Academic literature on the topic 'Активність інноваційна'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Активність інноваційна.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Активність інноваційна"

1

Вецепура, Н. В. "ІННОВАЦІЙНА СИСТЕМА УКРАЇНИ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ: СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ." Підприємництво та інновації, no. 12 (July 3, 2020): 42–48. http://dx.doi.org/10.37320/2415-3583/12.7.

Full text
Abstract:
У статті викладено результати дослідження щодо стану та перспектив розвитку інноваційної системи України в сучасних умовах. Зазначено, що низька активність промислових підприємств України у сфері створення та впровадження інновацій не дозволяє країні наблизитися до лідерів іннова-ційного розвитку. Висвітлено причини, які привели до стагнації інноваційної моделі розвитку країни: низький технологічний рівень виробництва, низька інноваційна активність підприємств реального сектору економіки, слабке державне фінансування інноваційних розробок, відсутність власних коштів на ведення інноваційної діяльності. Зроблено висновки щодо актуальності досліджень у напрямі активізації інноваційної діяльності. У вивченні цієї проблеми центральне місце займає питання розвитку інноваційної інфраструктури.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Старченко, Г. В. "Проєктно-орієнтований технологічний бізнес, як основний елемент моделі інноваційного розвитку національної економіки." Проблеми сучасних трансформацій. Серія: економіка та управління, no. 1 (September 30, 2021): 29–38. http://dx.doi.org/10.54929/pmt-issue1-2021-05.

Full text
Abstract:
Досліджено інноваційна активність українського бізнесу та виявленні його взаємозв’язки з наукою та освітою. Встановлено, що цей взаємозв’язок є важливим для розробки заходів та пропозицій із налагодження ефективної колаборації між освітою, наукою, державою, бізнесом, суспільством та закладення бази для формування проєктно-орієнтованого технологічного бізнесу в національній економіці. Зазначено, що застосування проєктно-орієнтованого підходу до управління інноваційним розвитком національної економіки дає змогу врахувати її складну внутрішню структуру, основні зв’язки між її підсистемами та елементами. Це сприяє появі нових структур та елементів інноваційної моделі розвитку економіки, як то, проєктно-орієнтований технологічний бізнес. Проєктно-орієнтований технологічний бізнес, як основний елемент моделі інноваційного розвитку національної економіки сприяє налагодженню тісних взаємозв’язків між основними суб’єктами інноваційного розвитку. Підкреслено, що на тісній колаборації між суб’єктами освіти, науки та бізнесу базується своєчасне використання генерованих ідей, трансформація ідей у інновації, дифузія інновацій. В роботі для виявлення зон концентрації інноваційних пріоритетів великого бізнесу, запропоновано використовувати модифікацію індексу Херфіндаля-Хіршмана. Проведений аналіз показав, що бізнес спроможний змінювати інноваційне середовище не лише регіонального, але й на рівні національної економіки. Для сучасного етапу розвитку бізнесових утворень характерна неоднорідність економічного та технологічного простору щодо рівня концентрації інноваційних витрат та інноваційних результатів основних суб’єктів бізнесу. Наголошено, що налагодження тісних взаємозв’язків в межах проєктно-орієнтованого технологічного бізнесу вимагає активізації інноваційної діяльності самого бізнесу, що має прояв у постійному використанні результатів діяльності науки задля досягнення цілей свого розвитку. Ґрунтовного вивчення заслуговують питання методологічного забезпечення формування умов для довгострокової взаємодії бізнесу та державних органів на регіональному рівні, зокрема в рамках реалізації проєктів інноваційного розвитку, формування кластерів, підвищення соціальної відповідальності бізнесу та активізації проєктів державно-приватного партнерства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Гречан, П. Ю. "ІННОВАЦІЙНА АКТИВНІСТЬ У СИСТЕМІ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВА." Підприємництво та інновації, no. 13 (August 31, 2020): 29–32. http://dx.doi.org/10.37320/2415-3583/13.5.

Full text
Abstract:
Розвиток підприємства є об’єктивною необхідністю та метою функціонування кожного суб’єкта господарювання в умовах динамічного і мінливого зовнішнього середовища. У статті розкрито основні теоретичні аспекти інноваційної активності як підґрунтя всіх елементів системи управління розвитком. Визначено сутність інноваційної активності як узагальнюючої комплексної характеристики інтенсивності інноваційної діяльності підприємства, яка здійснюється в межах інноваційного потенціалу і спрямована на забезпечення довгострокового стійкого розвитку. Доведено, що інноваційний складник у вигляді продукту, технології або організаційної інновації є обов’язковим на всіх етапах управління підприємством і є інструментом досягнення економічного розвитку на конкурентному ринку. Виділено зовнішні та внутрішні фактори інноваційної активності, які впливають на формування конкретних домінант кожного підприємства та визначають можливі загрози її здійснення з урахуванням специфіки діяльності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Гладинець, Н. Ю. "Інноваційна активність регіонів а контексті регіональної інноваційної політики." Науковий вісник Мукачівського державного університету, no. 7 (2) (2009): 145–52.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Savina, N. B. "ІННОВАЦІЙНА АКТИВНІСТЬ ЯК ОСНОВА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ." Bulletin National University of Water and Environmental Engineering 4, no. 92 (April 8, 2021): 500. http://dx.doi.org/10.31713/ve4202045.

Full text
Abstract:
У статті проведено співставне дослідження загальних тенденцій національної економіки та за видом економічних діяльності «виробництво харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів» з позиції кількості інноваційно-активних промислових підприємств, витрат на інновації, кількості упровадженої інноваційної продукції, упроваджених у виробництво технологічних процесів, реалізованої інноваційнопромислової продукції. Висвітлено регіональний вимір інноваційної активності на ринку продукції харчової промисловості. Зроблено висновок про співставні тенденції динаміки показників інноваційної діяльності промислових підприємств як усіх промислових підприємств, так промислових підприємств за видом економічної діяльності «виробництво харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів».
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Жерновий, Д. В. "Інноваційна активність у секторі послуг: передумови оптимальної державної підтримки." Вісник Інституту економіки та прогнозування, [2017 рік] (2017): 21–28.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Марченко, О. І. "Інноваційна активність промислових підприємств: сучасний стан та умови активізації в Україні." Економіка та держава, no. 4 (2007): 24–26.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Кащена, Н. Б. "ФОРМУВАННЯ ІННОВАЦІЙНОЇ СТРАТЕГІЇ УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНОЮ АКТИВНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВА ТОРГІВЛІ." Підприємництво та інновації, no. 11-2 (May 29, 2020): 37–43. http://dx.doi.org/10.37320/2415-3583/11.24.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто теоретико-методичні засади формування інноваційних стратегій управління економічною активністю підприємств торгівлі. Доведено, що інноваційна стратегія економічної активності торговельних підприємств є стратегією розвитку, орієнтованою на використання інновацій для формування конкурентних переваг високого порядку, підвищення ринкової активності та вартості підприємства в умовах швидкоплинних змін бізнес-середовища та потреб стейкхолдерів. Визначено принципи та розроблено алгоритмічну модель формування й реалізації інноваційної стратегії розвитку економічної активності підприємств торгівлі, яка втілює ключові процеси стратегування (мислення, планування, управління, реалізація, аналіз ситуації та наслідків дій) і дає змогу структурувати порядок дій із розроблення, втілення, контролю виконання та корегування стратегії.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Гусева, О., С. Легомінова, Р. Дименко, О. Воскобоєва, and О. Ромащенко. "МЕТОДОЛОГІЧНИЙ ПІДХІД ДО УПРАВЛІННЯ КОНКУРЕНТНИМИ ПЕРЕВАГАМИ НА ОСНОВІ ЗБАЛАНСОВАНОСТІ ГРОШОВИХ ПОТОКІВ." Financial and credit activity problems of theory and practice 5, no. 40 (November 8, 2021): 236–47. http://dx.doi.org/10.18371/fcaptp.v5i40.245095.

Full text
Abstract:
Анотація. Урахування загальносвітових тенденцій розвитку, інтеграційних і глоба­лізаційних процесів спонукають до пошуку та подальших розробок новітніх продуктів, послуг та управлінських механізмів. Розроблено економіко-математичну модель оптимізації параметрів типу NBIC-спрямування конкурентних переваг. Модель сформовано за критерієм максимізації чистого дисконтованого грошового потоку. На основі розробленого науково-методичного підходу запропоновано чотири типи NBIC-спрямування конкурентних переваг телекомунікаційних підприємств, які базуються на комбінації рівнів інноваційної активності підприємства (від низького до високого) та комплементарності управління грошовими потоками (від низького до високого). У результаті запропоновано типи NBIC-спрямування конкурентних переваг підприємства: адаптивно-пасивний, адаптивно-активний, об’єктно-цілеспрямований; форсайт-прогресивний. Комплементарне управління грошовими потоками передбачає збалансований розподіл грошових потоків за визначеними NBIC-компонентами, а саме: Nano-компоненти (застосування Nano-розробок для забезпечення надшвидкісних телекомунікацій), Bio-компоненти (запровадження штучного інтелекту в організаційну культуру, втілення принципів самоорганізації на підприємстві), Info-компоненти (упровадження інноваційних стандартів телекомунікаційної діяльності, інформаційного програмного забезпечення і управління бізнес-процесами), Cogno-компоненти (когнітивна гнучкість менеджерів вищої та середньої ланок, здатність персоналу до комплементарності, розвиток системи управління знаннями на підприємстві, запровадження системи безперервного навчання працівників усіх ланок). Таким чином, поєднане застосування цих компонент забезпечує збільшення обсягу грошових потоків і формує сучасну платформу проривного конкурентного розвитку підприємств. Ключові слова: управління, конкурентні переваги, грошовий потік, інноваційна активність, комплементарність. Формул: 14; рис.: 3; табл.: 2; бібл.: 15.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Miroshnychenko, O. "THE INNOVATION ACTIVITY OF INDUSTRIAL ENTERPRISES IN UKRAINE: STATE AND TRENDS." Bulletin of Taras Shevchenko National University of Kyiv Economics, no. 151 (2013): 73–78. http://dx.doi.org/10.17721/1728-2667.2013/151-10/16.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Активність інноваційна"

1

Біловодська, Олена Анатоліївна, Елена Анатольевна Беловодская, and Olena Anatoliivna Bilovodska. "Міжнародна інноваційна активність промислових підприємств." Thesis, Сумський державний університет, 2017. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/64702.

Full text
Abstract:
Кінець XX і початок XXI століть характеризуються активізацією глобалізаційних процесів у світовій економіці. У зв’язку з цим, в економіці України почалися масштабні перетворення в дусі ринкових відносин та застосування відпоідних стандартів в сфері організації і управління підприємствами. Одним з найважливіших моментів цих перетворень є впровадження концепцій інноваційного розвитку підприємств різного рівня і спеціалізації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Ситарчук, Дмитро Романович. "Інноваційні напрями покращення використання виробничих ресурсів підприємства (на прикладі ТОВ “Медобори”)." Thesis, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2017. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/19579.

Full text
Abstract:
Ситарчук Д. Р. Інноваційні напрями покращення використання виробничих ресурсів підприємства (на прикладі ТОВ “Медобори”). – Рукопис. Магістерська робота зі спеціальності 8.18010012 “Управління інноваційною діяльністю”, – Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, Тернопіль, 2017. Мета роботи – дослідити та обґрунтувати інноваційні напрями покращення використання виробничих ресурсів ТОВ “Медобори”. Об’єктом дослідження є ТОВ “Медобори”, яке розташоване у с. Мшанець, Зборівського р-ну, Тернопільської обл., а також аналітична, статистична та фінансова інформація, інноваційна діяльність даного підприємства та його значення в галузі та економіці країни, а також інструменти щодо вирішення проблеми забезпечення дієвих інноваційних напрямів покращення використання виробничих ресурсів підприємства. Предмет дослідження – пошук інноваційних напрямів покращення використання виробничих ресурсів підприємства, сукупність факторів, що зумовлюють наявний стан інноваційних можливостей ТОВ “Медобори”. Обсяг та структура магістерської роботи. Робота складається з вступу, п’яти розділів, висновків, списку використаної літератури та додатків. Список використаної літератури містить 95 позицій. Ключові слова: інновація, інноваційна діяльність, інноваційна активність, інноваційна спрямованість, інноваційний продукт, нововведення, інноваційний процес, інноваційна активність, інноваційний розвиток.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Сенько, А. Г. "Інноваційна активність промислових підприємств в Україні." Thesis, Видавництво СумДУ, 2007. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/18637.

Full text
Abstract:
Необхідна розробка методології формування та використання інноваційного потенціалу промислового підприємства. Дослідження потенціалу підприємства важливо, тому що необхідно знати не тільки загальний стан та загальні закономірності розвитку держави, але й сутність процесів, які протікають безпосередньо на рівні підприємства. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/18637
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Синіговець, Ольга Миколаївна. "Інноваційна активність підприємств та її формування." Thesis, НТУ "ХПІ", 2015. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/38175.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Сигида, Любов Олексіївна, Любовь Алексеевна Сигида, Liubov Oleksiivna Syhyda, Людмила Сергіївна Захаркіна, Людмила Сергеевна Захаркина, and Liudmyla Serhiivna Zakharkina. "Інноваційна активність країн світу: підходи до вимірювання." Thesis, НМетАУ, 2020. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/80181.

Full text
Abstract:
Питання визначення рівня інноваційної активності країн світу є особливо актуальним у час переходу до Індустрії 4.0 та формування ними власних стратегій випереджаючого інноваційного розвитку. Відповідно до цього були розроблені та активно функціонують рейтинги, покликані визначити інноваційність конкретних країн світу.
Вопрос определения уровня инновационной активности стран мира является особенно актуальным в переходе к Индустрии 4.0 и формирования ими собственных стратегий опережающего инновационного развития. В соответствии с этим были разработаны и активно функционируют рейтинги, призванные определить инновационность конкретных стран мира.
The issue of determining the level of innovative activity in the world is especially relevant during the transition to Industry 4.0 and their formation of their own strategies for advanced innovative development. Accordingly, ratings have been developed and are actively functioning to determine the innovation of specific countries.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Строкань, О. П., and С. М. Невмержицька. "Формування ефективної інноваційної політики на підприємстві." Thesis, ТОВ "ВІПО", 2019. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/14891.

Full text
Abstract:
Впровадження на підприємстві грамотної інноваційної політики дозволить більш ефективно розподіляти ресурси між різними напрямками діяльності, забезпечить підвищення конкурентоспроможності підприємства в довгостроковій перспективі та буде вигідним, у підсумку, для всіх: і для працівників, і для адміністрації, і для акціонерів (власників), і для суспільства в цілому.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Паламар, Мар'ян Васильович. "Обґрунтування напрямів покращення інноваційної політики підприємства (на прикладі комбінату “Будіндустрія” ТОВ “Тернопільбуд”)." Thesis, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2017. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/19577.

Full text
Abstract:
Паламар М.В. Обґрунтування напрямів покращення інноваційної політики підприємства (на прикладі комбінату “Будіндустрія” ТОВ “Тернопільбуд”). – Рукопис. Магістерська робота зі спеціальності 8.18010012 “Управління інноваційною діяльністю”, – Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, Тернопіль, 2017. Мета роботи – дослідити та обґрунтувати напрями покращення інноваційної політики комбінату “Будіндустрія” ТОВ “Тернопільбуд”. Об’єктом дослідження виступає комбінат “Будіндустрія” ТОВ “Тернопільбуд”, що знаходиться у м. Тернопіль, а також аналітична, статистична та фінансова інформація, інноваційна політика даного підприємства та його значення в галузі та економіці країни, а також інструменти щодо вирішення проблеми покращення інноваційної політики підприємства. Предмет дослідження – обґрунтування напрямів покращення інноваційної політики підприємства, сукупність факторів, що зумовлюють наявний стан інноваційних процесів комбінату “Будіндустрія” ТОВ “Тернопільбуд”. Обсяг та структура магістерської роботи. Робота складається з вступу, п’яти розділів, висновків, списку використаної літератури та додатків. Список використаної літератури містить 97 позицій. Ключові слова: інновація, інноваційна діяльність, інноваційна політика, інноваційний розвиток, інноваційна активність, інноваційна спрямованість, інноваційний процес, інноваційний механізм, інноваційна стратегія.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Штефан, Л. І. "Показники рівня інноваційної активності підприємства." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2017. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/7738.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Васильцова, Світлана Олександрівна. "Аналіз проблеми відсутності замовника наукового продукту у високотехнологічних промислових корпораціях." Thesis, ТОВ "МАКЛАУТ", 2012. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35253.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Гарбузовський, Андрій Володимирович. "Удосконалення системи інноваційного менеджменту підприємства (на прикладі ТОВ “Видавництво “Діана плюс книги”)." Thesis, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2017. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/19575.

Full text
Abstract:
Гарбузовський А. В. Удосконалення системи інноваційного менеджменту підприємства (на прикладі ТОВ “Видавництво “Діана плюс книги”). – Рукопис. Магістерська робота зі спеціальності 8.18010012 “Управління інноваційною діяльністю”, – Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, Тернопіль, 2017. Мета роботи є визначити та удосконалити систему інноваційного менеджменту ТОВ “Видавництво “Діана плюс книги”. Об’єктом дослідження є сукупність виробничих, фінансово-економічних управлінських відносин, що формуються у процесі удосконалення системи інноваційного менеджменту ТОВ “Видавництво “Діана плюс книги”, яке знаходиться у м. Тернопіль. Предметом дослідження є система інноваційного менеджменту ТОВ “Видавництво “Діана плюс книги”, а також теоретичні, правові та практичні засади виробничої, фінансово-господарської та інноваційної діяльності книговидавничого підприємства. Структура магістерської роботи. Робота складається з вступу, п’яти розділів, висновків, списку використаної літератури та додатків. Ключові слова: інноваційна діяльність, інноваційний процес, інноваційний розвиток, інноваційний менеджмент, управління інноваційною діяльністю, інноваційна політика, інноваційний потенціал, інноваційний проект, інноваційна активність.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Активність інноваційна"

1

Комчатних, О. В. "ІННОВАЦІЙНИЙ ПОТЕНЦІАЛ ТА ІННОВАЦІЙНА АКТИВНІСТЬ ЯК ПІДҐРУНТЯ ВИБОРУ ІННОВАЦІЙНОЇ СТРАТЕГІЇ ТРАНСПОРТНО-ЛОГІСТИЧНОГО ПІДПРИЄМСТВА." In Mechanism for economic development in the context of global changes: international experience. Publishing House “Baltija Publishing”, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-081-0-8.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography