Auswahl der wissenschaftlichen Literatur zum Thema „Собаки“

Geben Sie eine Quelle nach APA, MLA, Chicago, Harvard und anderen Zitierweisen an

Wählen Sie eine Art der Quelle aus:

Machen Sie sich mit den Listen der aktuellen Artikel, Bücher, Dissertationen, Berichten und anderer wissenschaftlichen Quellen zum Thema "Собаки" bekannt.

Neben jedem Werk im Literaturverzeichnis ist die Option "Zur Bibliographie hinzufügen" verfügbar. Nutzen Sie sie, wird Ihre bibliographische Angabe des gewählten Werkes nach der nötigen Zitierweise (APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver usw.) automatisch gestaltet.

Sie können auch den vollen Text der wissenschaftlichen Publikation im PDF-Format herunterladen und eine Online-Annotation der Arbeit lesen, wenn die relevanten Parameter in den Metadaten verfügbar sind.

Zeitschriftenartikel zum Thema "Собаки"

1

НІКІТЮК, Андрій, Дмитро КУПРІЄНКО, Анатолій АФАНАСЬЄВ, Сергій ОСІПОВ und Сергій СЕРХОВЕЦЬ. „НАУКОВО-МЕТОДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА АВТОМАТИЗАЦІЯ ВІДБОРУ СТРОЙОВИХ СОБАК ПІД ЧАС КОМПЛЕКТУВАННЯ НИМИ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ“. Збірник наукових праць Національної академії Державної прикордонної служби України. Серія: військові та технічні науки 88, Nr. 3 (08.02.2023): 91–124. http://dx.doi.org/10.32453/3.v88i3.1212.

Der volle Inhalt der Quelle
Annotation:
У статті проведено аналіз положень нормативно-правового забезпечення щодо порядку комплектування органів Державної прикордонної служби України (ДПСУ) службовими собаками та виявлено проблемні питання їх практичної реалізації стосовно здійснення їх оцінювання та відбору із множини альтернативних пропозицій. Систематизовано й формалізовано показники якості (одиничний, комплексний, узагальнювальний, інтегральний) стройового собаки, за якими запропоновано визначати його первинну придатність як узагальнювальну оцінку притаманних собаці властивостей. Враховано, що одиничний показник якості характеризує одну з властивостей собаки; комплексний показник – декілька його властивостей (як правило, групу споріднених властивостей); узагальнювальний показник – загальний рівень якості собаки (агрегується з усіх комплексних показників якості); інтегральний показник – умовний корисний ефект, який припадає на одиницю затрат (відношення узагальнювального показника якості до вартості стройового собаки). Відбір необхідної кількості стройових собак із множини альтернативних пропозицій запропоновано здійснювати шляхом ранжування всіх пропозицій, що відповідають мінімальним вимогам, за ознакою величини інтегрального показника якості (максимальне значення відповідає вищому рангу) та вибором з цього ряду необхідної кількості пропозицій з вищім рангом. Зазначеними формалізованими показниками репрезентовано кваліметричну модель відбору стройових собак під час комплектування ними органів ДПСУ. З метою практичної реалізації розробленої математичної моделі відбору стройових собак під час комплектування ними органів ДПСУ запропоновано покрокову методику відбору стройових собак за визначеним перспективним напрямом підготовки, яка передбачає три етапи: 1 – підготовчий (підготовка початкових даних для оцінювання первинної придатності альтернативних пропозицій; проводиться завчасно й одноразово для всіх майбутніх процедур оцінювання; за необхідності можуть уточнятися окремі дані); 2 – оцінювання якості стройового собаки; 3 – відбір необхідної кількості стройових собак (здійснюється після оцінювання інтегрального показника якості всіх альтернативних пропозицій). Автоматизація розрахунків (розроблення програмного забезпечення) оцінювання первинної придатності стройових собак під час комплектування ними органів ДПСУ, здійснена за допомогою спеціального програмного забезпечення на основі електронних таблиць MS Excel, передбачала одержання (за допомогою методу експертного оцінювання) початкових даних, які дозволили сформувати відповідні шкали оцінювання одиничних і комплексних показників якості. З використанням програмного забезпечення здійснено перевірку дієвості розробленого науково-методичного апарату. Отже, досягнуто мету статті – розроблено науково-методичне і програмне забезпечення відбору стройових собак під час комплектування ними органів ДПСУ на засадах кваліметрії.
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
2

Пустова, Н. В., und В. В. Шуплик. „ОСНОВНІ МЕТОДИ ДРЕСИРУВАННЯ СЛУЖБОВИХ СОБАК“. Podilian Bulletin Agriculture Engineering Economics, Nr. 34 (21.03.2023): 52–62. http://dx.doi.org/10.37406/2706-9052-2021-1-7.

Der volle Inhalt der Quelle
Annotation:
Метою досліджень було визначити основні методи дресирування службових собак у кінологічному центрі Хмельницької області. Завдяки відбору та селекції людина формувала бажані якості у різних порід собак, іноді природа посилювала властивості певної спрямованості, на сьогодні до основних порід службових собак належать: німецька, кавказька і бельгійська вівчарки, доберман, ротвейлер та інші. В ході досліджень вивчали набутий досвід використання зазначених порід службових собак при виконанні ними таких завдань: розшуку та відстежуванню, знаходженню вибухівки, наркотиків, зброї тощо. Аналізуючи отримані результати виконання завдань різними породами службових собак (у супроводі із кінологом) було виявлено, що з урахуванням генетичного потенціалу та індивідуальних особливостей кожної тварини визначають у якому напрямку буде працювати службова собака. Методи дресирування собак у кінологічному центрі застосовують такі: механічний, заохочувальний, контрастний, наслідування. Враховуючи різні методи дресирування службових собак в їх основі лежить вироблення умовних рефлексів на певні подразники, проте в основі дресирування є заохочення (смачненьким, іграшкою, погладжуванням, тощо): зробив правильно – отримав винагороду, неправильно – не отримав нічого. Дресирування службових собак, проводять для того, щоб виробити у собаки спеціальні навики. Не залежно від породи службові собаки здатні відстежувати і затримувати злочинців, знаходити зброю, вибухівку та наркотики, розшукувати зниклих людей та ще багато чого. Напрямок, за яким працюватиме службова собака, визначають за його характером і темпераментом.
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
3

Bula, Liudmyla, Sofiia Svysenko und Yuliya Pavlenko. „ВПЛИВ ПЕРВИННИХ ФАКТОРІВ ДОБОРУ НА РОБОЧІ ЯКОСТІ СОБАК СУПРОВОДУ“. Bulletin of Sumy National Agrarian University. The series: Livestock, Nr. 4(43) (25.12.2020): 148–54. http://dx.doi.org/10.32845/bsnau.lvst.2020.4.21.

Der volle Inhalt der Quelle
Annotation:
При проведенні досліджень вивчались матеріали звітів змагань з прикладних видів підготовки собак за національною програмою «Відсіч» Всеукраїнської громадської організації «Кінологічна спілка України» за 2019-2020 рр. Оцінка робочих якостей за програмою «Собака супроводу» проводилась за 50-ти бальною шкалою відповідно демонстрації твариною 5 навичок: охоронна, захисна робота, реакція на ласощі і звук пострілу, а також підлеглість та керованість собаки. Дослідженнями встановлено, що найкращі результати на змаганнях демонструють собаки породи доберман (33,4±2,20 бали) та німецька вівчарка (32,42±0,70 бали). За морфологічним типом рекомендовано відбирати до дресирування собак породної групи вівчарки (31,38±0,65 бали) та пінчери і шнауцери (32,78±2,19 бали), які статично вірогідно за середньою оцінкою робочих якостей (Р≥0,99-0,999) перевищують показники роботи молосів. Доведено, що статевий диморфізм не впливає на здатність собаки виробляти та застосовувати у реальній ситуації навички захисту за програмою «Собака супроводу». Проте належність тварини до певної породи ( =0,1693±0,033), її морфологічний тип ( =0,073±0,013) та вік на час випробувань ( =0,1133±0,031) мають статистично вірогідний (Р≥0,99-0,999) вплив на показники робочих якостей собак. Під час аналізу впливу вікової мінливості на оцінку роботи собак на змаганнях зроблений припустимий висновок, що для успішної демонстрації твариною навичок захисту з досліджуваного курсу має значення не тільки вироблення певних інструментальних рефлексів в процесі дресирування, а й накопичення власного досвіду твариною у рішенні конфліктних ситуацій з умовним супротивником на базі дозрівання та зміцнення природних інстинктів. Тому рекомендовано збільшити вік тварин для допуску участі у змаганнях та випробуваннях за досліджуваною програмою підготовки захисних собак.
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
4

Фещенко, Д. В., О. А. Дубова und А. А. Дубовий. „Порівняльна клінічна ефективність препаратів групи ізоксазолінів щодо кліщів Sarcoptes canis“. Scientific Progress & Innovations 26, Nr. 2 (29.09.2023): 105–9. http://dx.doi.org/10.31210/spi2023.26.02.18.

Der volle Inhalt der Quelle
Annotation:
Серед новітніх інсектоакарицидних засобів ізоксазоліни користуються великим попитом у власників собак для профілактики зараження коростяними кліщами, у т. ч. Sarcoptes scabei var. canis. Асортимент препаратів цієї групи достатньо широкий, але терапевтична пріорітетність діючих речовин досі вивчена мало. У клінічному дослідженні на собаках, спонтанно уражених S. scabei була розглянута порівняльна ефективність жувальних таблеток Nexguard™ (афоксоланер) і Simparica™ (сароланер). Додаткові засоби в схему лікування не вводились. Дослід на 48 тваринах тривав 3 місяці; у дні контролю результатів собак оглядали візуально, зіскрібки шкіри – мікроскопічно. У двох дослідних групах основну частину хворих складали цуценята віком до 1 року (75,0 %) короткошерстих порід (77,08 %). Всі собаки інтенсивно чухались; в області голови і кінцівок шкіра була травмована і запалена – ознаки ліхеніфікації (83,33 %), екскоріації (85,42 %) та алопеції (70,83 %). Інтенсивність інвазії до лікування становила 5–26 особин S. scabei різних стадій у зіскрібку шкіри. Через 30 діб після згодовування таблеток акарицидна ефективність Nexguard™ досягла 98,54 %, Simparica™ – 97,99 %, тобто лише у окремих особин обох дослідних груп були виявлені поодинокі кліщі у дерматологічних зіскрібках. За цей період клінічний стан тварин значно покращився: нові ураження шкіри не виникали, а старі активно загоювалися. Місця алопецій упродовж місяця заросли ще не повністю, але в межах 50–90 % від площі первинних залисин у переважної більшості собак обох груп. У другий і третій місяць спостережень клінічна і акарицидна ефективність препаратів наростала. На 60-ту добу лише у 1 собаки в кожній групі виявлялись поодинокі екземпляри S. scabei на тілі. У групі Nexguard™ ця проблема була вирішена на третій місяць після початку лікування, а в групі Simparica™ 1 собака так і залишилась носієм S. scabei. Від коростяних уражень шкіри, в т.ч. алопецій і сверіжу, собаки були позбавлені без застосування препаратів симптоматичної терапії. Отже, Nexguard™ і Simparica™ мають практично ідентичний клінічний ефект у лікуванні собак із саркоптозом.
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
5

Бурыкин, Алексей Алексеевич, Инджир Мосиновна Болдырева und Деляш Николаевна Музраева. „Собака в калмыцком и тувинском фольклоре“. New Research of Tuva, Nr. 4 (29.11.2019): 119–32. http://dx.doi.org/10.25178/nit.2019.4.10.

Der volle Inhalt der Quelle
Annotation:
В статье анализируются фольклорные материалы, связанные с собакой, в калмыцкой и тувинской устной традиции. Сравнительное исследование элементов культуры ареально близких народов позволяет при наличии общих базовых элементов общности достраивать общую систему представлений и понятий, формирующих этническую культуру.Из-за особого очень важного значения собаки в хозяйстве и культуре калмыков и тувинцев дидактический нарратив и прагматика явственно преобладает над общностью сюжетов и мотивов в монгольской традиции (калмыки) и тюркской традиции (тувинцы), несмотря на наблюдаемую общность иных сюжетов и мотивов. Отмечается взаимосвязь образов собаки и волка. Нередки истории, в которых фигурирует пара собак. Священными считаются «четырехглазые» собаки (с пятнами над глазами). Особую роль играют собаки в свадебной обрядности народов.Материалом исследования явились аудиозаписи 1960–1980-х гг., хранящиеся в Научном архиве Калмыцкого научного центра РАН и опубликованные образцы тувинских сказок и эпических жанров.
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
6

Єгорченкова, Софія Валеріївна, und Юлія Миколаївна Павленко. „ІСТОРИЧНІ АСПЕКТИ ТРАНСФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ОЦІНЮВАННЯ РОБОЧИХ ЯКОСТЕЙ СОБАК ЗА НАЦІОНАЛЬНОЮ ПРОГРАМОЮ «ВІДСІЧ» (СОБАКА СУПРОВОДУ)“. Bulletin of Sumy National Agrarian University. The series: Livestock, Nr. 1 (20.04.2023): 17–24. http://dx.doi.org/10.32782/bsnau.lvst.2023.1.3.

Der volle Inhalt der Quelle
Annotation:
При проведенні досліджень аналізувались архівні матеріали звітів зі змагань прикладних видів підготовки собак за національною програмою «Відсіч» Всеукраїнської громадської організації «Кінологічна спілка України» за 2009-2013 роки. Оцінка робочих якостей за програмою «Собака супроводу» проводилась за 100 бальною шкалою, відповідно демонстрації твариною 5 навичок: знешкодження супротивника, який стріляє у провідника, відбиття атаки групи супротивників, захист провідника, самостійна охорона і захист та поведінка собаки протягом випробування. Дослідженнями встановлено, що найкращі результати на змаганнях демонструють собаки породи різеншнауцер (83,50±5,89 балів), із середнім коефіцієнтом варіації, що вказує на невелику відмінність показників робочих якостей серед собак даної групи. Крім того, відмінні робочі якості при виконанні навичок продемонстрували американські пітбультер’єри та південно-африканські бурбулі, які статично вірогідно отримали високі бали за середньою оцінкою випробування (M=79,75–79,76 бали; Р≥0,999). Зважаючи на критерій вірогідності, доведено, що існує позитивний зв'язок між оцінками перших чотирьох навичок захисту та охорони провідника до загального балу за виконання програми «Собака супроводу» (r=0,59–0,66; Р≥0,999). А тому враховуючи отримані результати кореляційного взаємозв’язку оцінки навичок собак до загальної оцінки на змаганнях, ми можемо обґрунтовано підтвердити необхідність зміни системи оцінювання. Встановлена потреба щодо надання більшого пріоритету при оцінюванні навички «Самостійної охорони та захисту» і відповідно зменшення кількості балів за виконання умов навички «Поведінка собаки в ході випробувань». Заключним аналізом було доведено вплив навички з самостійного захисту і охорони, до інших навичок. Виходячи із цих даних було надане наукове обґрунтування щодо правильності зміни системи нарахування балів зазначеного випробування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
7

Кравченко, С. О., В. В. Мельничук, Н. С. Канівець und Т. Л. Бурда. „ЕПІЗООТОЛОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ ПЕРЕБІГУ ДЕМОДЕКОЗУ СОБАК У МІСТІ ПОЛТАВІ“. Вісник Полтавської державної аграрної академії, Nr. 4 (25.12.2020): 183–88. http://dx.doi.org/10.31210/visnyk2020.04.23.

Der volle Inhalt der Quelle
Annotation:
Демодекозна інвазія є однією з найпоширеніших акарозних хвороб серед собак незалежно від віку, статі та породи тварин. Відомо, що захворювання можуть викликати декілька видів кліщів, а саме Demodex canis (Leydig, 1859), Demodex injai (Desch & Hillier, 2003) та Demodex sp. cornei. Ці кліщі певною мірою відмінні між собою за морфологічною будовою, місцем локалізації, проте їх об’єднує виразний патогенний вплив, який вони чинять на організм собак. Переважно хвороба має хронічний перебіг і важко піддається лікуванню, тому завдає значних економічних затрат. Незважаючи на широке поширення демодекозу, багато питань епізоотології залишаються недостатньо вивченими, що ускладнює розробку заходів боротьби і профілактики цього захворювання в окремих регіонах. То-му мету цього дослідження – це необхідність з’ясувати розповсюдження демодекозу собак в умовах м. Полтави, закономірності вікової динаміки, а також порідної сприйнятливості. Роботу виконува-ли на базі лабораторії паразитології кафедри паразитології та ветеринарно-санітарної експертизи та клініки ветеринарної медицини «ФОП Локес-Крупка Т. П.» при кафедрі терапії імені професора П. І. Локеса Полтавської державної аграрної академії. Діагноз на демодекоз встановлювали, засто-совуючи удосконалену методику В. О. Євстаф’євої та ін., з використанням суміші «Бішофіту» та гліцерину у співвідношенні 1 : 1. Акарологічне дослідження за дослідний період зробили 562 собакам дванадцяти порід (службові, мисливські, декоративні) та безпорідні, яких було розділено на п’ять вікових груп (собаки до одного року, від одного до трьох років, від трьох до шести років, від шести до дев’яти та собаки віком понад дев’ять років). Під час проведених досліджень встановлено, що собаки на території м. Полтави уражені збудником демодекозу Demodex canis, Leydig, 1859. Інвазо-ваність собак в середньому становила 7,29 %. Доведено, що вік тварин істотно впливає на показник інвазованості. Максимальну екстенсивність інвазії зареєстровано в собак двох вікових груп – тварин віком 1–3 роки та старше 9 років (ЕІ=33,49 та 29,14 % відповідно). Найменш ураженими були соба-ки до 12-ти місячного віку (ЕІ=18,45 %). За результатами досліджень встановлено, що показники екстенсивності демодекозної інвазії залежали від породних особливостей собак. Найбільш ураже-ними збудником демодекозу виявилися собаки мисливських порід та безпорідні тварини. У собак мис-ливських порід показник інвазованості сягав 41,46 %, натомість у безпорідних цей показник стано-вив 26,83 %. Тварини декоративних порід виявилися найменш сприйнятливими до захворювання, се-редня інвазованість у цій групі собак склала 12,21 %.
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
8

Шевченко, Оксана, und Анна Федяєва. „ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ ДОБОРУ І ТЕСТУВАННЯ СОБАК НА ПРИДАТНІСТЬ ДО ДРЕСИРУВАННЯ ПО ЗАХИСТУ“. Grail of Science, Nr. 17 (03.08.2022): 200–203. http://dx.doi.org/10.36074/grail-of-science.22.07.2022.035.

Der volle Inhalt der Quelle
Annotation:
Комплектування поголів'я службових собак здійснюється переважно шляхом закупівлі їх у кінологів-аматорів. Такі тварини, зазвичай, мають різну міру підготовленості. У практиці доводиться стикатися з такими випадками, коли наявність небажаних особливостей вищої нервової діяльності у купленого собаки, своєчасно не виявленою комісією, вимушувало вибраковувати собаку як не придатну до дресирування для розшукової і захисної служби. Тому в даний час при закупівлі собак повинні проводиться їх тестування на придатність до службового використання [1].
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
9

Чеканцева, Д. Ю., Н. С. Канівець, Л. П. Каришева und В. В. Боброва. „ДІАГНОСТИКА ГОСТРОГО ПАНКРЕАТИТУ В СОБАКИ: КЛІНІЧНИЙ ВИПАДОК З ВЕТЕРИНАРНОЇ ПРАКТИКИ“. Вісник Полтавської державної аграрної академії, Nr. 3 (25.09.2020): 227–32. http://dx.doi.org/10.31210/visnyk2020.03.26.

Der volle Inhalt der Quelle
Annotation:
Панкреатит – це запалення підшлункової залози, що в собак найчастіше має гострий перебіг. Ухворих тварин виявляються блювання, кольки, скавчання, неприродна поза під час стояння, інколипроноси. Дослідження проводили в умовах клініки ветеринарної медицини міста Миколаєва. Мета досліджень – аналіз діагностики собаки у разі гострого панкреатиту. Ми дослідили і навели випадок з клінічної практики – це собака породи боксер віком 5 років масою тіла 17 кг, хвора на гострий панкреатит. Описано різні методи діагностики для постановки правильного діагнозу. В результаті проведеного обстеження брали до уваги дані анамнезу хворої тварини. Виявлено основну причину захворювання ‒ безконтрольна годівля (необмежений доступ до годівниці, у якій постійно був корм), яка спричинює надмірне споживання собакою кормів. Визначено зміни клінічного стану собаки та встановлено характерні ознаки (гіпертермію, тахіпное, тахікардію, невластиву позу під час стояння, кволість). У разі гематологічних досліджень діагностовано «запальну анемію» і помірний лейкоцитоз. Під час аналізу біохімічних показників виявлено гіперферментемію альфа-амілази, яка була майже удвічі вище за показник норми для собак. Підвищення активності в сироватці крові цього ферменту реєструється у разі ураження клітин підшлункової залози, особливо у разі гострого панкреатиту. Водночас діагностували білірубінемію та підвищення активності трансаміназ (АлАТ і АсАТ). Ультрасонографічно встановлено зміни розмірів та структури підшлункової залози. Візуалізація органу під час сонографії була нечітка та гіпоехогенна, що підтверджує набряк його тканин. На отримані результати доцільно зважати ветеринарам-практикам за необхідності диференціювання захворювань підшлункової залози.
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
10

Була, Людмила Валер’янівна, Софія Валеріївна Свисенко, Юлія Миколаївна Павленко, Оксана Леонідівна Джура und Людмила Сергіівна Бартєнєва. „ВПЛИВ ПОРОДНОЇ НАЛЕЖНОСТІ, СТАТІ ТА ПОКАЗНИКІВ ЕКСТЕР’ЄРУ СОБАК НА ЇХНІ РОБОЧІ ЯКОСТІ З КІНОЛОГІЧНОГО ФРИСТАЙЛУ“. Bulletin of Sumy National Agrarian University. The series: Livestock, Nr. 4 (47) (22.06.2022): 202–8. http://dx.doi.org/10.32845/bsnau.lvst.2021.4.35.

Der volle Inhalt der Quelle
Annotation:
При проведенні досліджень вивчались матеріали звітів змагань з кінологічного фристайлу ВГО «Кінологічна Спілка України» за 2017-2021 рр. та результати опитування господарів собак з інших країн, національні кінологічні організації яких входять до складу FCI (Латвія, Литва, Білорусь, Росія), та які погодились зробити проміри своїх собак та оприлюднити результати своєї пари на змаганнях різного рівня. Дослідженнями встановлено, що найкращі результати на змаганнях демонструють собаки породної групи вівчарки (26,98±0,22 бали) при статистично вірогідній різниці Р≥0,999 порівняно до інших досліджених породних груп. Враховуючи працездатність собак залежно від розміру породи, до якої вони належать, ми можемо відзначити, що найбільший бал за загальну уяву композиції отримали собаки великих порід 8,64±0,27 бали, а ось за рівень складності та інтерпретацію лідерами стали тварини середнього розміру з результатом 7,01±0,63 та 8,63±0,08 бали відповідно. За підсумком всього випробування з кінологічного фристайлу, найвищий бал у собак великих порід. Проте різниця між балами собак різних розмірів була невеликою та статистично невірогідною. Аналіз статевого диморфізму працездатності собак з цієї дисципліни показав, що середня оцінка псів за всіма показниками трохи вища в порівнянні з оцінкою сук, але різниця була також незначною і статистично недостовірною. Тому, підсумовуючи вищевказане робимо висновок, що стать та розмір собаки не впливають на робочі якості з кінологічного фристайлу. При розрахунку взаємозв’язку індексів тілобудови з окремими показниками робочих якостей собак спостерігається тенденція, що собаки більш високоногі (r=0,40±0,23) та міцного або сухого типу конституції в рингу виглядають більш ефектно і граціозно, що впливає на суб’єктивну оцінку суддів при оцінці загальної уяви та інтерпретації виступу спортивної пари. Проте коефіцієнти кореляції були статистично не вірогідними (Р<0,95). Результати проведених досліджень вказують на те, що екстер’єр собаки значно не впливає на його робочі якості у кінологічному фристайлі і ми можемо припустити, що основним фактором впливу є кваліфікація роботи інструктора з дресирування та хендлера собаки.
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen

Dissertationen zum Thema "Собаки"

1

Ваценко, А. В. „Морфологічні особливості легеневої зв"язки собаки“. Diss. des Kandidaten der Biowissenschaften, Українська медична стоматолог. Академія, 1997.

Den vollen Inhalt der Quelle finden
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
2

Петюк, О. О., und А. М. Осадча. „Особливості проектування одягу для собак малих порід“. Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2018. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/11847.

Der volle Inhalt der Quelle
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
3

Балян, А. А. „Аналіз особливостей дизайн-проектування одягу для собак“. Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2019. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/13453.

Der volle Inhalt der Quelle
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
4

Чередніченко, Світлана, Наталія Остапенко und Станіслав Потанін. „Основні аспекти дизайн-проектування сумок-переносок“. Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2018. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/10597.

Der volle Inhalt der Quelle
Annotation:
В роботі використано загальну методологію комплексного підходу до проектування сумок-переносок для кімнатно-декоративних собак. Розкрито конструкторсько-технологічні особливості проектування та виготовлення зазначених виробів. Представлено результати аналізу передумов формування напрямів досліджень та виявлено найбільш вагомі чинники при дизайн-проектуванні сумок.
In the work the general methodology of the integrated approach to the design of carry bags for decorative dogs is used. The article presents the results of the analysis of the preconditions for the formation of research directions and identifies the most important factors in their design. The purpose of the work is to analyze, summarize and systematize information about products for the transfer of dogs, development of recommendations for the design and technological solutions of bags during their design. It is found that the size of the product depends on the size of the dog that is in it. Such products should have adequate volume to ensure comfortable stay of the animal and to be comfortable for a person who carries a bag with a dog.
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
5

Чередніченко, С. О. „Особливості проектування сумок-переносок для собак“. Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2017. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/7752.

Der volle Inhalt der Quelle
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
6

Сергієнко, Л. Г., С. М. Березненко und В. П. Бакал. „Особливості проєктування шлеї для службових собак“. Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2020. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/16795.

Der volle Inhalt der Quelle
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
7

Тарахненко, В. А., und О. В. Шевцова. „Особливості дизайн-проектування засобів бронезахисту для собак“. Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2018. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/11848.

Der volle Inhalt der Quelle
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
8

Закусило, Д. Р., Наталія Юріївна Бондар, Наталья Юрьевна Бондарь und Nataliia Yuriivna Bondar. „Порівняння англійських та українських ідіом про собак“. Thesis, Сумський державний університет, 2017. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/66559.

Der volle Inhalt der Quelle
Annotation:
Більшість англомовних ідіом відрізняється від перекладених. Це пояснюється тим, що через відмінності у культурі та історії Великобританії та України дуже рідко можна знайти аналог, або еквівалент англійської ідіоми. При цьому, метод калькування та описовий переклад являється більш вигідним методом перекладу. Подальші дослідження у даній галузі допоможуть робити точні переклади ідіом, і вони сприятимуть кращому вивченню англійської мови та культури Великобританії.
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
9

Бенько, А. В., Владислава Миколаївна Завгородня, Владислава Николаевна Завгородняя und Vladyslava Mykolaivna Zavhorodnia. „Поняття "сервісна тварина" у законодавстві зарубіжних держав“. Thesis, Сумський державний університет, 2019. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/78080.

Der volle Inhalt der Quelle
Annotation:
Використання тварин для фізичної і психічної реабілітації людей з обмеженими можливостями, забезпечення цим людям у такий спосіб допоміжних засобів реалізації прав і законних інтересів є поширеною практикою в США, Канаді, Австралії, Новій Зеландії, низці європейських держав. У цих країнах розроблені спеціальні нормативні положення, спрямовані на захист прав осіб, які використовують тварин з реабілітаційною метою, для забезпечення власної мобільності, компенсації вад слуху, зору тощо. Законодавчо встановлена відповідальність володільців тварин і заходи щодо охорони самих тварин-помічників від надмірної експлуатації та жорстокого поводження. Держави також вживають зусиль для забезпечення правильного сприйняття суспільством осіб, які з‘являються в публічних місцях у супроводі тварин. В окремих країнах, зокрема в Ізраїлі, особа, яка володіє собакою-поводирем, навіть має право на спеціальну допомогу з бюджету на покриття витрат на харчування тварини, догляд за нею та страхування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
10

Слесаренко, Е. Г., И. И. Колосова, И. И. Кононова und Н. А. Мархонь. „Динамика изменения активности церулоплазмина в сыворотке крови собак после нефрэктомии“. Thesis, Издательство СумГУ, 2011. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/14439.

Der volle Inhalt der Quelle
Annotation:
Несмотря на имеющиеся работы, посвященные проблеме единственной почки, в настоящее время недостаточно еще изучены процессы адаптации организма с одной почкой к внутренней и внешней среде и её функциональная утомляемость в зависимости от срока прошедшего с момента нефрэктомии. При цитировании документа, используйте ссылку http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/14439
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen

Bücher zum Thema "Собаки"

1

Баранов, А. Е. Для любимой собаки. Москва: Мир книги, 1991.

Den vollen Inhalt der Quelle finden
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
2

Джером, Д. К. Трое в лодке (не считая собаки). Владивосток: Дальневост. кн. изд-во, 1986.

Den vollen Inhalt der Quelle finden
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
3

Гликина, Елена Геннадиевна. Болезни собак и их лечение. Москва: АСТ, 2008.

Den vollen Inhalt der Quelle finden
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
4

Токарева, В. Старая собака. Москва: Журнал "Огонек", 1991.

Den vollen Inhalt der Quelle finden
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
5

Корнеев, Л. А. Слово о собаке. Москва: Мысль, 1989.

Den vollen Inhalt der Quelle finden
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
6

Коренев, Радмир Александрович. Собака - зверь домашний. Петропавловск-Камчатский: Дальневосточное кн. изд-во, 1991.

Den vollen Inhalt der Quelle finden
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
7

Савенкова, Виктория Александровна. Болезни собак: Неинфекционные заболевания собак бешенство, сальмонеллез, лептоспироз. М: АСТ, 2003.

Den vollen Inhalt der Quelle finden
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
8

Санд, Жорж. Собака и священный цветок. Москва: Молодая гвардия, 1991.

Den vollen Inhalt der Quelle finden
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
9

Фраерман, Р. И. Дикая собака Динго, или повесть о первой любви. М.: Советская Россия, 1986.

Den vollen Inhalt der Quelle finden
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
10

Фраерман, Р. И. Дикая собака Динго, или повесть о первой любви. Киев: Веселка, 1987.

Den vollen Inhalt der Quelle finden
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen

Buchteile zum Thema "Собаки"

1

Марковић, Наташа. „Јелена Димитријевић у „Сопственој соби”: oсвајање нове генерације читалаца“. In Читате ли Јелену Димитријевић?, 47–58. Београд: Филолошки факултет Универзитета у Београду, 2018. http://dx.doi.org/10.18485/jdimitrijevic.2018.ch5.

Der volle Inhalt der Quelle
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
2

Маннермаа, К., А. Крийска, А. Кангасмаа, Т. Юссила und Т. Ростед. „ЛЕСНЫЕ ОХОТНИКИ-СОБИРАТЕЛИ - ПЕРВОПРОХОДЦЫ ЗАСЕЛЕНИЯ СЕВЕРО-ВОСТОЧНОЙ ЕВРОПЫ В РАННЕМ ГОЛОЦЕНЕ, "II Международная конференция «Археология Арктики»"“. In II Международная конференция «Археология Арктики», 111. ФГУП «Издательство «Наука», 2022. http://dx.doi.org/10.7868/9785604610893039.

Der volle Inhalt der Quelle
Annotation:
После таяния Скандинавского ледяного щита около 12 000 лет назад вновь открывшаяся территория суши в восточной части Фенноскандии была заселена различными животными, а затем и людьми. Самые ранние археологические признаки присутствия человека на территории Финляндии, датируемые периодом примерно 11 000 л.н., были обнаружены в восточной и северо-восточной частях страны. В настоящей работе представлены новые археологические свидетельства экономического уклада и среды обитания начального периода заселения, примерно 10 700-10 300 л.н., основанные на остеологических находках, артефактах, радиоуглеродных датах, полученных по обугленным костным останкам, и экологических реконструкциях. Основное внимание уделяется стоянкам из нижних слоев голоцена, расположенным на юго-востоке Финляндии, неподалеку от российско-финской границы. Эти стоянки были расположены по берегам Анцилового озера или небольших внутренних озер. Население этих стоянок состояло из первых поселенцев и их потомков на этой территории. Судя по кремневым находкам (сырье, типы орудий, технологии обработки камня), эти люди происходили из западной части России и Восточной Прибалтики и продолжали поддерживать контакты со своей родиной. Наши результаты свидетельствуют о том, что первыми людьми, прибывшими на эту территорию, были охотники-собиратели, не использовавшие морские ресурсы бассейна Балтийского моря (Анцилового озера). На самом деле, остеологические данные показывают, что только через несколько тысяч лет после первоначального заселения люди начали охотиться на тюленей на этой территории. Заселение вновь открывшихся участков земли осуществлялось группами, специализировавшимися на лесной охоте и внутреннем рыболовстве, их продвижению способствовали богатые охотничьими ресурсами территории, включая европейского лося (Alces alces) и евразийского бобра (Castor fiber). Остеологические материалы с этих стоянок содержат самые ранние находки костей собак (Canis familiaris) в этом регионе, указывающие на то, что собаки мигрировали вместе с ранними переселенцами. Мы также идентифицировали кости дикого северного оленя на одной из стоянок; при этом неясно, представляет ли он северный подвид, горного северного оленя (Rangifer tarandus tarandus), или южную форму, лесного северного оленя (Rangifer tarandus fennicus).
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
3

Гриценко, Владимир Васильевич, und Константин Германович Карапетьянц. „АГРЕССИВНОСТЬ ДОМАШНИХ СОБАК: МНЕНИЕ ВЛАДЕЛЬЦА“. In АГРЕССИВНОСТЬ ДОМАШНИХ СОБАК: МНЕНИЕ ВЛАДЕЛЬЦА. ICSP "NEW SCIENCE", 2023. http://dx.doi.org/10.46916/28042023-3-978-5-00174-955-4.

Der volle Inhalt der Quelle
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
4

Журавлев, Д. В., М. В. Саблин und А. А. Строков. „О захоронениях собак на поселении Голубицкая 2“. In Международный ежегодник по истории, археологии, эпиграфике, нумизматике и филологии Боспора Киммерийского Том 25, 98–122. Институт археологии РАН, 2021. http://dx.doi.org/10.25681/iaras.2020.978-5-94375-315-2.98-122.

Der volle Inhalt der Quelle
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
5

Тищенко, Дмитрий Олегович. „ФИЗИОТЕРАПИЯ В КОМПЛЕКСНОМ ЛЕЧЕНИИ РАН У СОБАК“. In ФИЗИОТЕРАПИЯ В КОМПЛЕКСНОМ ЛЕЧЕНИИ РАН У СОБАК. ICSP «NEW SCIENCE», 2021. http://dx.doi.org/10.46916/02062021-6-978-5-00174-250-0.

Der volle Inhalt der Quelle
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
6

„собака лежав я не знала як з ним говорити“. In The Voices of Babyn Yar, 150–51. Harvard University Press, 2022. http://dx.doi.org/10.2307/j.ctv2sp3d44.57.

Der volle Inhalt der Quelle
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
7

Поладова, Оксана, und Борис Борисевич. „ПОРІВНЯННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ТЕРМОМЕТРІЇ В РІЗНИХ ДІЛЯНКАХ ТРУПІВ СОБАК В КОНТЕКСТІ ВИЗНАЧЕННЯ ЧАСУ ПІСЛЯ НАСТАННЯ СМЕРТІ“. In Галузеві дослідження XXI століття аграрні науки зоологія та ветеринарія виробництво та технології (1st ed ), 81–88. NGO European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/hdsanzvvt.ed-1.09.

Der volle Inhalt der Quelle
Annotation:
Визначення часу після настання смерті стає все більш актуальним питанням у ветеринарній судовій медицині. Проте спроби проведення визначень пов’язані із значними складнощами, адже більшість досліджень проводились у медицині людини або на інших видах тварин. Використання одних і тих самих методів між видами призводить до великої кількості похибок, тому необхідно проводити подальші дослідження у контексті конкретного виду. Було проведено дослідження на 6 трупах собак. Заміри температури проводились у прямій кишці, зовнішньому слуховому проході, грудній та черевній порожнинах, а також нирці, печінці і легені. За результатами досліджень найбільш стабільну динаміку демонстрували заміри у зовнішньому слуховому проході.
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
8

Омельченко, Яна Михайловна. „ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ГЕТЕРОГЕННОЙ ДОНОРСКОЙ КРОВИ СОБАК ПРИ АНЕМИИ У КОШЕК“. In ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ГЕТЕРОГЕННОЙ ДОНОРСКОЙ КРОВИ СОБАК ПРИ АНЕМИИ У КОШЕК. ICSP "NEW SCIENCE", 2022. http://dx.doi.org/10.46916/19012022-1-978-5-00174-448-1.

Der volle Inhalt der Quelle
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
9

Шаврин, С. А., А. В. Плеханов und Е. О. Ермолов. „АРХЕОЛОГИЧЕСКАЯ РАЗВЕДКА НА МЕСТЕ БАЗОВОГО ЛАГЕРЯ ЭКСПЕДИЦИИ ЭВЕЛИНА БОЛДУИНА К СЕВЕРНОМУ ПОЛЮСУ НА ОСТРОВЕ АЛДЖЕРА АРХИПЕЛАГА ЗЕМЛЯ ФРАНЦА-ИОСИФА, "II Международная конференция «Археология Арктики»"“. In II Международная конференция «Археология Арктики», 129. ФГУП «Издательство «Наука», 2022. http://dx.doi.org/10.7868/9785604610893047.

Der volle Inhalt der Quelle
Annotation:
Летом 1901 года на берег острова Алджера высадилась американская экспедиция под руководством метеоролога Эвелина Болдуина. Это была самая масштабная экспедиция в Арктику на тот момент. Достаточно сказать, что в качестве транспорта путешественники использовали 428 собак и 15 пони. Всего в экспедиции принимало участие 42 человека: американцы, норвежцы и русские. Целью путешественников являлось достижение Северного полюса. Земля Франца-Иосифа должна была выступить в качестве трамплина для «прыжка» на макушку планеты. Отсюда весной 1902 года Болдуин планировал отправиться на Северный полюс по льду замерзшего океана на санях, запряженных собаками и пони. На острове Алджера были построены два щитовых восьмигранных домика и лаборатория для производства водорода, предназначенного для запуска воздушных шаров. Однако добраться до Северного полюса Болдуину так и не удалось. Путешественники предприняли попытку пройти на север Земли Франца-Иосифа, заложили несколько продовольственных депо, где помимо продуктов питания оставили и запасное снаряжение. Но воспользоваться ими так и не пришлось. Именно поэтому зимовье Болдуина является сегодня одним из наиболее хорошо сохранившихся объектов историко-культурного наследия архипелага Земля Франца-Иосифа. Это памятник эпохи активного исследования Арктики первооткрывателями на рубеже XIX-XX вв. Руины зимовья находятся на берегу моря в непосредственной близости от уреза воды. В последние годы наблюдается стремительное разрушение берега морскими волнами. С 1990 по 2012 год береговая линия приблизилась к зимовью на 23 метра. К 2018 году расстояние сократилось еще на 9 метров: до строений лагеря оставалось всего 7 метров. Из-за абразии песчаного берега объект скоро будет разрушен морем полностью. Отличием этого объекта на общем фоне исторических памятников Земли Франца-Иосифа является наличие слоя песка мощностью до 25 сантиметров, перекрывающего уровень дневной поверхности 1901 года. Строения зимовья и расположенные вокруг многочисленные предметы задерживают песок, гонимый ветром по равнинной поверхности берега. Летом 2017 и 2018 года национальным парком «Русская Арктика» совместно с Архангельским краеведческим музеем и Научным центром изучения Арктики (г. Салехард) были организованы экспедиции на остров Алджера для проведения археологических исследований. В ходе работ была проведена тахеометрическая съемка для составления топографического плана местности. Обследована стратиграфия обрыва берега в районе лагеря. С целью выявления границ объекта и наличия культурного слоя были заложены разведочные стратиграфические шурфы. Также был проведен сбор подъемного материала с дневной поверхности и с места обрушения берега в районе лагеря. Также были обследованы руины лаборатории по производству водорода и магнитной обсерватории, построенной на месте лагеря Болдуина уже участниками экспедиции Энтони Фиала в 1905 году. На западном берегу острова Алджера были обследованы руины второго лагеря американской экспедиции, меньшего по размеру.
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
10

Сивкова, Т. Н., П. А. Косинцев und А. С. Клабуков. „КОПРОЛИТЫ СОБАК (Canis familiaris L., 1758) ИЗ РАСКОПОК ПОСЕЛЕНИЯ ЯРТЕ VI, "II Международная конференция «Археология Арктики»"“. In II Международная конференция «Археология Арктики», 93. ФГУП «Издательство «Наука», 2022. http://dx.doi.org/10.7868/9785604610893032.

Der volle Inhalt der Quelle
Annotation:
Поселение Ярте VI находится на полуострове Ямал, в нижнем течении реки Юрибей (68°54 с.ш. 69°57 в.д.), в тундровой зоне. Исследовано А.В. Соколковым в 1990-1992 годах, Н.В. Федоровой - в 1995-1996 годах и А.В. Плехановым - в 2013-2015 годах. Шиятов и Хантемиров датировали поселение по методу дендрохронологии периодом между 1071 и 1106 гг. н.э. (Шиятов, Хантемиров, 2000). По 12 радиоуглеродным датам время существования поселения определено от 980 до 1260 гг. н.э. (R ed et al., 2020). Поселение датируется серединой субатлантического периода голоцена (SA2). В ходе раскопок 1995 и 1996 годов из всей толщи культурного слоя было собрано 146 копролитов собак. Проведено описание макроостатков в копролитах. По стандартным протоколу и методикам выполнен палеопаразитологический анализ. Копролиты имеют цвет от светло-желтого до серо-коричневого, диаметр от 1,15 см до 4,04 см, в среднем 2,18 см. В составе копролитов 80% занимала шерсть северного оленя с примесью осколков костей, единично обнаружены шерсть грызунов, кость рыбы и птичьи перья. В результате палеопаразитологического анализа установлено наличие инвазии 4 видами гельминтов, в том числе 1 трематодой - эхинохазмус (Echinochasmus perfoliatus Ratz, 1908), двумя видами цестод - широкий лентец (Diphyllobothrium latum L., 1758) и тенеииды (Taenia sp.) и одним видом нематод - капиллярия (Capillaria sp.). Экстенсивность инвазии тениидами составила 27,66%, индекс обилия - 2,95% при интенсивности инвазии на уровне 7,22%. Экстенсивность инвазии широким лентецом - 3,42%, при этом индекс обилия составил 0,03% и интенсивность инвазии - 0,6. У эхинохазмуса экстенсивность инвазии составила 4,52% при индексе обилия 0,27 и интенсивности инвазии - 4,0%. Индекс обилия капилляриид составил 0,03%, экстенсивность инвазии - 2,05%, при интенсивности инвазии на уровне 1,5%. На полуострове Ямал 900-1000 лет назад функционировали очаги эхинохазмоза, дифиллоботриоза и цистицеркоза-тениоза. Преимущественное заражение гельминтами собак происходило в результате поедания мяса оленей, которые выступали в качестве промежуточного хозяина. Все выявленные паразиты представляют потенциальную опасность для человека.
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen

Konferenzberichte zum Thema "Собаки"

1

Скуднякова, Елена Владимировна, und Анастасия Николаевна Чичерникова. „THE SPECIFICS OF THE DISCLOSURE OF THE IMAGE OF THE DOG IN THE STORY OF I.S. TURGENEV "DOG"“. In Высокие технологии и инновации в науке: сборник статей международной научной конференции (Санкт-Петербург, Январь 2023). Crossref, 2023. http://dx.doi.org/10.37539/230109.2023.32.80.004.

Der volle Inhalt der Quelle
Annotation:
В статье исследуется специфика раскрытия образа собаки в рассказе И.С. Тургенева «Собака». В ходе анализа выявляются две ипостаси образа собаки - фантастическая и реалистическая. Отмечается также религиозное содержание рассматриваемого образа. The article examines the specifics of revealing the image of a dog in the story of I.S. Turgenev "The Dog". During the analysis, two hypostases of the dog's image are revealed - fantastic and realistic. The religious content of the image in question is also noted.
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
2

Влад, В. Ф. „Використання службової собаки у місцях позбавлення волі як засобу запобігання та протидії злочинності“. In ПЕНІТЕНЦІАРНА СИСТЕМА У ГЛОБАЛЬНОМУ ВИМІРІ. Liha-Pres, 2023. http://dx.doi.org/10.36059/978-966-397-327-2-51.

Der volle Inhalt der Quelle
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
3

Гарькун, В. И., В. В. Шумаков, А. Н. Мартынов und Л. В. Клетикова. „Сравнительная эффективность применения суточного мониторирования по Холтеру для выявления нарушения сердечного ритма у собаки“. In Научный диалог: Вопросы медицины. ЦНК МНИФ «Общественная наука», 2018. http://dx.doi.org/10.18411/spc-18-01-2018-17.

Der volle Inhalt der Quelle
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
4

Ордін, Юрій, und Ігор Плахотнюк. „ЕФЕКТИВНІСТЬ ЛІКУВАННЯ СОБАК ЗА ВЕСТИБУЛОВАГІНІТУ“. In EDUCATION AND SCIENCE OF TODAY: INTERSECTORAL ISSUES AND DEVELOPMENT OF SCIENCES. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/logos-19.03.2021.v2.12.

Der volle Inhalt der Quelle
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
5

Чумак, Катерина. „ПАТОМОРФОЛОГІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА СЕМІНОМИ У СОБАК“. In THEORETICAL AND EMPIRICAL SCIENTIFIC RESEARCH: CONCEPT AND TRENDS, Chair Наталія Колич. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/logos-10.12.2021.v1.46.

Der volle Inhalt der Quelle
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
6

Furdui, Vlada, Ion Balan, Nicolae Rosca und Artiom Filippov. „Особенности гепатопатий различной природы у собак“. In Scientific and practical conference with international participation: "Management of the genetic fund of animals – problems, solutions, outlooks". Scientific Practical Institute of Biotechnologies in Animal Husbandry and Veterinary Medicine, 2023. http://dx.doi.org/10.61562/mgfa2023.62.

Der volle Inhalt der Quelle
Annotation:
Liver pathologies of varying severity occupy about 80% of the total structure of dog diseases. It was necessary to identify both the specifics of pathogenesis and clinical manifestations, as well as markers of various liver pathologies. The analysis of bibliographic data made it possible to differentiate the pathogenetic features and clinical manifestations of acute and chronic hepatitis, fatty degeneration of the liver, biliary and atrophic cirrhosis. Biochemical and amino acid markers of the above pathologies were also identified. The presented data can contribute not only to optimizing the process of curing liver pathologies, but also to improving the function of the hepatobiliary system.
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
7

Обыденков, Ю. Н. „Применение искусственного интеллекта при программировании в Scratch“. In General question of world science. General question of world science, 2024. http://dx.doi.org/10.18411/gqws-01-2024-02.

Der volle Inhalt der Quelle
Annotation:
Изучение основ искусственного интеллекта можно начинать с младшего школьного возраста. В данной статье приводится простой пример, где на основе блочного языка программирования Scratch пишется программа по распознанию кошек и собак по фотографии с применением дополнительного модуля ИИ «Машинное обучение».
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
8

Ильина, М. Г., und Р. В. Данилова. „ПРАВОВЫЕ ОСНОВАНИЯ ПРИМЕНЕНИЯ СЛУЖЕБНЫХ СОБАК СОТРУДНИКАМИ ПОЛИЦИИ“. In АКТУАЛЬНЫЕ ПРОБЛЕМЫ БОРЬБЫ С ПРЕСТУПНОСТЬЮ: ВОПРОСЫ ТЕОРИИ И ПРАКТИКИ. Сибирский юридический институт Министерства внутренних дел Российской Федерации, 2019. http://dx.doi.org/10.51980/2019_1_51.

Der volle Inhalt der Quelle
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
9

Смирнова, Л. О., und О. Н. Палиева. „Использование служебных собак при проведении осмотра места происшествия“. In Актуальные проблемы борьбы с преступностью: вопросы теории и практики. Красноярск: Сибирский юридический институт Министерства внутренних дел Российской Федерации, 2021. http://dx.doi.org/10.51980/2021_1_275.

Der volle Inhalt der Quelle
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
10

Карчевська, Тетяна, Тетяна Супрович und Вячеслав Трач. „ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ ТА ОСОБЛИВОСТІ ВАКЦИНОПРОФІЛАКТИКИ ІНФЕКЦІЙНИХ ХВОРОБ СЛУЖБОВИХ СОБАК“. In The results of scientific mind's development: 2019. 유럽과학플랫폼, 2019. http://dx.doi.org/10.36074/22.12.2019.v2.01.

Der volle Inhalt der Quelle
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen

Berichte der Organisationen zum Thema "Собаки"

1

Кірєєва, Маргарита Вікторівна. Символіка імені у збірці оповідань «Діти Чорнобиля» Євгена Гуцала. КДПУ, 2021. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/6060.

Der volle Inhalt der Quelle
Annotation:
У статті проаналізовано символіку імен головних героїв у збірці оповідань Є. Гуцала «Діти Чорнобиля», а саме: «Скажений чорнобильський собака», «Зозуля», «Дитя від стронцію», «Чорнобильська дівчина Калина».
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
2

Савосько, Василь Миколайович. Систематический анализ спонтанной дендрофлоры Жовтневого района г. Кривого Рога. Запорізький національний університет, 2007. http://dx.doi.org/10.31812/0564/498.

Der volle Inhalt der Quelle
Annotation:
Проведен систематический анализ спонтанной дендрофлоры Жовтневого района г. Кривого Рога. Установлено, что на мониторинговых площадках выявлено 56 видов дендрофлоры, которые принадлежат к 33 родам и 19 семействам. Ведущее место в спектре спонтанной дендрофлоры занимает семейство Rosaceae Juss., а ведущими родами являются: Populus L. (8 видов), Acer L. (7 видов), Ulmus L. (3 вида). В дендрофлоре деревья занимают ведущую позицию (76,8%); вторую кустарники (17,6%), третью лианы (5,4%). На территории района формируется ядро видов спонтанной дендрофлоры. К их числу необходимо отнести вяз гладкий (Ulmus laevis Pall.), шиповник собачий (Rosa canina L.), яблоню лесную (Malus sylvestris Miller), абрикос обыкновенный (Armeniaca vulgaris Mill.), белую акацию (Robinia. pseudoacacia L.), ясень обыкновенный (Fraxinus excelsior L.), клен ясенелистый (Аcer пеgипdo L.) и жимолость татарскую (Lonicera tatarica L.).
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
3

Савосько, Василь Миколайович, und Екатерина Михайловна Алексеева. Систематический анализ спонтанной дендрофлоры Жовтневого района г. Кривого Рога. Запорізький національний університет, 2007. http://dx.doi.org/10.31812/0564/483.

Der volle Inhalt der Quelle
Annotation:
Проведен систематический анализ спонтанной дендрофлоры Жовтневого района г. Кривого Рога. Установлено, что на мониторинговых площадках выявлено 56 видов дендрофлоры, которые принадлежат к 33 родам и 19 семействам. Ведущее место в спектре спонтанной дендрофлоры занимает семейство Rosaceae Juss., а ведущими родами являются: Populus L. (8 видов), Acer L. (7 видов), Ulmus L. (3 вида). В дендрофлоре деревья занимают ведущую позицию (76,8%); вторую кустарники (17,6%), третью лианы (5,4%). На территории района формируется ядро видов спонтанной дендрофлоры. К их числу необходимо отнести вяз гладкий (Ulmus laevis Pall.), шиповник собачий (Rosa canina L.), яблоню лесную (Malus sylvestris Miller), абрикос обыкновенный (Armeniaca vulgaris Mill.), белую акацию (Robinia. pseudoacacia L.), ясень обыкновенный (Fraxinus excelsior L.), клен ясенелистый (Аcer пеgипdo L.) и жимолость татарскую (Lonicera tatarica L.).
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
Wir bieten Rabatte auf alle Premium-Pläne für Autoren, deren Werke in thematische Literatursammlungen aufgenommen wurden. Kontaktieren Sie uns, um einen einzigartigen Promo-Code zu erhalten!

Zur Bibliographie