Academic literature on the topic 'Вантажопідйомні машини'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Вантажопідйомні машини.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Вантажопідйомні машини"

1

Свиргун, Владимир. "Проблеми, що викликають при автоматизації кранів мостового типу." Науковий жарнал «Технічний сервіс агропромислового лісового та транспортного комплексів», no. 21 (December 7, 2020): 92–96. http://dx.doi.org/10.37700/ts.2020.21.92-96.

Full text
Abstract:
З розвитком мікропроцесорної техніки поступово почалося застосування її на самих різноманітних вантажопідйомних машинах. В кожному випадку мета, що переслідується може бути різна, Це і покращення техніко-економічних показників машини, і покращення безпеки робіт і умов праці персоналу, що експлуатують їх, також може бути підвищення виробності перевантажувальних робіт тощо. Для деяких вантажопідйомних машин перехід на автоматичний режим роботи пов’язано зі значними труднощами, такі як агресивна середа експлуатації, під час величезні розміри самої машини, але головною перешкодою для застосування мікропроцесорної техніки для кранів мостового типу є наявність гнучкого підвісу вантажу. Це призводить до виникнення під час руху значних коливань вантажу і робить задачу наведення його на ціль вельми складною. Тому є потреба в розробці програмного забезпечення для мікропроцесора, яке дозволить не тільки перемістити вантаж у зазначене місце, а і повністю усунути його коливання після зупинки крану в автоматичному режимі. Суттєва різниця запропонованих авторами алгоритмів керування полягає в том, що досягнуто значне скорочення у часі перевантажувального циклу, що дасть можливість вийти на максимальну виробність крану
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Коваленко, Валентин. "Динамічні характеристики пуску механізму повороту крану з частотно-регульованим приводом." Науковий жарнал «Технічний сервіс агропромислового лісового та транспортного комплексів», no. 21 (December 7, 2020): 201–10. http://dx.doi.org/10.37700/ts.2020.21.201-210.

Full text
Abstract:
Застосування частотно-регульованого приводу знаходить широке застосування в механізмах підйомно-транспортних машин. Електроприводи на основі двигунів з фазним ротором, також все частіше переводиться на частотне регулювання. Недостатність досліджень кранового частотно-регульованого приводу приводить до того, що його переваги і можливості використовуються не в повній мірі. Стаття націлена на дослідження зміни динамічних характеристик привода за різних режимів роботи в перехідних етапах робочого циклу оскільки ці характеристики суттєво впливають на величину максимальних напружень і, відповідно, довговічність елементів вантажопідйомних машин. В галузі підйомно-транспортних машин застосування частотно-регульованого електропривода досліджено переважно для ліфтів, робота кранового електропривода традиційно розглядається виходячи з припущення про лінійний закон зміни частоти живлення. Характеристики роботи частотно-регульованого приводу кранових механізмів за інших законів зміни частоти живлення залишається вивченим недостатньо. Дослідження пуско-гальмівних процесів виконано на прикладі механізму повороту крана на колоні в/п 5 т, що обладнаний частотно-регульованим приводом з відповідними налаштуваннями. Приведені основні характеристики крана і механізму повороту. Механізм повороту крана представлено у вигляді одномасової динамічної моделі з абсолютно жорстким зв’язком. Досліджено закономірності зміни динамічних характеристик роботи привода за різних режимів розгону і частотного регулювання швидкості двигуна. Розглянуто тип зміни частоти від нуля до номінального значення за лінійним законом, параболічним та двома типами S-подібного закону. Складено математичну модель кранового механізму, встановлено закономірності зміни параметра регулювання – частоти живлення приводного двигуна. Визначені закономірності зміни впродовж розгону кутової швидкості і крутного моменту. Встановлено, що для всіх типів розгону забезпечується безударне прикладення навантаження, що позитивно впливає на термін служби механізмів і металоконструкцій кранів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Pashinskyi, Victor, Ivan Skrynnik, Igor Kharchenko, and Serhii Khachaturian. "Weight Characteristics and Areas of Rational Use of Steel Beams in Buildings and Structures of Load-lifting Machines." Central Ukrainian Scientific Bulletin. Technical Sciences, no. 1(32) (2019): 228–35. http://dx.doi.org/10.32515/2664-262x.2019.1(32).228-235.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Вантажопідйомні машини"

1

Григоров, Отто Володимирович, Всеволод Вікторович Стрижак, and Мар'яна Георгіївна Стрижак. "Оптимальне керування візком крана з підвищеною швидкістю пересування." Thesis, НТУ "ХПІ", 2018. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/38196.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Свєженцев, С. В., and Валентин Олександрович Коваленко. "Експрес-методи оцінки ресурсу вантажопідйомних машин." Thesis, НТУ "ХПІ", 2015. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/25188.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Свєженцев, С. В., and Валентин Олександрович Коваленко. "Оцінка ресурсу вантажопідйомних машин на основі експрес-методів." Thesis, НТУ "ХПІ", 2015. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/25291.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Єфанова, К. І., Отто Володимирович Григоров, Максим В'ячеславович Цебренко, Д. М. Зюбанова, and В. Ф. Радченко. "До питання економії енергії у вантажопідйомних машинах." Thesis, НТУ "ХПІ", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/25272.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Цебренко, Максим В'ячеславович, Богдан Ігорович Приходько, and Федір Федорович Нікітін. "Дистанційне керування гідростатичним приводом механізму підйому вантажопідйомних машин в логістичних комплексах." Thesis, НТУ "ХПІ", 2015. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/25190.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Григоров, Отто Володимирович, Д. М. Зюбанова, and Всеволод Вікторович Стрижак. "Зменшення витрат енергії застосуванням регульованого об'ємного гідропривода вантажопідйомних машин логістичних систем." Thesis, НТУ "ХПІ", 2015. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/25179.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Боговісов, О. Ю., Отто Володимирович Григоров, and В. Ф. Радченко. "Зниження динамічних навантажень у підйомно-транспортних машинах." Thesis, НТУ "ХПІ", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/25197.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography