Academic literature on the topic 'Автоматизована задача'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Автоматизована задача.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Автоматизована задача"

1

Павленко, В’ячеслав Якович, Світлана Василівна Шорнікова, Світлана Василівна Лук’янюк, and Сергій Юрійович Чайковський. "Перспективні рішення щодо автоматизації методів вимірювання в нанометричному діапазоні." Технічна інженерія, no. 2(88) (November 30, 2021): 50–54. http://dx.doi.org/10.26642/ten-2021-2(88)-50-54.

Full text
Abstract:
У статті наголошено, що нанометрологія є невід’ємною складовою нановиробництва, а світовий ринок наноматеріалів активно розвивається і його ємність у 2019 р. оцінювалася в 8,5 млрд дол. США з перспективою зростання на 13,1 % на період до 2027 р. При цьому створюються нові перспективні нанотехнології і наноматеріали. А це вимагає розвитку системи нанометрології. Вважається, що система нановиробництво – нанотехнологія має розв’язувати такі задачі: автоматичне інтелектуальне вимірювання з допомогою числового програмного управління (ЧПУ) з вбудованою міні-ЕОМ; автономне або онлайн програмування вимірювальних інструментів ЧПУ з вбудованою міні-ЕОМ; автоматизована заміна заготовок і виробів; автоматизована заміна зондів і датчиків; автоматизована оцінка результатів вимірювань. У світі створена та використовується велика гама електронних мікроскопів для оцінки геометрії нановиробів. Проте розвиток нанотехнологій вимагає оснащення їх автоматизованими системами та відповідним програмним забезпеченням. Створено експериментальний автоматизований прилад (інтерференційний профілометр) та програмне забезпечення для безконтактного вимірювання мікро- та нанотопографії поверхні виробу, її тривимірного представлення, визначення показників шорсткості та параметрів сканування. Розроблено автоматизовану систему вимірювання і контролю для атомно-силової мікроскопії (АСМ), яка має удосконалений блок контролю систем позиціонування лазерного променя на зонд АСМ. Одним із напрямів автоматизації лінійних вимірювань у нанометрології є використання еталонів порівняння, а для цього необхідне відповідне корегування державних стандартів нанометрології. Проведений аналіз опублікованих матеріалів свідчить про певні позитивні результати у справі автоматизації нановимірювань у середовищі нановиробництва. Проте очевидно, що цей напрям діяльності потребує збільшення фінансування та нових ідей для забезпечення конкурентоздатності нановиробів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Хараджян, Наталя Анатоліївна, and Інна Олександрівна Пихтіна. "Автоматизація процесу формування обсягу навчальної роботи кафедр вищого навчального закладу." New computer technology 15 (April 27, 2017): 124–26. http://dx.doi.org/10.55056/nocote.v15i0.605.

Full text
Abstract:
Метою дослідження є розробка автоматизованої системи формування обсягу навчальної роботи кафедр університету. Задачі дослідження: розглянути етапи створення автоматизованої системи формування обсягу навчального навантаження кафедр ВНЗ. Об’єктом дослідження є автоматизація процесів у ВНЗ. Предметом дослідження є автоматизація процесів підготовки документації навчального відділу. В роботі проведено аналіз, узагальнення та систематизація досліджень з проблеми автоматизації процесу формування обсягу навчальної роботи кафедр у ВНЗ. Результатами дослідження є створена автоматизована система формування обсягу навчальної роботи кафедр ВНЗ, що можна використовувати як програмне забезпечення спеціального призначення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Семеніхіна, Олена Володимирівна, and Марина Григорівна Друшляк. "Використання інтерактивних геометричних середовищ при організації контролю якості знань." Theory and methods of learning mathematics, physics, informatics 13, no. 2 (September 4, 2015): 329–34. http://dx.doi.org/10.55056/tmn.v13i2.799.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена питанням використання інтерактивних геометричних середовищ (ІГС) для організації автоматизованої перевірки математичних знань та умінь. Авторами наведено приклад задачі на побудову, де використано інструмент «Перевірити відповідь», зазначено про інші інструменти «Чекбокс» і «Поле вводу відповіді». Мета: визначити можливість використання засобів ІГС для організації автоматизованої перевірки результатів навчання математики. Задачі: визначення середовища, яке б дозволило автоматичну організацію контролю геометричних умінь учнів. Об’єкт дослідження: контроль якості математичних знань. Предмет дослідження: комп’ютерні інструменти, що дозволяють організовувати контроль якості математичних знань. Методи дослідження: аналіз Інтернет-ресурсів та узагальнення досвіду використання програм динамічної математики на різних етапах навчання. Результати: виділено середовище «Математичний конструктор», розробниками якого передбачено інструменти «Перевірка відповіді», «Поле вводу відповіді», «Чекбокс», які дозволяють вчителю математики організувати автоматизований контроль результатів навчальної діяльності. Висновки: існують сучасні ІГС, які дозволяють організувати автоматизований контроль математичних знань.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Мардзявко, В. "Аналіз організації керування обладнанням для забезпечення транспортування зернової продукції на елеваторах." Науковий журнал «Інженерія природокористування», no. 4(18) (February 10, 2021): 35–41. http://dx.doi.org/10.37700/enm.2020.4(18).35-41.

Full text
Abstract:
У статті представлено аналіз методів які забезпечують організацію і керування технологічним процесом транспортування зернової продукції на елеваторі для визначення можливостей подальшої автоматизації. Актуальність даної теми обґрунтовується виходячи з неповної продуктивності технологічного процесу транспортування на елеваторах, через те, що автоматизована система керування елеватора реалізує автоматизовані задачі за допомогою стандартних методів транспортування, а саме за транспортно-технологічними маршрутами. Організація і функціональна структура, як підприємств, так і автоматизованої системи, залишається без змін, тому і якість керування істотно не змінюється. Хоча дані методи і мають перевагу над іншими, проте вони не в повну міру забезпечують енергозбереження під час технологічних процесів транспортування, умов, які б відповідали забезпеченню якості зернової продукції, зменшення втрат зерна під час транспортування та високої продуктивності підприємства. Однак завданням автоматизованого виробництва є забезпечення умов для підвищення якості технологічного процесу, тому виникає актуальне питання розробки нових або удосконалення існуючих заходів і створення нових продуктивних систем на їх основі. Тому виходячи з даної проблеми, був виконаний аналіз основних системи керування обладнанням на елеваторах, та визначений найбільш ефективний метод формування маршруту транспортування зернової продукції. Також виявлені недоліки та основні напрямки подальшого удосконалення даного методу. Увагу акцентовано на важливості правильного та оптимального прокладання маршруту, завдяки чому визначено критерії які не враховувалися в традиційних методах забезпечення технологічного процесу транспортування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Пархоменко, Л. О., В. М. Прохоров, Т. Ю. Калашнікова, А. О. Галуцька, and І. І. Шешеня. "Розробка процедури формування схеми маршрутів поїздів для автоматизованої системи управління швидкісними пасажирськими перевезеннями." Інформаційно-керуючі системи на залізничному транспорті 26, no. 3 (September 24, 2021): 18–26. http://dx.doi.org/10.18664/ikszt.v26i3.240457.

Full text
Abstract:
Конкурентоспроможність швидкісних пасажирських перевезень в Україні цілком залежить від швидкості впровадження компаніями-операторами логістичних принципів управління, які спираються на сучасні цифрові технології. Вирішення однієї з найважливіших тактичних задач управління швидкісними залізничними системами – задачі планування маршрутів швидкісних поїздів на полігоні, який являє собою розгалужену залізничну мережу, з метою максимізації пасажиропотоків і одночасної мінімізації експлуатаційних витрат, пов’язане зі значною обчислювальною складністю. Дослідження присвячено розробленню процедури оптимізації математичної моделі, яка становить собою цільову функцію, що відображає оптимізаційні критерії, та систему технологічних обмежень. Сформована процедура базується на застосуванні сучасного евристичного методу оптимізації – методу генетичних алгоритмів, який є складовою частиною таких сучасних напрямів, як штучний інтелект та м’які обчислення. Застосування генетичних алгоритмів надало можливість вирішення складної задачі планування маршрутів швидкісних поїздів на залізничному полігоні, яку можна класифікувати як задачу комбінаторної оптимізації великої розмірності. Сформовану процедуру було реалізовано у вигляді програмного забезпечення у середовищі Matlab. Ефективність цієї процедури було перевірено в ході моделювання, в результаті якого було отримано оптимальну схему маршрутів швидкісних поїздів на залізничному полігоні
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Pavlenko, M., S. Shilo, I. Borosenets, and O. Dmitriev. "НАПРЯМИ РОЗРОБКИ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ МОДЕЛЕЙ ТА МЕТОДІВ ОБРОБКИ ІНФОРМАЦІЇ ДЛЯ УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСОМ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ В АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМАХ УПРАВЛІННЯ ПОВІТРЯНИМ РУХОМ." Системи управління, навігації та зв’язку. Збірник наукових праць 5, no. 51 (October 30, 2018): 24–28. http://dx.doi.org/10.26906/sunz.2018.5.024.

Full text
Abstract:
В роботі запропоновано шляхи переходу від машиноцентричного до антропометричного підходу при проектуванні автоматизованих систем управління повітряним рухом, з урахуванням сучасних досягнень розробки та впровадження систем підтримки прийняття рішень в складних організаційно-технічних системах. Удосконалення ситуаційного аналізу обстановки для управління процесом інформаційної підтримки прийняття рішень оператором автоматизованих систем управління повітряним рухом передбачає підвищення рівня автоматизації і інтелектуалізацію низки задач до яких відносяться оцінка обстановки, яка складається в зоні відповідальності органу управління; розробка методів представлення знань про завдання виявлення нештатних ситуацій в повітряному просторі; вибір і розробка методів і процедур формалізації знань про обстановку, яка складається; розробка процедур інтерпретації модальних знань; розробка методів вирішення завдань оцінки обстановки, яка складається; розробка методів розв'язання задач розпізнавання та оцінки позаштатних ситуацій в повітряному просторі; оцінка ступеня небезпеки ситуацій, що складаються в межах зони відповідальності органу управління. В результаті даного дослідження визначені напрями розробки та удосконалення інтелектуальних моделей та методів обробки інформації для управління процесом інформаційної підтримки при прийнятті рішень в автоматизованих системах управління повітряним рухом. Запропонований підхід, який передбачає необхідність розробки методів автоматизованого рішення задач оцінки обстановки, а також зміни структури інформаційних моделей і методів управління ними. При цьому ситуації обстановки, що складаються мають бути класифіковані а задача підготовки прийняття рішення має розглядатися як задача розпізнавання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Іванов, Микола Миколайович. "Автоматизована система управління навчальним процесом." New computer technology 15 (April 27, 2017): 127–30. http://dx.doi.org/10.55056/nocote.v15i0.637.

Full text
Abstract:
Метою дослідження є розробка підходу щодо побудови автоматизованої системи управління навчальним процесом. Задачами дослідження є аналітичний огляд існуючих рішень до побудови систем управління навчальним процесом, формування відповідних вимог до дистанційних засобів навчання, а також підходи до застосування Інтернет-конференцій у процесі навчання. Об’єктом дослідження є процес побудови системи управління навчальним процесом. Предметом дослідження є методи і моделі система управління навчальним процесом. У роботі проведено теоретичний аналіз побудови автоматизованих систем управління навчальним процесом ВНЗ. Запропоновано комплексний підхід щодо побудови автоматизованої система управління навчальним процесом. Побудовані моделі оцінювання студентів як у бальній системі, так і у ECTS. Встановлено, що узагальнена система контролю з самостійним навчанням та оцінка рівня підготовки з урахуванням залишкових знань студентів у системі управління навчальним процесом підвищить ефективність навчального процесу. Результати дослідження можуть бути застосовані у подальших розробках автоматизованих систем управління навчальним процесом та формування нових підходів щодо управління ВНЗ.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Жигайло, О. М., and М. М. Топор. "АВТОМАТИЗОВАНА ПОБУДОВА МОДЕЛЕЙ ПРОГНОЗУВАННЯ ЗБУТУ ХЛІБОБУЛОЧНИХ ВИРОБІВ." Automation of technological and business processes 11, no. 2 (June 26, 2019): 24–30. http://dx.doi.org/10.15673/atbp.v11i2.1372.

Full text
Abstract:
Дослідження процесів збуту та планування виробництва є важливою складовою діяльності будь-якого комерційного підприємства. Це пояснюється тим, що професійне вирішення основних задач збуту обумовлює максимальний рівень задоволення потреби клієнтів, створення додаткових маркетингових переваг, збільшення обсягів реалізації, забезпечення зростання прибутку не тільки в коротко, але і в довгостроковому періоді. Для підвищення ефективності управління процесами збуту та планування виробництва сучасні підприємствавикористовують різноманітні програмні продукти, які автоматизують тільки частину їх бізнес-процесів. В тих продуктах, які займаються аналізом, прогнозуванням збуту та плануванням виробництва, існують проблеми з рівнем точності результатів прогнозу. Тому розробка програмних модулів, що спрощують вирішення задачі прогнозування та підвищують точність отриманих результатів є досить актуальною. Для вирішення задачі прогнозування була обрана модель проінтегрованої авторегресії та ковзного середнього (ARIMA). Перед побудовою моделей прогнозування проводиться автоматична класифікація (кластеризація) досліджуваних часових рядів для виявлення чітких груп зі схожими властивостями, яка надає можливість вибору початкової структури моделей прогнозування для кожної із груп. Після цього йде валідація або корегування значень порядку складових моделей (AR, MA), завдяки результатам обробки коррелограмм автокореляційної та приватної автокореляційної функій. На останньому етапі за допомогою методу найменших квадратів розраховуються параметри сформованих моделей прогнозування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Chala, O. "ПРИНЦИПИ АВТОМАТИЗОВАНОЇ ПОБУДОВИ ТА ВИКОРИСТАННЯ ТЕМПОРАЛЬНОЇ БАЗИ ЗНАНЬ ДЛЯ ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ З УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ." Системи управління, навігації та зв’язку. Збірник наукових праць 6, no. 52 (December 13, 2018): 122–25. http://dx.doi.org/10.26906/sunz.2018.6.122.

Full text
Abstract:
Предметом вивчення в статті є процеси автоматизованої побудови й використання бази темпоральних знань для підтримки управління підприємством в умовах невизначеності, яка виникає в результаті неповноти інформації про стан підприємства як об’єкту управління. Мета полягає в розробці концепції автоматизованої побудови темпоральної бази знань, що містить контекстно-залежні знання про процеси управління в інформаційній системі та забезпечує можливість підтримки прийняття рішень з тактичного управління, а також можливість підтримки виконання на рівні стратегічного управління. Задачі: розробка принципів автоматизованої побудови темпоральної бази знань; впровадження розроблених принципів у вигляді концепції використання темпоральної бази знань для підтримки управління підприємством. Методами, що використовуються, є: методи побудови темпоральних правил та темпоральної баз знань, а також методи ймовірнісного виводу. Отримані такі результати. Розроблено принципи автоматизованої побудови й використання бази знань для підтримки управління підприємством в умовах невизначеності. На базі розроблених принципів запропоновано концепцію побудови темпоральної бази знань та реалізації логічного виводу для вирішення неструктурованих та частково структурованих задач. Висновки. Наукова новизна отриманих результатів полягає в наступному: Запропоновано принципи автоматизованої побудови та використання темпоральної бази знань для підтримки прийняття рішень в інформаційній системі, що відрізняються врахуванням темпоральних залежностей як для процесу управління, так і для об’єкту управління, а також можливостями інтеграції залежностей на різних рівнях організаційної ієрархії. Розроблені принципи та концепція забезпечують можливість побудови множини ймовірнісних рішень вирішення частково структурованих задач на тактичному рівні та неструктурованих задач на стратегічному рівні в умовах неповноти інформації щодо зовнішніх впливів та стану підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Мороз, А. М., Н. О. Похлєбіна, and В. А. Хобін. "Інформаційно-аналітична система приймальної комісії ОНАХТ як основа автоматизованого управління формування контингенту студентів." Automation of technological and business processes 12, no. 4 (December 30, 2020): 36–42. http://dx.doi.org/10.15673/atbp.v12i4.1933.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена дослідженню автоматизації процесу формування контингенту студентів (ФКС) у ході поточної вступної кампанії у Одеській національній академії харчових технологій. Розглянуто основні цілі та завдання, що виконує приймальна комісія закладу вищої освіти. Розглянуто практичне застосування автоматизованої інформаційно-аналітичної системи (ІАС). Наведено процеси, що відбуваються в інформаційно-аналітичній системі. Виділені особливості системи як об'єкта управління. Представлена ​​розроблена інформаційна система, що забезпечує наскрізну автоматизацію управління роботою приймальної комісії на прикладі Одеської національної академії харчових технологій. Описано функціонування автоматизованої системи приймальної комісії (ПК) закладу вищої освіти. Наведено повний алгоритм дій, що виконує секретар відбіркової комісії з моменту прийняття заяви або документа до оголошення рейтингу та формування списків на зарахування. Представлено зовнішній вигляд основних інтерфейсів автоматизованого робочого місця оператора, його функції и задачі. Створено систему логування та контролю доступу до функцій автоматизованої інформаційно-аналітичної системи, що складається з декількох рівнів допуску, що забезпечує безпеку і цілісність даних, розділяє користувачів на операторів і адміністратора. Інформаційно-аналітична система управління розглянута як система з автоматизованою технологією отримання результатів організації, документаційного оформлення. Наведено структурні схеми інформацйної системи та її підсистем, що дозволяє детально розглянути кожну розроблену функцію та її можливості.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Автоматизована задача"

1

Васильцова, Н. В. "Автоматизована задача формування розкладу занять з використанням методів дискретного програмування." Thesis, Академія внутрішніх військ МВС України, 2017. http://openarchive.nure.ua/handle/document/9975.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Петренко, О. Г. "Автоматизована система для розробки календарних планів задач розподілу ресурсів." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2019. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/13860.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Чорнобай, М. А. "Автоматизована програмна система для рішення задач логіста на платформі "1С: Підприємство"." Master's thesis, Сумський державний університет, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/76737.

Full text
Abstract:
Cпроектовано та програмно реалізовано програмну систему для рішення задач логіста в рамках розробки функціонального блоку «Доставка». Реалізований додаток, що може бути використаний у роботі логіста для планування маршрутів для одного чи декількох кур’єрів вручну шляхом перетягування замовлень по часовій шкалі або за допомогою можливості безпосередньо управляти точками на карті, додана функція побудови оптимального плану за відстанню та за часом кур’єра у дорозі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Ситник, Олександр Георгійович. "РОЛЬ ТА МІСЦЕ ЛОГІКО-ЛІНГВІСТИЧНОЇ МОДЕЛІ В ІНФОРМАЦІЙНОЇ СИСТЕМІ ПІДТРИМКИ ВИРІШЕННЯ ЗАДАЧ АВТОМАТИЗОВАНОГО УПРАВЛІННЯ НАВЧАЛЬНИМ ПРОЦЕСОМ." Thesis, Національний авіаційний університет, 2013. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/11130.

Full text
Abstract:
Теоретичні аспекти ролі та місця логіко-лінгвістичної моделі в інформаційної системі підтримки вирішення задач автоматизованого управління навчальним процесом є актуальною проблемою вивчення. Вирішення проблем впливу і взаємозв'язку основних інформаційних критеріїв для розрахунків та розширення можливостей з метою визначення ролі та місця логіко-лінгвістичної моделі в інформаційної системі підтримки вирішення задач автоматизованого управління навчальним процесом, потребує роз'яснення багатьох теоретичних аспектів. Особливості проявлення, взаємозв'язку, оптимізації і розрахунків основних інформаційних критеріїв логіко-лінгвістичної моделі в інформаційної системі підтримки вирішення задач автоматизованого управління навчальним процесом обумовлюються неможливістю вирішенням проблем пошуку необхідної інформації без допомоги нових положень теорії й використання сучасної технології.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Віршило, І. В. "Автоматизована система розв"язку задачі інверсії даних сейсмоакустики для багатокомпонентного анізотропного геологічного середовища." Diss. of Candidate of Geological Sciences, КНУТШ, 2004.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Чупринка, Н. В., Д. В. Задерій, and Д. С. Якушенко. "Задачі, які виникають при розробці математичного забезпечення для автоматизованого проектування жіночих спідниць." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2020. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/16435.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Чупринка, В. І., and П. П. Задорожний. "Вирішення задач, що виникають при розробці програмного забезпечення для автоматизованого проектування чоловічих курток." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2021. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/19365.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Бережной, О. І. "Оптимальне за енерговитратами управління електроприводом в задачах змінення моменту електродвигуна." Thesis, Вид-во СумДУ, 2009. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/4447.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Томишин, Юрій Васильович. "Засоби розроблення паралельних програм для метеорологічного прогнозування." Master's thesis, Київ, 2018. https://ela.kpi.ua/handle/123456789/25575.

Full text
Abstract:
Виконане автоматизоване конструювання високорівневих алгебро-алгоритмічних специфікацій програмного забезпечення для розв’язання задачі метеорологічного прогнозування. Виконана генерація програмного коду за побудованими специфікаціями на основі використання розроблених інструментальних засобів автоматизованого проектування та синтезу програм. Проведено експеримент з виконання згенерованої паралельної програми метеорологічного прогнозування на багатоядерній платформі Intel Xeon Phi. Загальний обсяг роботи: 82 c., 5 рис., 29 табл., 30 джерел.
The computer-aided design of high-level algebra-algorithmic specifications of the software for solving the problem of meteorological forecasting is performed. Generation of the program code behind the constructed specifications on the basis of use of the developed tools of computer-aided design and synthesis of programs is executed. An experiment was carried out to implement the generated parallel program of meteorological forecasting on the Intel Xeon Phi multicore platform. Total amount of work: 82 p., pic 5, 29 tables., 30 links.
Выполнено автоматизированное конструирование высокоуровневых алгебро-алгоритмических спецификаций программного обеспечения для решения задачи метеорологического прогнозирования. Выполнена генерация кода по построенным спецификациями на основе использования разработанных инструментальных средств автоматизированного проектирования и синтеза программ. Проведен эксперимент по выполнению сгенерированной параллельной программы метеорологического прогнозирования на многоядерной платформе Intel Xeon Phi.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Автоматизована задача"

1

Петренко, Ольга, and Андрій Носик. "ПАРАЛЕЛЬНІ ОБЧИСЛЮВАЛЬНІ СТРУКТУРИ ДЛЯ РІШЕННЯ ЗАДАЧ ДИСКРЕТНОЇ ОПТИМІЗАЦІЇ." In Сучасний стан проведення наукових досліджень у IT-технологіях, галузях електроніки, інженерії, нанотехнологіях та транспортній сфері (1st ed.). Європейська наукова платформа, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/csriteenat.ed-1.06.

Full text
Abstract:
Проблеми автоматизації різних процесів управління і обробки даних на основі застосування сучасних засобів обчислювальної техніки є на сьогодні однією з головних задач інформаційних технологій. Успішне рішення цих проблем залежить від сумісних зусиль різних фахівців. Одержані цікаві результати в області розробки і дослідження нових математичних моделей ряду важливих процесів, створення ефективних математичних методів рішення задач, що виникають при побудові автоматизованих систем, зокрема, задач дискретної і комбінаторної оптимізації в різних постановках. У монографії надані паралельні обчислювальні структури для рішення задач дискретної оптимізації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Автоматизована задача"

1

Хараджян, Наталя Анатоліївна, and Інна Олександрівна Пихтіна. Автоматизація процесу формування обсягу навчальної роботи кафедр вищого навчального закладу. Видавничий центр ДВНЗ «Криворізький національний університет», May 2017. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1545.

Full text
Abstract:
Метою дослідження є розробка автоматизованої системи формування обсягу навчальної роботи кафедр університету. Задачі дослідження: розглянути етапи створення автоматизованої системи формування обсягу навчального навантаження кафедр вищого навчального закладу. Об’єктом дослідження є автоматизація процесів у вищому навчальному закладі. Предметом дослідження є автоматизація процесів підготовки документації навчального відділу. В роботі проведено аналіз, узагальнення та систематизація досліджень з проблеми автоматизації процесу формування обсягу навчальної роботи кафедр у вищих навчальних закладах. Результатами дослідження є створена автоматизована система формування обсягу навчальної роботи кафедр вищого навчального закладу, що можна використовувати як програмне забезпечення спеціального призначення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography