Auswahl der wissenschaftlichen Literatur zum Thema „Základní vzdělání a vzdělávání“

Geben Sie eine Quelle nach APA, MLA, Chicago, Harvard und anderen Zitierweisen an

Wählen Sie eine Art der Quelle aus:

Machen Sie sich mit den Listen der aktuellen Artikel, Bücher, Dissertationen, Berichten und anderer wissenschaftlichen Quellen zum Thema "Základní vzdělání a vzdělávání" bekannt.

Neben jedem Werk im Literaturverzeichnis ist die Option "Zur Bibliographie hinzufügen" verfügbar. Nutzen Sie sie, wird Ihre bibliographische Angabe des gewählten Werkes nach der nötigen Zitierweise (APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver usw.) automatisch gestaltet.

Sie können auch den vollen Text der wissenschaftlichen Publikation im PDF-Format herunterladen und eine Online-Annotation der Arbeit lesen, wenn die relevanten Parameter in den Metadaten verfügbar sind.

Zeitschriftenartikel zum Thema "Základní vzdělání a vzdělávání"

1

Sýkorová, Pavla. „Koncept Standardů společného základu ve Spojených státech amerických: výuka čtení v primárním vzdělávání“. Pedagogická orientace 26, Nr. 1 (02.04.2016): 117–34. http://dx.doi.org/10.5817/pedor2016-1-117.

Der volle Inhalt der Quelle
Annotation:
Cílem tohoto článku, který se pohybuje na pomezí přehledové a teoretické studie, je představit čtenáři kurikulární dokument Standardy společného základu Spojených států amerických (Common core state standards). První část kapitoly přibližuje pojetí Standardů společného základu napříč celým školním vzděláváním. Další pasáže jsou věnovány analýze standardů pro vzdělávací oblast anglický jazyk se zaměřením na závěrečné výstupy jednotlivých ročníků koncipovaných pro výuku čtení, blíže prezentují standardy zacílené na čtvrtý ročník primární školy a nabízí komparativní pohled výuky čtení ve Standardech společného základu a v Rámcovém vzdělávacím programu pro základní vzdělávání. Studie naznačuje rozdílnosti v závěrečných výstupech pro výuku čtení na základní škole, v nichž bylo např. zjištěno, že české kurikulum oproti americkému plně neakceptuje esteticko-výchovnou složku literatury.
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
2

Rusek, Martin. „Efekt zařazení chemie do kurikula středních odborných škol nechemického zaměření“. Scientia in educatione 5, Nr. 2 (22.12.2014): 13–29. http://dx.doi.org/10.14712/18047106.113.

Der volle Inhalt der Quelle
Annotation:
Příspěvek je zaměřen na efekt, který má zařazení chemie do rámcových vzdělávacích programů pro obory vzdělání středního odborného vzdělávání. Tento efekt je zjišťován jako rozdíl mezi postoji žáků k chemii po ukončení základní školní docházky a po ukončení středoškolské výuky chemie, tedy v prvním ročníku střední odborné školy nechemického zaměření. Zjištěné výsledky jsou propojeny s výsledky dříve provedených výzkumů v této oblasti. Z koncepčního hlediska je nutné podniknout potřebné kroky směrem ke zvýšení kvality výuky chemie na těchto školách, jelikož právě na nich studuje většina žáků středních škol tvořící následně všeobecné mínění společnosti.
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
3

Hloušková, Lenka. „Mám základní vzdělání. Příčiny a důsledky předčasných odchodů ze studia a ze vzdělávání“. Studia paedagogica 19, Nr. 2 (2014): 11–38. http://dx.doi.org/10.5817/sp2014-2-2.

Der volle Inhalt der Quelle
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
4

Ďulíková, Lenka. „Geneze a současné postavení profese asistenta pedagoga v podmínkách českého školství“. Pedagogická orientace 30, Nr. 3 (30.11.2020): 375–95. http://dx.doi.org/10.5817/pedor2020-3-375.

Der volle Inhalt der Quelle
Annotation:
Text je koncipován jako teoretická studie vycházející v návaznosti na nove­lu vyhlášky č. 27/2016 Sb., o vzdělávání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami a žáků nadaných; v kontextu legislativních změn a nároků na povolání asistenta pe­dagoga. Cílem studie je nabídnout vhled do problematiky geneze a ukotvení profese asistenta pedagoga v současném českém systému vzdělávání. Text má dvě základní tematické roviny. V první jsou představeny historické a legislativní změny asistent­ské profese v průběhu desetiletí. Druhá část studie se věnuje souhrnu požadavků na kvalifikaci a profesní přípravu směřující k aktuální situaci ve školství. Autorka se při­tom nevyhýbá hledání odpovědí na otázky, které provázejí stabilizaci této pomáhající profese v praxi. V centru pozornosti jsou například otázky, které se vztahují k náplni práce asistenta pedagoga, rozmanitosti nároků na vzdělání a postavení této pracovní pozice ve vztahu k ostatním účastníkům vzdělávacího procesu.
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
5

Simonová, Jaroslava. „Charakteristiky dobré základní školy z pohledu rodičů“. Pedagogická orientace 27, Nr. 1 (15.04.2017): 136–59. http://dx.doi.org/10.5817/pedor2017-1-136.

Der volle Inhalt der Quelle
Annotation:
Přes poměrně velké množství prací, které se v mezinárodním kontextu věnovaly zkoumání rodičovských preferencí, neexistuje univerzální shoda na tom, co je pro rodiče při výběru školy nejdůležitější. Obvykle si rodiče cení výsledků vzdělávání, socioekonomického složení žáků, možnosti komunikace a zapojení do života školy nebo tříd s menším počtem žáků, sdílených hodnot a stylu výuky. Cílem stati je popsat charakteristiky dobré školy z pohledu českých rodičů s využitím dat získaných v longitudinálním šetření CLoSE od reprezentativního vzorku 2008 rodičů dětí v předškolním věku, a to pomocí obsahové analýzy a deskriptivních statistik, a porovnat informace zjištěné metodou otevřeného a uzavřeného dotazování. Rodiče očekávají, že škola bude poskytovat jim a jejich dětem individualizovaný přístup orientovaný nejenom na dobré vzdělávací výsledky, ale především na co nejlepší kvalitu života, a umožní jim podílet se na utváření podoby školního vzdělávání svých dětí.
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
6

Souralová, Adéla. „Vzdělané dítě jako úspěšné naplnění migračního a rodičovského projektu? Vietnamské matky, jejich děti a vzdělanostní aspirace“. Sociální studia / Social Studies 11, Nr. 2 (21.04.2014): 75–97. http://dx.doi.org/10.5817/soc2014-2-75.

Der volle Inhalt der Quelle
Annotation:
Děti vietnamských imigrantů bývají často považovány za premianty excelující na základních a středních školách, a to nejen v českém kontextu, ale také třeba v USA, kdy jsou již od devadesátých let považováni za „modelovou populaci“ schopnou integrace, až asimilace. Předkládaný text je příspěvkem do debaty o vzdělanostních aspirací dětí migrantů a první generaci migrantů. Tato stať vychází z kvalitativního výzkumu, v jehož rámci jsem uskutečnila celkem 50 hloubkových a polostrukturovaných rozhovorů s vietnamskými matkami (25) a jejich potomky (25). Text si klade za cíl analyzovat roli vzdělávání v naracích první generace rodičů a druhé generaci dětí. Jak se o vzdělávání mluví? Jakou roli hraje vzdělání v post-migračním životě? A jak se manifestuje v definicích rodičovství? Odpovědi na tyto otázky nám zprostředkovávají pohled na to, jak je samotnými informátory chápán migrační proces a jak je definováno rodičovství. Analýza prezentovaná v této stati sleduje, jak skrze vyprávění o vzdělávání vyprávějí rodiče i jejich děti o migraci (příchodu první generace do ČR, jakož i budoucím plánům na následnou re-emigraci/emigraci) a jak skrze tematizaci vzdělávání rodiče a jejich děti artikulují své emické definice rodičovství. Stručně řečeno, skrze pohled na artikulaci vzdělávání v rozhovorech interpretuji příběh o migraci a definice rodičovství/dětství migrantů první/druhé generace. Hlavním zjištěním, které zároveň tvoří hlavní linku, je následující rovnice: vzdělané dítě rovná se integrované dítě, integrované dítě rovná se úspěšný rodič, úspěšný rodič rovná se naplnění migračního projektu.
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
7

Janečková, Tereza. „Žáci-cizinci z východní Evropy (Ruska a Ukrajiny): Školní docházka a spolupráce se školou perspektivou rodičů“. Sociální pedagogika / Social Education 8, Nr. 2 (15.11.2020): 59–70. http://dx.doi.org/10.7441/soced.2020.08.02.04.

Der volle Inhalt der Quelle
Annotation:
Příspěvek se věnuje výsledkům studie realizované jako součást dizertačního výzkumu, jejímž cílem bylo prozkoumat rodičovskou percepci základního vzdělávání žáků ruského a ukrajinského původu. Teoretický rámec se soustřeďuje na okolnost minoritního původu a sociokulturní kapitál rodiny a jejich roli v rámci školní docházky. Dlouhodobý kvalitativní výzkum byl veden následujícími výzkumnými otázkami: Jak rodiče hodnotí české základní školství a spolupráci se školou? Jak vyhodnocují svou pozici v rámci edukačního procesu a od čeho ji odvozují? Které strategie ve vztahu ke vzdělávání zvažují a volí a co je ovlivňuje? Výzkumný soubor tvořilo deset rodinných jednotek s alespoň jedním žákem základní školy hlavního vzdělávacího proudu. Tvorba dat probíhala formou polostrukturovaných rozhovorů s rodiči, případně doplněných o pozorování rodinné interakce a neformální rozhovory s dětmi. Navzdory limitům v podobě velikosti výzkumného souboru, který neumožňuje představit zobecňující závěry, zjištění poukazují na ambivalentní charakter kulturní odlišnosti, která funguje jako potenciální zdroj praktických, sociálních a psychologických bariér. Ty pak spolu s dalšími sociokulturně založenými rozpory představují významný aspekt reflexe a případné transformace očekávání, aspirací a cílů, které rodiče na vzdělávání zaměřují.
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
8

Pražáková, Martina, und Lenka Pavlasová. „Neformální vzdělávání dětí a mládeže v České republice zaměřené na geovědní obsah“. Pedagogická orientace 27, Nr. 4 (28.02.2018): 599–619. http://dx.doi.org/10.5817/pedor2017-4-599.

Der volle Inhalt der Quelle
Annotation:
Cílem tohoto příspěvku je revidovat domácí českou a mezinárodní anglicky psanou literární tvorbu na téma neformální geovědní vzdělávání, která byla publikovaná v posledních dvaceti letech, s ohledem na situaci ve vzdělávání v České republice. Zjištění z literatury se soustředí na vzdělávání dětí a mládeže (věková skupina žáků od šesti do devatenácti let). Informace o neformálním vzdělávání se specifickým geovědním obsahem jsou dány do souvislostí s literaturou v přírodovědném vzdělávání. Přehledová studie pojednává o soudobé české vzdělávací realitě, zahrnuje vztah k formálnímu vzdělávacímu systému. Studie obsahuje literární prameny o neformálním, podobně tomu mimoškolním, volnočasovém a zájmovém vzdělávání. Jsou popsány dřívější poznatky a budoucí vize v oblasti geovědního vzdělávacího výzkumu. V literatuře byly nalezeny terminologické limity v uvedené oblasti. Studie nastiňuje dva vědecké přístupy, které se tématem zabývají. Je prezentována možná klasifikace geovědních neformálních aktivit, založená na poznatcích z literatury. Nakonec studie ukazuje přehled vybraných geovědních aktivit, které se konají pro děti a mládež v zázemí univerzitních kampusů v České republice. Tyto aktivity jsou uvedeny do praxe s cílem motivovat a stimulovat zájem dětí o geovědy, s cílem předat jim základní vědecké znalosti, zlepšit jejich dovednosti a schopnosti.
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
9

Smetáčková, I. „Společné, či oddělené vzdělávání dívek a chlapců?“ Pedagogická orientace 23, Nr. 5 (12.12.2013): 717–33. http://dx.doi.org/10.5817/pedor2013-5-717.

Der volle Inhalt der Quelle
Annotation:
Článek porovnává dva základní vyučovací modely z hlediska zastoupení dívek a chlapců – koedukovanou a oddělenou výuku. S využitím zahraničních studií diskutuje pozitivní a negativní stránky obou modelů. Z hlediska genderové rovnosti ve vzdělávání se nereflektovaná koedukace jeví problematická, protože v jejím rámci může snadno docházet k prohlubování genderových stereotypů. Eventuální úvahy o zavedení oddělené výuky dívek a chlapců (po vzoru zahraničních experimentů) by měly zohledňovat žákovský pohled. Článek proto přináší výsledky dotazníkového šetření s účastí 556 žáků/yň 2. stupně základních škol, které mapovalo jejich postoje a zkušenosti s pobytem ve smíšených a oddělených skupinách. Šetření ukázalo, že děti preferují smíšené třídy, avšak zároveň mají zkušenosti se vzájemným genderově motivovaným obtěžováním a genderově stereotypním zacházením ze strany vyučujících.
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
10

Hejnová, Eva, und Dalibor Hejna. „Rozvoj vědeckého myšlení žáků prostřednictvím přírodovědného vzdělávání“. Scientia in educatione 7, Nr. 2 (31.12.2016): 2–17. http://dx.doi.org/10.14712/18047106.341.

Der volle Inhalt der Quelle
Annotation:
Přehledová studie prezentuje strukturu dovedností, které pomáhají rozvíjet vědecké myšlení žáků. V první části studie jsou uvedena východiska, která ukazují, že obecný rozumový vývoj dítěte může být zlepšen určitým přístupem k výuce základů přírodních věd, jenž spočívá v důrazu na rozvoj metakognitivních kompetencí. V druhé části studie je prezentováno třináct dovedností (ve smyslu způsobilostí k vědecké práci), které podporují rozvoj vědeckého myšlení žáků. Ty jsou rozděleny na základní dovednosti (basic science proces skills ) a vyšší (integrované) dovednosti (integrated science process skills ). Ke každé dovednosti jsou uvedeny příklady učebních činností, které jsou využitelné v běžné školní výuce. Předložená struktura dovedností a příklady aktivit mohou být východiskem pro vytváření dalších činností, které budou žákům pomáhat v rozvoji jejich vědeckého myšlení.
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen

Dissertationen zum Thema "Základní vzdělání a vzdělávání"

1

Raiskupová, Anna. „Další vzdělávání učitelů na základní škole“. Master's thesis, Vysoká škola ekonomická v Praze, 2011. http://www.nusl.cz/ntk/nusl-71878.

Der volle Inhalt der Quelle
Annotation:
This thesis describes education of teachers at elementary school with a view of legal regulation in this issue. Main attention is given on issues of qualification with concrete research at elementary school in Horní Slavkov. Main goal of my work was to define the status of qualification at the school and to compare it with average values in region and whole republic. Then I tried to find possibilities how to gain qualification for teachers in region and I suggested possible improvements. As method I used the analysis of data and questionnaire survey. In the thesis there are chapters about methods of education, remuneration of teachers and planned ganges in this issue. At the end I suggested some recommendations how to provide qualified staff at school.
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
2

Fialová, Daniela. „Kulturní vzdělávání“. Master's thesis, Akademie múzických umění v Praze.Divadelní fakulta. Knihovna, 2015. http://www.nusl.cz/ntk/nusl-202424.

Der volle Inhalt der Quelle
Annotation:
This thesis has the subtitle Conceptional cooperation between elementary schools and cultural institutions in Prague. It focuses not only on the theatrical field, but also on other types of institutions such as galleries, music ensembles and libraries in order to gain insight into the situation of programs for schools that contribute to the education of the youngest generation of visitors. It aims to map the situation of cultural education in Prague and to put it into the context of the Czech Republic and Europe. Further, the work examines motivation or vice versa barriers of the implementation of educational programs from the point of view of cultural institutions and schools respectively. This is done on the basis of background research, interviews and studies of the constitutional documents. The first part deals with the nuances of terminology related to the education of children in the field of arts and culture, and summarizes the conceptual documents, which work with the term cultural education. Work continues with the summary of the way-out of the current state of cultural education. There are described the most common types of programs for schools, the role of the lector in the institution and different possibilities for the implementation of such programs due to operating conditions. The second part is devoted to a comparison of outcomes from interviews with eight representatives of Prague's cultural institutions and five teachers from elementary schools. Finally the two examples of good practice from abroad are introduced as well as two examples of projects in Prague and their potential for future development.
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
3

Mandous, Lubomír. „Základní umělecká škola Jindřicha Jindřicha Cheb“. Master's thesis, Akademie múzických umění v Praze.Hudební a taneční fakulta. Knihovna, 2018. http://www.nusl.cz/ntk/nusl-392811.

Der volle Inhalt der Quelle
Annotation:
This diploma thesis deals with the history of the Primary Music School of Jindřich Jindřich in Cheb in the years 1918-1990. Using mainly German written archive sources maps how the school worked between the First World War and the Second World War and also during the Second World War, when the Cheb region became part of the Nazi German. With the information from the chronicles the thesis tries to reconstruct the history of the music school after the Second World War - after the transfer of the German population, the Czech music school was the only music education institute in Cheb, which was later called the Folk Music School of Jindřich Jindřich. The thesis focuses on the operation of this educational organization from various points of view. Apart from the development of the number of students and teachers it pays also attention to the problems (e.g. space, finance, etc.) which they had to deal with in this period of time.
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
4

Caklová, Michaela Bc. „Evropské vzdělávací programy a základní školy v kraji Vysočina“. Master's thesis, Vysoká škola ekonomická v Praze, 2007. http://www.nusl.cz/ntk/nusl-1210.

Der volle Inhalt der Quelle
Annotation:
Práce je zahájena obecným pojednáním o pojmech vzdělání a vzdělávání. Dále popisuje politiku Evropské unie v oblasti vzdělávání a obecně strukturu podpory směřující z Evropské unie. Dále se práce zaměřuje především na evropské vzdělávací programy, podprogramy a jiné formy mezinárodní spolupráce, které jsou využitelné základními školami. Praktická část se zabývá dotazováním v kraji Vysočina a dále popisem konkrétních příkladů mezinárodních projektů realizovaných vybranými základními školami v kraji Vysočina.
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
5

Lešinger, Stanislav. „Využití blended learningu s prvky gamifikace na základní škole“. Master's thesis, Česká zemědělská univerzita v Praze, 2016. http://www.nusl.cz/ntk/nusl-259235.

Der volle Inhalt der Quelle
Annotation:
The thesis is focused on blended learning with Gamification elements in elementary school. The work should serve as a tool for creators of blended learning, or e-learning courses in the LMS Moodle. Contains a theoretical overview of the problem of blended learning, motivation in education and Gamification. Based on the theoretical foundations of the thesis analyzes the specific environment of elementary school and defines the target group of pupils. It also describes the selection, development and design of a specific product, selected on the basis of the generated list of available products. The conclusion contains a description of the product implementation and verification of its functionality and effectiveness on the target group of students. The result is a functional and proven deployment Gamification concept of blended learning course based on Moodle.
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
6

Dostálová, Renata. „Komunikační plán základní školy“. Master's thesis, Vysoké učení technické v Brně. Fakulta podnikatelská, 2011. http://www.nusl.cz/ntk/nusl-223060.

Der volle Inhalt der Quelle
Annotation:
This diploma thesis deals with communication plan processing of selected primary school. Part of the plan is analysis of the present situation including evaluation of weaknesses and strengths of the organization, opportunities and threats. On the basis of this analysis is determined target group and projected communication plan, its timing and budget.
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
7

Lojdová, Jaroslava. „Odraz Rámcového vzdělávacího programu pro základní umělecké vzdělávání v českém základním uměleckém vzdělávání“. Doctoral thesis, 2018. http://www.nusl.cz/ntk/nusl-389194.

Der volle Inhalt der Quelle
Annotation:
The Ph.D. thesis Reflection of the Framework Educational Program for Basic Schools of Art in Czech Elementary Art Education deals with current development of pedagogical reform and its implication in lessons of music theory at basic schools of art. It traces its historic development and changes in educational content, methods and organizational forms of education, according to resources that are at disposal. Based on the research, current pedagogical reform helped to define content and scope of work in lessons of music theory. It enabled to adjust its educational content to specific conditions and profile of individual schools, it gave new view of teaching goals and strengthened teacher's position in creation of strategic school documents. Content based, interpretation skills are complemented with understanding of music core; pupils'values and attitudes are built. Among popular teaching methods feature critical thinking, peer learning and group work, learning through demonstration and actions. The most frequently used progressive method, according to the research, is the simulation method. Based on research findings, music theory at basic schools of art is a subject to continual improvements. Currently, according to accessible resources, there is no complex teaching material that involves modern...
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
8

MALÁ, Tereza. „Vnímání inkluzivního vzdělávání učiteli základní školy“. Master's thesis, 2019. http://www.nusl.cz/ntk/nusl-396487.

Der volle Inhalt der Quelle
Annotation:
This thesis deals with the topic of inclusion and perception of inclusive education by teachers at primary schools. The aim is to explore opinions, attitudes of teachers, their experience and experience in relation to inclusive education, which has been implemented in the Czech Republic since 1st September 2016. The theoretical part describes the history and current concept of inclusive education on the basis of school documents, so far elaborated expert studies and other specialised literature. The theoretical part also introduces pupils with special educational needs. There is also a chapter devoted to school assistants. The practical part introduces the description and evaluation of the research. The research is carried out by means of a qualitative survey approach, namely using the method of semi-structured interviews with teachers from the 1st and 2nd grade of primary schools. Subsequently, the content analysis of the data is used and the interviews are transcribed and analysed so that they can be evaluated and the results processed. Results are compared in steps. n the discussion there will be a comparison of my acquired knowledge and knowledge of Czech experts and also the influence of teachers having a special pedagogy degree working with pupils who have special educational needs. Finally, there is an interview with a teacher who works in a special school as a representative of a different view of inclusive education.
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
9

Sixtová, Eva. „Vzdělávání žáků cizinců na základní škole“. Master's thesis, 2020. http://www.nusl.cz/ntk/nusl-411998.

Der volle Inhalt der Quelle
Annotation:
This diploma thesis deals with the education of foreign pupils at a time of mandatory education. It looks at valid legislation that anchors their education in common classroom. It introduces the most important organizations that focus their activities towards foreigners and subsequently provide help with their education. It also mentions the education of foreign pupils in selected states of the European Union, while focusing in more detail on Germany. Furthermore, it presents a list of modern pedagogical strategies with further detailed explanation in order to suggest possible effective and proven ways of working with a heterogeneous class. The thesis describes, on the basis of practical examples, how the whole process of education of foreigners is practiced and what difficulties the individual actors face. KEYWORDS Foreign-pupils, elementary and lower secondary education, czech as foreign language, formative assessment, support for pupils with special needs
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
10

Šafářová, Kateřina. „Standardy informační gramotnosti pro základní vzdělávání“. Master's thesis, 2015. http://www.nusl.cz/ntk/nusl-350795.

Der volle Inhalt der Quelle
Annotation:
The aim of the thesis is to gather data for the creation of information literacy standards for graduates of 9th grade of elementary school in the Czech Republic. The theoretical part contains the definition of information literacy, organizations in the field of information literacy, documents in the information society, as well as existing standards of information literacy in the Czech Republic and abroad. Finally, research activities in the field of information literacy in the Czech Republic are described. In the practical part, the analysis of the current situation in the information literacy development in the UK and Sweden is introduced. The analysis of the currricula of selected elementary and grammar schoools in Benešov distrikt is described as well. The main contribution of this thesis is the analysis of the selected schools and a proposal of the information literacy standards. Keywords information literacy information literacy standards education elementary education elementary school
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
Wir bieten Rabatte auf alle Premium-Pläne für Autoren, deren Werke in thematische Literatursammlungen aufgenommen wurden. Kontaktieren Sie uns, um einen einzigartigen Promo-Code zu erhalten!

Zur Bibliographie