Academic literature on the topic 'Бетонні вироби'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Бетонні вироби.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Бетонні вироби"

1

Editor, Editor. "ОЦІНКА ЯКОСТІ БЕТОННИХ ТРОТУАРНИХ ВИРОБІВ ТзОВ «БЕТОН БРУК СЕРВІС», ВИГОТОВЛЕНИХ МЕТОДОМ НАПІВСУХОГО ВІБРОПРЕСУВАННЯ." Товарознавчий вісник 1, no. 12 (November 29, 2019): 238–48. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2310-5283-2019-12-23.

Full text
Abstract:
Мета. В даний час у зв'язку із збільшенням масштабів будівництва, особливоїактуальності набувають завдання збільшення виробництва дорожніх будівельнихматеріалів, що володіють високими конструктивними, експлуатаційними тадекоративними властивостями в поєднанні з екологічною безпечністю. Метою нашоїроботи є дослідження основних засад щодо проведення товарознавчої оцінки якостісучасного асортименту бетонних тротуарних виробів, виробництва ТзОВ «Бетон БрукСервіс», виготовлених методом напівсухого вібропресування.Методика. При дослідженнях використовували передбачені діючими державнимистандартами методи, які дозволяють визначити міцність, морозостійкість,водопоглинання та стійкість до стирання бетонних тротуарних виробів.Результати. Оптимізована мікроструктура бетонних тротуарних виробів ТзОВ«Бетон Брук Сервіс» за рахунок застосування пластифікатора і гранітних відсівів забезпечує зниження водопоглинання дрібнозернистого бетону і зниженнявисолоутворення в експлуатаційний період.Підприємством розроблено економічні склади бетонних сумішей для технологіївібропресування тротуарної плитки та бортового каменю. Запропоновані складидозволяють одержувати готові вироби з малодефектною структурою бетону і міцністю39-47 МПа.За результатами проведених вимірювань і випробувань зразки бетонних тротуарнихвиробів та каменів бетонних бортових з дрібнозернистого бетону класу В30,відповідають вимогам ДСТУ Б. СТУ Б. В.2.7. -145:2008 «Будівельні матеріали. Виробибетонні тротуарні неармовані. Технічні умови» та ДСТУ Б В.2.7-237:2010 «Будівельніматеріали. Камені бетонні і залізобетонні бортові. Технічні умови».Наукова новизна. В статті відображено результати аналізу якісних показниківбетонних тротуарних виробів ТзОВ «Бетон Брук Сервіс». Отримали подальший розвитокдослідження щодо надзвичайної важливості пошуку способів боротьби з висолами,зокрема різні види очищення і гідрофобізуючі просочення. У зв'язку з цим актуальним єоптимізація складів і структури на стадії підбору компонентів цементно-піщаної суміші.Практична значимість. Запропоновані принципи проектування дрібнозернистогобетону для виготовлення бетонних тротуарних виробів за рахунок оптимізації складу таструктури на стадії підбору компонентів бетонної суміші, що сприяє підвищеннющільності матеріалу і зниженню вмісту розчинних компонентів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

ТАРАСЮК, В. Г., Л. О. ЖАРКО, В. П. ОВЧАР, and Н. С. БОРЕЦЬКА. "ДО ВИЗНАЧЕННЯ МІЦНОСТІ І КЛАСУ БЕТОНУ." Наука та будівництво 20, no. 2 (June 24, 2019): 31–37. http://dx.doi.org/10.33644/scienceandconstruction.v20i2.93.

Full text
Abstract:
В статті узагальнено досвід роботи відділу досліджень конструкцій будівель і споруд щодо спірних питань визначення класу і міцності бетону на стиск. Головним показником якості бетону в бетонних і залізобетонних збірних та монолітних конструкціях є клас бетону на стиск, що відповідає величині його характеристичної міцності. Відомі аналітичне і графічне представлення цього показника. Його не однозначне трактування в існуючій нормативній базі на стадіях підбору складу бетону, виготовлення продукції, експлуатації будівель і споруд призводить до конфлікту економічнихінтересів між сторонами: виробник бетону, будівельник, інвестор. Вирішення проблем однозначного трактування результатів руйнівних та неруйнівних методів випробувань міцності бетону можливе лише за умови перегляду і узгодження чинних нормативів. Представлено аналіз та приклади використання нормативної бази визначення міцності і класу бетону, що діє для виробників і споживачів бетону, та визначення міцності і класу бетону безпосередньо в конструкціях. Наведено приклади необґрунтованого оцінювання міцності при використанні неруйнівних механічних і ультразвукових методів та за контрольними зразками через ігнорування нормативних умов. Для експлуатації конструкцій суттєво забезпеченняфактичного класу міцності бетону, що встановлено проектом. Для його достовірного визначення застосовують випробування зразків з вибурених із конструкції бетонних кернів та тарованих ними неруйнівних методів. Проаналізовано на прикладі різні методи оцінки результатів випробування міцності кернів. Однозначності потребує метод визначення результатів випробування – за окремими результатами чи за їх партіями.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Nedbailo, O. M., and O. G. Chernyshyn. "Використання в будівництві теплоефективної порожнотілої кераміки та пористих бетонів." Кераміка: наука і життя, no. 1(38) (April 24, 2018): 6–13. http://dx.doi.org/10.26909/csl.1.2018.1.

Full text
Abstract:
Розглянуті деякі науково-технічні аспекти проблеми ресурсозбереження при масовому будівництві та експлуатації енергоефективних (опалюваних) будівельних об’єктів. Звертається увага на необхідність використання виробів із пористих бетонів, насамперед із автоклавного ніздрюватого бетону й гідрофобізованого цементного перлітобетону. У результаті теоретичного аналізу встановлено, що міцність пористих композиційних матеріалів будівель- ного призначення із ніздрюватою або зернистою структурою суттєво залежить від факторів у вигляді певних функцій або параметрів. Встановлено, що активована цементна суміш містить дисперговані частинки клінкера зі зменшеним у 1,4 – 1,5 рази електрокінетичним потенціалом, що сприяє формуванню більш щільної та міцної зі зменшеною усад- кою структури цементного каменя. Недоліком пресової технології є неможливість виробництва виробів з різни- ми розмірами та необхідність застосування дефіцитного волокнистого заповнювача при виготовленні теплоізоляційних плит. Ввідомо, що теплоізоляційний цементний перлітобетон в порівнянні з теплоізоляційним газобетоном має покращені фізико-технічні властивості (зменшену теплопровідність, відкриту пористість, усадку при висиханні, анізотропію міцності, підвищену міцність при стиску та однорідність середньої густини, регульова- ну сорбційну вологість), що дозволяє ефективно застосовувати його як теплоізоляційний шар огороджувальних конструкцій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Романенко, С. М., and Я. П. Андрієвська. "ДОСЛІДЖЕННЯ ФІЗИКО-МЕХАНІЧНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ СКЛОПЛАСТИКОВОЇ АРМАТУРИ ТА ЇЇ АНКЕРУВАННЯ В БЕТОННИХ ВИРОБАХ." Ресурсоекономні матеріали, конструкції, будівлі та споруди, no. 37 (January 30, 2020): 198–205. http://dx.doi.org/10.31713/budres.v0i37.317.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена визначенню фізико-механічних характеристик склопластикової арматури та її порівняння із металевою арматурою, визначення довжини її анкерування в бетоні згідно нормативних документів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Коробко, О. О., В. М. Вировой, Н. Ф. Уразманова, and О. М. Непомнящий. "ПІДВИЩЕННЯ СТІЙКОСТІ БУДІВЕЛЬНИХ ВИРОБІВ ПРИ МАЛОЦИКЛОВІЙ УТОМІ БЕТОНУ." Ресурсоекономні матеріали, конструкції, будівлі та споруди, no. 36 (November 24, 2018): 124–31. http://dx.doi.org/10.31713/budres.v0i36.258.

Full text
Abstract:
Підвищити стійкість будівельних виробів можна за рахунок формування взаємозалежних різномасштабних структур для одержання заданого набору різних за призначенням структурних елементів, що гарантують безпеку функціонування бетону в складних умовах експлуатації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Николаев, Александр, Елена Кондращенко, and Валерий Кондращенко. "ПОТРЕБИТЕЛЬСКИЕ СВОЙСТВА ПОРТЛАНДЦЕМЕНТА." Будівельні матеріали та вироби, no. 3-4(98) (July 31, 2018): 39–41. http://dx.doi.org/10.48076/2413-9890.2018-98-04.

Full text
Abstract:
Обґрунтовано доцільність проведення додаткового вхідного контролю структуроутворюючої здатності портландцементу на підприємствах з виготовлення бетонних і залізобетонних виробів з використанням методів пластометрії і експрес-прогнозу в’яжучої активністі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Лаповская, Светлана. "ВЛИЯНИЕ ХАРАКТЕРИСТИК ИЗВЕСТИ НА СТАБИЛЬНОСТЬ ФУНКЦИОНИРОВАНИЯ ТЕХНОЛОГИИ И КАЧЕСТВО АВТОКЛАВНОГО ГАЗОБЕТОНА." Будівельні матеріали та вироби, no. 1-2(100) (August 27, 2019): 14–17. http://dx.doi.org/10.48076/2413-9890.2019-100-01.

Full text
Abstract:
В статті показано, що найбільший вплив на стабільність функціонування технології та якість ніздрюватих бетонів має нестабільність властивостей вапна, як основного компоненту, який визначає параметри технології і властивості готових виробів. Запропонована коригуюча залежність тривалості ізотермічної витримки від масової частки активного вапна, що дозволяє досягти необхідного стану цементуючих речовин.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Maystrenko, A., N. Amelina, and O. Berdnik. "PACKING OF WARES FROM CELLULAR CONCRETE." Scientific Bulletin of Civil Engineering 96, no. 2 (2019): 289–397. http://dx.doi.org/10.29295/2311-7257-2019-96-2-389-397.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Ємельяненко, М. Г., and О. В. Рачковський. "Наукове обґрунтування методики розрахунку вібраційних машин з пневмогідроприводом для формування дрібноштучних бетонних виробів." Системи озброєння і військова техніка, no. 2(54) (June 26, 2018): 130–35. http://dx.doi.org/10.30748/soivt.2018.54.18.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Скрипник, О. В. "ОЦІНКА ВПЛИВУ МАКРОЕКОНОМІЧНИХ ТА ГАЛУЗЕВИХ ФАКТОРІВ НА ЦІНИ ВИРОБІВ З ГАЗОБЕТОНУ В УКРАЇНІ." Building production 1, no. 66 (November 28, 2019): 54. http://dx.doi.org/10.36750/2524-2555.66.54-59.

Full text
Abstract:
Для формування ефективної цінової політики підприємств з виробництва газобетону,яка сприятиме підвищенню їх конкурентоспроможності на ринку будівельних матеріалів Українинадзвичайно актуальним є адекватне оцінювання макроекономічних та галузевих факторів. Устатті досліджені процеси ефективного ціноутворення для максимізації прибутку на підприємствах з виробництва легких ніздрюватих бетонів. Охарактеризовані основні тенденції на ринку автоклавного газобетону. Розглянутий вплив типу ринкової структури на вибір методів ціноутворенняна будівельному ринку. Визначені основні фактори формування ціни на ринку газобетону України та проведений їх кореляційний аналіз з метою оцінки впливу на цінову динаміку газобетонних виробів. Запропоновані основні напрями формування ефективного механізму ціноутворення на ринку автоклавного газобетону.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Бетонні вироби"

1

Берновський, Олексій Дмитрович. "Машина декоративної обробки бетону методом «старіння» поверхні." Master's thesis, Київ, 2018. https://ela.kpi.ua/handle/123456789/25978.

Full text
Abstract:
Графічна частина проекту та частина розрахунків виконана з використанням пакетів KOMPAS 3D, Microsoft Excel. Текстова частина оформлена за допомогою текстового редактора Microsoft Word. Зміст цієї роботи полягає в проектуванні машини для обробки бетонних виробів методом «старіння» верхній їх частині, була поставлена задача реалізувати обладнання, яке змогло б надати бетону античності, при цьому бути максимально продуктивним і автоматизованим.
The graphic part of the project and part of the calculations is executed from using KOMPAS 3D packages, Microsoft Excel. The text part executed using the Microsoft Word editor. The content of this work is to design a machine for processing concrete products by the method of "aging" of the upper part of them, was put the task of implementing equipment that could provide antique concrete, with To be as productive as possible and automated.
Графическая часть проекта и часть расчетов выполнена из использованием пакетов KOMPAS 3D, Microsoft Excel. Текстовая часть оформлена с помощью текстового редактора Microsoft Word. Содержание этой работы заключается в проектировании машины для обработки бетонных изделий методом «старения» верхней их части, была поставлена задача реализовать оборудования, которое смогло бы оказать бетона античности, при этом быть максимально продуктивным и автоматизированным.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Беньковський, І. В. "Проблемні питання використання композитної арматури в бетонних виробах." Thesis, ВНТУ, 2019. http://ir.lib.vntu.edu.ua//handle/123456789/24384.

Full text
Abstract:
Проведений аналіз світових тенденцій виробництва та використання композитної арматури в технології сучасних бетонів. Визначені оптимальні напрямки використання композитної арматури в технології бетонів.. Розкриті пріоритетні напрямки використання композитної арматури в технології інших будівельних матеріалів.
The analysis of world trends of production and use of composite reinforcement in the technology of modern concrete is carried out. The optimal directions of use of composite reinforcement in concrete technology are determined. The priority directions of use of composite reinforcement in the technology of other building materials are revealed.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Розбигоршко, І. В. "Дослідження принципів і підходів оцінки якості бетону на прикладі промислово-будівельної групи "Ковальська"." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2019. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/13904.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Подольчак, Б. В. "Система керування виробництвом бетонних виробів на базі гідравлічного вібропресу ПВ-12." Master's thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/71288.

Full text
Abstract:
Робота присвячена методам і засобам автоматизованого управління виготовленням бетонних виробів за допомогою комплесу на базі вібропресу ПВ-12. Об’єктом детального вивчення є процеси замішування та дозування компонентів. Була вивчена технічна документація по даному об’єкту: загальні відомості; характеристики різних комплексів, різних виробників; взаємодія підсистем між собою. Також було підібрано та розраховано елементи для підсистем керування параметрами, розроблено функціональну схему автоматизації. Написано програмне забезпечення для контролеру, що керує виготовлення продукції. Розроблено систему відображення результатів у вигляді, візуалізації на шафах управління. приміщенні. В якості середовища розробки програмного забезпечення було обрано наступні програми: середовище програми LOGO!Soft Comfort V7.0. Ключові
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Бетонні вироби"

1

Саєнко, Леонід, and Павло Сокол. "ДО ПИТАННЯ РОЗРАХУНКУ ВІБРОПРЕСУ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ ДРІБНОШТУЧНИХ БЕТОННИХ ВИРОБІВ." In СТРАТЕГІЧНІ НАПРЯМКИ РОЗВИТКУ НАУКИ: ФАКТОРИ ВПЛИВУ ТА ВЗАЄМОДІЇ. Міжнародний центр наукових досліджень, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/22.05.2020.v2.01.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography