Academic literature on the topic 'ВАНТАЖНІ МІЖНАРОДНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'ВАНТАЖНІ МІЖНАРОДНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "ВАНТАЖНІ МІЖНАРОДНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ"

1

Деркач, E. M. "ПРАВОВІ ПИТАННЯ ЛІБЕРАЛІЗАЦІЇ МІЖНАРОДНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ ВАНТАЖІВ АВТОМОБІЛЬНИМ ТРАНСПОРТОМ." Kyiv Law Journal, no. 1 (May 11, 2022): 73–79. http://dx.doi.org/10.32782/klj/2022.1.11.

Full text
Abstract:
Анотація. У статті висвітлено найбільш важливі проблеми, пов’язані із здійсненням міжнародних перевезень вантажів автомобільним транспортом, та обґрунтування шляхів щодо їхнього подолання. Підкреслюється багаторівневе правове регулювання міжнародного перевезення вантажів автомобільним транспортом як трансграничної діяльності: 1) національний рівень (законодавство України, зокрема Закон України «Про автомобільний транспорт», та законодавство країни, територією якої здійснюється перевезення вантажу,); 2) міжнародному рівні (дво- та багатосторонні міжнародні договори, зокрема Конвенція про договір міжнародного автомобільного перевезення вантажів (1956); Європейська угода щодо роботи екіпажів транспортних засобів, які виконують міжнародні автомобільні перевезення (1970); Європейська Угода про міжнародне дорожнє перевезення небезпечних вантажів (1957) та ін.). Стверджується, що автомобільний транспорт забезпечує значну частину торгівлі товарами між Україною та ЄС та є важливою умовою для ефективного функціонування Поглибленої і всеохопної зони вільної торгівлі між Україною та ЄС. Співпраця України із країнами ЄС у секторі автомобільних перевезень, окрім Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони (далі – Угода про асоціацію), регулюється низкою дво- та багатосторонніх договорів. Зроблено висновок, що лібералізація міжнародних автомобільних перевезень вантажів потребує вирішення за допомогою комплексу заходів, зокрема: підписання спеціальної угоди з ЄС відповідно до ст. 136 Угоди про асоціацію (спеціальна угода замінить чинну систему щорічних двосторонніх переговорів із країнами ЄС щодо квот дозволів для здійснення міжнародних вантажних автомобільних перевезень); гармонізація законодавства України у сфері автомобільного транспорту із законодавством ЄС в частині вимог, що ставляться до автомобільних перевізників; підвищення прозорості розподілу та обліку дозволів на міжнародні вантажні автомобільні перевезення шляхом цифровізації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Мацьків, О. О., О. Г. Чайка, Л. Й. Солодяк, and М. В. Руда. "Дослідження ризиків природоохоронного нагляду суб'єкта перевезення небезпечних вантажів." Scientific Bulletin of UNFU 31, no. 4 (September 9, 2021): 82–87. http://dx.doi.org/10.36930/40310413.

Full text
Abstract:
Розглянуто законодавство країн Європейського Союзу та України щодо перевезень небезпечних вантажів і встановлено, що суть питання правового регулювання перевезення цих вантажів полягає у визначенні ризику виникнення потенційних негативних наслідків за недотримання нормативного законодавства під час перевезення вантажів підвищеної небезпеки та здійснення з ними інших маніпуляцій під час транспортування, зокрема на залізницях. Проаналізувавши спеціалізовані національні і міжнародні регламенти перевезень небезпечних вантажів з'ясовано, що технічне регулювання перевезення небезпечних вантажів не встановлює спеціальних вимог екологічної безпеки, звітності та контролю. Унаслідок дослідження ризиків заходів державного нагляду за дотриманням вимог законодавства про охорону атмосферного повітря вантажних станцій регіональної філії "Львівська залізниця" визначено, що вантажні станції, які працюють з небезпечними вантажами, потребують кризового менеджменту у таких питаннях, як наявність дозволів на викиди забруднювальних речовин до атмосферного повітря стаціонарними джерелами; розроблення спеціальних заходів з охорони атмосферного повітря в разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру; виконання виробничого контролю інструментально-лабораторними вимірами параметрів викидів забруднювальних речовин; стаціонарних і пересувних джерел; виконання нормативів вмісту забруднювальних речовин у відпрацьованих газах транспортних та інших пересувних засобів; виплату та нарахування екологічного податку на викиди забруднювальних речовин до атмосферного повітря. Визначено також, що економічні інструменти у сфері природоохоронної діяльності, а саме податки, плата за завдані збитки, штрафи, є мотиваторами ведення екологічно безпечної діяльності підприємствами, для яких необхідним є створення системи безперервного моніторингу, ситуаційне моделювання великомасштабних техногенних аварій і катастроф, а також розроблення системи екологічного оцінювання безпеки залізничного транспорту, оскільки на сьогодні не вирішені методологічні проблеми прогнозу їх динаміки у середньо- і довготерміновій перспективі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

САХНО, Володимир, Світлана ШАРАЙ, Ігор МУРОВАНИЙ, and Віктор ПОЛЯКОВ. "ДОСЛІДЖЕННЯ ФАКТОРІВ ВПЛИВУ НА ЗАГАЛЬНІ ВИТРАТИ ВИКОНАННЯ ОБОРОТНОГО РЕЙСУ У МІЖНАРОДНОМУ СПОЛУЧЕННІ З ВИКОРИСТАННЯМ МАТЕМАТИЧНОЇ ТЕОРІЇ ЕКСПЕРИМЕНТУ." СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ В МАШИНОБУДУВАННІ ТА ТРАНСПОРТІ 1, no. 16 (May 20, 2021): 159–67. http://dx.doi.org/10.36910/automash.v1i16.518.

Full text
Abstract:
В роботі розглянуті питання впливу різних статей загальних витрат (факторів) на розмір таких загальних витрат при виконанні оборотного рейсу доставки вантажів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні. Для розробки заходів щодо підвищення ефективності виконання процесу перевезень вантажів у міжнародному сполученні та зменшення загальних витрат на його виконання необхідно проводити аналіз статей витрат, які входять до складу загальних витрат. Для дослідження впливу окремих статей загальних витрат на виконання перевезень вантажів у міжнародному сполученні пропонується використання ефективних методів практичної реалізації системного підходу – методів математичної теорії експерименту або планування експерименту. При цьому вирішення задачі дослідження впливу окремих статей витрат (факторів впливу) на розмір загальних витрат проводиться на основі формування плану експерименту та створення експериментально-статистичної моделі. В результаті розрахунків коефіцієнтів регресії за розробленою моделлю загальних витрат на виконання оборотного рейсу доставки вантажів у міжнародному сполученні та їх аналізу зроблено висновки щодо значущості коефіцієнтів, які формують найбільший вплив на розмір загальних витрат, та визначені статті витрат (досліджувані фактори впливу), що мають найбільший вплив на формування загальних витрат. Ключові слова: загальні витрати, стаття витрат, міжнародні вантажні перевезення, оборотний рейс, фактор впливу, теорія планування експерименту.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Коптенко, Анна, and Юлія Панфілова. "ЕВОЛЮЦІЯ КОНЦЕПЦІЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ АВІАПЕРЕВІЗНИКА: НАЦІОНАЛЬНИЙ ТА МІЖНАРОДНИЙ АСПЕКТИ." Молодий вчений, no. 3 (91) (March 31, 2021): 272–77. http://dx.doi.org/10.32839/2304-5809/2021-3-91-57.

Full text
Abstract:
Розвиток авіації безпосередньо пов'язаний з розвитком науково-технічного прогресу та рухається тими ж темпами. При цьому відбувається постійне збільшення кількості повітряних транспортних засобів і їх вдосконалення в напрямку збільшення обсягів перевезень і посилення безпеки повітряних перевезень. Обумовлено це необхідністю задоволення зростаючих вимог в перевезеннях пасажирів і вантажів, які здійснюються за внутрішніми і міжнародними маршрутами. В міру розширення міжнародної комунікації, розвитку економічних, в тому числі торговельних і промислових відносин між державами, ростуть і обсяги перевезень, і в майбутньому зазначена тенденція зростання буде зберігатися. В поданій статті розглядається поняття авіаційної події та аналізуються правові наслідки неналежного виконання умов договору повітряного перевезення через призму національного та міжнародного повітряного права. Аналізуються питання щодо комплексного застосування норм Варшавської конвенції 1929 року та норм Монреальської Конвенції 1999 року під час розгляду спорів між пасажиром та авіаперевізником за договором повітряного перевезення при здійснення авіаперевізником міжнародних та внутрішніх рейсів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Кулик, В., А. Захарчук, Ю. Любиш, and Ю. Градиський. "Перевезення продукції органічного землеробства в повітряних коридорах." Науковий жарнал «Технічний сервіс агропромислового лісового та транспортного комплексів», no. 18 (March 19, 2020): 32–41. http://dx.doi.org/10.37700/ts.2019.18.32-41.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена актуальній проблемі забезпечення процесу перевезень повітряними коридорами продукції органічного характеру.Метою даного дослідження є розробка теоретико-методологічних положень організації перевезення швидкопсувної продукції органічного походження.Предметом дослідження статті є логістика перевезень швидкопсувних вантажів в повітряних коридорах.Актуальність теми полягає у тому, що сьогодні найкращим способом доставки є міжнародні транспортні коридори. Для покращення доставки швидкопсувних вантажів необхідно обирати найдоцільніший вид транспортування зберігаючи якість самих товарів. Складність повітряного перевезення органічної продукції полягає у тому, що під час посадки на вантажі діють значні динамічні навантаження, а в польоті – різкі перепади температури. Це може негативно відображатися на якості продукції, що перевозиться. У статті висвітлена проблема перевалки з одного борту на інший, яка ускладняється тим, що мають бути дотримані всі умови забезпечення температурних режимів та відсутності навіть незначних ударних перевантажень.На сьогоднішньому ринку все частіше набувають популярності свіжі продукти, але через неправильне транспортування органічні продукти можуть втратити свої властивості, їх якість вже буде сумнівною. Відповідно до рівня міжнародних стандартів потрібно покращувати логістичне обслуговування таких вантажів. Вирішення цієї проблеми дає досвід розвинених країн, в яких активно створюються і удосконалюються регіональні, національні та транснаціональні транспортно-логістичні системи, що забезпечують ефективні транспортні, науково-виробничі та постачальницько-збутові комунікації між економічними агентами.В результаті виконаних досліджень визначено методичні засади управління логістикою перевезень швидкопсувних вантажів в авіаційних повітряних коридорах, що може забезпечити оптимізацію бізнеспроцесів постачань продукції органічного землеробства безпосередньо замовникам із збереженням якості та своєчасності доставки.Практичне значення отриманих результатів полягає в тому, що вони можуть бути використані при прийнятті управлінських рішень та розробці умов та вимог перевезення продуктів з метою підвищення якості їх логістичного обслуговування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Кулик, Владимир. "Перевезення продукції органічного землеробства в повітряних коридорах." Науковий жарнал «Технічний сервіс агропромислового лісового та транспортного комплексів», no. 21 (December 7, 2020): 185–94. http://dx.doi.org/10.37700/ts.2020.21.185-194.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена актуальній проблемі забезпечення процесу перевезень повітряними коридорами продукції органічного характеру. Метою даного дослідження є розробка теоретико-методологічних положень організації перевезення швидкопсувної продукції органічного походження. Предметом дослідження статті є логістика перевезень швидкопсувних вантажів в повітряних коридорах. Актуальність теми полягає у тому, що сьогодні найкращим способом доставки є міжнародні транспортні коридори. Для покращення доставки швидкопсувних вантажів необхідно обирати найдоцільніший вид транспортування зберігаючи якість самих товарів. Складність повітряного перевезення органічної продукції полягає у тому, що під час посадки на вантажі діють значні динамічні навантаження, а в польоті – різкі перепади температури. Це може негативно відображатися на якості продукції, що перевозиться. У статті висвітлена проблема перевалки з одного борту на інший, яка ускладняється тим, що мають бути дотримані всі умови забезпечення температурних режимів та відсутності навіть незначних ударних перевантажень. На сьогоднішньому ринку все частіше набувають популярності свіжі продукти, але через неправильне транспортування органічні продукти можуть втратити свої властивості, їх якість вже буде сумнівною. Відповідно до рівня міжнародних стандартів потрібно покращувати логістичне обслуговування таких вантажів. Вирішення цієї проблеми дає досвід розвинених країн, в яких активно створюються і удосконалюються регіональні, національні та транснаціональні транспортно-логістичні системи, що забезпечують ефективні транспортні, науково-виробничі та постачальницько-збутові комунікації між економічними агентами. В результаті виконаних досліджень визначено методичні засади управління логістикою перевезень швидкопсувних вантажів в авіаційних повітряних коридорах, що може забезпечити оптимізацію бізнес-процесів постачань продукції органічного землеробства безпосередньо замовникам із збереженням якості та своєчасності доставки. Практичне значення отриманих результатів полягає в тому, що вони можуть бути використані при прийнятті управлінських рішень та розробці умов та вимог перевезення продуктів з метою підвищення якості їх логістичного обслуговування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Horbachev, P., O. Makarichev, T. Nemna, and S. Svichynskyi. "ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ ПРИБУТКОВОСТІ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ ВАНТАЖІВ ЗА РАЗОВИМИ ЗАЯВКАМИ." Системи управління, навігації та зв’язку. Збірник наукових праць 4, no. 50 (September 12, 2018): 50–56. http://dx.doi.org/10.26906/sunz.2018.4.050.

Full text
Abstract:
Відомим на сьогоднішній день критеріям ефективності виконання вантажних перевезень властивий ряд недоліків. Стосовно разових перевезень у міжнародному сполученні такими недоліками є неврахування особливостей виконання перевезень у певних напрямках, стану ринку, випадковості елементів транспортного процесу, прибутковості перевезення по відношенню до його тривалості. Для їх усунення як критерій ефективності виконання перевезень вантажів за разовими заявками було запропоновано використовувати питомий прибуто перевізника за добу витраченого на оборотний рейс часу. Він являє собою випадкову величину, закон розподілу якої визначається розподілами його складових. Отриманий аналітичний вираз щільності розподілу даного критерію зробив можливим отримання графіків щільності ймовірності питомого прибутку. Дослідження даної щільності було здійснено шляхом проведення повного факторного експерименту. Отримані в результаті криві щільності ймовірності дають уявлення про закономірності зміни питомого прибутку автотранспортного підприємства від виконання перевезень вантажів за разовими замовленнями в напрямку країн ЄС та СНД в залежності від транспортної зони, до якої здійснюється перевезення, тарифу на його виконання в прямому напрямку та відстані доставки. Дані закономірності стали основою для ймовірнісної оцінки ризиків при здійсненні перевізної діяльності за відомих умов виконання рейсу у напрямку з України за кордон, що є цінною інформацією для перевізників при прийнятті рішення щодо виконання перевезення. Так, в роботі приводяться значення ймовірності виникнення критичного ризику, тобто ризику мати збитки за результатами перевезення. На основі результатів проведених експериментальних досліджень розроблено рекомендації щодо прийняття рішень про виконання разових міжнародних перевезень, спрямовані зорієнтувати перевізників на ведення статистики доходів, витрат та часових складових транспортного процесу та дозволяють визначити доцільність здійснення доставки чи встановити пріоритет обслуговування заявок.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Bernevek, Т. І., N. L. Pavlova, and І. І. Tykhonina. "ВИКОРИСТАННЯ СУЧАСНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ПЕРЕВЕЗЕННЯ НАЛИВНИХ ВАНТАЖІВ МОРСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ." Transport development, no. 4(11) (January 14, 2022): 94–103. http://dx.doi.org/10.33082/td.2021.4-11.09.

Full text
Abstract:
Вступ. Значний обсяг перевезень наливних вантажів морським транспортом і фізико-хімічні властивості цих речовин зумовлюють специфіку процесу транспортування та вибір відповідної технології, яка забезпечує якісну доставку при гарантуванні максимального рівня безпеки. Необхідність вирішення цієї проблеми актуалізує запровадження інноваційних технологічних рішень у цій сфері. Одним із них є флекситанки, які уможливлюють перевезення безпечних рідких вантажів різного походження і призначення у великотоннажних контейнерах і здатні забезпечити ефективну організацію процесу перевезень, у тому числі й мультимодальних. Метою статті є дослідження особливостей використання флекситанків як сучасної технології перевезення наливних вантажів морським транспортом і формування специфічних організаційно-технологічних заходів щодо їх застосування. Результати. У досліджені визначено роль наливних вантажів у загальному обсязі міжнародної морської торгівлі та їх специфіку. На основі дослідження наявних способів і технологічних схем перевезення наливних вантажів морським транспортом (танк-контейнерів, цистерн, танкерних суден), їх переваг і недоліків доведено доцільність використання флекситанків. Визначено їх конструктивні особливості, техніко-експлуатаційні характеристики й вимоги, яких необхідно дотримуватися задля забезпечення належного рівня безпеки при використанні. Установлено сучасні тенденції, які характерні для сучасного світового ринку флекситанків, приділено увагу особливостям унормування і стандартизації процесів оцінки їх якості й надійності. За результатами дослідження техніко-економічних показників різних видів тари, призначеної для перевезень наливних вантажів морським транспортом, порівняно їх основні експлуатаційні характеристики. Виокремлено переваги та недоліки флекситанків. Охарактеризовано технологію процесу перевезення вантажу і сформовано загальну технологічну схему перевезень наливних вантажів із використанням флекситанків при експортно-імпортних операціях. Запропоновано комплекс організаційно-технологічних заходів, спрямований на подальший розвиток і просування цієї технології перевезення наливних вантажів морським транспортом. Висновки. Використання флекситанків як сучасної технології перевезення наливних вантажів морським транспортом спрямовано на підвищення ефективності цього процесу, забезпечення належного рівня екологічності й максимального рівня безпеки.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Колодін, А. "Щодо особливостей договору чартеру (фрахтування) за цивільним законодавством України." Юридичний вісник, no. 1 (August 7, 2020): 292–97. http://dx.doi.org/10.32837/yuv.v0i1.1636.

Full text
Abstract:
У запропонованій статті визначається, що розвиток бізнесу, розширення міжнародних відносин вимагають від учасників мобільності й оперативності пересування, що не завжди забезпечується регулярним повітряним сполученням. Все це зумовило розвиток сегменту чартерних перевезень. Договором фрахтування судна називають як договір перевезення вантажів, пасажирів, багажу, якщо він укладений з умовою надання для перевезення всього судна або окремих суднових приміщень, так і договір оренди судна з екіпажем або без нього. І в тому, і в іншому випадку сторони можуть називатися однаково -«фрахтувальник (судновласник)» і «фрахтувальник», предмет договору - переміщення певних обумовлених об'єктів (вантажів, пасажирів, багажу) може бути один і той самий. Акцентується увага на тому, що договір фрахтування (чартер) є двостороннім і оплатним, зміст якого полягає у праві фрахтувальника зарезервувати все обумовлене договором судно, інший транспортний засіб (частину його місткості) для перевезення за плату протягом одного або декількох рейсів, передбачених цим договором вантажів, пасажирів і багажу, а фрахтувальника - отримати за наданий транспортний засіб (частину його місткості) встановлену угодою сторін плату (іменовану в морському праві фрахтом). Пропонується виділяти такі ознаки лінійного судноплавства: 1) регулярність повідомлення і наявність розкладу судів; 2) перевезення дорогих генеральних вантажів; 3) завантаження судна вантажами багатьох вантажовідправників; 4) оплата перевезення за лінійними тарифами; 5) здійснення вантажно-розвантажувальних операцій перевізником; 6) публічний характер послуг перевізника. Водночас українське право застосовує поняття «договір фрахтування» виключно до перевезення вантажів, пасажирів, багажу. Всі інші форми експлуатації суден є договором оренди судна як транспортного засобу. Чартер зазвичай розрахований на перевезення великих партій масових вантажів, тому її умовою виступає надання всього судна, його частини або певних суднових приміщень. Звертається увага на те, що, хоча відносини фрахтування (чартеру) в морському праві детально регламентовані на законодавчому рівні, чинне законодавство України в цій сфері не є досконалим.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Parubets, Olena. "ДОСЛІДЖЕННЯ ВПЛИВУ КОРОНАКРИЗИ НА СТАН ТРАНСПОРТНОГО СЕКТОРУ УКРАЇНИ." PROBLEMS AND PROSPECTS OF ECONOMIC AND MANAGEMENT, no. 3(23) (2020): 26–32. http://dx.doi.org/10.25140/2411-5215-2020-3(23)-26-32.

Full text
Abstract:
У статті проведено аналіз впливу коронакризи на показники діяльності транспортного сектору України. Виявлено, що значне падіння обсягу перевезень спостерігається на пасажирському транспорті, який безпосередньо під-падає під міжнародні обмеження руху пасажирів. Встановлено, що в умовах пандемії найбільше зменшення обсягів перевезення вантажів спостерігається на автомобільному, річковому й морському транспорті. Серед пасажирського транспорту найбільш постраждалим є авіаційний. Досліджено прогнозні оцінки міжнародних транспортних організацій стосовно стану та перспектив відновлення діяльності світового транспорту. Запропоновано заходи щодо відновлення ефективного функціонування транспортного сектору України, головними з-поміж яких визначено необхідність надання державної фінансової, правової, інформаційної підтримки, а також різноманітних стимулів і преференцій з боку органів місцевого самоврядування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
More sources

Dissertations / Theses on the topic "ВАНТАЖНІ МІЖНАРОДНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ"

1

Горпинюк, Анастасія Сергіївна, and Anastasiia Horpyniuk. "Підвищення ефективності міжнародних вантажних перевезень ТОВ «СУШП «Діана Інтернаціональ»." Master's thesis, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2020. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/34123.

Full text
Abstract:
Роботу виконано на кафедрі автомобілів Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя Міністерства освіти і науки України. Захист відбудеться 24 грудня 2020 р. о 10:00 годині на засіданні екзаменаційної комісії № 20 у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Текстильна, 28, навчальний корпус № 9.
Кваліфікаційна дипломна робота магістра присвячена питанням обґрунтування перевезень вантажів у мультимодальному сполученні (на прикладі ТОВ «СУШП «Діана Інтернаціональ»). Мета роботи - зменшення витрат на перевезення вантажів у міжнародному сполученні шляхом впровадження мультимодальних перевезень вантажів.
РЕФЕРАТ... ВСТУП... 1 ТЕОРЕТИЧНИЙ РОЗДІЛ... 1.1 Характеристика транспортного підприємства СУШП «Діана Інтернаціональ ЛТД»… 1.2 Аналіз мультимодальних перевезень та ринку транспортних послуг в Україні... 2 ДОСЛІДЖЕННЯ МУЛЬТИМОДАЛЬНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ ВАНТАЖІВ... 2.1 Правові засади при регулюванні мультимодальних перевезень різного виду вантажів... 2.2 Дослідження особливостей застосування наскрізних коносаментів в Україні... 2.3 Особливості транспортно-технологічної схеми доставки вантажів у мультимодальному сполученні... 2.4 Стратегії управління процесами перевезень вантажів... 3 ПРОЕКТНО-РЕКОМЕНДАЦІЙНИЙ РОЗДІЛ... 3.1 Розрахунок витрат при здійсненні прямого автомобільного сполучення на маршруті Україна – Данія – Україна... 3.2 Розрахунок витрат при здійсненні мультимодального перевезення на маршруті м. Боярка – м. Роскіллє – м. Боярка... 3.2.1 Розрахунок витрат на автомобільній ділянці м. Боярка (Україна) – м. Копенгаген, м. Київ – м. Боярка ... 3.2.2 Розрахунок витрат на поромній ділянці м. Копенгаген – м. Клайпеда 3.2.3 Розрахунок витрат на ділянці м. Клайпеда – м. Київ, котра здійснюється контрейлерним перевезенням... 3.3 Модель мультимодальних перевезень вантажів на маршруті м. Боярка – м. Роскіллє – м. Боярка ... 4 ОХОРОНА ПРАЦІ ТА БЕЗПЕКА В НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ... 4.1 Інструкція з охорони праці та безпеки в надзвичайних ситуаціях водія вантажного автомобіля... 4.2 Безпека життєдіяльності при аваріях на транспорті та небезпеки техногенного характеру пов’язані з роботою водія вантажного автомобіля... ВИСНОВОК... ПЕРЕЛІК ПОСИЛАНЬ...
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Ярема, Роман Іванович, and Yarema R. I. "Оптимізація системи міжнародних вантажних перевезень за маршрутами Україна-Західна Європа." Master's thesis, ТНТУ, 2020. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/30582.

Full text
Abstract:
В дипломній роботі проведено оптимізацію системи міжнародних вантажних перевезень за маршрутами Україна-Західна Європа для перевезення сировини на великі відстані.
In the diploma work optimization of the system of international freight transportation on routes Ukraine-Western Europe for transportation of raw materials over long distances was carried out.
1 Аналітична частина 1.1. Аналіз теоретико-методичних основ поняття «ефективність», огляд сучасних методик оцінки ефективності вантажних авто перевізників……………………………………………………………………..8 1.2. Дослідження функціонування Європейського ринку міжнародних автомобільних перевезень вантажів………………………………………….15 1.3 Висновки та постановка задач на дипломне проектування ………….……..20 2 НАУКОВО-ДОСЛІДНА ЧАСТИНА 2.1. Фактори, що визначають ефективність і результативність роботи міжнародних українських автоперевізників на Європейському ринку…….21 3. ОПТИМІЗАЦІЯ ТЕХНОЛОГІЇ І ОРГАНІЗАЦІЇ ПЕРЕВЕЗЕНЬ ВАНТАЖІВ З УКРАЇНИ В ІТАЛІЮ ТА НІМЕЧЧИНУ 3.1. Планування обсягів перевезень та вантажообороту підприємства………...26 3.2. Методичні основи обґрунтування експлуатаційно-економічних показників при перевезенні вантажів у міжнародному сполученні………...30 4 СПЕЦІАЛЬНА ЧАСТИНА. СУЧАСНІ ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ НА ТРАНСПОРТНІ 4.1 Використання тахографів в вантажних перевезеннях……………………….41 4.2 Використання тахографів……………………………………………………...43 5. ТЕХНІКО-ЕКОНОМІЧНЕ ОБҐРУНТУВАННЯ ПРОЕКТУ……………48 6. ОХОРОНИ ПРАЦІ І БЕЗПЕКА В НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ 6.1. Охорона праці на підприємствах автотранспортного комплексу………….58 6.2. Управління охороною праці на підприємстві……………………………….63 6.3. Методи і шляхи вирішення завдань управління охороною праці.…………65 6.4. Пожежна безпека………………………………………………………………67 7. ЕКОЛОГІЯ 7.1.Стан забруднення довкілля автомобільним транспортом…………………...70 7.2. Світовий досвід вирішення проблеми забруднення атмосфери автомобільним транспортом…………………………………………………..73 7.3. Заходи щодо запровадження в Україні сучасних міжнародних екологічних вимог……………………………………………………………..74 ЗАГАЛЬНІ ВИСНОВКИ ДО ДИПЛОМНОЇ РОБОТИ……………………...79 ПЕРЕЛІК ПОСИЛАНЬ………………………………………………………..…81
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Константинів, Назар Русланович, and Nazar Ruslanovych Kostantyniv. "Оптимізація системи міжнародних вантажних контейнерних перевезень на маршрутах Україна-Польща." Master's thesis, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2020. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/33928.

Full text
Abstract:
Роботу виконано на кафедрі автомобілів Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя Міністерства освіти і науки України. Захист відбудеться 21 грудня 2020 р. о 10:00 годині на засіданні екзаменаційної комісії № 20 у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Текстильна, 28, навчальний корпус № 9, ауд. 106.
Дипломна робота складається із чотирьох розділів розрахунково- пояснювальї записки друкованого тексту формату А4 і 10 слайдів графічного матеріалу. Дипломна робота присвячена вирішенню питання перевезення товарів з України в Польщу і з Польщі в Україну між містами Львів і Щецин. Двжина основного маршруту складає 980 км. З України будуть перевозити меблі, а з Польщі Електричні машинита вироби із чорних металів. Обсяг перевезень з України складає 9500 т, а з Польщі 13000 т.
РЕФЕРАТ 4 ВСТУП 7 1. ТЕОРЕТИЧНИЙ РОЗДІЛ 1.1. Аналіз державного регулювання міжнародних автомобільних перевезень вантажів 8 1.2. Автомобільний транспорт як важлива складова суспільного виробництва 11 1.3. Аналіз стану матеріальної бази ТзОВ фірма „ДП Рівнетрансекспедиція”. 14 1.4. Аналіз показників використання парку автотранспортних засобів ТзОВ фірма „ДП Рівнетрансекспедиція” 16 1.5. Значення вантажних перевезень для економіки 21 1.6 Загальні висновки та постановка задач до кваліфікаційної роботи 24 2. АНАЛІТИКО-ДОСЛІДНИЦЬКИЙ РОЗДІЛ 2.1. Товарообіг між Україною і Польщею 25 2.2. Методика вибору трансопртних компаній для роботи на Європейському ринку 34 3. ПРОЕКТНО-РЕКОМЕНДАЦІЙНИЙ РОЗДІЛ 3.1. Обгрунтування планових показників при здійсненні перевезень за маршрутами Львів-Щецин 37 3.2. Визначення техніко-експлуатаційних показників роботи на маршруті Львів-Щецин 414. ОХОРОНА ПРАЦІ ТА БЕЗПЕКА В НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ 4.1 Охорона праці при перевезенні на атомобільному транспорті 54 4.2 Класифікація небезпечних вантажів 56 ВИСНОВКИ 62 ПЕРЕЛІК ПОСИЛАНЬ 63 ДОДАТКИ 65
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Катрусяк, Василина Миколаївна, and Vasilina Katrusyak. "Дослідження управління вантажних перевезень на прикладі ПП «МПК»." Bachelor's thesis, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2021. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/35620.

Full text
Abstract:
Роботу виконано на кафедрі автомобілів Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя Міністерства освіти і науки України. Захист відбудеться 25 червня 2021 р. о 10:00 годині на засіданні екзаменаційної комісії № 19 у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Текстильна, 28, навчальний корпус № 9.
Катрусяк В. М. Дослідження управління вантажних перевезень на прикладі ПП «МПК».— Рукопис. Кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня бакалавр за спеціальністю 275 Транспортні технології (на автомобільному транспорті). — Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, — Тернопіль, 2021. У кваліфікаційній роботі проводиться дослідження пошуку шляхів вдосконалення технології та організації перевезень у міжнародному зв'язку
ВСТУП 5 РОЗДІЛ 1 ДОСЛІДЖЕННЯ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА «МПК» 1.1. Організаційні процеси при вантажних перевезеннях 7 1.2. Етапи становлення підприємства 14 1.3. Дослідження експлуатаційної та економічної діяльності підприємства при міжнародних перевезеннях 18 РОЗДІЛ 2 УДОСКОНАЛЕННЯ ВАНТАЖНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ ЗА МАРШРУТОМ УКРАЇНА - ПОЛЬЩА 2.1. Організація перевезень будівельних матеріалів 25 2.2. Розрахунок техніко-економічних показників роботи на маршруті 30 2.3. Технологія і організація навантажувально-розвантажувальних робіт 32 2.4. Економічне обґрунтування перевезень у міжнародному сполученні 34 РОЗДІЛ 3. ОХОРОНА ПРАЦІ ТА БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ 3.1. Система організації охорони праці на підприємствах автомобільного транспорту 39 3.2. Розрахунок одноразової допомоги потерпілому у разі отримання ушкодження здоров’я або смерті внаслідок виробничої травми 44 3.3. Автомобільний транспорт та екологічна безпека 46 3.4. Скорочення негативного впливу автомобільного транспорту на навколишнє природне середовище 49 ЗАГАЛЬНІ ВИСНОВКИ 53 ПЕРЕЛІК ПОСИЛАНЬ 54
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Джура, Сергій Сергійович, and Dzhura S. S. "Дослідження транспортування пелетів з соняшника з м. Немирів у м.Ільменау (Німеччина)." Master's thesis, ТНТУ, 2019. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/29941.

Full text
Abstract:
На основі досліджень обгрунтувано оптимальні параметри транспортування пелетів з соняшника, розроблено транспортно – технологічну схему перевезення пелетів в міжнародному сполученні Україна –Німеччина. На цій базі запропоновано удосконалення перевезень автомобільним транспортом на маршрутах у міжнародному сполученні з позиції покращеного фінансових показників проекту, також організації оперативного планування перевезеннями.
On the basis of the research the optimal parameters of sunflower pellets transportation have been substantiated, the transport - technological scheme of transportation of pellets in the international connection Ukraine - Germany has been developed. On this basis, it is proposed to improve road transport on international routes from the point of view of improved financial performance of the project, as well as the organization of operational transportation planning.
1. АНАЛІЗ ОБЄКТУ ДОСЛІДЖЕННЯ.................................................................. 7 1.1 Транспортування пелетів з соняшника з м. Немирів у м. Ільменау.......... 7 1.2 Організація і технологія перевезень на маршруті м. Немирів - Ільменау 9 1.3 Система управління якістю перевезень для досліджуваного маршруту Немирів - Ільменау.................................................................................................. 11 1.4 Характеристика підприємства ТОВ ІДЕН-ТРАНС .................................. 14 2. ДОСЛІДЖЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ТРАНСПОРТУВАННЯ ПЕЛЕТІВ З СОНЯШНИКА З м. НЕМИРІВА В м. ІЛЬМЕНАУ РУХОМИМ СКЛАДОМ ТОВ ІДЕН-ТРАНС ................................................................................................... 19 2.1 Дослідження вантажопотоку при перевезеннях пелетів з соняшника на маршруті Немирів - Ільменау ................................................................................ 19 3. ДОСЛІДЖЕННЯ І ОБГРУНТУВАННЯ ТРАНСПОРТНИХ ПРОЦЕСІВ ПРИ ПЕРЕВЕЗЕННЯХ ПЕЛЕТІВ З СОНЯШНИКА НА МАРШРУТІ НЕМИРІВ -. ІЛЬМЕНАУ ............................................................................................................... 29 3.1 Обґрунтування вибору рухомого складу ТОВ ІДЕН-ТРАНС................. 29 3.2 Обгрунтування оперативного управління процесом транспортування пелет соняшника за маршрутом Немирів - Ільменау .......................................... 31 3.3 Обгрунтування навантажувально-розвантажувальних робіт на складських комплексах “Промислова група «КМТ»”......................................... 40 4. СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ НА ТРАНСПОРТІ .................................................. 45 5. ОБГРУНТУВАННЯ ЕКОНОМІЧНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ.............................. 50 5.1 Показники собівартості ............................................................................... 50 5.2 Техніко-експлуатаційні показники використання транспортних засобів на АТП ..................................................................................................................... 61 4 5.3 Економічна ефективність роботи ТОВ ІДЕН-ТРАНС при соняшнику в палетах з Немирова в Німеччину .......................................................................... 66 6. ОХОРОНА ПРАЦІ ТА БЕЗПЕКА В НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ ...... 70 6.1 Управління організацією охорони праці ................................................... 70 6.2 Рішення з охорони праці при проведенні вантажних перевезень і здійснення навантажувально-розвантажувальних робіт..................................... 72 6.3 Підвищення рівня безпеки в надзвичайних ситуаціях на транспорті..... 74 7. ЕКОЛОГІЯ ............................................................................................................ 81 7.2. Охорона та ефективне використання водних ресурсів ................................ 88 7.3 Охорона атмосферного повітря ....................................................................... 89 7.4 Зберігання та використання паливно-мастильних матеріалів...................... 89 7.5 Шляхи покращання екологічного стану підприємства ................................. 90 ЗАГАЛЬНІ ВИСНОВКИ.......................................................................................... 91 СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ................................................................. 92
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Штокайло, Володимир Ігорович, and Volodymyr Shtokaylo. "Технологія і організація вантажних перевезень (на прикладі ТОВ ”Скіфія”)." Bachelor's thesis, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2021. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/35635.

Full text
Abstract:
Роботу виконано на кафедрі автомобілів Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя Міністерства освіти і науки України. Захист відбудеться 26 червня 2021 р. о 10:00 годині на засіданні екзаменаційної комісії № 19 у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Текстильна, 28, навчальний корпус № 9.
Штокайло В.І. Технологія і організація вантажних перевезень (на прикладі ТОВ ”Скіфія”).— Рукопис. Кваліфікаційна робота на здобуття освітнього ступеня бакалавр за спеціальністю 275 Транспортні технології (на автомобільному транспорті). — Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, — Тернопіль, 2021. У кваліфікаційній роботі проведено дослідження оптимізації транспортної логістики у сфері вантажних перевезень у внутрішніх та міжнародних перевезеннях
ВСТУП 5 РОЗДІЛ 1 ПОКАЗНИКИ ВИРОБНИЧО-ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТОВ "СКІФІЯ" 1.1. Виробнича структура ТОВ "СКІФІЯ" 6 1.2. Аналіз стану матеріальної бази та маршрутів перевезень ТОВ "СКІФІЯ" 8 1.3. Аналіз техніко-експлуатаційних показників роботи рухомого складу 10 1.4. Аналіз економічних показників діяльності ТОВ "СКІФІЯ" 13 РОЗДІЛ 2 ПОБУДОВА ТРАНСПОРТНО-ЛОГІСТИЧНИХ СХЕМ ПЕРЕВЕЗЕННЯ 2.1. Обґрунтування методики вибору маршруту 15 2.2. Загальні вимоги до вантажних транспортних засобів 35 2.3 Розрахунок техніко-експлуатаційних показників роботи рухомого складу 37 2.4. Розрахунок заробітної плати водіїв 44 2.5. Розрахунок матеріальних затрат 45 2.6. Розрахунки собівартості перевезень 47 2.7. Розрахунок фінансових показників проекту 51 РОЗДІЛ 3. ОХОРОНА ПРАЦІ ТА БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ 3.1. Охорона праці на підприємствах автотранспортного комплексу. 56 3.2. Управління охороною праці на підприємстві. 61 3.3. Методи і шляхи вирішення завдань управління охороною праці. 64 3.4. Пожежна безпека. 66 ЗАГАЛЬНІ ВИСНОВКИ 68 ПЕРЕЛІК ПОСИЛАНЬ 68
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Цанцала, Роман Тарасович. "Пошук шляхів удосконалення організації міжнародних вантажних перевезень в умовах ринкової економіки, на прикладі ТОВ «СУШП «Діана Штернаціональ ЛТД»." Thesis, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2017. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/19591.

Full text
Abstract:
Дипломна робота присвячена пошуку шляхів удосконалення організації міжнародних вантажних перевезень в умовах ринкової економіки, на прикладі ТОВ «СУШП «Діана Інтернаціональ ЛТД». Актуальність теми зумовлена зростанням комерційних транспортних перевезень, виходом України на нові ринки з продажу вітчизняного товару та зростанням імпортування товарів у великій кількості за допомогою автомобільного транспорту. В цілому в останні роки спостерігається тенденція до інтенсивного розвитку логістики, як науки, тому є важливим навчитися застосовувати теоретичні знання на практиці
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Дерлиця, Катерина Андріївна, and Derlytsia K. А. "Обґрунтування параметрів транспортного процесу при виконанні міжнародних автоперевезень компанією SOLOVIY-TRANS (м. Львів)." Master's thesis, ТНТУ, 2019. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/30072.

Full text
Abstract:
В дипломній роботі виконано вдосконалення організації транспортного процесу для зменшення собівартості перевезень у міжнародному сполученні Україна – Польща.
In diploma work perfection of organization of a transport process is executed for diminishing of prime price of transportations in international connection Ukraine is Poland.
1. Аналіз господарської діяльності автотранспортного підприємства------- 1.1.Загальна інформація про транспортне підприємство ------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------------------ 1.2.Автопарк транспортної компанії «Соловій Транс»---------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------------- 1.3.Класифікація контейнерів за розмірами ----------------------------------------- 1.4.Обґрунтування теми дипломної роботи магістра ------------------------------ 2. Дослідження ефективності перевезень рухомим складом АТП------------- 2.1.Використання напівпричепів KRONE компанією «Соловій Транс» для підвищення ефективності автоперевезень у міжнародному сполученні----------------------------------------------------------------------------- 2.2. Дослідження методів завантаження та закріплення вантажу на напівпричепі----------------------------------------------------------------------- 2.3.Аналіз спеціальних можливостей сідельних напівпричепів ----------------- 2.4. Дослідження технічної можливості забезпечення міжнародних перевезень напівпричепами KRONE для компанії «Соловій Транс» --------------------------------------------------------------------- 2.5.Технічні особливості перевезення спеціальних вантажів -------------------- 3. Удосконалення процесу доставки вантажів у міжнародному сполученні ---------------------------------------------------------- 3.1. Постановка завдання для розрахунку процесу доставки вантажу --------- 3.2. Транспортна характеристика вантажу------------------------------------------- 3.3.Організація вантажно-розвантажувальних робіт при перевезенні вантажів ---------------------------------------------------------- 3.4.Обґрунтування ефективності перевезень у зворотному напрямку --------- 3.5.Обґрунтування роботи рухомого складу на маршруті ------------------------ 3.6. Визначення середніх техніко-експлуатаційних показників рухомого складу------------------------------------------------------- 3.7. Розрахунок коефіцієнту технічної готовності і випуску автомобілів --------------------------------------------------------------- 4. Сучасні технології на автомобільному транспорті ----------------------------- 4.1. Побудова лінійного тренда для прогнозування об’ємів перевезень ------- 4.2. Побудова квадратичного тренда -------------------------------------------------- 4.3. Побудова експоненціального тренда --------------------------------------------- 4.4. Побудова гіперболічного тренда-------------------------------------------------- 4.5. Порівняльна оцінка якості трендів ----------------------------------------------- 5. Обґрунтування економічної ефективності --------------------------------------- 5.1. Розрахунок загального річного фонду заробітної плати з відрахуванням на соціальне страхування ------------------------------------- 5.1.1. Розрахунок відрядної заробітної плати водіям ------------------------------ 5.1.2. Визначення надбавки до заробітної плати за професійність ------------- 5.1.3. Визначення доплати за супроводження вантажів -------------------------- 5.1.4. Розрахунок премій за виконання планових завдань ----------------------- 5.1.5. Розрахунок річного фонду основної заробітної плати водіїв ------------ 5.1.6. Розрахунок додаткової заробітної плати водіїв ----------------------------- 5.1.7. Розрахунок загального річного фонду зарплати водіїв ------------------- 5.1.8. Розрахунок середньомісячної заробітної плати водіїв -------------------- 5.1.9. Розрахунок заробітної плати ремонтним робітникам --------------------- 5.1.10. Розрахунок загальних витрат на оплату праці ----------------------------- 5.1.11. Розрахунок річних відрахувань єдиного соціального внеску ---------- 5.2. Розрахунок матеріальних витрат ------------------------------------------------- 5.2.1. Розрахунок витрат на паливо---------------------------------------------------- 5.2.2. Розрахунок витрат на мастильні матеріали ---------------------------------- 5.2.3. Розрахунок витрат на запасні частини і ремонтні матеріали ------------- 5.2.4. Розрахунок витрат на придбання і ремонт автомобільних шин---------- 5.2.5. Розрахунок загальної суми матеріальних витрат --------------------------- 5.3. Розрахунок амортизаційних відрахувань на відновлення рухомого складу ------------------------------------------------- 5.4. Калькуляція собівартості перевезень -------------------------------------------- 5.5. Розрахунок фінансових та техніко-економічних показників проекту ------------------------------------------------------------------ 6. Охорона праці та безпека в надзвичайних ситуаціях-------------------------- 6.1. Пільги та компенсації за важкі та шкідливі умови праці -------------------- 6.2. Розробка інструкції з охорони праці для водія вантажного автомобіля------------------------------------------------- 6.3. Безпека в надзвичайних ситуаціях. Загрози в сфері транспорту ----------- 7. Екологія --------------------------------------------------------------------------------- 7.1. Забруднення довкілля при роботі автотранспорту---------------------------- 7.2. Заходи зі зниження рівня негативного впливу транспорту на навколишнє середовище та його попередження -------------------------------- Загальні висновки-------------------------------------------------------------------- Перелік використаної літератури-----------------------------------------------
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Зима, Ігор Михайлович, and Zyma I. M. "Дослідження організації міжнародних перевезень спеціалізованим рухомим складом (на прикладі ТОВ «Поділля-Транс»)." Master's thesis, 2019. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/30524.

Full text
Abstract:
В першому розділі проведено аналіз теоретичних основ функціонування транспортної системи, зокрема, забезпечення перевезення вантажів у міжнародному напрямку В другому розділі проведено аналіз діяльності підприємства, показників виробничо-господарської діяльності ТОВ «Поділля-Транс». В третьому розділі розроблено шляхи удосконалення організації перевезень мінеральних добрив автотранспортом підприємства. В четвертому розділі розглянуто спеціальні питання технології і організації навантажувально-розвантажувальних робіт. В п’ятому розділі проведено економічне обґрунтування прийнятих рішень. В шостому і сьомому розділах розглянуто небезпечні та шкідливі виробничі фактори, питання безпеки в надзвичайних ситуаціях, екології на автотранспорті.
The first section analyzes the theoretical foundations of the functioning of the transport system, in particular, the provision of cargo transportation in the international direction. The second section analyzes the activity of the enterprise, performance indicators of Podillya-Trans LLC. In the third section the ways of improvement of the organization of transportation of mineral fertilizers by motor transport of the enterprise are developed. The fourth section deals with special issues of technology and organization of loading and unloading works. In the fifth section, the economic rationale for the decisions made is outlined. The sixth and seventh chapters deal with dangerous and harmful production factors, safety issues in emergency situations, and ecology in road transport.
РОЗДІЛ 1. ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ У МІЖНАРОДНОМУ СПОЛУЧЕННІ…………………………………………………………………………….. 10 1.1. Транспортна система: перевезення вантажів у міжнародному напрямку ......... 10 1.2. Транзит, транспортні коридори, місце України як транзитної держави ……... 13 1.3. Транспортна географія. Західний регіон України ……………………………. 18 Висновки до 1-го розділу ………………………………………………………….. 21 РОЗДІЛ 2. АНАЛІЗ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА ТОВ «ПОДІЛЛЯТРАНС» …………………………………………………………………………….. 23 2.1. Загальна характеристика ТОВ «Поділля-Транс» ……………………………... 23 2.2. Структура ТОВ «Поділля-Транс». Функції підрозділів……………………….. 25 2.3. Основні замовники та постачальники підприємства …………………………. 26 2.4. Аналіз показників виробничо-господарської діяльності ТОВ «ПоділляТранс» ………………………………………………………………………………. 27 Висновки до 2-го розділу …………………………………………………………... 30 РОЗДІЛ 3. УДОСКОНАЛЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ПЕРЕВЕЗЕНЬ МІНЕРАЛЬНИХ ДОБРИВ АВТОТРАНСПОРТОМ ПІДПРИЄМСТВА …………………………… 32 3.1. Перевезення вантажів в експортному напрямку ……………………………… 32 3.2. Розрахунок технічних та експлуатаційних показників ……………………….. 37 3.3. Калькуляція собівартості перевезень ……………………………………... 40 3.4. Визначення показників використання автопарку підприємства при здійсненні міжнародних перевезень …………………………………………… 47 Висновки до 3-го розділу ……………………………………………………….. 50 РОЗДІЛ 4. СПЕЦІАЛЬНА ЧАСТИНА …………………………………………….. 52 Технологія і організація навантажувально-розвантажувальних робіт ………. 52 РОЗДІЛ 5. ОБГРУНТУВАННЯ ЕКОНОМІЧНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ …………… 59 Формування графіка роботи транспортних засобів на маршруті перевезень . 59 РОЗДІЛ 6. ОХОРОНА ПРАЦІ ТА БЕЗПЕКА В НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ... 63 6.1. Дорожній рух і забезпечення його безпеки……………………………………. 63 7 6.2. Нормативно-правові акти, щодо організації праці водіїв при міжнародних перевезеннях ………………………………………………………………………... 75 6.3. Вимоги до фізичних та хімічних умов в кабіні автомобіля …………………... 85 6.4. Система державних органів управління і нагляду за безпекою життєдіяльності …………………………………………………………………………………… 88 6.5. Мікроклімат і його вплив на людину ………………………………………….. 90 6.6. Вплив електромагнітних випромінювань на людину ………………………... 93 РОЗДІЛ 7. ЕКОЛОГІЯ……………………………………………………………… 98 7.1. Вплив автомобільного транспорту на стан навколишнього середовища . 98 7.2. Основні міжнародні принципи дотримання екологічних норм функціонування транспорту ……………………………………………………………... 103 7.3. Екологічні норми та вимоги ЕURО до транспортних засобів, задіяних на перевезеннях в міжнародному сполученні ………………………………… 107 ВИСНОВКИ ………………………………………………………………………... 111 СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ ……………………………………… 113
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Карпова, Вікторія Олександрівна. "Організація процесу міжнародних вантажних перевезень ТОВ «Нова Пошта»." Магістерська робота, 2020. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/3357.

Full text
Abstract:
Карпова В. О. Організація процесу міжнародних вантажних перевезень ТОВ «Нова Пошта» : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 073 "Менеджмент" / наук. керівник К. В. Сухарева. Запоріжжя : ЗНУ, 2020. 77 с.
UA : Кваліфікаційна робота магістра: 77 с., 27 рис., 24 табл., 43 джерел. Об’єкт дослідження: теоретико-методичні та практичні основи дослідження міжнародних вантажних перевезень на ТОВ «Нова Пошта» Предмет дослідження: сукупність теоретичних, методичних та практичних аспектів, функцій і механізмів просування продукції підприємства на зовнішні ринки. Мета дослідження: дослідження теоретичних та практичних аспектів, обгрунтування практичних рекомендацій щодо удосконалення міжнародних вантажних перевезень на ТОВ «Нова Пошта». Методи дослідження: пошуковий, діалектичний, аналітичний, історичний, моделювання. Специфіка даної роботи полягає в тому, що у ній досліджено організаційні аспекти розробки та реалізації удосконалення міжнародних вантажних перевезень у транспортній компанії. У роботі систематизовано результати діяльності підприємства ТОВ «Нова Пошта» на ринку України та Європи, визначено напрямки удосконалення міжнародних перевезень підприємства та розроблено конкретні кроки для досягнення поставленої мети. У третьому розділі кваліфікаційної роботи запропоновано напрям удосконалення процесу міжнародних перевезень підприємства, зокрема для вдосконалення системи управління міжнародними вантажними операціями керівництву ТОВ «Нова Пошта» пропонується впровадити систему GPS стеження і контролю палива за нормовитратами – систему FMS-T
EN : Thesis for the Master’s Degree: 77 p., 27 fig., 24 tab., 43 sources. The object of the research: theoretical, methodical and practical aspects of study of international freight traffic at «Nova Poshta» LLC. The subject of the research: a set of theoretical, methodological and practical aspects, functions and mechanisms of promotion of enterprise products in foreign markets. The purpose of the thesis for the master’s research of theoretical and practical aspects, substantiation of practical recommendations on improvement of the international freight transportations on «Nova Poshta» LLC. The research methods: search (research of available methodical and scientific literature); dialectical; statistical data analysis; historical, modeling. The specificity of this work is that it explores the organizational aspects of the development and implementation of improvements in international freight in the transport company. The paper systematizes the results of «Nova Poshta» LLC in the market of Ukraine and Europe, identifies areas for improvement of international transportation of the company and developed specific steps to achieve this goal. In the third section of the qualification work, the direction of improving the process of international transportation of the enterprise is proposed, in particular, to improve the management of international cargo operations, the management of «Nova Poshta» LLC is proposed to implement a system of GPS tracking and fuel control.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "ВАНТАЖНІ МІЖНАРОДНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ"

1

Чупайленко, О. А., М. В. Білокур, and Р. В. Поліщук. "Основи системного підходу до вирішення задач підвищення ефективності міжнародних вантажних перевезень." In TECHNICAL SCIENCES: THE ANALYSIS OF TRENDS AND DEVELOPMENT PROSPECTS. Baltija Publishing, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-109-1-30.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography