Academic literature on the topic 'Адміністрування електронне'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Адміністрування електронне.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Адміністрування електронне"

1

Терещенко, О. А. "ЗАРУБІЖНИЙ ДОСВІД ПУБЛІЧНОГО АДМІНІСТРУВАННЯ ЕЛЕКТРОННОГО УРЯДУВАННЯ СУДОВОЇ ВЛАДИ В УКРАЇНІ." Juridical science, no. 2(104) (July 15, 2021): 334–41. http://dx.doi.org/10.32844/2222-5374-2020-104-2.37.

Full text
Abstract:
На сьогоднішній день, тема публічного адміністрування електронного урядування судової влади в Україні по справжньому викликає особливий науковий інтерес. Зарубіжний досвід розвинених демократичних країн світу відіграє особливу роль, оскільки дозволяє перейняти позитивні напрацювання будь якої сфери публічно-правових відносин для нашої держави. Україна вже почала етап публічного адміністрування електронного урядування судової влади, однак як і будь яка «молода» система вона має ряд недоліків, які необхідно виправляти. Розвиток сучасних комп’ютерних технологій розвивається надпотужними темпами, що на сьогоднішній день вже дозволяє замінити механічну людську працю. Тому хочемо ми того, чи ні інформатизація та технологізація усіх сфер публічного адміністрування являється необхідним етапом становлення та розвитку нашого суспільства. Зарубіжний досвід сусідніх країн світу, дозволяє нам рівнятися на них та переймати їхній досвід. Так, становлення публічного адміністрування електронного урядування судової влади викликає закономірний інтерес у таких державах, як Австрія, Велика Британія, Німеччина, Польща, Естонія, Норвегія в яких електронне судочинство вже здійснюється на досить високому рівні. Метою статті є розкриття тематики зарубіжного досвіду публічного адміністрування електронного урядування судової влади. В статті визначено, що запозичення та впровадження позитивного зарубіжного досвіду публічного адміністрування електронного урядування судової влади для України включає виокремлення деяких аспектів електронної діяльності судових органів сучасних, демократичних країн світу й застосування їх у вітчизняній судовій системі, зокрема ми виділили для запозичення досвід Естонії так він найбільше підпадає під втілення таких важливих аспектів як: економія грошей (довгострокова), економія часу економія простору, надання розширеного доступу до суду для суддів, адвокатів та учасників судових процесів. Зроблено висновок, що впровадження за- рубіжного досвід публічного адміністрування електронного урядування судової влади для нашої держави: 1) спрощений та швидший доступ до можливий тільки за допомогою електронного урядування судової системи; 2) необхідне впровадження подання електронних заявок на судовий розгляд; 3) можливість дистанційної форми розгляду судової справи; 4) створення електронної картотеки законних проступків громадян; 5) створення ок- ремих он-лайн сторінок, де кожен може ознайомитися із матеріалами справи; 6) формування онлайн центрів з консультування громадян у сфері онлайн-правосуддя.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Сурілова, А. "ПУБЛІЧНЕ АДМІНІСТРУВАННЯ СУДЕН У ПОРТАХ. МІЖНАРОДНИЙ АСПЕКТ." Юридичний вісник, no. 6 (February 16, 2022): 190–97. http://dx.doi.org/10.32837/yuv.v0i6.2283.

Full text
Abstract:
Для українських дослідників і звичайних громадян болючими є питання, пов’язані з функціонуванням морських портів. Час від часу ми отримуємо новини про те, що перевалка вантажів критично зменшилася, портова інфраструктура знаходиться в занедбаному стані, працівники порту не отримують зарплатню і так далі. Це слугує чинником того, що порти перебувають на особливому місці в об’єктиві сучасних правових досліджень, адже саме право насамперед покликане врегулювати такі проблеми, створивши безпечний юридичний та економічний простір із прозорими правилами гри для бізнесу, який буде розвивати порти в Україні. Однак порти неможливо собі уявити без морського транспорту. Саме тому з урахуванням прагнення України до діяльності у сфері морського транспорту, яка заснована на найкращих міжнародних практиках, у статті досліджено питання міжнародних стандартів щодо оформлення суден у порту. Головним чином було проаналізовано зміст Конвенції про полегшення міжнародного морського судноплавства 1965 року. Звертається увага на те, що з 2016 року діє остання версія Додатку до Конвенції. Вона містить перелік стандартів і рекомендацій (рекомендованої практики), яка безпосередньо стосується предмету дослідження. У результаті дослідження було з’ясовано, що нова версія Додатку містить перелік нововведень, основними з яких є перехід документообігу на електронну форму, а це є позитивним аспектом змін, внесених до Додатка до Конвенції. Разом із цим перелік документів, які вимагає портова влада, було розширено з 8 до 12 одиниць. Зокрема, окрім таких документів, як загальна декларація, декларація про вантаж, про суднові припаси, про особисті речі, до суднової ролі, списку пасажирів, морської санітарної декларації було додано пов’язані з охороною відомості, а також попереднє електронне повідомлення про вантажі для цілей оцінки митних ризиків і форму попереднього повідомлення про доставку відходів у портові приймальні споруди. Окрім цього, додано розділ, цілковито присвячений безбілетним пасажирам. Наприклад, урегульовано питання поводження з ними, їх оформлення та процедури депортації. Стаття містить характеристику головних аспектів адміністрування та оформлення суден у портах з огляду на міжнародні стандарти, які містить Конвенція та Додаток. У підсумку наводяться рекомендації щодо напряму подальших досліджень.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

В., Шаповалова О. "ПРАВОВІ УМОВИ СТВОРЕННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ ЕЛЕКТРОННИХ ПУБЛІЧНИХ РЕЄСТРІВ." Актуальні проблеми права: теорія і практика, no. 1 (39) (April 21, 2020): 37–42. http://dx.doi.org/10.33216/2218-5461-2020-39-1-37-42.

Full text
Abstract:
Наукові дослідження у сфері «цифрових» технологій містять великий потенціал розвитку внаслідок того, що вони стають витоком прикладних досягнень на десятки років. Стаття присвячена аналізу перспективи зміни правових умов для створення та адміністрування електронних публічних реєстрів в Україні. Досліджено стан законодавства про публічні реєстри й обґрунтовано проблеми, що потребують законодавчого врегулювання. Надано науково-практичний коментар законопроекту про публічні електронні реєстри. Виокремлено законоположення щодо створення та адміністрування електронних публічних реєстрів як основоположних напрямків реформування законодавства у сучасних умовах. Проаналізовано основоположні принципи і мету створення та адміністрування інформаційних ресурсів у сфері реєстрів. Надано характеристику відносинам, які виникають у сфері створення та адміністрування електронних публічних реєстрів. Розкрито причини критичного ставлення практикуючих юристів до утворення Реєстру реєстрів. Наголошено, що правова організація системи електронних публічних реєстрів потребує узагальнення пропозицій науковців стосовно моніторингу корупційних проявів при створенні та адмініструванні електронних публічних реєстрів. Превентивним підходом тут слід вважати узгодження національного і міжнародного законодавства в частині втілення застережень від загроз публічним та приватним інтересам в системі публічних реєстрів. Ключові слова: електронні публічні реєстри, створення, адміністрування, створювач реєстрової інформації, держатель реєстру, Реєстр реєстрів, вимоги та заборони щодо створення реєстру.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Borysiuk, Olena. "ЕЛЕКТРОННЕ НАВЧАННЯ ЗАСОБАМИ MICROSOFT OFFICE 365." Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії, no. 2 (4) (October 25, 2018): 30–40. http://dx.doi.org/10.29038/2524-2679-2018-02-30-40.

Full text
Abstract:
У статті досліджено та розкрито значення змістів термінів «електронне навчання» та «дистанційне навчання» й особливості застосування можливостей електронного навчання в практиці вищого навчального закладу. Охарактеризовано електронне (дистанційне) навчання, його види, форми реалізації. Запропоновано практичний досвід використання можливостей електронного навчання в університеті. Доведено, що електронне навчання дасть можливість створити нове навчальне середовище, де студенти можуть отримати доступ до навчальних матеріалів у будь-який час та в будь-якому місці, зробить навчальний процес більш привабливим, демократичним, комфортним і стимулюватиме студентів до самоосвіти та навчання протягом усього життя. Відповідно до мети поставлено й виконано такі завдання: розглянуто інформаційно-комунікаційні технології для організації електронного навчання та виконання взаємодії між учасниками навчального процесу. Проаналізовано перший досвід практичного використання електронного навчання засобами хмарного сервісу Microsoft Office 365 працівниками Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Досліджено Microsoft Office 365, який дає можливість будь-якому навчальному закладу безкоштовно скористатися неймовірною ефективністю «хмари», допомагаючи економити час і кошти, та вивільняти цінні ресурси. Система Office 365 поєднує програмний комплекс Office й онлайн-послуги для зв’язку та спільної роботи наступного покоління Exchange Online, SharePoint Online, Skype для бізнесу, Class Note, OneDrive. Система Office 365 проста у використанні й зручна для адміністрування. Office 365 можна використовувати на всіх своїх пристроях – ПК, комп’ютері Mac, планшеті, смартфоні. Застосовуючи Microsoft Office 365, ви матимете надійний захист з автоматичним резервним копіюванням даних, суворою політикою конфіденційності та оперативним захистом від зловмисних програм. Окрему увагу зосереджено на розгляді й аналізі особливостей використання та їхніх переваг для створення віртуального класу навчальної дисципліни за допомогою додатка Class Note. Застосовуючи набір служб Office 365, викладач створює тестування, а також надає студентам групові завдання й контролює їх, має можливість обмінюватися миттєвими повідомленнями, здійснювати відеовиклики під час виконання конкретних задач, планувати проекти та виконувати їх.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Лікарчук, Н., О. Андрєєва, M. Кутепова, Д. Дзвінчук, and Є. Буряк. "УДОСКОНАЛЕННЯ МЕХАНІЗМІВ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІКОЮ УКРАЇНИ В УМОВАХ ПАНДЕМІЇ COVID-19: ІНОЗЕМНИЙ ДОСВІД, УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ." Financial and credit activity problems of theory and practice 6, no. 41 (January 10, 2022): 437–47. http://dx.doi.org/10.18371/fcaptp.v6i41.251472.

Full text
Abstract:
Анотація. Предмет дослідження: складові механізмів публічного управління економікою України в умовах пандемії COVID-19. Мета дослідження: розвиток теоретичних основ і розроблення методичних рекомендацій щодо обґрунтування напрямів удосконалення механізмів публічного управління економікою в умовах пандемії COVID-19, а також формування теоретичної моделі їх використання в Україні на базі вивченого позитивного досвіду інших країн. Методологія дослідження: закони і принципи діалектичної логіки, положення економічної теорії, концепції видатних учених з проблем публічного управління та адміністрування. Використано методи системного аналізу при дослідженні сутності механізму публічного управління і його інструментарію, структурно-логічні методи — при обґрунтуваннi напрямів удосконалення наявних механізмів публічного управління. Методи аналітико-синтетичної обробки інформації та моделювання стали ключовими в побудові моделі адміністративно-правового забезпечення публічного управління Проаналізовано підходи різних науковців у галузі публічного управління щодо дефініцій «державне управління», «механізм державного управління», «публічне управління» та «механізм публічного управління». Установлено історичний зв’язок між державним управлінням і публічним управлінням, перехідною формою для якого виступало публічне адміністрування. Запропоновано структуру адміністративно-правового забезпечення публічного управління, що містить певні елементи. З’ясовано, що позитивним джерелом для формування вітчизняних моделей державного управління є досвід європейських країн, для яких питання модернізації державного управління, подолання глобальних соціально-економічних викликів і створення ефективної системи реагування є ключовими напрямками роботи. Відзначено, що у країні формується основа прогресивної трансформації системи публічного управління шляхом створення нових можливостей для формування потенціалу розвитку територіальних громад і територій, нових центрів концентрації ресурсів. Обґрунтовано структуру адміністративно-правового забезпечення публічного управління з урахуванням виокремлення об’єктів, суб’єктів, норм і форм, а також засобів захисту прав, свобод і законних інтересів приватних осіб у сфері публічного управління. Нині державні органи Україні з метою вдосконалення механізмів публічного управління економікою України у своїй діяльності повинна використовувати досвід Великобританії, а саме: активно використовувати «великі дані» для визначення ефективності державних витрат шляхом застосування практики онлайн-обстежень, зокрема на основі використання соціальних мереж. Ключові слова: публічне адміністрування, публічне управління, механізм публічного управління, децентралізація, територіальна громада, електронне урядування, економіка, Україна, COVID-19. Формул: 0; рис.: 4; табл.: 2; бібл.: 21.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

В., Шаповалова О. "ПРАВОВІ ЗАСАДИ ВПОРЯДКУВАННЯ ЕЛЕКТРОННИХ ПУБЛІЧНИХ РЕЄСТРІВ В УКРАЇНІ." Актуальні проблеми права: теорія і практика, no. 2 (38) (February 12, 2020): 47–53. http://dx.doi.org/10.33216/2218-5461-2019-38-2-47-53.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена аналізу правових проблем при формуванні такого напряму зміни економічної політики як формування системи електронних публічних реєстрів. Цей напрям визнається стратегічним, що передбачає врахування публічних та приватних інтересів при забезпеченні інформаційно-комунікативної безпеки учасників відносин у сфері оцифованої економіки. Проявом правової гарантії її забезпечення вважають узгодження національного і міжнародного законодавства в частині втілення застережень від загроз публічним та приватним інтересам в системі публічних реєстрів. Аналіз чинних нормативно-правових актів, присвячених регулюванню відносин у сфері створення, адміністрування та користування окремими електронними реєстрами в Україні, свідчить про брак їх ефективності як для представників бізнесу так і – суспільства. Обґрунтовано сутність правових засад реформування системи електронних публічних реєстрів. У створенні правової основи для реалізації функцій створення, ведення, адміністрування, реєстрації та взаємодії реєстрів у сучасній Україні запропоновано виокремлювати два етапи. Перший етап – з 2004 року до 2019 року, другий – з 2020 року. Надано науково-практичний коментар законопроекту про публічні електронні реєстри. Розкрито характер відносин, які виникають у зазначеній сфері при їх створенні, веденні, взаємодії, адмініструванні, модернізації, реорганізації та ліквідації. Викрито правові проблеми використання реєстрової інформації, в тому числі при залученні її в обіг у інших інформаційних та інформаційно-телекомунікаційних системах. Ключові слова: спрямування економічної політики, правова основа цифровізації економіки, публічні реєстри, введення уніфікованої термінології.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Головацька, С. І. "СИСТЕМИ ЕЛЕКТРОННОГО ОБЛІКУ І ЗВІТНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ: АКТУАЛЬНІ АСПЕКТИ." Підприємництво і торгівля, no. 32 (December 20, 2021): 11–16. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1256-2021-32-02.

Full text
Abstract:
Ефективність публічного управління сьогодні значною мірою залежить від швидкого вирішення завдань створення, відправлення, одержання, оброблення, передавання, зберігання електронних документів. Системи електронного документообігу підвищують ефективність роботи, скорочують тривалість вирішення завдань, пов’язаних із діяльністю суб’єктів господарювання, органів державної влади та місцевого самоврядування. У діяльності міжнародних та вітчизняних компаній електронний документообіг відіграє важливу роль в організації ефективного управління та налагодження автономної і повноцінної діяльності у сучасних реаліях бізнесу. Порядок функціонування електронних систем та їх використання регулюється чинним міжнародним законодавством та законодавством України, яким установлено правила, механізми та умови щодо їх застосування. У статті визначено основні переваги електронного документообігу на підприємствах, виокремлено типи систем електронного документообігу та охарактеризовано напрями їх використання. Обґрунтовано позитивні характеристики таксономії фінансової звітності в Україні для держави, суб’єктів господарювання та інвесторів; сформовано основні організаційні засади адміністрування електронної фінансової та податкової звітності згідно з чинним законодавством України; систематизовано та охарактеризовано основні сервіси електронного документообігу та звітності; визначено роль державних органів у розробленні та адаптації національних стандартів електронної звітності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Шимченко, Людмила. "ЕЛЕКТРОННИЙ ДОКУМЕНТООБІГ ЯК ІННОВАЦІЙНИЙ МЕХАНІЗМ ОРГАНІЗАЦІЇ ПУБЛІЧНОГО АДМІНІСТРУВАННЯ В УМОВАХ УДОСКОНАЛЕННЯ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ." Society. Document. Communication 12, no. 12 (September 14, 2021): 294–311. http://dx.doi.org/10.31470/2518-7600-2021-12-294-311.

Full text
Abstract:
Публікація присвячена дослідженню рівня впровадження електронного документообігу в публічному управлінні як складової підвищення ефективності та прозорості діяльності органів державної влади. Електронний документообіг виступає ефективним інструментом організації та адміністрування інформації, на основі якої і відбуваються управлінські процеси. Обробка вхідних даних, аналітичне відпрацювання інформації, прийняття відповідних управлінських рішень – все це відбувається в умовах цифрової трансформації у вигляді електронних документів та за допомогою оптимізаційних механізмів у вигляді Систем електронного документообігу (СЕД). Оскільки інформаційні потоки є різно-типовими, багатоаспектними і кількісно великими, то й інформаційна інфраструктура, цифрові засоби для опрацювання такої інформації повинні бути відповідно ефективними. Від цього в великій мірі залежить діяльність органів державного управління та місцевого самоврядування, вирішення проблем як державного, так і регіонального рівнів. У статті звернуто увагу на нормативно-правове забезпечення запровадження електронного документообігу в публічному управлінні та вказано на необхідність своєчасного узаконення на рівні Конституції України змін по децентралізації у відносинах між центральними та місцевими органами влади при неухильному забезпеченні унітарного устрою нашої держави. Врахуванню підлягають і такі особливості децентралізації, як забезпечення територіальним громадам різнорівневого самоврядування (фінансового, ресурсного, функціонального та ін.) при збереженні територіальної цілісності, але з можливістю розвивати регіони. Органи влади, створюючи спеціальні веб-портали, забезпечують можливість громадянам вступати в систему адміністративно-господарських відносин, переходити від однієї служби до іншої без необхідності знову посвідчувати свою особу. Інформація і послуги спеціально тематично групуються за життєвими ситуаціями або за конкретними галузями і в такому вигляді надаються громадянам у формі різноманітних документів. Така інформатизація приводить до корінного переосмислення ролі і структури органів влади. Завдяки простій взаємодії з органами влади і доступу до публічної інформації, офіційних документів і рішень адміністративних органів, громадяни мають кращу поінформованість і з більшим бажанням беруть участь у процесі вирішення державних справ. Тому особлива увага повинна бути звернута на удосконалення форм електронної демократії, зокрема – електронні послуги, місцеві референдуми, долучення до петиційної процедури, тощо. Відповідно на місцевому рівні, в контексті впровадження електронного документообігу, необхідним постає: впорядкування адміністративних процедур, стандартизація розпорядчих документів, застосування систем електронного документообігу в публічному управлінні та ін. Враховуючи актуальність, багатогранність та комплексність проблеми впровадження електронного документообігу в публічному управлінні, варто обумовити подальшу необхідність досліджень інструментів організації та адміністрування інформації в умовах удосконалення децентралізаційних процесів, вивчення інструментів місцевих референдумів, навчання персоналу територіальних громад, розбудова громадянського суспільства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Гнатовська, А. І. "СУЧАСНІ РЕАЛІЇ ТА ПРИНЦИПИ РЕАЛІЗАЦІЇ ЕЛЕКТРОННОГО УРЯДУВАННЯ." Знання європейського права, no. 3 (September 7, 2021): 72–78. http://dx.doi.org/10.32837/chern.v0i3.233.

Full text
Abstract:
У статті визначено, що уряди всього світу використовують цифрові технології для інноваційного перетворен­ня способу своєї діяльності, обміну інформацією, прийняття рішень та надання послуг, а також для залучення та співпраці з людьми для вирішення політичних завдань, що становлять суспільний інтерес. Однак у багатьох країнах все ще бракує можливостей ефективно використовувати цифрові технології для надання доступних, надійних, швидких, персоналізованих, безпечних та інклюзивних послуг та розширення прав і можливостей людей за допомогою відкритих механізмів участі. Розвиток електронного уряду є першочерговим пріоритетом у політичних програмах, але увага була зосере­джена насамперед на цифровій трансформації уряду на національному рівні. Місцева електронна влада також заслуговує на увагу, оскільки міські та муніципальні адміністрації мають більш безпосередню взаємодію з жите­лями та відповідають за вирішення проблем, що впливають на повсякденне життя людей. Застосування платформ електронної участі продовжує поширюватися в більшості країн, існує тенденція до створення багатофункціональ­них платформ участі, таких як форуми щодо роздумів, консультації та/або електронні петиції щодо нової полі­тики, опитування громадської думки, система скарг, повідомлення про корупцію та генерація ідей та інновацій. У багатьох випадках використання електронної участі залишається низьким. Окрім причин, пов’язаних із доступом до технологій та цифровими навичками, відсутність розуміння мотивацій для участі в Інтернеті та неба­жання державних установ ділитися питаннями встановлення порядку денного і повноважень щодо прийняття рішень, схоже, відіграє важливу роль щодо обмеженого прогресу серед багатьох інших факторів. Під час здійснення електронного урядування важливо дотримуватись загально прийнятих засад та ідей публіч­ного адміністрування, але при цьому адаптувати їх під новітні реалії. Важливо забезпечити ефективне та якісне виконання суб’єктами публічного адміністрування покладених на них завдань, упровадження інформаційно-ко­мунікаційних технологій, що має базуватися на чіткій методиці впровадження елементів електронного уряду, крім того, має відбуватись постійне формування спільного інформаційного простору та захищеної інфраструкту­ри органів виконавчої влади тощо.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

VENEDIKTOVA, I. V. "E-health in the public administration: is it possible to use electronic physician-bot." Medicne pravo 2019, no. 1 (April 11, 2019): 18–25. http://dx.doi.org/10.25040/medicallaw2019.01.018.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Адміністрування електронне"

1

Осадча, Н. М., and Т. В. Скок. "Електронне адміністрування реалізації пального." Thesis, Сумський державний університет, 2016. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/46958.

Full text
Abstract:
Із набранням 01 січня 2016 року чинності Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» від 24.12.2015 р. № 909-VIII [2] кардинально змінено порядок адміністрування, обліку та сплати акцизного податку продавцями пального. Тож з’ясуймо, які нововведення чекають на таких суб’єктів господарювання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Лінькова, Олена Юріївна. "Оподаткування підакцизних товарів." Thesis, Донецький національний університет економіки і торгівлі ім. Михайла Туган-Барановського, 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35460.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Жительна, О. В. "Правові засади електронного адміністрування податків та зборів в Україні." Master's thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/70825.

Full text
Abstract:
В роботі досліджено поняття податкового адміністрування та з’ясувано поняття електронного урядування та принципи його здійснення. Розглянуто загальні засади електронного документообігу в Україні. З’ясувати загальні риси електронного адміністрування податків та зборів в Україні та правові засади електронної звітності платників податків. Досліджено правове регулювання електронного адміністрування податку на додану вартість в Україні та з’ясувано основні проблеми електронного адміністрування податку на додану вартість в Україні та запропонувати шляхи його вдосконалення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Римар, Людмила Іванівна, and L. I. Rymar. "Дослідження вітчизняного та європейського досвіду модернізації публічного управління в органах судової влади, на прикладі Кременецького районного суду Тернопільської області." Master's thesis, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2020. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/33618.

Full text
Abstract:
Об'єкт дослідження - процес модернізації публічного управління в органах судової влади України. Метою роботи є дослідження особливостей впровадження вітчизняного та європейського досвіду у роботу Кременецького районного суду Тернопільської області. Предметом дослідження є теоретичні та прикладні засади модернізації публічного управління в органах судової влади. Наукова новизна роботи полягає у дослідження теоретичних засад, розробленні практичних рекомендацій та пропозицій щодо модернізації судових процесів із врахуванням прогресивного вітчизняного та європейського досвіду. Практичне значення результатів роботи полягає в розробленні проектних пропозицій щодо підвищення ефективності використання інформаційно-комунікаційних технологій у діяльності Кременецького районного суду Тернопільської області, дослідження доцільності та обґрунтування ефективності імплементації суду присяжних у діяльність судової установи, підвищення ефективності стратегічних комунікацій суду. Методи дослідження – анкетування, наукової абстракції та математичного прогнозування. The object of research is the process of modernization of public administration in the judiciary of Ukraine. The aim of the work is to study the peculiarities of the introduction of domestic and European experience in the work of the Kremenets District Court of Ternopil region. The subject of the study is the theoretical and applied principles of modernization of public administration in the judiciary. The scientific novelty of the work is to study the theoretical foundations, develop practical recommendations and proposals for the modernization of litigation, taking into account the progressive domestic and European experience. The practical significance of the results is to develop project proposals to improve the use of information and communication technologies in the Kremenets district court of Ternopil region, study the feasibility and justification of the implementation of the jury trial in the judiciary, increase the effectiveness of strategic communications of the court. Research methods - questionnaires, scientific abstraction and mathematical forecasting.
Вступ…5. Розділ 1. Теоретичні засади процесів реформування та модернізації органів судової влади в Україні та за кордоном…8. 1.1. Місце судової гілки влади у системі публічної влади України…8. 1.2 Діалектика та особливості реформування судової системи в Україні…18. 1.3. Дослідження зарубіжного досвіду реформування органів судової влади…24. Розділ 2. Аналіз особливостей діяльності Кременецького районного суду Тернопільської області…28. 2.1 Загальна характеристика публічної установи, її завдань, принципів та місії…28. 2.2 Дослідження процесів електронного урядування обліково-статистичної діяльності Кременецького районного суду Тернопільської області…30. 2.3 Аналіз використання європейських тенденцій кадрового забезпечення діяльності судового органу…37. Розділ 3. Розроблення пропозицій щодо модернізації публічного управління в органах судової влади України…50. 3.1 Підвищення ефективності використання інформаційно-комунікаційних технологій у діяльності Кременецького районного суду Тернопільської області…50. 3.2 Дослідження доцільності та обґрунтування ефективності імплементації суду присяжних у діяльність Кременецького районного суду…65. 3.3 Удосконалення стратегічних комунікацій суду як елемента модернізації судових процесів… Розділ 4. Охорона праці та безпека в надзвичайних ситуаціях…71. 4.1 Організація охорони праці у Кременецькому районному суді Тернопільської області…71. 4.2 Застосування алгоритму класифікації надзвичайних ситуацій та порядку реагування на них суб’єктами господарювання…80. Висновки та пропозиції…84. Бібліографія…86.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Маленко, Андрій Олександрович, and Andrii Malenko. "Дослідження ефективності надання електронних послуг державними органами влади, на прикладі Управління Державної міграційної служби України в Тернопільській області." Master's thesis, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2021. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/36838.

Full text
Abstract:
Предметом дослідження є процес організації надання електронних послуг у діяльності органів державного управління. Об’єктом дослідження є механізми та методи підвищення ефективності надання електронних послуг державними органами влади. Метою роботи є розвиток теоретичних положень та вироблення практичних рекомендацій щодо удосконалення організації надання електронних послуг у діяльності органів державного управління. Методи дослідження: системний аналіз, факторний аналіз, структурний аналіз, теоретичне узагальнення. Практичне значення результатів дослідження полягає у виробленні практичних рекомендацій щодо удосконалення організації надання електронних послуг у діяльності органів державного управління, які можуть бути використані в діяльності Управління Державної міграційної служби України в Тернопільській області.
The subject of research is the process of organizing the provision of electronic services in the activities of public administration. The object of research is the mechanisms and methods of improving the efficiency of electronic services by public authorities. The purpose of the work is the development of theoretical provisions and the development of practical recommendations for improving the organization of electronic services in the activities of public administration. Research methods: systems analysis, factor analysis, structural analysis, theoretical generalization. The practical significance of the research results lies in the development of practical recommendations for the improvement of organizing the provision of electronic services by public administration bodies, which can be used in the activities of the Department of the State migration service of Ukraine in Тernopil region.
Вступ…8. Розділ 1 Теоретичні та правові засади надання електронних послуг державними органами влади України…10. 1.1 Поняття електронних послуг в Україні…10. 1.2 Правове регулювання надання електронних послуг державними органами влади України…19. 1.3 Виявлення проблем у розвитку надання електронних послуг державними органами влади…25. Розділ 2 Сучасний стан надання електронних послуг Державною міграційною службою України…30. 2.1 Організаційно-правові засади та результати діяльності Управління Державної міграційної служби України в Тернопільській області…2.2 Сучасний стан надання електронних послуг в Управлінні Державної міграційної служби України в Тернопільській області…43. 2.3 Аналіз «вузьких місць» у системі надання електронних послуг…48. Розділ 3 Удосконалення надання електронних послуг Управлінням Державної міграційної служби України в Тернопільській області…53. 3.1 Дослідження перспектив удосконалення надання електронних послуг в Державній міграційній службі України та її територіальних органах…53. 3.2 Електронне інформування про наближення спливу терміну зберігання оформленого і не виданого документа…56. 3.3 Організація відкритих Wi-Fi зон у адмінприміщеннях…67. Розділ 4 Охорона праці та безпека в надзвичайних ситуаціях…75. 4.1 Організація охорони праці в Управлінні Державної міграційної служби України в Тернопільській області…75. 4.2 Дослідження факторів впливу на функціональний стан персоналу державних органів влади, що надають електронні послуги населенню…79. Висновки та пропозиції…83. Бібліографія…85. Додатки…94.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Здановська, Карина Юріївна. "Електронний розподіл справ як ефективний засіб адміністрування у діяльності судових органів в Україні: актуальні проблеми правового регулювання та практика використання." Магістерська робота, 2020. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/2575.

Full text
Abstract:
Здановська К. Ю. Електронний розподіл справ як ефективний засіб адміністрування у діяльності судових органів в Україні, актуальні проблеми правого регулювання та практики використання : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 081 "Право" / наук. керівник Є. В. Курінний. Запоріжжя : ЗНУ, 2020. 101 с.
UA : Кваліфікаційна робота складається зі 101 сторінок, містить 70 джерела використаної інформації. Нині в судовій системі України після прийняття Закону України «Про судоустрій та статус суддів», окрім переваг, залишилася ще й низка недоліків. Саме тому в державі та суспільстві гостро дискутують питання про практичне оновлення та вдосконалення судової системи, зокрема й документального забезпечення її діяльності. Актуальним питанням судочинства є розподіл справ між суддями після їх надходження до суду. Його важливість зумовлена наявністю в зазначеному процесі суб'єктивного чинника, пов'язаного з можливістю втручання у здійснення правосуддя інших суддів, зокрема тих, які обіймають адміністративні посади. У зв'язку з цим доцільно було запровадити в судах розподіл справ між суддями без участі голів суду чи їх заступників, з урахуванням складності справ, спеціалізації суддів з розгляду окремих категорій справ та інших чинників. Метою кваліфікаційної роботи є комплексний аналіз та детальне дослідження особливостей електронного розподілу справ у судових органах; аналізуванні нормативно-правової основи інформатизації судового діловодства та документообігу; здійсненні аналізу систем електронного діловодства та документообігу в судових органах зарубіжних країн; окреслення перспективи розвитку електронного діловодства в Україні. Об’єктом кваліфікаційної роботи є електронний розподіл справ як ефективний засіб адміністрування у діяльності судових органів в Україні. Предметом дослідження є історичні, теоретичні, організаційні аспекти розвитку електронного діловодства в судовій системі України та вивчення зарубіжного досвіду щодо розподілу справ у діяльності судових органів в Україні. Методологічну основу роботи складають сукупність філософсько-світоглядних, загальнонаукових принципів і підходів та спеціально-наукових методів пізнання конституційно-правових явищ, використання яких дало змогу отримати науково-обґрунтовані результати. Для проведення дослідження будуть застосовані такі загальнонаукові методи як: аналіз і синтез. На різних етапах дослідження використовувалися такі методи: соціологічні спостереження, абстрагування, узагальнення, формалізація; джерелознавчий пошук, контент-аналіз документації, наукових публікацій, Інтернет-публікацій, що застосовувалися як на першому етапі роботи (опрацювання наукової літератури з теми), так і на подальших етапах; метод оцінювання як підсумковий при аналізі й синтезі окремих підрозділів та етапів дослідження; узагальнення документознавчого та судочинного досвіду; метод аргументації – на кожному етапі дослідження під час узагальнень та обґрунтування висновків, при дослідженні створення теоретико-методологічних основ формування системи електронного діловодства як комунікаційної складової судових органів влади України.
EN : Qualifying work consists of 101 pages, contains 70 sources of information used. Now, after the adoption of the Law of Ukraine “On Judiciary and Status of Judges”, in the judicial system of Ukraine, besides the advantages, there are a number of disadvantages. That is why the state and society are keenly discussing the issue of practical updating and improvement of the judicial system, including the documentary support of its activity. A pressing issue for the judiciary is the division of cases between judges after they are brought to court. Its importance is due to the presence in this process of a subjective factor related to the possibility of interfering with the administration of justice of other judges, in particular those holding administrative positions. In this regard, it was appropriate to introduce in the courts the division of cases between judges without the participation of the presidents of the court or their deputies, taking into account the complexity of the cases, the specialization of judges in the consideration of particular categories of cases and other factors. The purpose of the qualification work is a comprehensive analysis and detailed study of the peculiarities of electronic distribution of cases in the judicial authorities; analyzing the legal framework for informing court record keeping and document management; carrying out the analysis of electronic record keeping and document management systems in the judicial authorities of foreign countries; outline prospects for the development of e-bookkeeping in Ukraine. The subject matter of the qualification is the electronic distribution of cases as an effective means of administering judicial activity in Ukraine. The subject of the study is the historical, theoretical, organizational aspects of the development of electronic record keeping in the judicial system of Ukraine and the study of foreign experience in the division of cases in the activity of judicial authorities in Ukraine. The methodological basis of the work is a set of philosophical, philosophical, general scientific principles and approaches and specially-scientific methods of knowledge of constitutional and legal phenomena, the use of which has allowed to obtain scientifically sound results. For the study will be applied such general scientific methods as: analysis and synthesis. At various stages of the study, the following methods were used: sociological observations, abstraction, generalization, formalization; source search, content analysis of documentation, scientific publications, Internet publications, which were used both in the first stage of the work (elaboration of scientific literature on the topic) and in subsequent stages; the method of evaluation as a summary in the analysis and synthesis of individual units and stages of research; generalization of documentary and judicial experience; method of argumentation - at each stage of the research during generalizations and substantiation of conclusions, in the study of the creation of theoretical and methodological bases for the formation of the system of electronic record keeping as a communication component of the judicial authorities of Ukraine.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Горгу, Юлія Геннадіївна. "Якість дистанційних технологій документообігу в публічному адмініструванні." Магістерська робота, 2020. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/5033.

Full text
Abstract:
Горгу Ю. Г. Якість дистанційних технологій документообігу в публічному адмініструванні : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 281 "Публічне управління та адміністрування" / наук. керівник В. О. Скворець. Запоріжжя : ЗНУ, 2020. 106 с.
UA : Мета дослідження: аналіз поширених дистанційних технологій та визначення шляхів вдосконалення якості дистанційних технологій електронного документообігу в публічному адмініструванні. Об’єкт дослідження: система дистанційних технологій документообігу публічного адміністрування на прикладі Управління соціального захисту населення Мелітопольської міської ради Запорізької області. Предмет дослідження: дистанційні технології документообігу в публічному адмініструванні. Методи дослідження: системності, об’єктивності, науковості, діалектичної єдності, соціальної теорії та соціальної справедливості, термінологічний. Новизна дослідження: пропонується врегулювання нормативно-законодавчої бази для забезпечення конфіденційності та запобігання кіберзлочинності при використанні дистанційних технологій електронного документообігу в публічному адмініструванні. Висновки: 1. Адаптація дистанційних технологій документообігу до світових тенденцій зумовлює необхідність в будуванні інформаційного суспільства орієнтованого на інтереси людей. 2. Сьогодні в законодавстві України методика електронного документообігу з використанням кваліфікованого цифрового підпису розроблена не в повній мірі. Це потребує проведення роботи по вдосконаленню нормативно-правових засад, що є основою безпечних та якісних дистанційних технологій електронного документообігу в органах публічної влади.
EN : The purpose of the study: analysis of common remote technologies and identify ways to improve the quality of remote technologies of electronic document management in public administration. Object of research: the system of remote document management technologies of public administration on the example of the Department of Social Protection of the population of Melitopol City Council of Zaporozhye region. Subject of research: remote document management technologies in public administration. Research methods: systematic, objectivity, scientific, dialectical unity, social theory and social justice, terminological. The novelty of the study: it is proposed to regulate the regulatory framework to ensure confidentiality and prevent cybercrime when using remote technologies of electronic document management in public administration. Conclusions: 1. Adaptation of remote document management technologies to world trends necessitates the construction of an information society focused on the interests of people. 2. Today in the legislation of Ukraine the method of electronic document management with the use of a qualified digital signature is not fully developed. This requires work to improve the regulatory framework, which is the basis of safe and high-quality remote technologies of electronic document management in public authorities.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Процко, Наталія Олександрівна, and N. O. Protsko. "Дослідження ефективності застосування та напрямів розвитку інформаційно-комунікативних технологій у публічному управлінні, на прикладі Великоберезовицької територіальної громади." Master's thesis, 2021. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/36814.

Full text
Abstract:
Предметом дослідження є процеси застосування та напрями розвитку інформаційно-комунікативних технологій у публічному управлінні. Метою роботи є пошук шляхів покращення застосування та напрями розвитку інформаційно-комунікативних технологій у публічному управлінні територіальної громади. Методи дослідження – економіко-математичні, порівняльного аналізу, статистичні, графічні, спостереження. Запропоновано шляхи покращення застосування та напрями розвитку інформаційно-комунікативних технологій у публічному управлінні територіальної громади. В роботі здійснено обґрунтування необхідності удосконалення веб-сторінки громади шляхом розширення інструментів зворотного зв’язку, розробки програми інформатизації Великоберезовицької громади та доцільності автоматизації ЦНАПу громади. Результати дослідження будуть впроваджені у роботу Великоберезовицької територіальної громади. The subject of investigation is the application efficiency and information and communication technologies development directions in public management. The aim of the work is to search for ways to improve the application and information and communication technologies development directions in public management of the territorial community. The results are obtained with the following research methods: economic and mathematical, comparative analysis, statistical, graphical and observations. The ways to improve the application and information and communication technologies development directions in public management of the territorial community have been proposed. The paper substantiates the need to improve the community web page by expanding the feedback tools, to develop an informatization program of the Velykoberezovytsia community and the feasibility of administrative services center automating. The proposed improvements can be implemented at the Velykoberezovytsia territorial community.
Вступ Розділ 1. Теоретичні аспекти застосування інформаційно-комунікативних технологій у публічному управлінні 1.1. Сутність інформаційно-комунікаційної діяльності публічної організації 1.2. Інформативно-комунікативні технології у публічному управлінні 1.3. Нормативно-правове забезпечення впровадження та використання інформаційно-комунікативних технологій у публічному управлінні Розділ 2. Дослідження ефективності застосування та напрямів розвитку інформаційно-комунікативних технологій у Великоберезовицькій територіальній громаді 2.1. Загальна характеристика діяльності Великоберезовицької територіальної громади 2.2. Аналізування впровадження складових інформаційно-комунікативних технологій у діяльність територіальної громади 2.3. Дослідження впливу ІКТ на процеси обміну інформацією та надання адміністративних послуг Великоберезовицькою громадою Розділ 3. Шляхи покращення застосування та напрями розвитку інформаційно-комунікативних технологій у Великоберезовицькій територіальній громаді 3.1. Удосконалення веб-сторінки громади шляхом розширення інструментів зворотного зв’язку 3.2. Розробка програми інформатизації Великоберезовицької громади 3.3. Обґрунтування доцільності автоматизації ЦНАПу Великоберезовицької селищної ради Розділ 4. Охорона праці та безпека в надзвичайних ситуаціях 4.1. Охорона праці у Великоберезовицькій громаді 4.2. Застосування інформаційно-комунікативних технологій у навчанні цивільного захисту непрацюючого населення територіальної громади Висновки та пропозиції
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Адміністрування електронне"

1

Ромашко, Ольга, and Алла Шаповалова. "ПОДАТКОВА ЗВІТНІСТЬ В УМОВАХ ЦИФРОВІЗАЦІЇ: НОВАЦІЇ ТА ПРОБЛЕМИ." In Державне управління та адміністрування, сфера обслуговування, економіка та міжнародні відносини як рушійні сили економічного зростання держав XXI століття (2nd ed.). 2nd ed. Європейська наукова платформа, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/paaaseeirdfegcc.ed-2.08.

Full text
Abstract:
З кожним роком цифрові технології все глибше та глибше проникають у життя кожного члена суспільства. Позитивний ефект від їх застосування спричинює безперервне зростання рівня їх використання. Сфера оподаткування не є виключенням, адже вона виступає однією із найскладніших напрямків економічної діяльності держави. Особливо це актуально для платників податків, які систематично стикаються із вимогою подання звітів до контролюючих органів. Відтак, у межах наукової роботи, ми дослідили сутність податкової звітності, визначили елементи, які до неї входять. Проаналізували напрямки використання цифрових технологій під час підготовки та подання податкової звітності шляхом аналізу програм для автоматизації обліку та програмного забезпечення для подання звітів до податкової служби. Визначили позитивні та негативні сторони наявних на вітчизняному ринку продуктів цифровізації. Розглянули особливості та переваги використання Електронного кабінету платника податків. Встановили, які новації очікуються у сфері електронної подачі податкової звітності та окреслили подальші перспективи їх впровадження.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography