Academic literature on the topic 'Аудит товарів'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Аудит товарів.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Аудит товарів"

1

Менліосманов, З. Т. "РОЗВИТОК МИТНОГО АУДИТУ ЯК ДІЄВОГО ІНСТИТУТУ КОНТРОЛЮ МИТНИХ ПЛАТЕЖІВ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ФІСКАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ ДЕРЖАВИ У СФЕРІ ЗЕД." Митна безпека, no. 3 (January 25, 2021): 31–43. http://dx.doi.org/10.33244/2617-5959.3.2019.31-43.

Full text
Abstract:
При проходженні митних процедур суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності (далі ЗЕД) стикаються з проблемою непередбачуваних, а інколи й неправомірних затримок. Це призводить не лише до втрати часу, але й до втрати конкурентних переваг, погіршення споживчої вартості товарів, а, отже, до певних фінансових втрат як для суб’єктів ЗЕД, так і для держави. Тому наразі для України досить актуальною є проблема спрощення митних формальностей для учасників ЗЕД. Одним із шляхів вирішення даної проблеми є впровадження ефективного ризик-орієнтованого митного контролю товарів, що переміщуються через митний кордон України, на основі використання методів оцінювання ризиків та аудиту. Митний аудит, як одна з форм митного контролю, досить успішно зарекомендував себе у міжнародній практиці. Він широко використовується в країнах, що є членами Всесвітньої митної організації та керуються у своїй діяльності міжнародними нормами та стандартами при реалізації митної справи. У сучасних умовах відродження митної служби активне впровадження методів ризик-орієнтованого митного аудиту визначено як один з ключових напрямів реформування митної справи. Це є неодмінною умовою й невід’ємною частиною змін, необхідних для приведення системи митного контролю у відповідність до вимог міжнародного законодавства. У даній статті окреслено окремі проблеми розвитку митного аудиту в Україні та означено шляхи їх вирішення у контексті забезпечення фіскальної безпеки держави у частині правильності нарахування та повноти сплати митних податків та платежів у сфері ЗЕД.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Васильева, Кира Николаевна. "Аудит эффективности в сфере закупок товаров, работ, услуг длобеспечения государственных и муниципальных нужд." Современная экономика: проблемы и решения 5 (June 20, 2018): 29–42. http://dx.doi.org/10.17308/meps.2018.5/1893.

Full text
Abstract:
Цель: на данный момент времени экономика страны нуждается в активной поддержке за счет увеличения экономии бюджетных средств всех уровней путем контроля за эффективностью их расходования. Основываясь на этом, законодательно установленное введение аудита в сфере закупок товаров, работ, услуг для обеспечения государственных и муниципальных нужд приобретает особую важность и значимость. Целевой направленностью настоящей статьи является обособленное выделение понятия аудит эффективности и систематизация показателей оценки эффективности системы закупок при проведении аудита эффективности. Обсуждение: аудит эффективности характеризуется не бухгалтерским подходом, а рыночным подходом в оценке конечных результатов, основными элементами реализации которых являются экономичность, эффективность и результативность государственных расходов. Контрольно-счетные органы проверяют, анализируют и оценивают информацию на предмет ее законной целесообразности, обоснованности и своевременности, эффективности и результативности произведенных расходов бюджетных средств на закупки по планируемым, заключенным и исполненным контрактам. Результаты: определено место аудита эффективности в системе государственного финансового контроля, разграничены этапы проведения аудита системы госзакупок, обобщены и систематизированы показатели аудита эффективности деятельности бюджетных учреждений в сфере закупок товаров, работ, услуг для обеспечения государствен- ных и муниципальных нужд.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Коваль, С. В. "ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНІ ЗАСАДИ ПРОВЕДЕННЯ АУДИТУ ТОВАРІВ ТА ЇХ РЕАЛІЗАЦІЇ В АГРАРНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ." Таврійський науковий вісник. Серія: Економіка, no. 4 (December 16, 2020): 169–76. http://dx.doi.org/10.32851/2708-0366/2020.4.21.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто організаційно-методичні засади здійснення аудиту товарів і то- варних запасів на аграрних підприємствах. Обґрунтовано основні етапи, процедури і ме- тоди його проведення, первинні й звітні облікові документи щодо руху товарів і товарних запасів. Виявлено види ризиків на рівні зловживань та недостатньої фаховості аудиту. Установлено, що методика та організація аудиту товарів здійснюється за загальними методами проведення аудиторської перевірки будь-якого виду діяльності підприємства. Визначено, що програма аудиторської перевірки необхідна для найбільш ефективного розподілу роботи всередині аудиторської групи і для контролю над ходом аудиторської перевірки з боку керівництва аудиторської фірми. Обґрунтовано моменти стосовно дій аудитора з перевірки обліково-фінансової звітності, що несе інформацію про операції з товарами. Перспективи вдосконалення аудиту товарів пов'язані з дотриманням Націо- нальних нормативів, залученням експертів, використанням програмного забезпечення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Galushchak, I. Ye. "ЗАГАЛЬНА МЕТОДИКА ПРОВЕДЕННЯ АУДИТУ ЗАПАСІВ." Actual problems of regional economy development 1, no. 13 (April 25, 2017): 171–75. http://dx.doi.org/10.15330/apred.1.13.171-175.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто організацію і методологію обліку та аудиту товарних запасів на підприємствах. Пропозиції щодо удосконалення обліку дають можливість підняти на якісно вищий рівень обробку та представлення економічної інформації для обґрунтування і прийняття управлінських рішень. Зазначено проблеми теорії та практики аудиту запасів. Окреслено основні напрямки вдосконалення при проведенні аудиту запасів. Аудитор має змогу сформувати думку про стан господарських операцій з обліку товарів, встановити недоліки в його організації та можливі напрямки ліквідації порушень і зловживань. Програма аудиторської перевірки обліку операцій із запасами суб’єкта господарювання повинна включати дослідження стану збереження матеріальних цінностей, нормування витрат та оприбуткування, правильність оцінювання покупних матеріальних цінностей, використання запасів на виробництві. При здійсненні аудиту товарів доцільно застосовувати такі прийоми і способи перевірки, як інвентаризація, контрольне порівняння, зіставлення документальних даних, зустрічна перевірка, арифметична перевірка тощо.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Євсейцева, O., З. Люльчак, O. Семенда, М. Ярвіс, and I. Пономаренко. "DIGITAL-МАРКЕТИНГ ЯК СУЧАСНИЙ ІНСТРУМЕНТ ПРОСУВАННЯ ТОВАРІВ ТА ПОСЛУГ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ." Financial and credit activity problems of theory and practice 1, no. 42 (March 31, 2022): 361–70. http://dx.doi.org/10.55643/fcaptp.1.42.2022.3723.

Full text
Abstract:
Анотація. Обґрунтовано доцільність використання digital-маркетингу для просування товарів та послуг у соціальних мережах. Результати проведеного аналізу відображають вагому роль digital-маркетингу як головного інструменту в просуванні товарів та послуг в соціальних мережах, формуванні лояльності та довіри споживачів. Розглянуто на проаналізовано значущість зовнішніх факторів (регіон, на який вийшли з товарами (послугами); рівень економічного розвитку країни; якість покриття інтернету; доступність до інтернету усіх верств населення; вік аудиторії та ін.) у виборі маркетингової стратегії просування товарів (послуг) за допомогою digital-маркетингу. Наведено відмінність digital-маркетингу та інтернет-маркетингу та визначено, що поняття «digital-маркетинг» є ширшим поняттям та крім інтернет-маркетингу включає в себе рекламу і просування за допомогою цифрових технологій. На основі досліджень науковців узагальнено поняття «digital-маркетинг» та запропоновано його розглядати як засіб просування товарів (послуг, бренду, продукту) за допомогою використання цифрових технологій з метою задоволення потреб споживача. На підставі результатів виконаного дослідження сформовано пропозиції щодо визначення доцільності застосування digital-маркетингу для просування різноманітних видів товарів (послуг) в різних соціальних мережах за допомогою інтегрального показника фактору застосовності. Запропоновано етапи побудови стратегії цифрового маркетингу. Визначено доцільність проведення попереднього маркетингового аудиту, спираючись на аналітичні дані, отримані за допомогою різноманітних сервісів, що виступають в ролі інструментів digital-маркетингу. В умовах всеохоплюючої популярності онлайн-шопінгу одночасно спостерігається існування масштабної конкуренції між онлайн магазинами. Відтак аби бути клієнтоорієнтованим та мати власну лояльну аудиторію бізнес повинен врахувати персональні уподобання потенційних споживачів, які можуть стати клієнтами онлайн-магазину та/або бренду. Ключові слова: digital-маркетинг; соціальні мережі, eWOM, маркетинг у соціальних мережах, товари та послуги. Формул: 0; рис.: 4, табл.: 1, бібл.: 30.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Микитенко, Т. В. "Контроль митної вартості після випуску товарів у вільний обіг." Митна безпека, no. 1(2) (January 11, 2019): 123–36. http://dx.doi.org/10.33244/2617-5959.1(2).2018.123-136.

Full text
Abstract:
Тема статті – організація та методика постмитного аудиту митної вартості товарів як форми митного контролю після випуску товарів, виявлення проблемних питань та розробка шляхів їх усунення. Метою є розробка методики контролю достовірності заявленої митної вартості після випуску ввезених товарів, що дозволяє виявляти характер порушень митного законодавства і систематично вдосконалювати методику. Визначено мету, завдання, джерела інформації та систематизовано об’єкти постмитного аудиту митної вартості товарів. Проведено групування джерел інформації за напрямами отримання: від митних та податкових органів, спеціалізованих експертних організацій, з органів державної статистики, правоохоронних контролюючих органів, банківських та інших фінансово-кредитних установ, від державних органів, установ та організацій, декларантів, митних органів іноземних держав, інших. Рекомендовано впровадження та удосконалення системи управління якістю у діяльності митних аудиторів, підвищення ефективності управління персоналом та мотивації працівників, проведення регулярної оцінки ефективності роботи структурних підрозділів та формування системи управління якістю їх роботи. Для вибору об’єктів для митного постаудиту рекомендовано посилювати оперативність автоматизованого обміну фінансовою інформацією з митними адміністраціями іноземних держав шляхом підписання угод, впровадження науково обґрунтованого підхо ду, проведення дисперсійного аналізу джерел інформації
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Chernikova, G. V. "ЭКОНОМИЧЕСКАЯ СУЩНОСТЬ КОМПЛЕКСА КОНТРОЛЬНЫХ МЕРОПРИЯТИЙ В СФЕРЕ ЗАКУПОК ТОВАРОВ, РАБОТ, УСЛУГ." Современная экономика: проблемы и решения 2 (March 20, 2019): 41–50. http://dx.doi.org/10.17308/meps.2019.2/2042.

Full text
Abstract:
Цель: раскрыть содержание и экономическую сущность инструментов закупок товаров, работ, услуг, которые совместно представляют собой комплекс контрольных мероприятий. Обсуждение: раскрытие понятий общественный контроль, мониторинг, аудит эффективности; значимость и особенности применения обязательного общественного обсуждения; обоснование, выделение и раскрытие функций субъектов общественного контроля, контролирующих органов, которые требуют доработки на законодательном уровне. Результаты: доказана значимость контрольных мероприятий в закупочной деятельности через раскрытие инструментария закупок товаров, работ, услуг, который способствует проведению экономического анализа хозяйствующего субъекта.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Новицька, Н. В. "ОСОБЛИВОСТІ МОНІТОРИНГУ РУХУ ПІДАКЦИЗНИХ ТОВАРІВ У КРАЇНАХ ЄС." Економічний вісник. Серія: фінанси, облік, оподаткування, no. 3 (March 28, 2019): 155–63. http://dx.doi.org/10.33244/2617-5932.3.2019.155-163.

Full text
Abstract:
У роботі описана система контролю за переміщенням підакцизних товарів у країнах ЄС, її принцип функціонування та нормативно-правове забезпечення. Визначено, що ця система базується на таких інститутах, як фінансова гарантія та електронний адміністративний документ. З’ясовано, що основними перевагами застосування системи є можливість відстеження руху підакцизних товарів (як для відправника, так і для одержувача), а також полегшення аудиту та контролю за допомогою більш ефективної та якісної документації, пов’язаної з таким переміщенням.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Ніколайчук, Л. Г., В. М. Дурач, І. С. Галик, and Б. Д. Семак. "ВИКОРИСТАННЯ СУЧАСНИХ НАНОТЕХНОЛОГІЙ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ ЗАДАНОГО РІВНЯ ЯКОСТІ ТА БЕЗПЕЧНОСТІ ОДЯГОВОГО НАНОТЕКСТИЛЮ СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ." Herald of Lviv University of Trade and Economics. Technical sciences, no. 26 (August 3, 2021): 95–101. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1221-2021-26-13.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто актуальні проблеми формування асортименту, властивостей, рівня якості та безпечності нанотекстилю одягового призначення. Обґрунтовано потребу поглибле- них товарознавчих і маркетингових досліджень оптимальності структури асортименту, властивос- тей і рівня якості та безпечності одягового нанотекстилю, а також узагальнення результатів цих досліджень. Авторами виявлено та досліджено такі проблеми, як обмеженість використання нано- технологій у галузях вітчизняного текстильного виробництва, що обумовлює деяке відставання Укра- їни у сфері виробництва нанотекстилю одягового, спеціального, медичного та технічного призначення від зарубіжних країн-лідерів у цих галузях; недостатність державної підтримки розвитку нанотех- нологій у сфері виробництва спецодягового нанотекстилю різного цільового призначення порівняно з іншими галузями промисловості; неузгодження темпів розвитку нанонауки та нанотехнологій виробництва нанотекстилю та одягу з темпами розвитку ринку названої нанопродукції; недоскона- лість методики тестування вітчизняного нанотекстилю і спецодягу як нових товарів на товарному ринку України; потреба подальшого вдосконалення методики виявлення конкурентних переваг нано- текстилю та одягу над їх традиційними аналогами; потреба створення більш досконалої системи класифікації та структури цього нанотекстилю і спецодягу та їх введення до державної системи статистичної звітності об’єктів виробництва й реалізації цих товарів; потреба розроблення тео- ретико-методологічних засад формування асортименту, властивостей і рівня якості та безпечності нанотекстилю та одягу різного цільового призначення; обґрунтування створення окремого сегменту вітчизняного ринку нанотекстилю та спецодягу. У результаті проведених досліджень сформульовано критерії товарознавчого та маркетингового аудиту рівня новизни нанотекстилю одягового призна- чення на товарному ринку України. Доведено доцільність їх використання для широкого вдосконалення методики тестування нанотекстилю одягового призначення як нового товару на вітчизняному ринку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Фоміна, О. В. "Зміст і роль аудиторських процедур в аудиті операцій із продажу товарів." Актуальні проблеми економіки, no. 9 (2007): 196–201.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Аудит товарів"

1

Блащук, Андрій Петрович. "Організація та методика обліку і аудиту товарів на прикладі ПП «Рекрафт», м. Хмельницький." Магістерська робота, Хмельницький національний університет, 2021. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/11555.

Full text
Abstract:
Предметом дослідження у дипломній роботі виступає сукупність теоретичних, організаційних, методичних і практичних аспектів обліку і аудиту товарів на підприємстві. Об’єктом дослідження стали оборотно-сальдові відомості та фінансова звітність ПП «Рекрафт» за 2020 рік. У першому розділі дипломної роботи розглянуто теоретичні основи організації та методики обліку і аудиту товарів на підприємстві. Другий розділ роботи присвячений вивченню діючих підходів до організації та методики обліку і аудиту товарів на прикладі ПП «Рекрафт». У третьому розділі визначено напрями покращення організації та методики обліку і аудиту товарів на підприємстві. На основі вивчення і узагальнення матеріалу зроблені відповідні висновки і пропозиції.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Ічітовкіна, К. В. "Організація і методика обліку і аудиту наявності та руху товарів на підприємствах роздрібної торгівлі." Master's thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/71408.

Full text
Abstract:
У роботі досліджено сутність товарообігу та аспекти ведення обліку та аудиту товарів на підприємстві роздрібної торгівлі. Основною метою цього дослідження є розробка рекомендацій щодо вдосконалення обліку та аудиту товарних запасів на підприємстві.
The master’s thesis focuses on the essence of commodity circulation and aspects of accounting and auditing of goods at the retailer are investigated. The main purpose of this study is to develop recommendations for improving inventory accounting and auditing in the enterprise.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Дудорова, Т. Ю. "Механізми розбудови митного пост-контролю в Україні." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2018. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/9595.

Full text
Abstract:
У статті проведено детальний аналіз процедур та стандартів митного контролю після випуску товарів у країнах ЄС. Досліджено практичний досвід та нормативно-правове забезпечення іноземних держав за цим напрямком. Виявлено та упорядковано норми законодавчих та підзаконних актів України, які потребують внесення змін. Розроблено пропозиції щодо вдосконалення організаційно-економічних засад та механізмів проведення митного контролю після випуску товарів.
В статье проведен детальный анализ процедур и стандартов таможенного контроля после выпуска товаров в странах ЕС. Исследован практический опыт и нормативно-правовое обеспечение иностранных государств по этому направлению. Выявлены и систематизированы нормы законодательных и подзаконных актов Украины, которые требуют внесения изменений. Разработаны предложения по совершенствованию организационно-экономических принципов и механизмов проведения таможенного контроля после выпуска товаров.
The article analyzes the procedures and standards of post-release control in the EU countries. Practical experience and regulatory support of foreign states in this area have been studied. The norms of legislative and subordinate acts of Ukraine that require changes are identified and streamlined. The proposals on improving the organizational and economic principles and mechanisms for post-release control have been developed.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Пономаренко, Ігор Віталійович, and Анна Ігорівна Шупта. "Організація обліку, аналізу та аудиту товарів ТОВ "ІМПРЕЗА ПОЛІСЕРВІС"." Thesis, Наукова економічна організація "Перспектива", 2018. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/12476.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Кисельова, О. О. "Організація i методика обліку, аналізу і аудиту реалізації товарів." Master's thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/72281.

Full text
Abstract:
У роботі досліджено теоретичні і практичні аспекти реалізації товарів на підприємствах фармацевтичної галузі, їх облік, аналіз та аудит, а також розроблено шляхи їх удосконалення. Проаналізовано особливості реалізації товарів фармацевтичної галузі. Розроблено практичні рекомендації щодо удосконалення методики обліку, аналізу та аудиту реалізації товарів фармацевтичної галузі.
В работе исследованы теоретические и практические аспекты реализации товаров на предприятиях фармацевтической отрасли, их учет, анализ и аудит, а также разработаны пути их совершенствования. Проанализированы особенности реализации товаров фармацевтической отрасли. Разработаны практические рекомендации по совершенствованию методики учета, анализа и аудита реализации товаров фармацевтической отрасли.
The theoretical and practical aspects of the realization of goods at the enterprises of the pharmaceutical industry, their accounting, analysis and audit, and ways of their improvement, are developed. The peculiarities of sales of goods in the pharmaceutical industry are analyzed. Practical recommendations for improving the method of accounting, analysis and audit of goods sales in the pharmaceutical industry have been developed.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Маринченко, В. М., and Микола Миколайович Матюха. "Особливості організації процесу внутрішнього аудиту обліку товарів на підприємствах України." Thesis, КНУТД, 2016. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/2236.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Пустовіт, А. В. "Організація обліку та аудиту виробничих запасів на сільськогосподарських підприємствах." Master's thesis, Сумський державний університет, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/76741.

Full text
Abstract:
Мета роботи полягає у вивченні теоретичних засад та розробленні практичних рекомендацій щодо удосконалення обліку та аудиту виробничих запасів
The purpose of the study is to study the theoretical foundations and to develop practical recommendations for improving inventory accounting and auditing
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Смазчук, М. В. "Облік і контроль розрахунків з оплати праці (на прикладі ТОВ «Савранський завод продовольчих товарів»)." Thesis, Одеський національний економічний університет, 2020. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/12405.

Full text
Abstract:
У роботі розглядаються теоретичні аспекти обліку та внутрішнього контролю розрахунків з оплати праці. Проаналізовано фінансово-економічну діяльність і стан діючої системи обліку та внутрішнього контролю розрахунків з оплати праці на підприємстві ТОВ «СЗПТ». Запропоновано рекомендації щодо удосконалення обліку та впровадження внутрішнього контролю розрахунків з оплати праці, обґрунтовано доцільність даних пропозицій на підприємстві ТОВ «СЗПТ».
Thesis consists of three chapters. Object of study is processes of accounting and control of payroll calculations by the example of Savran Foodstuffs factory LLC. Thesis deals with theoretical aspects of accounting and internal control of payroll calculations. Author analysis the financial and economic activity, the state of current system of accounting and internal control of payroll calculations at the enterprise «Savran Foodstuffs factory LLC».
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Антонян, Г. Г. "Облік, аудит та аналіз руху товарних запасів в системі управління торгівельним підприємством (на прикладі ТОВ «Таврія В»)." Thesis, Одеський національний економічний університет, 2020. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/12617.

Full text
Abstract:
У роботі розглянуто теоретичні аспекти визначення та класифікації товарних запасів для цілей організації обліку, аудиту та аналізу. Проаналізовано діючу практику обліку та аудиту товарних запасів ТОВ «Таврія В». Запропоновано напрямки удосконалення облікової політики з обліку товарних запасів, вдосконалення документообігу, визначення собівартості реалізованої продукції на бухгалтерських рахунках. На основі економіко-математичного моделювання розраховано нормативи залишків товарних запасів та визначено резерви оптимізації продовольчої групи товарних запасів ТОВ «Таврія В».
The theoretical aspects of determination and classification of commodity stocks were considered for the aims of organization of account, audit and analysis. The current practice of accounting and audit of commodity stocks at LTD «Tavria V» was analyzed. The directions of improvement of the accounting policy on the account of commodity stocks, improvement of document circulation, definition of prime cost of the realized production on accounting accounts are offered. On the basis of economic and mathematical modeling, the norms of inventory balances are calculated and the reserves of optimization of the food group of inventories of LTD "Tavria V " are determined.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Титаренко, І. Ю. "Облік, аудит та економічний аналіз товарів на підприємствах оптової торгівлі (на прикладі ТОВ «ЮГСВЕТ»)." Thesis, 2018. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/7461.

Full text
Abstract:
У роботі розглядаються теоретичні аспекти обліку та аудиту товарів на підприємствах оптової торгівлі, досліджено особливості організації обліку та внутрішнього контролю таких операцій на ТОВ «ЮГСВЕТ», а також сформовано комплекс рекомендацій щодо вдосконалення діючої системи обліку та внутрішнього контролю на досліджуваному підприємств. Проаналізовано фінансовий стан ТОВ «ЮГСВЕТ», основні економічні показники діяльності підприємства оптової торгівлі, а також економіко-математичне моделювання ефективності використання товарних запасів на ТОВ «ЮГСВЕТ». Запропоновано: рекомендації щодо створення відділу внутрішнього контролю; організації проведення інвентаризацій розрахунків з контрагентами; обліку товарів, одержаних від постачальників, але несплачених, заборонених до витрачання товарно-матеріальних цінностей до їх оплати вести на позабалансовому субрахунку 023 «Матеріальні цінності на відповідальному зберіганні» тощо.
В работе рассматриваются теоретические аспекты учета и аудита товаров на предприятиях оптовой торговли, исследованы особенности организации учета и внутреннего контроля операций на ООО «ЮГСВЕТ», а также сформирован комплекс рекомендаций по совершенствованию действующей системы учета и внутреннего контроля на исследуемом предприятий. Проанализировано финансовое состояние ООО «ЮГСВЕТ», основные экономические показатели деятельности предприятия оптовой торговли, а также экономико-математическое моделирование эффективности использования товарных запасов на ООО «ЮГСВЕТ». Предложено: рекомендации по созданию отдела внутреннего контроля; организации проведения инвентаризаций расчетов с контрагентами; учета товаров, полученных от поставщиков, но неоплаченных, запрещенных к расходованию товарно-материальных ценностей до их оплаты вести на забалансовом субсчете 023 «Материальные ценности на ответственном хранении» и тому подобное.
The paper discusses the theoretical aspects of accounting and auditing of goods at wholesale trade enterprises, studied the features of accounting and internal control operations at LLC "YUGSVET", and formed a set of recommendations to improve the current system of accounting and internal control at the studied enterprises. Analyzed financial "UGSUIT", the main economic indicators of enterprises in wholesale trade, as well as economic-mathematical modeling of efficiency of use of inventory at LLC "UGSUIT". It is offered: recommendations on creation of Department of internal control; the organization of carrying out inventories of calculations with contractors; the accounting of the goods received from suppliers, but unpaid, forbidden to expenditure of commodity-material values before their payment to conduct on off-balance subaccount 023 "Material values on responsible storage" and so forth.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography