To see the other types of publications on this topic, follow the link: Автомобілі легкові.

Journal articles on the topic 'Автомобілі легкові'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the top 32 journal articles for your research on the topic 'Автомобілі легкові.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Browse journal articles on a wide variety of disciplines and organise your bibliography correctly.

1

ІЛЬЧЕНКО, Андрій, Володимир ШУМЛЯКІВСЬКИЙ, Наталія КРУШИНСЬКА, and Олександр БАГІНСЬКИЙ. "Аналіз де-яких параметрів автомобілів, що ввезено в Україну з країн Європейського Союзу для подальшої їх експлуатації." СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ В МАШИНОБУДУВАННІ ТА ТРАНСПОРТІ 2, no. 13 (December 4, 2019): 14–22. http://dx.doi.org/10.36910/automash.v2i13.83.

Full text
Abstract:
Розглянуто інформаційні джерела, що характеризують стан автомобілізації в Україні, тенденції щодо зростання обсягів продажу автомобілів в різних її регіонах. Зазначено, що найбільша кількість автомобілів на 1000 жителів зареєстрована в Києві та Київській області ,але за цим показником Україна значно поступається більшості країн ЄС. Така ситуація з автомобілізацію в країні стимулює ввезення автомобілів з Європи, а з урахуванням платоспроможності населення, це переважно автомобілі, що перебували в експлуатації. Діючі в останні роки правила ввезення вживаних автомобілів в Україну з країн ЄС з відтермінуванням реєстрації вплинули на суттєве збільшення парку автомобілів. На тип автомобілів, що ввозились, вплинули також екологічні обмеження щодо експлуатації в Європі дизелів.В Україні з точки зору енергоспоживання автодорожнім транспортом в порівнянні з 2000 роком зменшується в 1,5 рази частка споживання бензину, збільшується частка автомобілів що споживають зріджений нафтовий газ та дизельне пальне. Оновлення парку автомобілів в Україні відбувається низькими темпами, а подальша експлуатація дорожніх транспортних засобів з терміном служби понад 10 років негативно впливає на екологічні показники, і потребує вчасного контролю, діагностики та виконання робіт з технічного обслуговування та поточного ремонту.Оновлений порядок щодо розмитнення та подальша сертифікація для допуску к експлуатації на території України дозволили визначити параметри автомобілів, що були ввезені з Європейського Союзу.Проведено аналіз властивостей і параметрів автомобілів, що ввезено в Україну останнім часом з країн Європейського Союзу для подальшого їх використання. Встановлено, що основна їх частка - це легкові автомобілі з дизельними двигунами та пробігом 100-500 тис. км. Результати аналізу 1235 протоколів досліджень показують, що 87,41 % складають автомобілі з дизельними двигунами, 9,71 % - автомобілі з двигунами, що працюють на бензині. Чисельність розмитнених та сертифікованих для подальшої експлуатації в Україні автомобілів, що ввезено в Житомирську область, по місяцях досліджуваного періоду з квітня 2018 року по лютий 2019 року свідчить про їх збільшення в 2019 році до 2 разів відносно попередніх місяців. Третина автомобілів що були досліджені мали пробіг від початку експлуатації від 100 до 200 тисяч кілометрів, а ще третина від 300 до 300 тисяч кілометрів.Проведено аналіз властивостей і параметрів автомобілів, що ввезено в Україну останнім часом з країн Європейського союзу для подальшого їх використання. Встановлено, що основна їх частка - це легкові автомобілі з дизельними двигунами та пробігом 100-500 тис. км.Ключові слова: автомобіль, експлуатація автомобіля, експлуатаційні властивості автомобіля, подальша експлуатація
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Мурашковська, Віра Петрівна, Ярослав Володимирович Кужельний, Василь Михайлович Скляр, and Олена Сергіївна Слєднікова. "Аналіз впливу технічного стану автомобіля на рівень аварійності на дорогах." Технічна інженерія, no. 1(87) (June 16, 2021): 28–37. http://dx.doi.org/10.26642/ten-2021-1(87)-28-37.

Full text
Abstract:
Однією з провідних галузей економіки багатьох країн є транспортна галузь. У сучасному світі автомобільний транспорт вважається одним із двигунів прогресу. Середній вік парку автомобілів Євросоюзу становить 8 років, США – 11 років, України – 22,4 роки. На сьогоднішній день в Україні склалася така невтішна економічна ситуація, коли вигідніше придбати автомобіль з пробігом, зокрема легковий, ніж новий із автосалону. Зазвичай, ці автомобілі мають знижені показники технічного стану та експлуатаційні характеристики. Також на ці параметри негативно впливають несвоєчасні регламентований технічний огляд, заміна витратних матеріалів, ремонт автомобіля, якими досить часто зловживають водії та власники автомобілів. Це все впливає на активну безпеку та рівень аварійності на дорогах.У статті розглянуто аналіз впливу технічного стану автомобіля на рівень аварійності на дорогах. Наведено показники смертності від дорожньо-транспортних пригод деяких країн світу, смертність в Європейському Союзі від дорожньо-транспортних пригод за віковими категоріями, кількість дорожньо-транспортних пригод в Україні за 2017–2020 роки, ефективність функціонування системи «водій – автомобіль – дорога – середовище» щодо попередження дорожньо-транспортних пригод і забезпечення безпеки дорожнього руху, швидкісні обмеження по тяжкості наслідків дорожньо-транспортних пригод, вплив швидкості на ймовірність отримання смертельних травм при наїзді транспортного засобу на пішохода, довжину гальмівного шляху при екстреному гальмуванні, динаміку насичення Європейського парку транспортними засобами з максимальною швидкістю руху більше 150 км/год, інфографіку автопарку України. Проаналізовано вплив технічного стану рульового керування, елементів підвіски та гальмівної системи на керованість і стійкість автомобілів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Мармут, І., Е. Рабінович, and Т. Волкова. "Силова взаємодія коліс автомобіля з повноопорним стендом з біговими барабанами." Науковий жарнал «Технічний сервіс агропромислового лісового та транспортного комплексів», no. 17 (March 18, 2020): 14–24. http://dx.doi.org/10.37700/ts.2019.17.14-24.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто питання моделювання умов для отримання діагностичної інформації щодо складних об'єктів. Як приклад розглянута перевірка тягових якостей повнопривідних легкових автомобілів на інерційному стенді з біговими барабанами. Розроблена силова модель системи взаємодії автомобіля зі стендом з урахуванням конструктивних особливостей стенда і особливостей конструкції трансмісії автомобіля. Силова модель розглянутої системи містить в собі рівняння рівноваги кузова і двох мостів і рівняння руху барабанів і коліс автомобіля, що перевіряється. За результатами аналізу діючих сил у системі «автомобіль-стенд» визначено коефіцієнт використання навантаження q при тягових випробуванняхавтомобіля 4х4.Аналізуючи сучасні тенденції розвитку автомобілебудування, можна помітити, що з кожним роком збільшується кількість повнопривідних автомобілів. Серед них зустрічаються повноцінні всешляховики, універсальні «паркетники» (SUV), і навіть великі представницькі седани. Конструкції помітно відрізняються. Однак настільки несхожі машини ріднить загальна тенденція – трансмісії стають усе складніше. Витонченим механічним пристроям допомагає сучасна електроніка.З метою підвищення точності діагностування повнопривідних автомобілів на стенді необхідно:- застосування модульного повноопорного інерційного стенда з біговими барабанами, а також комп’ютеризованого діагностичного комплексу з наступною обробкою отриманих у процесі діагностування даних на ЕОМ із застосуванням системного методу та спеціального програмного забезпечення;- відтворення реальних режимів діагностування, для чого треба враховувати особливості силової взаємодії автомобіля зі стендом.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

МИРОНЮК, Олег, Віктор ШЕВЧУК, and Віталій ГРАБОВЕЦЬ. "ВПЛИВ ЗОВНІШНЬОГО ШУМУ ЛЕГКОВОГО АВТОМОБІЛЯ НА ДОВКІЛЛЯ." СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ В МАШИНОБУДУВАННІ ТА ТРАНСПОРТІ 1, no. 12 (November 26, 2019): 107–12. http://dx.doi.org/10.36910/automash.v1i12.56.

Full text
Abstract:
Розглянуто питання впливу транспортного шуму на довкілля. Проведено порівняння шумового поля легкових автомобілів марки Renault. Запропоновано раціональне шумове поле та показник спрямованості легкового автомобіля, що підвищує безпеку учасників дорожнього руху.Встановлено шумове поле автомобіля Renault Symbol і запропоноване раціональне шумове поле, для формування якого необхідне: дотримання допустимого рівня шуму на відстані 7,5 м від поздовжньої осі автомобіля; забезпечення підвищеної спрямованості шуму вздовж напряму руху, як чинник додаткового інформування пішоходів і водіїв про наближення автомобіля для забезпечення їх безпеки; забезпечення різного показника спрямованості з правої чи лівої сторони автомобіля залежно від організації дорожнього руху (правосторонній чи лівосторонній рух).На підставі аналізу отриманого шумового поля можна стверджувати, що на розподіл рівня шуму навколо автомобіля Renault Symbol найбільший вплив має двигун. Рівень шуму від випуску відпрацьованих газів на шумове поле має менший вплив, ніж шум власне двигуна.Таким чином, понизити загальний рівень шуму автомобіля, без зниження рівня його джерела, можна завдяки перерозподілу енергії шуму справа наліво і в напрямку руху (назад і вперед).Ключові слова: шумове поле, автомобіль, рівень шуму, безпека учасників дорожнього руху, показник спрямованості.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

КИЩУН, Володимир, Сергій ПУСТЮЛЬГА, Володимир САМЧУК, Валерій ДЕМБІЦЬКИЙ, and Валентин ПРИДЮК. "Формування класифікаційних ознак дорожніх легкових автомобілів." СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ В МАШИНОБУДУВАННІ ТА ТРАНСПОРТІ 2, no. 13 (December 4, 2019): 23–29. http://dx.doi.org/10.36910/automash.v2i13.84.

Full text
Abstract:
Постійне розширення модельних рядів провідними автомобільними фірмами, створення нових типів легковиків вимагають встановлення кваліфікаційних ознак з метою поділу їх на класи. Відсутність єдиної уніфікованої класифікації дорожніх легкових автомобілів породжує труднощі під час підготовки нормативних документів, написання наукових праць, довідкової і навчальної літератури.Дана робота присвячена розробці системи класифікації дорожніх легкових автомобілів та створенню відповідного програмного забезпечення для ідентифікації сучасних марок моделей автомобілів. На підставі сформованих у роботі сегментів були встановлені класифікаційні ознаки легкових автомобілів. Окрім числових параметрів і позначень були також запропоновані позначення і назви класів. Результати ро-боти можуть бути використані для візуалізації, інтелектуального розпізнавання, організації та регулювання дорожнього руху, а також дадуть можливість полегшити ідентифікацію транспортних засобів на дорогах Європейського Союзу.Запропонована система класифікації може стати основою для створення відповідно-го стандарту за участю міжнародної організації із стандартизації ISO.Результати проведених досліджень можуть бути ефективно використані під час проектування, будівництва об’єктів інфраструктури автомобільного транспорту, виробництва і реалізації транспортних засобів. Вони можуть стати нормативною ос-новою під час здійснення фінансових операцій, пов’язаних із експлуатацією автомобілів, зокрема: розрахунків за паркування, визначення вартості послуг із миття, оформлення податкові платежів тощо.Ключові слова: класифікація автомобілів, габаритні розміри, база автомобіля, тип кузова.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Мармут, Игорь. "Розробка методики повірки системи вимірювання потужності на роликовому стенді пересувної діагностичної станції легкових автомобілів." Науковий жарнал «Технічний сервіс агропромислового лісового та транспортного комплексів», no. 22 (December 7, 2020): 19–26. http://dx.doi.org/10.37700/ts.2020.22.19-26.

Full text
Abstract:
Розвиток технічної діагностики автомобілів слід розглядати у безпосередньому зв'язку з розвитком всієї системи їх технічної експлуатації. В теперішній час розроблені різні засоби діагностування, які застосовуються в багатьох галузях промисловості і транспорту. Діагностику технічного стану багатьох агрегатів і систем автомобілів необхідно розглядати як особливий вид фізичного моделювання, що поєднує фізичні моделі з натурними приладами. Діагностичні стенди повинні забезпечувати моделювання фізичних процесів, що протікають у реальних дорожніх умовах. Є важливим реалістичне моделювання процесів взаємодії елементів автомобіля з діагностичним обладнанням з урахуванням реально діючих сил, яке дозволить підвищити точність діагностування автомобілів на стенді. У статті розглянуто питання моделювання умов для отримання діагностичної інформації щодо складних об'єктів. Як приклад розглянута перевірка тягових властивостей легкових автомобілів на інерційному роликовому стенді. Таке обладнання повинно мати навантажувальний пристрій, який може забезпечити проведення перевірки тягово-економічних властивостей легкового автомобіля. В якості альтернативи електричним машинам постійного та змінного струму, для навантажувального пристрою роликового стенда можна застосувати гідравлічний насос-мотор аксіально-поршневого типу. Для такого типу приводу потрібно розробити методику визначення потужності на колесах автомобіля. Паралельно з типовими методиками визначення потужності за допомогою балансирних пристроїв, пропонується для конкретної моделі стенда вимірювати потужність за перепадом тиску у гідросистемі. Крім того, вимірювальна система інерційного стенду повинна забезпечувати: об'єктивність оцінки параметрів, які заміряються; мінімальний час, необхідний для проведення діагностичних операцій; стабільність вимірів; простоту і доступність для обслуговуючого персоналу; необхідну точність вимірів. Для цього розроблені методики експериментального дослідження метрологічних характеристик (повірки) каналу вимірювання потужності та каналу вимірювання тиску в гідросистемі стенду. У висновках обґрунтована можливість застосування розробленої методики при проектуванні або модернізації інерційних роликових стендів для перевірки тягових властивостей легкових автомобілів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Ніколайчук, Л. Г., and Х. В. Бобуська-Дьєрдь. "ВИМОГИ ДО ЯКОСТІ ТЕХНІЧНИХ ПАРАМЕТРІВ ТА ОЗНАКИ ІДЕНТИФІКАЦІЇ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ." Підприємництво і торгівля, no. 26 (July 2, 2020): 68–75. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1256-2020-26-10.

Full text
Abstract:
Однією з найважливіших галузей суспільного виробництва є автомобільний транспорт, який покликаний задовольняти потреби населення, розвитку цивілізації і виробництва загалом. Розвиток і вдосконалення транспорту здійснюється відповідно до національної програми з урахуванням його пріоритету та на основі досягнень науково-технічного прогресу і забезпечується державою. Тому досить актуальним є питання законодавчого регулювання вільного обігу легкових автомобілів. Законами, кодексами (статутами) окремих видів транспорту та іншими актами законодавства України регулюються відносини, пов’язані з діяльністю транспорту. У роботі розглянуті особливості товарознавчих властивостей та оцінки якості легкових автомобілів. За сучасних високих темпів науково-технічного прогресу асортимент транспортних засобів став більш динамічним і складним. Все це вимагає всебічного аналізу властивостей, асортименту, вивчення і прогнозування тенденцій його розвитку, що дає підтвердження актуальності вибраної нами теми. Згідно з чинною нормативною базою, технічний стан транспортного засобу або агрегату визначається сукупністю змінних властивостей, які позначаються показниками конструктивних параметрів. Для автомобілів під час визначення технічного стану використовують параметри діагностики, які поєднані з конструктивними параметрами і демонструють про них ту чи іншу інформацію. Дуже важливим є питання ідентифікації легкового автомобіля, яка полягає у визначенні типу, моделі, версії транспортного засобу, а саме: його року виготовлення, комплектності, укомплектованості, повної маси, робочого об’єму двигуна тощо, визначається за даними підприємства-виробника легкового автомобіля. У роботі розкриті питання, що окреслюють перспективні напрями розвитку, а саме: створення на базі вдосконалених технічних засад виробів із принципово новими споживними властивостями, що надає споживачам зручності під час купівлі легкових автомобілів; створення умов для більшої конкурентоспроможності на ринку транспортних засобів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Шиндировський, І. М. "СУЧАСНИЙ СТАН ТОРГІВЛІ АВТОТРАНСПОРТНИМИ ЗАСОБАМИ." Herald of Lviv University of Trade and Economics Economic sciences, no. 66 (April 15, 2022): 85–91. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1205-2022-66-12.

Full text
Abstract:
Автомобільна галузь знаходиться в епіцентрі розвитку сучасних технологій, створює умови для розвитку низки суміжних галузей економіки, активно сприяє засвоєнню високих передових технологій та створенню і подальшій реалізації складного кінцевого продукту, якими є автомобілі, з високою доданою вартістю. Така сфера діяльності також сприяє зайнятості населення, здійснює великі платежі і відрахування до бюджетів усіх рівнів. У статті досліджено сучасний стан торгівлі автотранспортними засобами. Розглянуто суб’єктний склад оптової та роздрібної торгівлі автотранспортними засобами та мотоциклами, їх ремонту, чисельність зайнятого населення у цій сфері. Проаналізовано обсяги реалізованої продукції та результативність діяльності суб’єктів господарювання в оптовій та роздрібній торгівлі автотранспортними засобами та мотоциклами, їх ремонті. Особлива увага приділена ринку нових легкових автомобілів в Україні. Ідентифіковано структуру вітчизняного первинного ринку легкових автомобілів. Розглянуто фактори, що впливають на стан вітчизняного ринку автотранспортних засобів. Досліджуються проблеми торгівлі автотранспортними засобами. Визначено, що причинами уповільнення темпів розвитку торгівлі новими автомобілями є низька купівельна спроможність населення, яке все більше орієнтується на сегмент недорогих автомобілів, відсутність доступного механізму кредитування, а також державна політика лібералізації імпорту вживаних автомобілів. Водночас в Україні розвивається вторинний ринок автомобілів, що дає змогу вітчизняним автодилерам розширити сервісний складник свого бізнесу. За результатами дослідження визначаються перспективні напрями розвитку торгівлі автотранспортними засобами. Зроблено висновок про необхідність проведення активної протекційної політики з боку держави з метою захисту інтересів вітчизняних автовиробників.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Зыбцев, Юрий. "Зміна конфігурації кривої крутного моменту двигуна під час розгону автомобіля." Науковий жарнал «Технічний сервіс агропромислового лісового та транспортного комплексів», no. 22 (December 7, 2020): 45–51. http://dx.doi.org/10.37700/ts.2020.22.45-51.

Full text
Abstract:
У розглянутих випадках спостерігається зсув частоти максимального моменту як в область низьких, так і в область високих обертів, причому напрямок зсуву можна однозначно прив'язати до типу двигуна або фірмі-виробнику, хоча варто відзначити, що у всіх згаданих двигунів групи Volkswagen максимуми зміщені вправо. У більшості випадків максимальний крутний момент при розгоні знижується. На перевірених автомобілях зниження не виходить за межі 8%. Це слід використовувати при вирішенні практичних завдань, наприклад, обчисленні часу розгону автомобілів. У зоні низьких частот у деяких двигунів момент падає в 3–6 разів у порівнянні з номінальним, отриманим в сталих режимах. Імовірно, ступінь цього падіння залежить від технічного стану двигуна, наприклад, зношеності циліндро-поршневої групи. Отримані результати не дають підстав для вироблення практичних рекомендацій, проте явно вказують на необхідність подальшого вивчення питання. Потрібні більш великі і ретельні дослідження, зокрема, з урахуванням віку двигуна, щоб виключити вплив технічного стану. Експериментальні дослідження представлені у вигляді експериментальних залежностей, які відображають криві крутного моменту двигунів легкових автомобілів, що знімаються на сталих навантаженнях при розгоні, залежать від діапазону швидкостей і від темпу розгону. При розгоні в дорожніх умовах максимальне значення крутного моменту виходить при меншій кутової швидкості обертання на 100-200 хв-1. Розроблено методику відновлення кривої крутного моменту за параметрами розгону і вибігу автомобіля при допущенні, що статичні опору при розгоні і вибігу однакові, а динамічний радіус дорівнює радіусу каченя.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Sribna, Y. V., and V. V. Stupnytskyi. "ТЕНДЕНЦІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ВІТЧИЗНЯНОГО АВТОМОБІЛЕБУДУВАННЯ В КОНТЕКСТІ ГЛОБАЛЬНОЇ МІЖНАРОДНОЇ ПОЛІТИКИ." Bulletin National University of Water and Environmental Engineering 2, no. 90 (October 2, 2020): 211. http://dx.doi.org/10.31713/ve2202020.

Full text
Abstract:
В статті доведено, що автопромисловість є одним з найважливіших сегментів світової економічної системи та економік переважної більшості держав. На сьогодні автомобілебудування є досить високим науковоємким виробництвом і автомобільна промисловість виступає однією з основ науково-технічного прогресу. Формування сучасного національного ринку легкових автомобілів здійснюється за рахунок досконалої державної політики уряду. Тим самим в результаті її успішної реалізації держава щорічно забезпечує стабільні темпи економічного розвитку та гарантує високий рівень зайнятості населення країни. Перспективи зростання виробництва автомобілів українськими підприємствами обмежені не стільки відсутністю ємного ринку, скільки відсутністю додаткових ресурсів для інвестування в збільшення потужностей. У такій ситуації розвиток автомобілебудування України безпосередньо залежить від приходу серйозних іноземних інвесторів, що принесуть у галузь не тільки капітал у фінансовій формі, але й нові технології, що так необхідні у виробництві автомобілів. За рахунок інноваційного розвитку автомобілебудування Україна зможе реалізувати конкурентоспроможну продукцію як на національному, так і на світових ринках, що забезпечить входження України в міжнародне економічне співтовариство. Відзначено, що основною проблемою автомобільного ринку України, є те що український виробник не виробляє ті автомобілі, які могли б задовільнити споживача, тому активно розвивається імпорт автомобілів з Європи. Зроблено висновки, що український ринок для європейських автомобільних компаній є перспективним в плані реалізації вживаних автомобілів європейських країн, тим самим забезпечується гарантований збут нових комфортних автомобілів для європейців під їхній рівень купівельної спроможності. На перспективу територія України буде придатна лише для кінцевої парковки вживаних автомобілів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
11

Niemyi, S. V., and Yа S. Yaroshynskyi. "Проблеми якості імпортованих вживаних автомобілів в аспекті безпеки експлуатації." Scientific Bulletin of UNFU 28, no. 5 (May 31, 2018): 119–23. http://dx.doi.org/10.15421/40280525.

Full text
Abstract:
Кількісно оцінено модельний масив і якість імпортованих вживаних автомобілів. Результати дослідження будуть інформаційною базою для визначення: найбільш і найменш популярних в Україні (регіоні) моделей; рівня якості певних моделей імпортованих автомобілів; орієнтації сервісних служб (СТО) для освоєння технології технічного обслуговування і ремонту автомобілів, виходячи з обсягу найпоширеніших в Україні моделей імпортованих вживаних легкових автомобілів. За статистичним аналізом результатів сертифікації, проведеної ДП НДІ "СИСТЕМА", досліджено модельний масив імпортованих вживаних легкових автомобілів за моделями і їх характерними дефектами. Встановлено, що найбільш популярними в Україні є моделі легкових автомобілів фірми Renault і автомобільних фірм Німеччини. Оцінено рівень якості імпортованих вживаних автомобілів, серед яких найвищий рівень якості властивий переважно моделям німецьких виробників (Volkswagen, Mercedes-Benz, Audi, BMW) та іншим європейським і японським моделям (Skoda, Peugeot, Ford, Nissan, Toyota, Hyundai), прийнятий рівень якості яких перевищує 0,8. Назагал виділено порівняно високий рівень якості гальмівної системи автомобілів німецьких виробників – у середньому відносна кількість відмов становить 1,01 %, порівняно з 1,63 % для всієї вибірки. Під час планування діяльності сервісних фірм (СТО) доцільно надати перевагу технічному обслуговуванню автомобілів фірм Renault, Volkswagen, Opel, Mercedes-Benz, Skoda, Peugeot, Ford, Citroen.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
12

Вахович І.М., Камінська І.М., Волинчук Ю.В. "ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ АВТОМОБІЛЕБУДУВАННЯ В УКРАЇНІ." Економічний форум 1, no. 1 (February 10, 2020): 20–29. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2308-8559-2020-1-4.

Full text
Abstract:
У статті досліджено проблеми та перспективи розвитку автомобілебудування в Україні. Проаналізовано динаміку виробництва автомобілебудівної продукції за сегментами ринку (виробництво легкових автомобілів, виробництво комерційних автотранспортних засобів, виробництво автобусів) та за автомобілебудівними підприємствами в Україні у 2014–2018 роках. Визначено роль та внесок вітчизняних виробників автотранспортних засобів у виробництво легкових автомобілів, комерційних автотранспортних засобів та автобусів. Систематизовано сильні та слабкі сторони, а також можливості та загрози розвитку вітчизняного автомобілебудування у кореляційній матриці SWOT-аналізу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
13

Прохницька, Г. Л. "Основні кон"юнктуроутворюючі фактори вітчизняного ринку легкових автомобілів." Актуальні проблеми економіки, no. 9 (2005): 98–108.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
14

Кравченко, Александр, Владимир Титаренко, and Владимир Шумлякивський. "АНАЛИЗ ЭКСПЛУАТАЦИОННОЙ НАДЕЖНОСТИ СТАРТЕРОВ И ГЕНЕРАТОРОВ ЛЕГКОВЫХ АВТОМОБИЛЕЙ." SWorldJournal, no. 08-01 (May 31, 2018): 123–29. http://dx.doi.org/10.30888/2663-5712.2021-08-01-063.

Full text
Abstract:
Анотація. В роботі наведено результати аналізу надійності стартерів і генераторів, що використовуються в модельному ряді сучасних легкових автомобілів. Визначені складові стартерів і генераторів, що є найбільш уразливими до дії несприятливих експлуатацій
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
15

Кравченко, Александр, Владимир Титаренко, and Владимир Шумлякивський. "АНАЛИЗ ЭКСПЛУАТАЦИОННОЙ НАДЕЖНОСТИ СТАРТЕРОВ И ГЕНЕРАТОРОВ ЛЕГКОВЫХ АВТОМОБИЛЕЙ." SWorldJournal, no. 08-01 (May 31, 2018): 123–29. http://dx.doi.org/10.30888/2410-6615.2020-08-01-063.

Full text
Abstract:
Анотація. В роботі наведено результати аналізу надійності стартерів і генераторів, що використовуються в модельному ряді сучасних легкових автомобілів. Визначені складові стартерів і генераторів, що є найбільш уразливими до дії несприятливих експлуатацій
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
16

Сілкова, Ельвіра Орестівна. "ТЕОРЕТИКО-МЕТОДИЧНІ ОСНОВИ ФОРМУВАННЯ ЗАГАЛЬНИХ ПРИЙОМІВ РОБОТИ НАД СЮЖЕТНИМИ ЗАДАЧАМИ У МАЙБУТНІХ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ." Інноватика у вихованні, no. 9 (June 11, 2019): 353–63. http://dx.doi.org/10.35619/iiu.v0i9.120.

Full text
Abstract:
У статті обґрунтовано, що в новій редакції «Навчальних програм для загальноосвітніх навчальних закладів» особливо значущу роль відведено в курсі навчання математики змістовій лінії «Сюжетні задачі». Метою цієї змістової лінії є формування в учнів загального вміння працювати над задачею, розв'язувати задачі певних видів. Встановлено, що сюжетні задачі є ефективним засобом навчання і розвитку учнів. Задачі в початковому курсі математики, з одного боку, є специфічним розділом програми, який мають засвоїти учні, а з другого – виступають як дидактичний засіб навчання, виховання і розвитку школярів. Отже, задачі дозволяють моделювати практичні ситуації, показувати зв'язок математики із життям. У статті розглядаються теоретико-методичні основи формування загальних прийомів роботи над сюжетними задачами у майбутніх вчителів початкової школи. З метою уникнення недоліків у формуванні уміння розв’язувати задачі запропоновано дотримуватися таких етапів роботи над будь-якою задачею: 1) ознайомлення школярів з умовою задачі; 2) перевірка засвоєння учнями змісту задачі; 3) проведення аналізу задачі або відшукання шляхів її розв’язання; 4) складання плану розв’язання задачі; 5) запис розв’язання задачі; 6) робота над розв’язаною задачею. Проаналізовано кожний етап роботи над задачами. Проілюстровано схеми аналітичного та синтетичного способів аналізу задач. Сутність роботи вчителя з використанням того чи іншого способу аналізу задачі продемонстровано на прикладі такої задачі: «На митницю приїхало для розмитнення 8 вантажних і 5 легкових автомобілів. 9 автомобілів вже оформили всі необхідні документи. Скільком автомобілям ще залишилося оформляти документи?». Представлені записи коротких умов та розв’язання задач різними способами та система вправ щодо формування умінь розв’язувати сюжетні задачі. Запропоновані різні варіанти завдань, щоб допомогти дітям віднайти шлях розв’язання задачі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
17

Бей, Н. "Перспективи розвитку виробництва легкових автомобілів в Україні на початку XXI ст." Часопис української історії, Вип. 37 (2018): 138–43.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
18

Toigambaev, S. K., and M. S. Tolegen. "CALCULATION OF STAND PARAMETERS FOR REPAIR WORKS WITH VEHICLE BRAKE SYSTEM." Bulletin of Korkyt Ata Kyzylorda University 56, no. 1 (2021): 147–55. http://dx.doi.org/10.52081/bkaku.2021.v56.i1.019.

Full text
Abstract:
В статье представлена принципиальная схема и некоторые расчеты по совершенствованию универсального тормозного стенда для автомобилей, предназначенного для контроля эффективности торможения и устойчивости автотранспортных средств при торможении, в том числе легковых, грузовых автомобилей, автобусов, а также многоосных и полноприводных автомобилей с осевой нагрузкой до 15000 кг. Принцип действия стендов основан на преобразовании тензорезисторными датчиками реактивных моментов тормозных сил, возникающих при торможении колес автомобиля, а также силы тяжести, создаваемой осью автомобиля на роликовые установки в аналоговые электрические сигналы. В качестве измерительного датчика предполагается применение тензорезисторного силоизмерительного устройства, преобразующих реактивные моменты тормозных сил, возникающих при торможении колес автомобиля, а также силы тяжести, создаваемой осью автомобиля на роликовые установки в аналоговые электрические сигналы. Скорость вращения колес автомобиля и фиксация момента полного торможения контролируется следящими роликами с датчиками скорости вращения. Сигналы от тензорезисторных датчиков поступают в аналого-цифровой преобразователь (АЦП), а затем в микропроцессорный контроллер и ПЭВМ (персональная электронно-вычислительная машина), где они автоматически обрабатываются по специальной программе. Основным требованием, предъявляемым к конструкции стенда является возможность самозатягивания при проворачивании барабана.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
19

Витолин, С. В., and S. V. Vitolin. "ОЦЕНКА ДЛИНЫ УЧАСТКА ДОРОГИ НА ОДИН ЛЕГКОВОЙ АВТОМОБИЛЬ В ОЧЕРЕДИ ПЕРЕД РЕГУЛИРУЕМЫМ ПЕРЕКРЕСТКОМ." Транспорт: наука, техника, управление, no. 11 (2019): 50–52. http://dx.doi.org/10.36535/0236-1914-2019-11-15.

Full text
Abstract:
В статье определена длина участка автомобильной дороги перед регулируемым перекрестком для одного легкового автомобиля на основе спутниковых снимков. Приводится проверка на нормальность распределения полученных значений. Показаны результаты наблюдений за изменением длины очереди перед регулируемым перекрестком в г. Волжский.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
20

Myroniuk, O., V. Shevchuk, and Ya Tsenyukh. "Research of vehicle noise load." Bulletin of Lviv National Agrarian University. Agroengineering Research 24, no. 1 (December 1, 2020): 152–59. http://dx.doi.org/10.31734/agroengineering2020.24.152.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
21

Pavlenko, Viacheslav, Volodymyr Manuylov, Volodymyr Kuzhel, and Vladislav Listgarten. "Аlgorithmization of the knowledge base in service of passenger cars." Journal of Mechanical Engineering and Transport 14, no. 2 (January 2022): 80–88. http://dx.doi.org/10.31649/2413-4503-2021-14-2-80-88.

Full text
Abstract:
The article considers the architecture of conceptual modeling of the knowledge base, which creates a model of the subject area in the form of many concepts and relationships between them. This approach is based on the concept of a mobile software agent, which is implemented and functions as an independent specialized computer program or an element of artificial intelligence. Ensuring the use of subject area knowledge has become one of the driving forces of the recent surge in the study of artificial intelligence. For example, for models of many different subject areas it is necessary to formulate the concept of time. This representation includes the concepts of time intervals, time points, relative measures of time, etc. If one group of scientists develops a detailed knowledge base, others can simply reuse it in their subject areas using their own database. Creating explicit assumptions in the subject area, which underlie the implementation, makes it easy to change the assumptions when changing our knowledge of the subject area. The process of conceptualization of TO and P, first of all, involves the development of databases in research areas for the formalization and systematization of knowledge about the characteristics of this area of entities and phenomena. That is, the use of concepts in the field of maintenance in a consistent manner in relation to theories of knowledge. Ultimately, the paper updated mathematical modeling, algorithmization and implementation of intelligent systems in the field of maintenance, which will help automate the process of diagnosis and inspection of all car systems, facilitate fault prevention and improve the maintenance process and modernize the maintenance system itself. The approach of algorithmization of the base of knowledge of a condition of the car in each moment of time considered in work gives the chance to reduce time of stay of the car in the service center and to reduce considerably expenses for passing of MOT at service of cars.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
22

Krasota, Mykhailo, Ivan Vasylenko, Serhii Mahopets, Oleg Bevz, Ruslan Osin, and Oleksandr Krylov. "Identification of Car damper Strut Supports Defects." Central Ukrainian Scientific Bulletin. Technical Sciences, no. 4(35) (2021): 153–61. http://dx.doi.org/10.32515/2664-262x.2021.4(35).153-161.

Full text
Abstract:
The goal of current research is the systematization of information from existent constructions of upper supports, features of support elements load depending on their constructions, analysis aspects, which influence supports attrition and their probable defects, and also giving recommendations for diagnostics. The informational analysis made due to existent upper supports constructions, features of their action in exploitation conditions, considered factors which influence on supports attrition, and their probable defects. Considered supporting bearer and rubber damping elements of damper strut supports fail indications. Fail of rubber damping elements characterized by the range of attributes. Due to car exploitation take place support detail attrition, rubber damping elements of supports waste their elasticity, crack and delaminate from the metal details, rubber damping supports stretch, which leads to support`s contact with upper springs cap and attends with singular thumps. Due to bearing attrition level of rattling and decreasing driving comfort are much higher than due to rubber element attrition. Features of increased bearing attrition are next: rattling by rudder turning occurrence (can also take place on the steering wheel), deterioration of car control. Bearing attrition appears in terms of squeaks and jerks in the process of steering wheel turning in the cars without a power steering. Due to attrition bearing starts to play, thump, and damper piston rod deviates from own axle. During car motion on the small roughs with depleted bearings also perceived rattling from the side of suspender, which sometimes can be difficult to identify, because it is analogous to rattling caused by attrition of other details of suspender or steerage. Offered to realize damper strut supports diagnostics by the way of support` action in a car moving conditions on the pocky surface simulation, to solve this task recommended to use vibration stand for suspender diagnostics. Offered to use the identification of hits and vibrations in foreworn supports via vibration acceleration sensor with later processing.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
23

ВОЙЧИШИН, Юрій, Тарас КРУЦЬ, Роман ЗІНЬКО, and Орест ГОРБАЙ. "Дослідження мікроклімату салону міського автобуса." СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ В МАШИНОБУДУВАННІ ТА ТРАНСПОРТІ 1, no. 14 (August 31, 2020): 49–57. http://dx.doi.org/10.36910/automash.v1i14.346.

Full text
Abstract:
У роботі проведено аналіз існуючих наукових досліджень вітчизняних та зарубіжних вчених у галузі дослідження мікроклімату транспортних засобів (автобусів, електробусів, легкових автомобілів та тракторів). Проаналізовано стан досліджень та наведено які питання цього напрямку наукових досліджень потрібно дослідити. Показано проблеми та їх вирішення за допомогою запропонованих методик наведених у наукових роботах вчених з різних країн світу. Розглянуто структуру та основні функції, які виконують системи забезпечення мікроклімату в салонах автобусів, автомобілів та тракторів сільськогосподарського призначення, а також наведено проблематику, мету та суть подальших можливих досліджень. За допомогою комп’ютерного моделювання створено симуляційну 3D – модель повітряних потоків в салоні великогабаритного міського низькопідлогового автобуса. По-перше, за допомогою такої моделі можна як візуально побачити, так і дослідити параметри повітряних потоків, утворення зон холодного та гарячого повітря, визначити зони турбулентності у салоні того чи іншого транспортного засобу. По-друге, дослідження за допомогою програмного забезпечення (САПР) дозволяє дещо знизити вартість досліджень та дозволяє менше часу затрачати на практичні дослідження Проведено порівняння отриманих результатів із науковими дослідженнями інших вчених, які досліджували подібну тематику. Результати досліджень даної роботи можуть в подальшому слугувати базою для більш широкого дослідження, аналізу проблем та подання рекомендацій при проектуванні чи при усуненні проблем систем забезпечення мікроклімату салону транспортного засобу. Ключові слова: мікроклімат пасажирського салону, система опалення, вентиляція салону, кондиціонування салону, потоки повітря, зона турбулентності, турбулентні потоки, джерело обігріву, температурні поля.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
24

Nazarov, Olexander, Ivan Nazarov, and Evgen Shpinda. "Improvement of efficiency of emergency brakes of passenger cars equipped with a combined brake tracking system." Journal of Mechanical Engineering and Transport 10, no. 2 (2019): 54–64. http://dx.doi.org/10.31649/2413-4503-2019-10-2-54-64.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
25

Butin, D. A., S. Yu Kostin, A. A. Vasilev, and P. V. Sereda. "STUDY OF STABILITI OF LIGHT COMMERCIAL VEHICLES REGARD TO THE STIFFNESS OF THE FRAME." Фундаментальные исследования (Fundamental research), no. 1 2017 (2017): 21–26. http://dx.doi.org/10.17513/fr.41310.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
26

Romashkina, Gulnara F., and Anna I. Chalkova. "“The Car Is Not a Luxury, but a Means of Transportation”. The Analysis of Trends in the Development of the Car Market." Tyumen State University Herald. Social, Economic, and Law Research 4, no. 2 (2018): 8–22. http://dx.doi.org/10.21684/2411-7897-2018-4-2-8-22.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
27

Bey, N. "Historical features of development of scientifically-technological processes of automobile car production at the Zaporizhia automobile building plant in the second half of XX – in beginning of XXI of centuries." Scholarly Works of the Faculty of History, Zaporizhzhia National University 49 (2017): 265–67. http://dx.doi.org/10.26661/swfh-2017-49-050.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
28

Sokol, V. K. "ПРИЧИНИ НЕВСТАНОВЛЕННЯ СТУПЕНЯ ТЯЖКОСТІ ТІЛЕСНИХ УШКОДЖЕНЬ У ПОСТРАЖДАЛИХ З АВТОТРАВМОЮ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПЕРВИННИХ СУДОВО-МЕДИЧНИХ ЕКСПЕРТИЗ." Вісник медичних і біологічних досліджень, no. 3 (December 1, 2020): 103–7. http://dx.doi.org/10.11603/bmbr.2706-6290.2020.3.11307.

Full text
Abstract:
Резюме. Установлення ступеня тяжкості тілесних ушкоджень – найчастіша причина для проведення судово-медичної експертизи (СМЕ) живої особи (постраждалого, підозрюваного, обвинуваченого, свідка тощо), яка займає перше місце і становить понад 80 % усієї роботи експерта. Інтерпретація ушкоджень в рамках судово-медичної експертизи обмежена через недоліки в оцінці й описі у медичній документаціії усіх травм, отриманих постраждалим. Мета долсідження – вивчити частоту і причини невстановлення ступеня тяжкості тілесних ушкоджень під час первинних судово-медичних експертиз постраждалих при дорожньо-транспортних пригодах із механічними травмами нижніх кінцівок. Матеріали і методи. Ретроспективно проаналізовано та описано статистику даних 170 первинних судово-медичних експертиз постраждалих з автотравмою та механічним ушкодженням нижніх кінцівок. Результати. Результати аналізу судово-медичних експертиз виявили переважання пішохідної травми (135; 79,4 %). Автотравма за характером ушкоджень призводила до утворення здебільшого політравми (93,5 %) з поєднаними ушкодженнями (72,9 %). Ізольовані переломи довгих кісток нижніх кінцівок діагностовано в основному під час пішохідної травми (10; 5,9 %) при невеликій швидкості руху автомобіля. В аналізованих експертизах тяжкі тілесні ушкодження встановлено у 18,2 %; тілесні ушкодження середнього ступеня тяжкості – у 81,2 %; легкі тілесні ушкодження – у 97,1% випадків. Ступінь тяжкості одного або декількох тілесних ушкоджень різного характеру не був встановлений у 41,8 % при первинній судово-медичній експертизі: в 7,1% випадків із відкритими переломами довгих кісток нижніх кінцівок; у 19,4 % – із закритими переломами і/або вивихами кісток різних сегментів опорно-рухової системи; в 4,7 % – із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку середнього ступеня; у 10,6 % – забоями м’яких тканин ділянки голови, а також передньої черевної стінки. Висновки. Причини невстановлення ступеня тяжкості тілесних ушкоджень: відсутність (19,4 %) і низька якість (1,2 %) рентгенограм; відсутність у медичній документації об’єктивних (4,7 %) і відповідних даних в історії хвороби (10,6 %), що підтверджують діагноз. Неможливість проведення експертної оцінки травм за даними медичної документації супроводжувалася зниженням ступеня тяжкості тілесних ушкоджень у висновках первинної СМЕ від тяжких до середньої тяжкості в 12 (7,1%), від середньої тяжкості до легких – у 6 (3,5%) випадках.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
29

Dmitrenko, V. P., I. M. Sotskaya, and R. D. Adakin. "Пути совершенствования системы охлаждения двигателей легковых автомобилей." Vestnik APK Verhnevolzh`ia, no. 4(48) (February 13, 2020). http://dx.doi.org/10.35694/yarcx.2019.48.4.014.

Full text
Abstract:
Пуск автомобильного двигателя сопровождается интенсивным выбросом токсичных газов, особенно углеводородов и моноксидов углерода. Чем ниже температура окружающего воздуха, тем больше при прогреве холодного двигателя выбрасывается в атмосферу этих газов. Для сокращения времени прогрева двигателя после пуска рекомендуется на все автомобили устанавливать предпусковые подогреватели и аккумуляторы тепла. Для более эффективного прогрева двигателя в поддон необходимо установить теплообменник для подогрева масла. Турбокомпрессор должен иметь полость охлаждения корпуса подшипников, насос охлаждающей жидкости двигателя должен быть с электроприводом и с регулируемой частотой вращения. При предпусковом прогреве двигателя подогревателем этот насос при неработающем двигателе будет прокачивать горячую жидкость из теплообменника подогревателя через полость охлаждения двигателя, теплообменник масла в поддоне, полость охлаждения в корпусе подшипников турбокомпрессора. Горячие газы из камеры сгорания подогревателя необходимо использовать для подогрева нейтрализатора отработавших газов. Аккумулятор тепла целесообразно использовать в случае работы автомобиля с периодическими остановками, например, в режиме такси или при перевозке грузов. В этом случае перед пуском двигателя насос за несколько секунд перекачает горячую жидкость из аккумулятора в перечисленные выше полости и сократит время прогрева двигателя после пуска. Эти мероприятия позволят существенно сократить выбросы в атмосферу токсичных газов и повысить надёжность двигателей.Starting of an automobile engine is accompanied by an intense release of toxic gases especially hydrocarbons and carbon monoxides. The lower the environment temperature the more these gases are emitted when the cold engine warms up. To reduce the engine warm-up time after starting it is recommended to install preproduction heater and heat accumulators on all vehicles. For more efficient warming up of the engine it is necessary to install a heat exchanger in the oil pan to heat the oil. The turbocharger must have a cooling cavity for the bearing block, the engine coolant pump must have an electric driver and with an adjustable speed. When the engine is preheated by the heater, this pump when the engine is off will pump hot liquid from the heater heat exchanger through the engine cooling cavity, the oil heat exchanger in the pan and the cooling cavity in the turbocharger bearing block. Hot gases from the combustion chamber of the heater must be used to heat the exhaust gases catalyst. It is advisable to use the heat accumulator in case of operation of the vehicle with periodic stoppings for example in taxi mode or during transport of goods. In this case before starting the engine in a few seconds the pump pumps hot liquid from the accumulator into the cavities listed above and reduces the time of warming up the engine after starting. These measures will significantly reduce the emission of toxic gases into the atmosphere and increase the reliability of engines.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
30

Hulyk, Tatʹyana, Angelina Naydovskaya, and Yekaterina Grabovetskaya. "DEVELOPMENT OF A STRATEGY FOR THE PROMOTION OF CARS ON THE UKRAINIAN MARKET." Business Navigator, no. 1(68) (2022). http://dx.doi.org/10.32847/business-navigator.68-5.

Full text
Abstract:
The efficiency of the enterprise largely depends on the chosen market strategy, which includes decisions on the characteristics of the product, its prices and ways to promote it in different markets. The correct choice of pricing decisions and ways to promote the product can be important factors in the competition in different target markets of the enterprise. The article considers theoretical approaches and develops practical recommendations for choosing a strategy for promoting Alfa Romeo «Giulietta» car on the Ukrainian market based on the results of strategic analysis. The analysis of the Ukrainian car market is given, which consists in comparing the sales of competitors' cars by brands. For better visualization, the following was built: a strategic map of the sales volume of competitors in Ukraine by price and range. The analysis of the company's competitors according to the criteria of the company's history, its reputation in the world, experience, sales channels, availability of service centers, marketing policy, brand recognition, pricing policy and breadth of range and analysis of the target segment of consumers. Based on the research, the strengths and weaknesses of the product were identified, namely: environmental friendliness (compliance with the E-6 standard); safety according to Euro NCAP requirements; the presence of a positive image in the world. Recommendations on the strategy of car promotion in the consumer market of Ukraine have been developed. On the basis of the received data recommendations on strategy of advancement of the car in the consumer market of Ukraine are developed. Conclusions are made on how to acquaint potential buyers with our product, indicating the advantages over competitors (environmental, safety and price advantages), how to build a strategy to promote it in the Ukrainian market to cover all segments of consumers. The main forms of advertising campaign within the strategy of promoting the company «Alfa Romeo S.p.A.» it is recommended to choose TV advertising, outdoor advertising and participation in specialized exhibitions, as well as Internet advertising. Communication channels were identified based on key segments for Alfa Romeo S.p.A. These resources are the most popular among Ukrainian consumers of cars such as «family», «businessman» and «stylish people».
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
31

Максименко, Анна. "МОНІТОРИНГ ЧАСУ ОЧІКУВАННЯ У ПУНКТАХ ПРОПУСКУ ДЛЯ АВТОМОБІЛЬНОГО СПОЛУЧЕННЯ НА КОРДОНІ УКРАЇНА-ЄС." Економіка та суспільство, no. 32 (October 26, 2021). http://dx.doi.org/10.32782/2524-0072/2021-32-40.

Full text
Abstract:
Організація ефективного функціонування пункту пропуску залежить від чинників різної природи. У статті проаналізовано час очікування у пунктах пропуску на кордоні між Україною та країнами ЄС у напрямі в’їзду та виїзду з України у категоріях легкових автомобілів та вантажних транспортних засобів. Дані щодо часу очікування збиралися протягом трьох періодів (літо 2019 р., весна 2021 р., літо 2021 р.). Виявлено коливання часу очікування у пунктах пропуску залежно від дня тижня та години доби. Карантинні заходи весни 2021 р. суттєво вплинули на збільшення часу очікування для вантажних транспортних засобів, особливо у пунктах пропуску на кордоні з Польщею. Пункти пропуску для легкового сполучення функціонували з обмеженнями. Перспективою подальшого дослідження є систематичний моніторинг часу очікування та співставлення даних із різних джерел, з метою об’єктивної оцінки та прийняття стратегічних рішень щодо функціонування пунктів пропуску.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
32

Орлов, Л. Н., А. В. Тумасов, and А. В. Герасин. "Comparative evaluation of the results of computer simulation and strength tests of the frame of a light commercial vehicle." Proceedings of Higher Educational Institutions. Маchine Building, no. 34 (November 2013). http://dx.doi.org/10.18698/0536-1044-2013-10-63-68.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography