Academic literature on the topic 'Бюджет часу'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Бюджет часу.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Бюджет часу"

1

Bova, Andriy, and Oleksii Belenok. "Time budget of Kyiv studentship (sociological research experience)." Ukrainian society 2016, no. 2 (July 11, 2016): 8–18. http://dx.doi.org/10.15407/socium2016.02.008.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Семенченко, С. А. "ДОХОДИ МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ ЯК ПРАВОВА КАТЕГОРІЯ." Прикарпатський юридичний вісник, no. 2(27) (January 21, 2020): 48–51. http://dx.doi.org/10.32837/pyuv.v0i2(27).186.

Full text
Abstract:
Статтю присвячено дослідженню доходів місцевих бюджету як правової категорії. Визначено місце до-ходів у горизонтальній структурі місцевих бюджетів, проаналізовано ключові підходи до визначення термі-на «доходи місцевих бюджетів», встановлено відмінно-сті між поняттями «надходження бюджету» та «доходи бюджету» у чинному бюджетному законодавстві Украї-ни. Мета статті – визначення правової природи доходів місцевих бюджету, дослідження їх характерних ознак, встановлення відмінності між терміном «доходи місце-вих бюджетів» та суміжними поняттями. Формування концептуальних засад доходів місцевих бюджетів у цей час тісно пов’язане із визнанням місцевого самовряду-вання та розширенням фінансової незалежності місце-вих органів влади. Розкрито, що ознака поворотності коштів має регулюватися поза межами бюджетних правовідносин, оскільки повернення незаконно стяг-нутих або зайво сплачених податків та зборів – це від-носини, що цілком врегульовані податково-правовими нормами. Може йтися лише про певну межу бюджет-но-податкового регулювання. У законодавстві Укра-їни доходи бюджету також наділені ознакою безпово-ротності. Так, відповідно до ст. 2 Бюджетного кодексу України доходами бюджету є податкові, неподаткові та інші надходження на безповоротній основі, справлян-ня яких передбачено законодавством України (включаючи трансферти, плату за надання адміністративних послуг, власні надходження бюджетних установ). До-сліджено, що у фінансовій літературі зустрічаються різ-ні погляди стосовно зарахування запозичень до доходів бюджетів. Більшість вчених виділяють їх як джерела поповнення бюджетних коштів, а деякі – як різновид доходів бюджету. Розкрито, що відповідно до чинного законодавства України запозичення не являють со-бою дохід бюджету, оскільки підлягають поверненню, а тому не відповідають ознаці безповоротності доходів. Детально описана думка автора, що строкова позика, на перший погляд, може сприйматися як певне надхо-дження, але після спливу строку не лише вона має бути повернута, а й додатково погашені відсотки за корис-тування нею, при цьому коштів повертається більше, ніж було позичено. З огляду на зазначене, автором було припущена постановка питання не про доходи бюдже-ти, а про його видатки. За результатами всебічного дослідження важливої складової частини горизонталь-ної структури місцевих бюджетів – доходів встановле-но, що за чинним бюджетним законодавством України доходи місцевих бюджетів є складником іншої частини структури місцевих бюджетів – надходжень бюджету, а тому необхідно уникати ототожнення цих термінів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Plukar, L. "Місцеві бюджети в умовах децентралізації: теоретичні аспекти." Bulletin of Sumy National Agrarian University, no. 4 (82) (December 23, 2019): 160–65. http://dx.doi.org/10.32845/bsnau.2019.4.30.

Full text
Abstract:
Розглянуто періодизацію розвитку системи місцевих бюджетів в умовах незалежності України, а саме 4 періоди: 1990-2000 2001-2009, 2010-2013, 2014 і по сьогоднішній день, зазначено основні нормативно-правові акти, які приймалися в даний період та мали найбільший вплив на розвиток бюджетної системи, а також основні зміни, які відбулись в даний час. Досліджено підходи українських вчених до трактування поняття «місцеві бюджети». Розглянуто структуру бюджетної системи та місце в ній місцевих бюджетів. Визначено нормативно-правові акти, які мали вплив на формування бюджетно-податкової децентралізації. Зазначено основні зміни процесу формування та виконання місцевих бюджетів в період децентралізації бюджетних ресурсів та видаткових повноважень органів місцевого самоврядування, а саме: розпочато реформу місцевого самоврядування та територіальної організації влади; запущено процес формування достатніх фінансово-організаційних умов розвитку територіальних громад; дозволене самостійне формування місцевих бюджетів незалежно від термінів прийняття державного бюджету; запровадження систему вирівнювання податкоспроможності територій; реформовано існуючі податки і збори.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Liseienko, O. V., I. I. Savenkova, N. S. Semeniuk, V. O. Suslova, and L. P. Pereviazko. "Time budget allocation by and stress and job satisfaction among eye care workers." Oftalmologicheskii Zhurnal 89, no. 6 (December 8, 2020): 76–82. http://dx.doi.org/10.31288/oftalmolzh202067682.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Іщук Л.І. and Дацюк Ю.С. "РОЛЬ МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ У ФІНАНСУВАННІ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ: ТЕОРЕТИЧНІ ТА ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ." Економічний форум 1, no. 3 (July 20, 2020): 110–17. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2308-8559-2020-3-17.

Full text
Abstract:
В статті досліджено дефініції категорії «місцеві бюджети», розглянуто комплексний системний підхід до поняття «місцеві бюджети» з позиції фінансів, юридичної, політичної, економічної теорії, організації та управління. Обґрунтовано, що поняття «місцеві бюджети» являє собою складну багатоаспектну категорію. Окреслено основні завдання соціальної політики. Зазначено, що сучасна бюджетна політика зберігає за собою спрямованість до здійснення значного рівня видатків на соціальну сферу. Разом з тим, в умовах обмеженості фінансових ресурсів актуалізується питання розвитку регіону. Визначено основні проблеми фінансового забезпечення соціальної сфери. Розвиток соціальної сфери потребує вагомого та довготривалого державного фінансування. Зростання соціальних видатків обумовлює скорочення ресурсів спрямованих на економічний розвиток. Проте розвиток саме соціальної інфраструктури (освіта, охорона здоров’я, інформатизація, транспортні та житлово-комунальні послуги, ін.) визначає рівень життя населення та напрямок розвитку регіону. Зазначено, що в даний час головними проблемами в бюджетній сфері залишаються: забезпечення збалансованості бюджетів; вдосконалення засад регулювання бюджетними ресурсами; зміцнення системи фінансового контролю за цільовим, економічним і ефективним використанням бюджетних коштів; розробка методологічних підходів, методів і методик формування та розподілу бюджетних коштів; вироблення підходів до виконання бюджету у повній мірі тощо. Обґрунтовано можливості щодо покращення рівня фінансового забезпечення соціальної сфери місцевими бюджетами.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Oleschuk, O. M., T. M. Dumenko, O. B. Pinyazhko, I. M. Romanenko, M. M. Klimenko, O. A. Topachevsky, and M. B. Leleka. "РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО РОЗРОБКИ ШКАЛИ РІВНІВ ВПЛИВУ НА БЮДЖЕТ ПРИ ОЦІНЦІ ЗАКУПІВЛІ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ В УКРАЇНІ." Фармацевтичний часопис, no. 3 (September 9, 2019): 92–101. http://dx.doi.org/10.11603/2312-0967.2019.3.10402.

Full text
Abstract:
Мета роботи. Розробка шкали рівнів впливу на бюджет при оцінці включення лікарського засобу до Національного переліку основних лікарських засобів (Національного переліку) під час аналізу економічної ефективності лікарських засобів (ЛЗ). Матеріали і методи. З використанням АВС-аналізу розроблено рекомендації з оцінки потенційного впливу на бюджет ЛЗ у разі його включення до Національного переліку. В дослідженні використано дані, представлені системою дослідження ринку «Фармексплорер», Support in Market Development (SMD) за 2018 рік. Результати й обговорення. Розроблену шкалу рівнів впливу на бюджет рекомендовано використовувати для оцінки фінансових наслідків використання медичної технології протягом відповідного часового горизонту - на 1 та більше років для забезпечення належного рівня функціонування у сфері охорони здоров’я. Якщо витрати на одну міжнародну непатентовану назву (МНН) при закупівлі за кошти державного та місцевого бюджетів перевищують 40 млн грн на рік, то вплив на бюджет буде надмірний. Якщо витрати на одну МНН знаходяться в межах від 20 млн до 40 млн грн, то вплив на бюджет – великий, якщо витрати становлять від 10 до 20 млн грн – помірний, а менше 10 млн грн - незначний. При умові включення ЛЗ до Національного переліку для закупівлі закладами та установами охорони здоров’я, що фінансуються з місцевих бюджетів, шкала рівнів впливу на бюджет має таку градацію: якщо витрати на одну МНН перевищують 17 млн грн на рік, то вплив на бюджет буде надмірний, в межах від 6 до 17 млн грн – великий, в межах від 3 до 6 млн грн - помірний, менше 3 млн – незначний. Висновок. На основі проведеного аналізу закупівель ЛЗ з Національного переліку за 2018 рік розроблено шкалу рівнів впливу на бюджет, яка має таку градацію за чотирма рівнями впливу: надмірний, великий, помірний та незначний. Перспективним є використання шкали рівнів впливу на бюджет при оцінці медичних технологій з метою їх подальшого фінансування за кошти державного та місцевих бюджетів в Україні.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Миколенко, Р. "Планування бюджету робочого часу бібліотеки." Бібліотечна планета, no. 4 (2007): 29.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Oleshchuk, O. M., O. B. Piniazhko, L. І. Kovtun, V. V. Serediuk, А. М. Masheiko, and O. A. Topachevskyi. "АКТУАЛІЗАЦІЯ РЕКОМЕНДАЦІЙ ЩОДО ШКАЛИ РІВНІВ ВПЛИВУ НА БЮДЖЕТ ПРИ ОЦІНЦІ ЗАКУПІВЛІ ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ В УКРАЇНІ ЗА ДАНИМИ 2019 РОКУ." Фармацевтичний часопис, no. 2 (July 13, 2020): 76–83. http://dx.doi.org/10.11603/2312-0967.2020.2.11256.

Full text
Abstract:
Мета роботи. Оновлення шкали рівнів впливу на бюджет при оцінці включення лікарського засобу (ЛЗ) до Національного переліку основних лікарських засобів (Національного переліку) та програм центральних закупівель за кошти державного та місцевого бюджетів під час аналізу економічної доцільності ЛЗ при оцінці медичних технологій за даними 2019 року. Матеріали і методи. Актуалізація аналізу проведена з використанням опублікованих методологічних рекомендацій щодо оцінки шкали рівнів впливу на бюджет ЛЗ у разі його включення до Національного переліку або центральних програм, які розроблені із застосуванням АВС-аналізу. В дослідженні використано дані, представлені системою дослідження ринку ЛЗ «Фармексплорер» та відкритими даними Національної служби здоров'я України за 2019 рік. Результати й обговорення. Шкала рівнів впливу на бюджет є важливим інструментом, який використовується при проведенні оцінки медичних технологій щодо фінансування включення ЛЗ до регуляторних переліків. За результатами аналізу нами встановлено, якщо витрати на один ЛЗ, який оцінюється для включення до Національного переліку, перевищують 44 млн грн на рік при закупівлі за кошти державного та місцевих бюджетів, то вплив на бюджет буде надмірний. Якщо витрати на один ЛЗ за МНН знаходяться в межах від 21 до 44 млн грн, то вплив на бюджет – великий, якщо витрати становлять від 13 до 21 млн грн – помірний, а менше 13 млн грн – незначний. При умові включення ЛЗ до програм центральних закупівель, шкала рівнів впливу на бюджет має таку градацію: якщо витрати на одну МНН перевищують 55 млн грн на рік, то вплив на бюджет буде надмірний, в межах 29 від до 55 млн грн – великий, в межах від 16 до 29 млн грн – помірний, менше 16 млн – незначний. При порівнянні отриманих результатів із показниками шкали, розрахованої за результатами 2018 року, встановлено, що у 2019 році граничні значення шкали рівнів впливу на бюджет при закупівлі лікарських засобів, які включені до Національного переліку, збільшились в середньому на 15%. Висновки. На основі проведеного аналізу закупівель ЛЗ із Національного переліку та центральних програм нами актуалізовано рекомендації щодо шкали рівнів впливу на бюджет за даними 2019 року в Україні та виділено два сценарії, залежно від рівня закупівель і регуляторного переліку. Нами встановлено, що рівень впливу на бюджет є надмірним при витратах понад 44 млн. грн у разі включення нового ЛЗ у Національний перелік та понад 55 млн. грн у разі включення до центральних програм. Дана шкала рекомендована для використання при оцінці медичних технологій та як допоміжний інструмент для процесу прийняття рішень щодо включення нових ЛЗ до регуляторних переліків в Україні.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Бурдик, О. Ю. "БЮДЖЕТУВАННЯ В УПРАВЛІННІ ФІНАНСОВИМИ РЕЗУЛЬТАТАМИ АВТОТРАНСПОРТНИХ ПІДПРИЄМСТВ." Herald of Lviv University of Trade and Economics Economic sciences, no. 61 (December 22, 2020): 107–11. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1205-2020-61-16.

Full text
Abstract:
У статті описано основні принципи бюджетування, необхідні для управління фінансовими результатами автотранспортних підприємств, а також розкрито основні проблеми побудови бюджетів. Встановлено, що головною проблемою автотранспортних підприємств, які здійснюють міські пасажирські перевезення, є збиткова динаміка результатів їхньої діяльності. Врахування цієї тенденції під час побудови бюджетної системи є необхідним для виявлення причин утворення негативного фінансового результату діяльності та своєчасного вжиття заходів з усунення факторів, які його спричиняють. Також виявлено, що на автотранспортних підприємствах складають, як правило, лише фінансовий план, без застосування ефективної системи бюджетування. Надано характеристику структури фінансового плану та операційного бюджету автотранспортного підприємства. Розглянуто відмінності бюджетування та фінансового плану. Метою статті є розробка та надання рекомендацій з побудови сучасної системи бюджетування для покращення ефективного управління фінансовими ресурсами і показниками автотранспортного підприємства. Це зумовлено тим, що автотранспортні підприємства комунальної форми власності мають ряд особливостей, від яких залежить процес бюджетування, особливо в частині методики розрахунку витрат підприємства і тарифів за проїзд. Оскільки у комунальному підприємстві тариф на перевезення пасажирів залежить не лише від собівартості перевезень, але й від корегування його органами місцевого самоврядування, це призводить до встановлення тарифів, нижчих за фактичну собівартість перевезень. Виявлено залежність діяльності таких підприємств від кількості асигнувань, отриманих з місцевого бюджету згідно з кошторисними призначеннями, що унеможливлює формування реального тарифу з використанням системи бюджетування. Відповідно до здійснених досліджень зроблено висновок, що головним завданням створення бюджетів автотранспортного підприємства задля управління фінансовими результатами є формування бюджетів доходів та бюджетів витрат. Для кращої координації цих бюджетів необхідно створити центри відповідальності за даними напрямками для оцінки діяльності центрів доходів та центрів витрат, щоб краще можна було прогнозувати доходи та витрати автотранспортного підприємства. Важливого значення набула оцінка рентабельності маршрутів з метою перегляду транспортної сітки, проведення контролю та аналізу виконання бюджетів, прогнозування ризиків та виявлення шляхів їх запобігання, порівняння фактичних фінансових результатів із плановими. Все це дасть можливість розрахувати стратегію рентабельності перевезень як основного чинника формування позитивного фінансового результату.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Yaniv, L. M., and O. A. Zinchenko. "Проблеми дефіциту державного бюджету України і шляхи їх розв’язання." Bulletin of the Dnipropetrovsk University. Series: Management of Innovations, no. 6 (July 1, 2016): 144. http://dx.doi.org/10.15421/191615.

Full text
Abstract:
У період кризового стану економіки та соціально-економічної нестабільності в Україні дуже гостро постало питання дефіциту бюджету. Протягом останніх років державний бюджет України стикається з такою великою проблемою як дефіцит, що виникає внаслідок перевищення витрат державного бюджету над доходами.Метою написання статті є дослідження наявних проблем дефіцитності державного бюджету України, обґрунтування причино-наслідкових зв’язківки у системі дефіцитного фінансування державної діяльності та розробка шляхів її оптимізації. Під час дослідження опрацьовано наукові праці українських учених та практиків, які вивчають проблеми дефіциту державного бюджету, законодавчі та урядові матеріали. Використано такі загальнонаукові методи: метод пізнання, метод системного аналізу, метод аналізу та синтезу, а також метод порівняння.Розглянуто сутність дефіциту бюджетної системи та причини його виникнення в Україні. Глибинними причинами бюджетного дефіциту в Україні стали спад виробництва, зниження ефективності функціонування галузей економіки і підприємств, не виважена соціально-економічна політика, що і зумовили спад обсягів валового внутрішнього продукту і національного доходу. Це природно спричинило зменшення обсягів фінансових ресурсів у державі і відобразилось на показниках бюджету у вигляді довгострокового дефіциту.Визначено залежність дефіциту бюджету від державного боргу. Встановлено, що існує тісний взаємозв’язок між розмірами бюджетного дефіциту і державного боргу. Бюджетний дефіцит збільшує державний борг, а зростання боргу, у свою чергу, потребує додаткових витрат бюджету на його обслуговування і тим самим збільшує бюджетний дефіцит.Установлено зв’язки дефіциту бюджету для економіки країни. Виявлено наслідки підвищення відсоткової ставки, що, з одного боку, знижує інвестиційну привабливість на внутрішньому ринку країни, з іншого – підвищує іноземну валютну привабливість фінансових інвестицій країни. Значні інвалютні потоки призводять до зростання боргової залежності країни і, як наслідок, – зростання курсу валют, скорочення чистого експорту товарів та зниження показників інвестиційної діяльності. Таке скорочення є причина зниження рівня продуктивності праці й реального доходу в усіх його формах, що провокує зниження довіри інвесторів, а отже, скорочення іноземних інвестиційних програм і виведення капіталу за кордон.Обґрунтовано шляхи подолання бюджетного дефіциту, що полягають у вдосконаленні податкової системи, залученні до інвестиційної сфери особистих заощаджень населення, забезпеченні фінансової підтримки малого та середнього бізнесу, посиленні відповідальності суб’єктів господарювання, зміцненні контролю за виплатою державних коштів, реформуванні видаткової системи, удосконаленні нормативно-правового забезпечення бюджетного процесу.Наукова новизна дослідження полягає в установленні причино-наслідкових зв’язків бюджетних дефіцитів для наукового обґрунтування бюджетного менеджменту в період структурних перетворень економіки.Практичним результатом є визначення шляхів реформування бюджетної системи України та її переходу до інвестиційної моделі.Перспективним напрямом подальших досліджень у цій сфері є розробка на основі причино-наслідкових зв’язків моделі бюджетного процесу, здатної виявити ризики дефіциту та мінімізувати їх вплив.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Бюджет часу"

1

Храмова, Тетяна Іванівна, and Н. А. Сухина. "Вплив поточного модульного контроля на якість навчальної роботи студентів з фізики." Thesis, НТУ "ХПІ", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/28178.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Ашихіна, Анна Сергіївна. "Бюджет часу в повсякденному житті мешканців великого і малого міста." Магістерська робота, 2020. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/2223.

Full text
Abstract:
Ашихіна А. С. Бюджет часу в повсякденному житті мешканців великого і малого міста ГЕС : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 054 «Соціологія» / наук. керівник Т. О. Ратушна. Запоріжжя : ЗНУ, 2020. 75 с.
UA : Кваліфікаційнароботамагістра складається з:75сторінок, 63 позицій у списку літератури, 3додатків. Мета наукового дослідження:теоретично обґрунтувати та емпірично виявити відмінності у бюджетах чaсу мешканців великого тa мaлого міста та чинники, що їх зумовлюють.Об’єкт:повсякденне життя міського населення.Предмет:бюджет чaсу в життєдіяльності мешкaнців великого тa мaлого містa.Методи наукового дослідження: системний,соціокультурний, аксіологічний,метод, глибинне інтерв'ю.Гіпотеза дослідження:особливості способу життя городян великого тa мaлого містa полягaють у специфіцифічних рисах середовищa тa у відмінностях устaленого способу взaємодії людини в різного типу соціальних ситуаціях, що зумовлює різницю у організації повсякденного життя та формуванні бюджету часу.Висновки:1.Так, під мaлим містом розуміємомістa з чисельністю від 25 тис до 70 тис тa щодо великого містa, то це містa чисельністю від 400 тa понaд 800 тис. Бюджет чaсу –це сукупний розподіл фонду чaсу доби мешкaнців великих тa мaлих міст по нaпрямкaм його використaння, який склaдaється з робочого і позaробочого чaсу.2.Великому місту притаманне більшнасичене та рухоме життя, котре характеризується великими відстанями, ритмічним темпом життя, мобільністю, швидким переключенням з одного об’єкту на інший. В маломумісті вона є більш стримaною, урівновaженою зповільним темпом життя.3.Бюджет часу людини визначається унікальною індивідуальністю людини, ціннісними орієнтаціями та соціально-культурними особливостями середовища, в котрому вона проживає. Ці особливості задають деякі обмеження повсякденності та визначають межі індивідуалізації повсякденного життя.
EN : Master's qualification work consists of:75 pages, 63literature sources, 3annexes. Purpose of the scientific research:to theoretically substantiate and empirically identify differences in the budgets of the time of the inhabitants of the big and small city and the factors that cause them.Research objectis the everyday life of the urban population.Subjectis time budget in the life of residents of a large and small cityResearch methods:systematic, socio-cultural, axiological, method, in-depth interview.Hypothesis of the study:the peculiarities of the way of life of the citizens of a large and small city lie in the specific features of the environment and in the differences of the established way of human interaction in different types of social situations, which causes a difference in the organization of daily life and budgeting time.Conclusions: 1. Small town refers to cities with numbers from 25 thousand to 70 thousand, large cities, these cities with numbers from 400 to less than 800 thousands. Time budget is the aggregate distribution of time fund by residents of large and small cities according to the directions of its use, which consists of working and non-working hours.2. The big city is characterized by a more rich and moving life, characterized by long distances, a rhythmic pace of life, mobility, rapid switching from one object to another. In a small town it is more restrained, balanced with a slow pace of life.3. The budget of a person's time is determined by the unique individuality of the person, the value orientations and socio-cultural features of the environment in which he lives. These features impose some limitations on everyday life and define the limits of individualization of everyday life.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Лазарець, С. В. "Порівняльний аналіз можливостей медичних закладів Сумської області під час впровадження другого етапу медичної реформи." Master's thesis, 2021. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/82736.

Full text
Abstract:
У роботі здійснено порівняльно-структурний аналіз впровадження другого етапу медичної реформи та напрацювання пропозицій для конкретних кроків щодо покращення діяльності медичних закладів. Досліджено комплексний аналіз управління розвитком медичних закладів України. Виявлено зв`язок між комунальними некомерційними підприємствами в межах госпітального округу. Визначено перебіг реформи в Сумській області, зроблено аналіз її в різних госпітальних округах та здійснено напрацювання пропозиції для покращення управління галуззю. Запропоновано основні кроки до розуміння викликів під час впровадження другого етапу медичної реформи. Визначено налагодження взаємодії закладів охорони здоров’я та їх засновників в межах госпітального округу.
В работе осуществлен сравнительно-структурный анализ внедрения второго этапа медицинской реформы и наработки предложений для конкретных шагов по улучшению деятельности медицинских учреждений. Исследован комплексный анализ управления развитием медицинских учреждений Украины. Выявлено связь между коммунальными некоммерческими предприятиями в пределах госпитального округа. Определены течение реформы в Сумской области, сделан анализ ее в различных госпитальных округах и осуществлено наработки предложения по улучшению управления отраслью. Предложены основные шаги к пониманию вызовов при внедрении второго этапа медицинской реформы. Определены налаживание взаимодействия учреждений здравоохранения и их учредителей в пределах госпитального округа.
The comparative-structural analysis of the implementation of the second stage of medical reform and the development of proposals for specific steps to improve the activities of medical institutions. The complex analysis of management of development of medical institutions of Ukraine is investigated. The connection between the municipal non-profit enterprises within the hospital district is revealed. The course of the reform in Sumy region was determined, its analysis was made in different hospital districts and a proposal for improving the management of the industry was developed.The main steps to understanding the challenges during the implementation of the second stage of health care reform are proposed. The interaction of health care institutions and their founders within the hospital district has been determined.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Бюджет часу"

1

Буряк, В. К. Бюджет часу студента. [б. в.], 2002. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/4786.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography