого розвитку засобів комунікації, потреби в доступності до інформаційно-телекомунікаційних ресурсів, незалежно від місця їх надходження, постійно зростають. Одними з осередків таких ресурсів є заклади вищої освіти (ЗВО). Сучасні ЗВО і їх корпоративні мережі – це багаторівневе ієрархічне середовище, у якому стикаються інтереси і дані різних груп користувачів: студентів, науково-педагогічних працівників, адміністрації тощо. Оскільки периметр класичної корпоративної інформаційної мережі ЗВО продовжує розвиватися, саме застосування смартфонів, планшетів та інших кінцевих пристроїв з вебдодатками або спеціалізованими АРМ-ами сприяє невідворотній зміні освітнього процесу. Це, своєю чергою, надає користувачам можливість отримувати доступ до навчальних сервісів ЗВО знаходячись як в освітньому закладі, так і поза його межами. Разом з тим при впровадженні концепції доступу до інформації виникає цілий ряд завдань, які необхідно вирішити в процесі забезпечення інформаційної та кібербезпеки ЗВО, а саме: забезпечити: запобігання несанкціонованого доступу до приміщень ЗВО та його локальної мережі; виконання вимог і рекомендацій існуючих політик інформаційної та кібербезпеки; контроль підключених до корпоративної мережі пристроїв на предмет відповідності діючим політикам; логічний поділ корпоративної мережі на зони безпеки без зміни існуючої інфраструктури тощо. Крім захисту інформації обмеженого доступу, необхідно також забезпечити безпеку інформаційних систем ЗВО, зокрема, наприклад, такої системи, як «Електронний Університет». Випадкове або цілеспрямоване виведення цих систем з ладу може зупинити процес навчання і порушити договірні умови між навчальним закладом та студентом (у разі оплати освітніх послуг), нанести матеріальний, моральний та інший збиток громаді навчального закладу та ЗВО в цілому внаслідок проєктно-технологічної та/або інформаційної діяльності. Саме тому питання забезпечення інформаційної і кібербезпеки ЗВО нині є надзвичайно актуальним.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Глазунова, Олена Григорівна, Таїсія Петрівна Саяпіна, Ольга Михайлівна Касаткіна, Валентина Ігорівна Корольчук, and Тетяна Володимирівна Волошина. "ФОРМУВАННЯ НАВИЧОК ЦИФРОВОЇ БЕЗПЕКИ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ З ЕКОНОМІКИ." Information Technologies and Learning Tools 82, no. 2 (April 25, 2021): 93–108. http://dx.doi.org/10.33407/itlt.v82i2.4308.

Full text
Abstract:
У сучасних умовах цифровізації різних сфер життєдіяльності важливою характеристикою учасників цифрового суспільства є рівень їх цифрової безпеки. З розвитком цифрової економіки навички цифрової безпеки вимагаються від усіх фахівців цієї сфери. Від рівня сформованості навичок цифрової безпеки в майбутніх економістів під час навчання в закладі вищої освіти залежить їх успішне працевлаштування та розвиток кар’єри. У поданій статті проаналізовано поняття цифрової безпеки майбутнього економіста, охарактеризовано її рівні: «цифрове громадянство», «цифрова творчість», «цифрове підприємництво». Проаналізовано зміст навчальних дисциплін програми підготовки майбутніх економістів в університетах, під час вивчення яких можуть бути сформовані навички саме цифрової безпеки. На прикладі одного з компонентів навичок цифрового інтелекту, а саме цифрової безпеки, продемонстровано етапи формування, індикатори для різних рівнів сформованості, зміст та приклади подання навчальних матеріалів. Визначено набір різних типів ресурсів і сервісів гібридного хмаро орієнтованого середовища університету, які важливо використовувати для ефективної підготовки майбутніх економістів, а саме: сервіси для цифрової безпеки (безпека мереж; безпека програм; безпека вебдодатків); електронні ресурси (навчальний портал; МВОКи; фахові інтернет-ресурси), середовища для спільної роботи (сервіси для комунікації; сервіси для співпраці; сервіси для кооперації), сервіси для управління, обліку та бізнес-аналізу (системи для управління; системи для обліку; системи для бізнес-аналізу). Запропоновано етапність формування та розвитку навичок з цифрової безпеки в межах вивчення модуля «Цифрова безпека: захист у цифровому середовищі» та виконання проєктної роботи в межах вивчення навчальної дисципліни «Інформаційні системи і технології в економіці», розв’язування реальної практичної ситуації під час навчальної практики. Наведено також результати експериментального дослідження для досягнення усіх трьох рівнів сформованості з цифрової безпеки як складової цифрового інтелекту майбутнього економіста. Здійснено статистичний аналіз результатів експерименту та доведено його значущість.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Вебдодатки"

1

Гладкий, Олександр В’ячеславович. "Інформаційна система для автоматизації тестування Web-застосувань." Бакалаврська робота, Хмельницький національний університет, 2021. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/10411.

Full text
Abstract:
Метою роботи є побудова системи автоматизованого тестування програмного забезпечення або веб-додатку за рахунок поєднання у собі кількох способів тестування та налаштування безперервної інтеграції для проекту. У цій роботі розроблена інформаційна система для автоматизації тестування Web-застосувань. Розроблена система керування реалізована на основі застосування мови програмування Java та інструмента Selenium. Розроблена система керування відтворення тестових сценаріїв, реалізований Robot Framework для розробки приймальних авто-тестів, дозволяє здійснювати автоматизоване тестування , а також система реалізує контроль якості проекту на основі логування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Тютюнник, Петро Богданович. "Вебдодаток для організації командної роботи на основі платформи Azure." Bachelor's thesis, КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. https://ela.kpi.ua/handle/123456789/42542.

Full text
Abstract:
Даний дипломний проект присвячено створенню вебдодатку для організації командної роботи на основі платформи Azure. Вибір теми проєкту обґрунтований високим ростом кількості працівників, що працюють у віддаленому режимі, та їх потребі у інструментах для організації командної роботи та проведення співпраці. Проєкт покликаний підвищити ефективність координації розкладів членів команди, спростити процес співпраці в онлайн режимі та полегшити процес обліку завдань команди. У роботі було проаналізовано існуючі рішення для вирішення поставленої проблеми, на основі якого було визначено основні потреби користувачів і сформульовано головні функціональні вимоги до розроблюваної системи. Також під час аналізу виявилась відсутність такого рішення, що одночасно надає функціональність для налагодження співпраці та керування завданнями команди. Було вирішено сполучити цю функціональність у розроблюваному вебдодатку. У результаті роботи над дипломним проектом розроблено архітектуру веб-додатку на основі компонентів хмарної платформи Microsoft Azure, структуру бази даних, розроблено та описано процеси роботи систем нагадувань, онлайн зв’язку та процес безперервної інтеграції та доставки компонентів реалізованого вебдодатку. Зазначені подальші шляхи розвитку вебдодатку.
This diploma project is devoted to the development of a web application for organizing teamwork based on the Azure platform. The choice of the project theme is justified by the high growth in the number of employees working remotely and their need for tools for organizing teamwork and cooperation. The project aims to increase the efficiency of coordination of team members’ schedules, simplify the process of cooperation online and facilitate the process of team tasks’ management. The work contains analysis of the existing solutions, based on which the basic needs of users were identified and the main functional requirements for the developed system were formulated. Also, the analysis revealed the absence of such a solution, which simultaneously provides functionality for cooperation and management of team tasks. It was decided to combine this functionality in the developed web application. As a result of the diploma project, the web application architecture based on the components of the Microsoft Azure cloud platform and database structure were created. Alarm systems process, online communication process and the process of continuous integration and delivery of the implemented web application components were developed and described. Further approaches to web application development are outlined.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Мілер, Вадим Петрович. "Вдосконалення методу проєктування вебдодатків на основі об’єктно-реляційного перетворення." Магістерська робота, Хмельницький національний університет, 2020. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/9438.

Full text
Abstract:
Дана кваліфікаційна робота присвячена розробці моделі «ОРП», особливістю якої є те, що n кількість відношень, які використовуються для відображення може бути більше 1. Застосування запропонованої методики знижує витрати пам'яті (не потрібно створювати n моделей, все знаходиться в одній) та збільшує продуктивність, На основі моделі вдосконалено метод об'єктно-реляційного перетворення, для синтезу та розробки вебзастосунків, який забезпечує перетворювання таблиць сервера баз даних в програмні компоненти.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Іванченко, І. М. "Інформаційна система оцінювання знань в області тестування програмного забезпечення." Master's thesis, Сумський державний університет, 2021. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/81439.

Full text
Abstract:
Кваліфікаційну роботу магістра присвячено розробці інформаційної системи оцінювання знань в області тестування програмного забезпечення. В роботі проведено аналіз предметної області, виконано огляд актуальних досліджень та публікацій, проаналізовані аналоги-конкуренти, сформовано мету і задачі дослідження. Наступним етапом був вибір засобів реалізації системи для візуальної та функціональної частин. Також були побудовані діаграми: контекстні (IDEF0) для роботодавців і претендентів, їх декомпозиції (IDEF1), і діаграма варіантів її використання. Спроектована база даних. Виконано реалізацію інформаційної системи. Останнім етапом було детально описано, як користуватися системою, з точки зору роботодавця та претендента, а також, описані функціональні можливості адміністратора. Результатом проведеної роботи є розроблена інформаційна система оцінювання знань в області тестування програмного забезпечення. Практичне значення роботи полягає у тому, що розроблена інформаційна система надає користувачеві–роботодавцю можливість створювати тести та формувати списки претендентів за результатам цих тестів, користувачеві–претенденту – проходити тестування, а всім бажаючим – спілкуватися через чат-повідомлення в реальному часі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Снєсарь, А. Р., and Т. І. Демківська. "Принципи розробки програмного забезпечення з використанням платформи Angular." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2021. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/19195.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Сметана, Максим Олександрович. "Веборієнтований сервіс для сортування та пошуку місць прийому вторинної сировини." Bachelor's thesis, КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020. https://ela.kpi.ua/handle/123456789/34795.

Full text
Abstract:
Кваліфікаційна робота включає пояснювальну записку (55 с., 33 рис., 4 додатки). Об’єкт розробки – створення веборієнтованого сервісу для сортування та пошуку місць прийому вторинної сировини, яке спрямоване на полегшення процесу сортування сировини. Розроблений вебдодаток дозволяє: - отримати інформацію про сортування необхідної сировини; - сортувати всі вибрані сутності сировини за допомогою реалізованого алгоритму; - шукати місця прийому сировини на мапі; - фільтрувати місця прийому на мапі. В ході виконання дипломного проєкту: - розроблено вебдодаток для сортування та пошуку місця прийому вторинної сировини; - проведено аналіз існуючих рішень; - розроблено структуру взаємодії клієнта та серверу.
Qualification work includes an explanatory note (55 pages, 33 pictures, 4 appendices). The object of research is to create a web-oriented application for sorting and searching the places for the reception of recyclable materials, that is directed to simplify recyclable materials sorting process. Developed web-application allows to: - receive the information about necessary raw materials sorting; - sort all the chosen recyclable materials according to the implemented algorithm; - search for recyclable materials reception places on the map; - to filter reception places on the map. - the web-application for sorting and searching the places for the reception of recyclable materials was developed; - all existing solutions were analyzed; - the structure of interaction between the client and server was created.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography