Academic literature on the topic 'Антитерористичні операції'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Антитерористичні операції.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Антитерористичні операції"

1

Євсєєв, Ігор. "ІСТОРИЧНІ АСПЕКТИ ПРАВОВОГО РЕГУЛЮВАННЯ ВОЛОНТЕРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ / ОПЕРАЦІЇ ОБ’ЄДНАНИХ СИЛ (2014–2020 рр.)." Воєнно-історичний вісник 40, no. 2 (June 21, 2021): 36–52. http://dx.doi.org/10.33099/2707-1383-2021-40-2-36-52.

Full text
Abstract:
Вдосконалення існуючого та формування нового законодавства у сфері волонтерській діяльності, зокрема у напрямку надання волонтерської допомоги українській армії під час антитерористичної операції / операції об’єднаних сил є важливим завданням на шляху забезпечення сталої стратегії діяльності держави у цьому напрямку. Автором зроблено спробу об’єктивного воєнно-історичного аналізу розвитку законодавчих актів, що здійснюють правове регулювання цієї діяльності, а також розглянуто його особливості в указаний період часу. За результатами проведеного дослідження доводиться, що саме в період проведення антитерористичної операції / операції Об’єднаних сил відбулася інституалізація волонтерської діяльності у сфері забезпечення національної безпеки і оборони України. Ключові слова: волонтерська діяльність, волонтери, правове регулювання, нормативно-правове забезпечення, антитерористична операція, операція об’єднаних сил, матеріально-технічне забезпечення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Кривцов, Артем, Олег Кривцов, and Олена Царенко. "ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ В КОНТЕКСТІ РОЗВИТКУ СУЧАСНОЇ НУМІЗМАТИКИ." ГРААЛЬ НАУКИ, no. 2-3 (April 8, 2021): 170–74. http://dx.doi.org/10.36074/grail-of-science.02.04.2021.034.

Full text
Abstract:
Дана робота присвячена актуальній темі – розвитку становлення підрозділів, військового оснащення, миротворчих операцій Збройних Сил України в сфері нумізматики. Також в роботі досліджено фрагменти пам’ятних подій Антитерористичної операції, Операції об’єднаних сил, які відображено в монетах Національного банку України.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Власов, І. О., О. М. Воробйов, О. В. Наконечний, and Ю. С. Середа. "Обґрунтування концептуальних та наукових підходів щодо розвитку єдиної системи логістики в Збройних Силах України." Збірник наукових праць Харківського національного університету Повітряних Сил, no. 2(64), (June 15, 2020): 12–18. http://dx.doi.org/10.30748/zhups.2020.64.02.

Full text
Abstract:
Окупація Криму і підтримка Російською Федерацією сепаратистських рухів у Луганській та Донецькій областях засвідчили хибність актуальних до недавнього часу оцінок воєнно-політичної обстановки, що склалася навколо України, а також внутрішніх та зовнішніх загроз національним інтересам держави. Аналіз проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей (операції Об’єднаних сил) свідчить, що системи тилового, технічного, медичного та інших видів забезпечення потребувала швидкої адаптації до реальної обстановки, форм та способів застосування частин (підрозділів) на різних етапах її проведення. В контексті європейської інтеграції і нових завдань Збройних Сил України, пов’язаних з участю України в антитерористичних операціях, в миротворчій діяльності під егідою НАТО та ООН, виникає потреба реформування військ (сил), видів тилового, технічного та медичного забезпечення відповідно до вимог стандартів НАТО. Збройні Сили України потребують створення єдиної системи матеріального, технічного, транспортного, інженерно-інфраструктурного та медичного забезпечення, задоволення потреб життєдіяльності військ (сил) – впровадженням логістики, як системи управління сумісної з системою логістики армій НАТО, яка охоплює широке коло різноманітних питань планування, управління та організації забезпечення Збройних Сил. Організація і управління господарською діяльністю в зв’язку з розвитком ринкових відношень і формування багатовекторних економічних процесів, вимагає більш глибокого вивчення і практичного використання положень нового наукового застосування – логістики, як системи управління матеріальними ресурсами.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Avramenko, Oleksandr, Volodymyr Kotsyuruba, and Ivan Datsenko. "Методика оцінювання ефективності логістичного забезпечення угруповання різнорідних сил (військ)." Journal of Scientific Papers "Social development and Security" 11, no. 6 (December 30, 2021): 262–69. http://dx.doi.org/10.33445/sds.2021.11.6.20.

Full text
Abstract:
Окупація Криму і підтримка Російською Федерацією сепаратистських рухів у Луганській та Донецькій областях засвідчили хибність актуальних до недавнього часу оцінок воєнно-політичної обстановки, що склалася навколо України, а також внутрішніх та зовнішніх загроз національним інтересам держави. Аналіз проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей (Операції Об’єднаних Сил) свідчить, що системи тилового, технічного, медичного та інших видів забезпечення потребувала швидкої адаптації до реальної обстановки, форм та способів застосування частин (підрозділів) на різних етапах її проведення. В контексті європейської інтеграції і нових завдань Збройних Сил України, пов’язаних з участю України в антитерористичних операціях, в миротворчій діяльності під егідою НАТО та ООН, виникає потреба реформування військ (сил), видів тилового, технічного та медичного забезпечення відповідно до вимог стандартів НАТО. В зазначеній статті розроблено методику оцінювання ефективності логістичного забезпечення угруповання різнорідних сил (військ) Військово-Морських сил в особливий період. В ході проведеного авторами дослідження використані базові положення теорії складних технічних систем, теорії штучного інтелекту, таксономічного методу, а також загальнонаукові методи аналізу та синтезу. Зазначена методика дозволяє оцінити ефективність системи логістичного забезпечення угруповання різнорідних сил (військ) Військово-Морських сил в особливий період, визначити заходи спрямовані на удосконалення логістичного забезпечення. На основі зазначеної методики авторами буде проведено розробку рекомендацій щодо удосконалення логістичного забезпечення угруповання різнорідних сил (військ) Військово-Морських Сил в Азовській операційній зоні в особливий період.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

КЛІМОВА Т. Ю., НОГАШ С. В., ЗЕЛІНСЬКА М. І. ,. ПРОЙДАКОВА І. В. ,. "ЗАГАЛЬНІ ЗАСАДИ НОРМАТИВНО-ПРАВОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ У СФЕРІ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ЧЛЕНІВ ЇХ СІМЕЙ." Manager. Bulletin of Donetsk State University of Management 84, no. 3 (January 15, 2020): 122–29. http://dx.doi.org/10.35340/2308-104x.2019.84-3-14.

Full text
Abstract:
У статті здійснено науково-теоретичний аналіз нормативноправового забезпечення державного управління у сфері соціального захисту учасників антитерористичної операції та членів їх сімей. Проаналізовано перелік основних нормативно-правових актів, що регулюють питання соціального захисту учасників антитерористичної операції, та класифіковано нормативно-правові акти з питань соціального захисту учасників антитерористичної операції та членів їх сімей шляхом їх систематизації. Сукупність проаналізованих нормативно-правових актів, спрямованих на соціальний захист учасників антитерористичної операції, формують правовий механізм державного управління зазначеними суспільними відносинами.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Мацько, В. А. "Поняття «учасник операції Об’єднаних сил (антитерористичної операції)» за законодавством України." Науково-теоретичний журнал «Вісник Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка» 4, no. 88 (December 26, 2019): 101–12. http://dx.doi.org/10.33766/2524-0323.88.101-112.

Full text
Abstract:
У статті досліджується поняття «учасник операції Об’єднаних сил (антитерористичної операції)» за законодавством України. За результатами проведеного аналізу чинного законодавства України та праць вітчизняних науковців за напрямом забезпечення прав учасників ООС/АТО, сформульовано авторське визначення поняття «учасник операції Об’єднаних сил (антитерористичної операції)». Наведено перелік документів, що підтверджують участь в ООС та АТО. Визначено існуючі прогалини в чинному законодавстві України, які регулюють питання надання статусу учасника бойових дій особам, які займаються волонтерською діяльністю.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Бакуменко, Б. В., О. В. Мак, Р. В. Хвіст, and Т. В. Шевченко. "Удосконалення підготовки та здійснення передислокації окремого радіолокаційного взводу за досвідом операції Об’єднаних сил." Збірник наукових праць Харківського національного університету Повітряних Сил, no. 2(68) (April 21, 2021): 32–37. http://dx.doi.org/10.30748/zhups.2021.68.04.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена удосконаленню порядку підготовки та здійснення передислокації окремого радіолокаційного взводу (орлв) на призначену позицію. Існуючі Методичні рекомендації щодо підготовки та застосування орлв до виконання завдань по прикриттю важливих державних об’єктів (в подальшому - Методичні рекомендації), які видані у 2006 році, не враховують ні зміни, які відбулися в організаційно-штатній структурі, ні особливості бойового застосування орлв в зоні антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил. Методика тактичних розрахунків, як етапу підготовки до бойового застосування орлв, Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних Сил України визначає лише порядок розрахунку передислокації підрозділів і частин Сухопутних військ Збройних Сил України, тим більше не може враховувати всі особливості підготовки та передислокації підрозділів РТВ. Проведений аналіз етапів бойового злагодження орлв показав, що не увесь перелік заходів, що виконуються, врахований при підготовці до передислокації та безпосередньо здійснення передислокації взводу. Розглянуті зміни в організаційно-штатній структурі орлв дають можливість зробити висновок, що визначена штатна чисельність особового складу орлв та штатна чисельність озброєння і військової техніки, враховуючи її можливості щодо перевезення особового складу, стверджують про те, що виконати завдання даним складом практично неможливо, а тому потребують удосконалення та змін. При цьому особливе значення має послідовність проведення операцій як на етапі переведення в похідне положення, так і на етапі розгортання в бойовий порядок. Зміни організаційно-штатної структури дають можливість окремі заходи виконувати одночасно. Визначені пропозиції удосконалення підготовки та здійснення передислокації орлв нададуть можливість командирам радіотехнічних частин та підрозділів врахувати досвід ведення антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил і, в цілому, покращити ефективність бойового застосування окремих радіолокаційних взводів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Семенюк, О. "Адміністративно-правовий режим антитерористичної операції." Підприємництво, господарство і право, no. 6 (162) (2009): 72–75.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Семенюк, О. "Адміністративно-правовий режим антитерористичної операції." Підприємництво, господарство і право, no. 6 (162) (2009): 72–75.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Дейнега, В. Г. "Музей важкої бомбардувальної авіації: історія формування експозиції (2016–2020)." Воєнно-історичний вісник 38, no. 4 (December 2, 2020): 168–78. http://dx.doi.org/10.33099/2707-1383-2020-38-4-168-178.

Full text
Abstract:
В статті йдеться про створення Музею важкої бомбардувальної авіації як філії Національного військово-історичного музею України. Описується територія військового аеродрому «Полтава», на якому розмістився Музей важкої бомбардувальної авіації. Розповідається про спільну радянсько-американську стратегічну повітряну операцію під кодовою назвою «Френтік», яка проводилася з червня по вересень 1944 року. Згідно з наказом Міністра оборони України від 11 квітня 1916 р. розпочато створення на території військового аеродрому Полтава філії Національного військово-історичного музею України — музею важкої бомбардувальної авіації. У статті головна увага зосереджена на висвітленні процесу формування військово-історичних експонатів музею важкої бомбардувальної авіації. Ключові слова: музей, експонати, бомбардувальна авіація, військовий аеродром, антитерористична операція.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Антитерористичні операції"

1

Якущенко, Я. С. "Міжнародний тероризм та боротьба з ним." Thesis, НТУ "ХПІ", 2015. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/16437.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Карвацька, Наталія Семенівна. "Особливості посттравматичного стресового розладу у бійців антитерористичної операції." Thesis, ВДНЗ України "Буковинський державний медичний уніврситет", 2017. http://dspace.bsmu.edu.ua:8080/xmlui/handle/123456789/14053.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Карвацька, Наталія Семенівна. "Особливості посттравматичного стресового розладу у бійців антитерористичної операції." Thesis, ВДНЗ України "Буковинський державний медичний уніврситет", 2017. http://dspace.bsmu.edu.ua:8080/xmlui/handle/123456789/14080.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Карвацька, Н. С. "Особливості посттравматичного стресового розладу у бійців антитерористичної операції (АТО)." Thesis, БДМУ, 2017. http://dspace.bsmu.edu.ua:8080/xmlui/handle/123456789/17033.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Шкрумада, Б. Ю., Олег Миколайович Рєзнік, Олег Николаевич Резник, and Oleh Mykolaiovych Rieznik. "Правові основи діяльності сил цивільного захисту в зоні проведення антитерористичної операції." Thesis, Сумський державний університет, 2015. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/41453.

Full text
Abstract:
Події, які відбулися на території України протягом останнього року значною мірою похитнули не лише основоположні міжнародні засади та принципи щодо державотворення, незалежності держав та недоторканості кордонів, що склалися після Другої світової війни, але й нівелювали загальнодержавні засади, які безпосередньо передбачені Конституцією України. На сьогоднішній день дуже важко говорити про непорушність конституційних вимог щодо суверенності і незалежності (ст. 1, 2), цілісності і недоторканості (ст. 2), незаконності узурпації державної влади (ст. 5), а також створення збройних формувань, не передбачених законом (ст. 17) [1].
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Власенко, А. Ю. "Антропометричні зміни параметрів стоп учасників Антитерористичної операції при односторонній ампутації нижньої кінцівки." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2018. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/11858.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Власенко, А. Ю. "Актуальність морфологічних та антропометричних методів дослідження при односторонній ампутації стоп учасників антитерористичної операції." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2017. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/9029.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Удовиченко, С. Я. "Оцінка змін характеристик інтервалу QT як наслідку перенесеної закритої черепно-мозкової травми у учасників антитерористичної операції." Thesis, Сумський державний університет, 2017. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/55058.

Full text
Abstract:
Насьогодні в нашій державі залишається актуальним надання ефективної медичної допомоги учасникам антитерористичної операції (АТО) на етапі реабілітації. Серед учасників військового конфлікту спостерігається високий рівень травматизму, в тому числі поширеність закритої черепно-мозкової травми (ЗЧМТ). Одним із наслідків ЗЧМТ є підвищення ризику подовження інтервала QT на електрокардіограмі (ЕКГ). З іншого боку, проблема подовження інтервала QT привертає до себе увагу вітчизняних та іноземних дослідників як фактор, що призводить до раптової смерті.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Донченко, В. С., and В. Г. Щербак. "Сучасний стан та розвиток малого та середнього бізнесу в Україні в період антитерористичних операцій." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2018. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/9534.

Full text
Abstract:
Основою аналізу цієї статті є теперішній стан та розвиток малого та середнього підприємництва, виявлення системних проблем і бар'єрів для поліпшення його становища. Суттєвий вплив перешкод для малого та середнього підприємництва, пов’язаний з продовженням воєнних дій на сході країни. Визначено стратегічні й тактичні завдання, а також пропоновані експертами пріоритети державної політики у сфері підтримки розвитку МСП. Також виявлено фактори, які заважають розвитку малого бізнесу в Україні.
Основой анализа этой статьи является нынешнее состояние и развитие малого и среднего предпринимательства, выявление системных проблем и барьеров для улучшения его положения. Существенное влияние помех для малого и среднего предпринимательства, связанное с продолжением военных действий на востоке страны. Определены стратегические и тактические задачи, а также предлагаемые экспертами приоритеты государственной политики в сфере поддержки развития МСП. Также выявлены факторы, которые мешают развитию малого бизнеса в Украине.
The basis of the analysis of this article is the current state and development of small and medium-sized businesses, the identification of systemic problems and barriers to improve its situation. The significant impact of obstacles to small and medium–sized businesses, associated with the continuation of hostilities in the east of the country. The strategic and tactical tasks, as well as the priorities of the state policy in the field of SME development support, proposed by experts are determined. Also, factors that hinder the development of small business in Ukraine are revealed.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Спілка, Олександр Сергійович, Вадим Дмитрович Тимофєєв, Олександр Геннадійович Бобров, and Олександр Валерійович Сопітько. "Вивчення бойового досвіду та його впровадження у вищих військових навчальних закладах." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2019. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/44165.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Антитерористичні операції"

1

Гурін, Олександр, and Володимир Старцев. "УДОСКОНАЛЕННЯ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОГО АПАРАТУ ОБГРУНТУВАННЯ НАПРЯМІВ ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ДОСТАВКИ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ В СИСТЕМІ ЛОГІСТИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОВІТРЯНИХ СИЛ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ." In Сучасний стан проведення наукових досліджень у IT-технологіях, галузях електроніки, інженерії, нанотехнологіях та транспортній сфері (1st ed.). European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/csriteenat.ed-1.05.

Full text
Abstract:
У монографії надані пропозиції щодо удосконалення науково-методичного апарату обґрунтування напрямів підвищення якості доставки матеріально-технічних засобів в системі логістичного забезпечення яка стає невід'ємною частиною діяльності Повітряних Сил Збройних Сил України. Зауважено, що для досягнення високої ефективності застосування військових частин потрібно постійно підтримувати озброєння, військову і спеціальну техніку та здійснювати забезпечення життєдіяльності особового складу в умовах ведення бойових дій. Для вирішення цього завдання існує система логістичного забезпечення, де однім з головних складових є доставка матеріально-технічних засобів з метою своєчасного поповнення запасів та підвезення до споживачів. Враховано досвід ведення бойових дій під час виконання завдань у складі сил антитерористичної операції і операції об’єднаних сил на сході України та збройного конфлікту на Близькому Сході. Наведені основні фактори, які впливають на організацію і здійснення доставки матеріально-технічних засобів. Проведено аналіз існуючих способів і підходів до оцінювання ефективності доставки матеріально-технічних засобів та аналіз існуючого науково-методичного апарату визначення доцільних варіантів доставки. Надано алгоритми щодо оцінювання ефективності доставки матеріально - технічних засобів та визначення раціональної транспортної мережі в системі логістичного забезпечення Повітряних Сил Збройних Сил України.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Антитерористичні операції"

1

Коломійчук, Ярослав, and Роман Бубенщиков. "ДОСЛІДЖЕННЯ СПОСОБІВ КОНТРОЛЮ ВОГНЕВОГО УРАЖЕННЯ ПРОТИВНИКА В ХОДІ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ." In НАУКОВИЙ ПРОСТІР: АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ, ДОСЯГНЕННЯ ТА ІННОВАЦІЇ. Міжнародний центр наукових досліджень, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/02.10.2020.v2.15.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography