To see the other types of publications on this topic, follow the link: Антикризові стратегії.

Journal articles on the topic 'Антикризові стратегії'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the top 37 journal articles for your research on the topic 'Антикризові стратегії.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Browse journal articles on a wide variety of disciplines and organise your bibliography correctly.

1

Вітер, І. І. "Антикризові стратегії України в контексті взаємовідносин з ЄС." Формування ринкових відносин в Україні, no. 11 (150) (2013): 20–27.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Вітер, І. І. "Антикризові стратегії України в контексті взаємовідносин з ЄС." Формування ринкових відносин в Україні, no. 11 (150) (2013): 20–27.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Павук, Ольга, and Інара Ліса. "Нові виклики житлової політики в Латвії в умовах Covid-19." Фінансовий простір, no. 2(42) (August 7, 2021): 25–39. http://dx.doi.org/10.18371/fp.2(42).2021.174148.

Full text
Abstract:
У статті досліджено нові виклики житлової політики Латвії в умовах COVID-19. Розглянуто особливості проведення житлової політики деяких країн Європи, кожна з яких має власні передумови і будує власну модель житлової системи. Поглиблено досліджені особливості житлової політики Скандинавських країн. Визначено антикризові заходи країн світу з підтримки сталого функціонування ринку житла. Виявлено основні інструменти житлової політики Латвії. Виділено пріоритетні напрямки житлової стратегії Латвії в умовах COVID-19.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Зернецька, О. В. "Антикризові стратегії в медіа-сфері та секторі ІКТ світової економіки: специфіка взаємодії." Економічний часопис - 21, no. 7/8 (2012): 3–5.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Sak, Tetiana, and Larysa Yushchyshyna. "МЕХАНІЗМ АНТИКРИЗОВОГО УПРАВЛІННЯ В УМОВАХ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ПІДПРИЄМСТВА." Economic journal of Lesia Ukrainka Eastern European National University 2, no. 18 (June 4, 2019): 66–74. http://dx.doi.org/10.29038/2411-4014-2019-02-66-74.

Full text
Abstract:
В статті доведено наявність різних видів кризового стану на більшості вітчизняних підприємств. Розглянуто теоретичні та методичні основи антикризового управління в умовах забезпечення економічної безпеки підприємства. Досліджено механізм антикризового управління, визначено мету, послідовність етапів та очікуваний результат ефективного управління. Систематизовано чинники виникнення кризи на підприємстві. Наведено принципи ефективного антикризового управління в умовах забезпечення економічної безпеки. Визначено модель поведінки та антикризові заходи для відновлення безпечного розвитку в залежності від рівня кризового стану. Особливу увагу приділено дослідженню особливостей розробки та реалізації антикризових стратегій підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Radchich, S. O. "Дослідження механізмів антикризової політики федеральної резервної системи США та європейського центрального банку в період 2007-2009 років: практичні імплікації для сучасної Україні." Public administration aspects 5, no. 10 (January 30, 2018): 39–50. http://dx.doi.org/10.15421/15201733.

Full text
Abstract:
Розглянуто механізми регулювання банківських систем Європейського Союзу та Сполучних Штатів Америки в умовах фінансово-економічної кризи 2007 - 2009 рр. Проаналізовано принципи антикризової монетарної політики, що використовувалися Федеральною резервною системою США та Європейським центральним банком у період глобальної рецесії. Детально досліджено інструментарій політики «кредитного пом’якшення», застосований у США та ЄС. Наголошено на тому, що антикризова політика ЄЦБ та ФРС була якісно змінена із настанням другого етапу кризи, особливо щодо становлення низьких відсоткових ставок. Підкреслено особливості застосування механізмів операцій на відкритому ринку, дисконтного кредитування та зміни банківських резервів в аспекті стимулювання економіки під час кризових періодів. Зроблено акцент на причинах виникнення світової фінансово-економічної кризи та відповідними інструментами антикризового управління, застосованих у Сполучених Штатах Америки та Європейському Союзі. Досліджено перспективи застосування політики «кредитного пом’якшення» задля забезпечення стабілізації банківської системи сучасної України. Зроблено висновок щодо недоцільності застосування стратегії кількісного пом’якшення в умовах сучасної української фінансової системи.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Перегуда, Ю. А. "АНТИКРИЗОВЕ УПРАВЛІННЯ В ТУРИСТИЧНІЙ ГАЛУЗІ." Індустрія туризму і гостинності в Центральній та Східній Європі, no. 3 (December 21, 2021): 33–38. http://dx.doi.org/10.36477/tourismhospcee-3-5.

Full text
Abstract:
У статті проведено аналіз теоретичного підґрунтя антикризового управління діяльністю підприємств туристичної галузі в умовах протидії невизначеностям діяльності, спричиненим пандемією COVID-19. Авторкою підкреслено, що найбільш уразливою сферою є масовий міський туризм, який у 2020 р. зазнає все більших утрат через протипандемічні заходи міжнародної спільноти та урядів кількох країн. За результатами дослідження обґрунтовано необхідність формування та впровадження ефективної системи антикризового управління, що є ключовим питанням для підприємництва. Визначено, що реалізація антикризової стратегії диверсифікації діяльності компанії, яка передбачає взаємодію різноманітних методів, інструментів та технологій управління, забезпечуючи при цьому координацію, узгодженість функцій управління та мінімізацію втрат підприємства. Ідентифіковано основні інструменти антикризового управління фінансовим складником діяльності підприємства: бізнес-планування, лізинг, франчайзинг, бюджетування, стратегічні та дорожні карти, інноваційні моделі продажів та контролінг. Актуальність застосування цих інструментів управління автором пояснюється зміною цілей і завдань, які стоять перед фінансовими менеджерами. Глобальний характер нестабільності економіки на сучасному етапі, загрози та можливості, які вона породжує, вимагають зміни характеру антикризового управління та інструментів розроблення і реалізації його стратегії. У сучасній практиці антикризового менеджменту часто пріоритет надається механізмам та інструментам негайного реагування, які усувають та пом’якшують негативні наслідки кризи, але не створюють умов для розвитку. Особливості кризових процесів вимагають використання нових інструментів для розроблення та реалізації стратегії антикризового управління, здатної запобігти та пом’якшити не лише негативні наслідки кризи, а й використовувати свої можливості для функціонування підприємства після кризи. Установлено, що обґрунтування вибору антикризової стратегії диверсифікації діяльності підприємства та її розвитку передбачає врахування взаємозалежних, різноспрямованих зовнішніх і внутрішніх чинників та стадій життєвого циклу підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Метеленко, Н. Г. "ПРОБЛЕМИ ТА ОРІЄНТИРИ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВ БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ В СУЧАСНИХ УМОВАХ ГОСПОДАРЮВАННЯ." Наукові праці Міжрегіональної Академії управління персоналом. Економічні науки, no. 1(60) (April 30, 2021): 38–43. http://dx.doi.org/10.32689/2523-4536/60-7.

Full text
Abstract:
Дослідження спрямовано на розкриття проблем, з якими стикнулись вітчизняні підприємства будівельної галузі і підприємства суміжних галузей національної економіки України, що є замовниками або споживачами продукції будівництва. Обгрунтовано важливість ефективної роботи підприємств будівельної галузі для економіки в цілому. Наголошується на тому, що пошук механізмів підвищення ефективності функціонування підприємств будівельної галузі ускладнюється в умовах сьогодення процесами посилення політичної та фінансової кризи в Україні, що також гальмує розвиток інтеграційних процесів до європейського економічного простору. Окреслено вирішальну роль створення сприятливого інвестиційного підприємницького клімату, послідовний перехід від вітчизняних до європейських стандартів у будівництві, реформування законодавчої та нормативно-правової бази в галузі. За офіційними даними Державної служби статистики України проаналізовано динаміку обсягів виробленої будівельної продукції та обгрунтовано тенденції і наслідки змін в галузі. Доведено, що ефективність роботи підприємств будівельної галузі залежить від низки чинників, які є специфічними для підприємств цієї галузі, до основних з таких чинників віднесено: використання будівельної продукції можливе лише за місцем її виробництва та існує значна залежність галузі від природних факторів, що у випадку незапланованих подій негативно позначається на тривалості технологічного циклу та призводить до додаткових втрат ресурсів; особливості тимчасової взаємодії між підприємствами і організаціями різних галузей національної економіки під час створення будівельної продукції викликає необхідність техніко-економічних та техніко-технологічних внутрішньогалузевих та міжгалузевих зв’язків. Наголошується, що систематизовані характерні ознаки галузі є передумовами, на яких повинна ґрунтуватись антикризова стратегія розвитку підприємств, яка визначає пріоритетні напрями розвитку та механізм їхнього фінансування. Здійснено аналіз структури джерел фінансування капітальних інвестицій в Україні. Доведено складність умов функціонування будівельних підприємств, що підвищує відповідальність і самостійність у прийнятті управлінських рішень щодо забезпечення ефективності їх господарської діяльності в сучасних умовах інтеграції до ЄС. Окреслено орієнтири розвитку будівельних підприємств з урахуванням тенденцій, що склались у галузі та економіці України в цілому, що у подальшому дозволить сформувати антикризову стратегію розвитку галузі, спрямовану на інтеграцію вітчизняної економіки до європейського економічного простору.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Казанська, О. О. "Антикризова стратегія розвитку логістичної інфраструктури: державний аспект." Інвестиції: практика та досвід, no. 1, січень (2018): 82–85.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Ставченко, С. В. "Політичний бенчмаркінг як складова антикризової стратегії держави." Грані, no. 12 (116), грудень (2014): 53–57.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
11

Мярковський, А. І. "Антикризове управління державними фінансами: питання стратегії та ефективних рішень." Фінанси України, no. 12 (205) (2012): 7–24.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
12

Мярковський, А. І. "Антикризове управління державними фінансами: питання стратегії та ефективних рішень." Фінанси України, no. 12 (205) (2012): 7–24.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
13

Мельник, Т. "Антикризова стратегія як необхідна умова ефективного антикризового управління." Збірник наукових праць Державного економіко-технологічного університету транспорту. Серія "Економіка і управління", вип. 31 (2015): 237–45.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
14

Мельник, Т. "Антикризова стратегія як необхідна умова ефективного антикризового управління." Збірник наукових праць Державного економіко-технологічного університету транспорту. Серія "Економіка і управління", вип. 31 (2015): 237–45.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
15

Юрик, Н. Є. "Роль структури управління підприємством у процесі реалізації антикризової стратегії." Актуальні проблеми економіки, no. 3 (117) (2011): 179–83.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
16

Димченко, О. В. "Економічна безпека комунальних підприємств у контексті антикризової стратегії розвитку." Економіка і регіон, no. 1 (38), лютий (2013): 12–18.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
17

Димченко, О. В. "Економічна безпека комунальних підприємств у контексті антикризової стратегії розвитку." Економіка і регіон, no. 1 (38), лютий (2013): 12–18.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
18

Димченко, О. В. "Економічна безпека комунальних підприємств у контексті антикризової стратегії розвитку." Економіка і регіон, no. 1 (38), лютий (2013): 12–18.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
19

Димченко, О. В. "Економічна безпека комунальних підприємств у контексті антикризової стратегії розвитку." Економіка і регіон, no. 1 (38), лютий (2013): 12–18.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
20

Ортіна, Г. В. "Кластерізація як напрям реалізації антикризової стратегії розвитку реального сектора економіки." Економічний нобелівський вісник, no. 1 (7) (2014): 337–42.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
21

Дороніна, О. А. "Концептуальне забезпечення стратегії антикризової кадрової політики на засадах гідної праці." Проблеми і перспективи розвитку підприємництва, no. 3 (10), т. 2 (2015): 35–40.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
22

Юрик, Н. Є. "Особливості вибору антикризової стратегії машинобудівних підприємств на основі структурно-морфологічного аналізу." Економічний часопис - 21, no. 1/2 (2011): 62–65.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
23

Колінець, Л. "Антикризове регулювання економіки в умовах світових економічних криз: орієнтація на реалізацію стратегії економічного розвитку." Економічний аналіз, Вип. 5 (2010): 276–79.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
24

Вареник, Валентина. "Просування галузевої преси в умовах пандемії COVID-19." Технологія і техніка друкарства, no. 2(72) (June 29, 2021): 74–82. http://dx.doi.org/10.20535/2077-7264.2(72).2021.243251.

Full text
Abstract:
Розглянуто основні проблеми, виклики та обмеження, які зумовили зміни у стратегіях просування та роботи галузевих періодик протягом 2020–2021 рр. Актуальність питання просування галузевої преси зумовлена важливою роллю цього типу видань у вирішенні викликів криз і формуванні інформаційної безпеки читачів. Проаналізовано приклади антикризової діяльності окремих галузевих періодик в умовах пандемії COVID-19 методом case study. У результаті встановлено, що ключовими негативними наслідками пандемії, з якими довелося зіткнутися галузевій періодиці у контексті просування своєї продукції, стали скорочення доходів, проблеми дистрибуції паперових видань і скасування галузевих заходів. Як наслідок, видання, в яких значний відсоток доходів складає реклама, були змушені скоротити кількість номерів і готувати спарені видання. Однак інформаційний дефіцит в умовах високого попиту на актуальні та достовірні джерела інформації послужив драйвером зростання інтересу до окремих періодик, які швидко та ефективно інформували про зміни в галузевому законодавстві, надавали інформаційну допомогу в кризових умовах, сприяючи поінформованості своєї аудиторії. Основні види інновацій, які були застосовані під час пандемії галузевими видавництвами задля скорочення витрат та підвищення маржинальності бізнесу, передусім були пов’язані з інвестуванням ресурсів в організацію онлайн-заходів для фахового середовища та відкриттям пробного доступу до власних електронних товарів. У постпандемічний період періодики будуть удосконалювати власні стратегії просування з урахуванням досвіду, здобутого в умовах коронакризи. Передусім це стосується зростання впливу цифрових комунікацій і скорочення шляхів взаємодії з аудиторією внаслідок спаду цікавості до галузевих заходів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
25

Blynda, Y., L. Prokopyshyn-Rashkevych, Y. Demkiv, and M. Wasilewski. "IMPLEMENTATION OF ANTI-CRISES INVESTMENT STRATEGIES: MACHINE-BUILDING CASE." Journal of Lviv Polytechnic National University. Series of Economics and Management Issues. 6, no. 3 (March 1, 2019): 16–25. http://dx.doi.org/10.23939/semi2019.03.016.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
26

Черленяк, І. І., О. А. Курей, and В. П. Федурця. "ОСОБЛИВОСТІ ФОРМУВАННЯ УПРАВЛІНСЬКИХ ТА ЕКОНОМІЧНИХ РІШЕНЬ СТРУКТУРАМИ ТА ІНСТИТУТАМИ ЄС НА ПЕРШИХ ЕТАПАХ КРИЗИ «COVID-19»." Науковий вісник Ужгородського університету. Серія «Економіка», no. 2(56) (March 22, 2021): 89–97. http://dx.doi.org/10.24144/2409-6857.2020.2(56).89-97.

Full text
Abstract:
Стаття є актуальним дослідженням рівня рефлективності, реактивності (своєчасності) та результативності управлінських рішень державної та самоврядних влад країн Європейського Союзу на виклики стартового етапу кризи, викликаної тригером коронавірусу. У роботі проведене оцінювання змісту інструментів антикризової політики, стратегій подолання кризи в країнах-членах та в ЄС як у цілісній організаційній системі. Здійснений аналіз доцільності запозичення певних рішень та прийомів із застосованого в країнах ЄС управлінського інструментарію; виявлення та прогнозування підходів, придатних для використання в умовах сучасної кризи в Україні, яка декларує в якості цілей розвитку економічне та політичне асоціювання з ЄС.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
27

Domashenko, Maryna, Oleksandr Kotenko, and Serhii Serdiuk. "Energy-Efficient Cars and Their Role in the Anti-Crisis Strategy of the Enterprises in Ukraine." Accounting and Finance, no. 1(83) (2019): 152–58. http://dx.doi.org/10.33146/2307-9878-2019-1(83)-152-158.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
28

Закашанська, Н. Ю. "СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ БРЕНД-КОМУНІКАЦІЇ ТА ПОВЕДІНКИ СПОЖИВАЧІВ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ COVID-19." Problems of Modern Psychology, no. 3 (April 27, 2021): 54–61. http://dx.doi.org/10.26661/2310-4368/2020-3-6.

Full text
Abstract:
У статті визначено, що однією з важливих сфер вивчення особливостей бренд-комунікації є зміна поведінки споживачів через зміну цінностей, спровоковану пандемією COVID-19. З’ясовано, що ситуаційні фактори можуть суттєво впливати на одних споживачів, тоді як інші навіть не звернуть на них уваги. Метою статті є визначення та аналіз соціально- психологічних змін у поведінці споживачів та бренд-комунікації в період пандемії COVID-19. З’ясовано, що COVID-19 став тлом для множинних змін у поведінці, але наслідки є ширшими, ніж пандемія. Визначено основні напрями активності компаній у період пандемії в контексті взаємодії зі споживачами, антикризових заходів, благодійної діяльності компаній. Проаналізовані нові рекомендації для бізнесу, які варто враховувати у взаємодії зі споживачами під час пандемії. Акцентовано, що одним зі значущих проявів COVID-19 є втрата поточного контролю, яка негативно впливає на фізичний і психологічний стани споживачів у всьому світі. Встановлено, що зі зміною цінностей та прагнень споживачів змінюється і бренд-комунікація з клієнтами, більшість із яких перебувають у кризі та намагаються жити сьогоднішнім днем; емоційні стани споживачів необхідно враховувати за допомогою доречних комунікативних засобів боротьби зі стресом, враховувати суспільні переживання та цінності. Узагальненням маркетингових та психологічних досліджень показано, що під час пандемії виявилися нові тенденції взаємодії компаній зі споживачами, які збережуться і будуть посилюватися, що зумовлено безперервним розвитком цифрових технологій. Визначено, що позитивним моментом пандемії є активізація благодійної діяльності як українських, так й іноземних компаній. Динаміка соціальних змін під час пандемії COVID-19 є такою, що призведе до подальших змін у стратегіях бренд-комунікації з клієнтами, цінностей споживачів, їх способу життя і, як наслідок, потреб, які вони реалізують під час споживання тих чи інших товарів, та їх мотивації до вибору брендів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
29

Sydorenko, Kateryna, and Alla Vashchenko. "MODERN ANTI-CRISIS STRATEGIES OF DEVELOPED COUNTRIES." Economic scope, 2020. http://dx.doi.org/10.32782/2224-6282/159-4.

Full text
Abstract:
The article is devoted to the study of the specifics of world crises, the study of modern anti-crisis strategies of developed countries and the substantiation of tools and mechanisms for overcoming crisis phenomena in the world economy. The object of research is the process of development and implementation of anti-crisis strategies in the leading countries of the world. The mechanisms of overcoming crisis phenomena in the developed countries of the world are the subject of the study. The article considers the essence of crisis phenomena in the world economy, critically examines the specifics of world economic crises, and studies the main types of crisis strategies of countries. The analysis of the peculiarities of application of modern methods and tools of strategic anti-crisis regulation, as well as the study of anti-crisis strategies and anti-crisis management programs of the EU and USA allowed proposing and substantiating priority areas of anti-crisis strategies of developed countries at the present stage. It is established that the main fields of application of anti-crisis policy of governments include monetary policy, support for the real sector of the economy, the banking system, fiscal policy and also social policy measures (social protection and reduction of unemployment). The article substantiates that each country develops its own optimal set of anti-crisis tools and mechanisms for their application, differ in scale, priorities, focus and ranking. The methodological bases of the study are both general and special methods of scientific knowledge: descriptive-analytical, analysis and synthesis, methods of quantitative and qualitative comparisons. Monographic research and periodical publications of domestic and foreign economists, materials and analytical reports of international organizations, international consulting companies and analytical centers are the information basis of the article. The results of the work can be used in further research and practical development in the planning and implementation of anti-crisis strategies of countries, including for Ukraine.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
30

Yarova, I. V., and Y. P. Sharov. "Модель механізму антикризового управління в адміністративно-територіальному утворенні." Public administration aspects 2, no. 8 (October 24, 2014). http://dx.doi.org/10.15421/151459.

Full text
Abstract:
Описано модель механізму антикризового управління в адміністративно-територіальному утворенні, яка включає процеси цілепокладання, формування проектів ризик-орієнтованої стратегії, структурну інституціоналізацію антикризової відповідальності, управління ризиками на етапах реалізації стратегії, діагностику та ідентифікацію кризових небезпек. Підхід до побудови системи управління реалізацією стратегії передбачає створення кризових груп, які можуть існувати у подвійному віртуально-реальному режимі, і має такі принципові ознаки: виражений проактивний характер; інтеграція стратегічних та антикризових функцій без створення спеціальної антикризової структури; матрична структура вправління поєднує функціональну і цільову діяльність; гнучкість; сприяння упровадженню проектного підходу; можливість в умовах кризової ситуації розгорнути міжорганізаційну мережу кризового управління.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
31

Nosyriev, Oleksandr. "ANTI-CRISIS STRATEGY FOR INDUSTRIAL DEVELOPMENT." Scientific opinion: Economics and Management, no. 4 (62) (2018). http://dx.doi.org/10.32836/2521-666x/2018-4-62-5.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
32

Dzhereliuk, Yuliia. "DEFINING A STRATEGY TO ENSURE THE ANTI-CRISIS SUSTAINABILITY OF TOURIST ENTERPRISES." Economic scope, 2021. http://dx.doi.org/10.32782/2224-6282/165-10.

Full text
Abstract:
The article proposes a scientific approach to the choice of basic strategies for anti-crisis sustainability of a tourist enterprise, taking into account the level of influence of macroeconomic factors on the enterprise. It is noted that the main principles of crisis resilience are: the principle of system, flexibility, adaptability, strategic focus, feedback, informativeness, complexity, prospects, compliance of the strategy with existing technologies, professional competence. The assessment of the influence of the political environment, economic environment, socio-demographic environment and technological environment on the activities of tourism enterprises is given. The basis of the proposed strategies to anti-crisis sustainability of the enterprise is to study the content of the concept of anti-crisis sustainability of the enterprise as a complex characteristic that reflects the company's ability to maintain long-term gradual improvement of competitive position in the market under the influence of crisis factors. The components of providing anti-crisis sustainability and methodological tools for assessing the level of anti-crisis sustainability of tourism enterprises are presented. A qualitative assessment of the level of anti-crisis sustainability of tourism enterprises has been made. The matrix "the level of anti-crisis sustainability of the enterprise – the level of influence of macroeconomic factors on the activity of the enterprise" is offered, which allows to specify the processes that need to be implemented at the enterprise for high competitive positions. The necessity of taking into account the existing potential of the enterprise's resistance to crisis processes in determining the strategy of ensuring anti-crisis sustainability is substantiated. It is noted that the timely implementation of the strategy of ensuring the crisis sustainability of the enterprise depends on the timely assessment of the intensity of the impact of macroeconomic factors on the crisis sustainability of the enterprise and its component. The results of application of the scientific approach to a choice of strategies of maintenance of anti-crisis sustainability of the tourist enterprises are stated.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
33

Савенко, Ігор, and Ірина Седікова. "ПІДХОДИ ЩОДО УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОЦЕСУ УПРАВЛІННЯ АНТИКРИЗОВОЮ СТРАТЕГІЄЮ ПІДПРИЄМСТВ КОНДИТЕРСЬКОЇ ГАЛУЗІ." Наукові перспективи (Naukovì perspektivi), no. 2 (8) (March 2, 2021). http://dx.doi.org/10.52058/2708-7530-2021-2(8)-244-254.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
34

Савенко, І. І., and Н. М. Корсікова. "Місце інновацій в системі заходів антикризового управління підприємством." Food Industry Economics 12, no. 4 (December 29, 2020). http://dx.doi.org/10.15673/fie.v12i4.1912.

Full text
Abstract:
В статті визначені основні аспекти поняття «криза» на підприємстві та звернуто увагу на ті ас-пекти, які, на наш погляд, є визначальними для формування оптимальної стратегії життєдіяльностіорганізації в умовах кризи. Ключовим моментом кризи визнано необхідність оновлення погляду орга-нізації на цілі й шляхи свого подальшого існування та розвитку. Заходи і засоби, які традиційно вико-ристовувались у кризових ситуаціях в практиці господарювання різних суб’єктів в умовах, у сучаснихумовах виявилися вже не такими ефективними. Отже, все більше підприємств для виходу з кризовоїситуації вимушені звертатися до нових – інноваційних ідей. Різні види інновацій відрізняються якумовами впровадження, так й своїми наслідками. В роботі розглянуто основні фактори та вимоги що-до використання різних видів інновацій в програмах антикризових заходів, їх доцільність в умовах, щосклалися.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
35

Поворознюк, Інна. "ФОРМУВАННЯ ТА РЕАЛІЗАЦІЯ АНТИКРИЗОВОГО УПРАВЛІННЯ НА ПІДПРИЄМСТВАХ ІНДУСТРІЇ ГОСТИННОСТІ В ПЕРІОД ПАНДЕМІЇ COVID-19." Економіка та суспільство, no. 29 (July 27, 2021). http://dx.doi.org/10.32782/2524-0072/2021-29-18.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена дослідженню актуальним питанням антикризового управління на підприємствах індустрії гостинності в період пандемії COVID-19. У статті розкриваються проблеми розвитку підприємств індустрії гостинності, як у світі так і в Україні в період пандемії COVID-19, описуються особливості формування та реалізації антикризового управління відомих світових готельних мереж. Аналізуються основні стратегічні підходи антикризового управління, доведено, що COVID-19 підштовхує компанії до швидких змін в організації та плануванні роботи і ставить під загрозу стійкі системи управління. Визначено, що керівники підприємств індустрії гостинності повинні забезпечити такі умови організації, щоб їхні підприємства могли продовжувати працювати через безпрецедентний зрив та швидко вирішувати питання стабільності важливих бізнес-процесів. Обгрунтовано, що визначальними елементами антикризової стратегії є рішення про використання ресурсів, адаптація до зовнішнього середовища, внутрішня координація, створення тривалих конкурентних переваг.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
36

Radchenko, Liubov. "SOCIAL RESPONSIBILITY IN ANTI-CRISIS STRATEGY OF DEVELOPMENT OF THE NATIONAL ECONOMY IN A NEW GLOBAL CHALLENGE." Scientific Notes of Taurida National V.I. Vernadsky University. Series: Economy and Management 70, no. 6 (2020). http://dx.doi.org/10.32838/2523-4803/70-6-1.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
37

Bykova, Adel, Alla Lobza, and Alеna Pilgun. "DEVELOPMENT OF ANTI-CRISIS PROGRAM OF PERSONNEL MANAGEMENT AS A STRATEGY FOR SOLVING BUSINESS PROBLEMS OF THE ENTERPRISE." State and Regions. Series: Economics and Business, no. 1(124) (2022). http://dx.doi.org/10.32840/1814-1161/2022-1-11.

Full text
Abstract:
Crisis situations arise at different stages of the life cycle of the economic system. Without professionally trained employees, it will be difficult for the company to achieve its goals and objectives. Therefore, to maintain competitiveness, enterprises need to expand innovation processes and attract staff to work. Human resources management is essential for the socio-economic system, especially in times of crisis. In this situation, the issue of retaining valuable personnel of the enterprise, as well as the necessary conditions for continuing active work, comes to the fore. Crisis situation threatens the company not only financial problems and loss their positions in the market, but also the loss qualified personnel, without which it is impossible to overcome the crisis. Retention of key employees is one of the main tasks of management at a crisis stage, and this goal can be achieved if personnel are informed in a timely manner. There is an obvious need to study the issues of anti-crisis personnel management of the enterprise. Thus, to overcome the crisis situation, it is necessary to combine all organizational structures, their complex work and interaction, since without this it is impossible to achieve a positive result. The article discusses the problems of personnel management in crisis situations, identifying the main reasons for the resistance of employees to changes, touches on the topic of the motivational component, presents a management mechanism in crisis conditions. The program of anti-crisis management of the personnel of the enterprise is proposed. The comprehensive anti-crisis program is a mechanism to ensure the stabilization of the organization and provides for the involvement of personnel in the process of getting the organization out of a difficult situation. The authors of the article used research methods such as analysis theoretical and practical research in the field of anti-crisis personnel management. Processes that today occur in the global economy, present introduction of new and progressive forms and methods of personnel management. Thus, the system of crisis management is significantly different from traditional management as management in stable conditions.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography