Auswahl der wissenschaftlichen Literatur zum Thema „Teorie vývoje“

Geben Sie eine Quelle nach APA, MLA, Chicago, Harvard und anderen Zitierweisen an

Wählen Sie eine Art der Quelle aus:

Machen Sie sich mit den Listen der aktuellen Artikel, Bücher, Dissertationen, Berichten und anderer wissenschaftlichen Quellen zum Thema "Teorie vývoje" bekannt.

Neben jedem Werk im Literaturverzeichnis ist die Option "Zur Bibliographie hinzufügen" verfügbar. Nutzen Sie sie, wird Ihre bibliographische Angabe des gewählten Werkes nach der nötigen Zitierweise (APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver usw.) automatisch gestaltet.

Sie können auch den vollen Text der wissenschaftlichen Publikation im PDF-Format herunterladen und eine Online-Annotation der Arbeit lesen, wenn die relevanten Parameter in den Metadaten verfügbar sind.

Zeitschriftenartikel zum Thema "Teorie vývoje"

1

Janoušek, Hynek. „K fenomenognozii časového vědomí“. FILOSOFIE DNES 8, Nr. 2 (11.07.2017): 81–89. http://dx.doi.org/10.26806/fd.v8i2.242.

Der volle Inhalt der Quelle
Annotation:
Následující text vydal v roce 1930 Oskar Kraus pod názvem Zur Phänomenognosie des Zeitbewußtseins v časopisu Archiv für die gesamte Psychologie, 75, n. 1-2, s. 1-22. Obsahuje výňatky z korespondence Franze Brentana a pražského profesora Karlo-Ferdinandovy univerzity Antona Martyho z roku 1895 a část Martyho přednášky o Brentanově teorii časového vědomí z téhož roku. Tématem textu je zdůvodnění přechodu od modelu časového vědomí, který pracuje s časovou modifikací předmětů představování, k modelu, který pracuje s časovou modifikací intencionálního vztahu k předmětu. Ve verzi, která je zde zachycena, jde o přechod ke kontinuální modifikaci aktů souzení, které předmět „kladou“. Čtenáře, který by se zajímal o popis a hlubší zdůvodnění vývoje a povahy Brentanových teorií časového vědomí, bych odkázal na následující texty: Chisholm, R. (1981): „Brentano’s Analysis of the Consciousness of Time“. Midwest Studies in Philosophy 6 (1), 3-16, a Chrudzimski, A. (2005): Intentionalität, Zeitbewusstsein und Intersubjektivität, Studien zur Phänomenologie von Brentano bis Ingarden, Ontos, Frankfurt. V češtině pak na Janoušek, H. (2017): „Brentanova teorie času a časového vědomí“. Pro-Fil, 18, no. 1, (v tisku), dostupné online na stránkách časopisu Pro-Fil.
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
2

Stašová, Leona. „Mediální obraz rodiny a partnerství v českém denním tisku a v reflexi mladé generace na konci 20. století“. Sociální studia / Social Studies 5, Nr. 2 (01.05.2008): 107–32. http://dx.doi.org/10.5817/soc2008-2-107.

Der volle Inhalt der Quelle
Annotation:
Změny demografického chování po roce 1989 jsou v tomto článku sledovány z perspektivy teorie difuze a vlivu masové komunikace. Stěžejní část je věnována obsahové analýze českého denního tisku v 90. letech 20. století a šetření zaměřenému na mladou českou generaci ve věku 18-30 let, na její percepci rodinné tematiky v médiích a na případné možnosti mediálního vlivu na její postoje a chování. Obsah českého denního tisku ukázal, že témata, která se týkala rodinné problematiky, nepatřila mezi nejčetnější a mohla by být nazvána „klasickými“. Rodina a reprodukce byly zmiňovány převážně v kontextu populačního vývoje a potratového zákona a etiky. Analyzované texty však ukazovaly pluralitu přístupů k těmto problémům a celkově nenabízely žádné ideologické či systematické směry diskusí o rodině. Navzdory poměrně slabému zájmu médií o tuto tematiku studovaná část mladé generace mediálním zprávám o rodině pozornost věnovala, i když se zřetelným selektivním přístupem. Působení médií pak vnímala především v oblasti nastolování témat k celospolečenské diskusi, vytváření populačního klimatu a celkové společenské atmosféry obklopující utváření a fungování rodiny.
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
3

Gabrhel, Vít. „Test struktury zájmů (AIST-R): Recenze metody“. TESTFÓRUM 4, Nr. 6 (13.07.2015): 53–58. http://dx.doi.org/10.5817/tf2015-6-87.

Der volle Inhalt der Quelle
Annotation:
Současnou podobu metody lze jen obtížně hodnotit. Důvodem je skutečnost, že chybí informace pro posouzení naprosté většiny klíčových charakteristik psychodiagnostické metody. Nedozvíme se nic o validitě, o stabilitě měření v čase, o standardizačním vzorku. Uvedené míry reliability ve smyslu vnitřní konzistence pak nedosahují dostatečně uspokojivých hodnot pro individuální diagnostické účely. Metoda tedy nemůže být použita jako standardizovaný psychodiagnotický nástroj. V současném stavu je jediné myslitelné využití to pro výzkumné účely. A přestože je teoretickému zázemí AIST-R věnována značná pozornost (tvoří přibližně dvě třetiny celkového rozsahu manuálu, který má celkem 30 stran), i zde lze identifikovat určité nedostatky či bílá místa. Manuál kromě relativně obsáhlého vstupu do teoretického zázemí AIST-R představuje rovněž interpretační model NemaCode, který má procesu interpretace dodávat novou dynamiku a větší srozumitelnost či vzbudit zájem klienta o proces karierního vývoje (Mezera et al., 2005). Bohužel není řečeno, nakolik se tento systém promítá do systému interpretace v rámci AIST-R, resp. zda neslouží spíše pro zpestření či doplnění informací. Zároveň je nutné dodat, že Hollandova teorie není jednohlasně přijímána, což metoda nereflektuje. Někteří výzkumníci (Spokane, Meir, & Catalano, 2000) např. poukazují na skutečnost, že kongruence mezi pracovním prostředím a osobností sice souvisí s uspokojením z práce a s úspěchem, nicméně síla tohoto vztahu je slabá. A zároveň na základě existujícího výzkumu není možná kauzální interpretace tohoto vztahu, tedy že kongruence vede k pracovní spokojenosti a k úspěchu (Young, Tokar, & Subich, 1998). V neposlední řadě sám Holland přiznává, že jeho teorie ve své orientaci na jednotlivce pomíjí strukturní prvky typu vzdělávací instituce či pracovní trh (Holland, 1997). Navzdory jejich neoddiskutovatelnému vlivu na učiněné karierní volby. Stačí zde poukázat např. na vzdělanostní či profesní reprodukci společnosti (Katrňák, 2004). Absence kritiky je ale překvapivá i proto, že je v manuálu zmíněn jeden z představitelů postmoderních přístupů v karierním poradenství Vance Peavy, sám velmi kritický k expertním přístupům v karierním poradenství (Peavy, 2013). Tedy k přístupům, k nimž je s většími či s menšími výhradami právě Hollandovu teorii zařadit.
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
4

Horáková, Hana. „„Rasa“ a rasismus v Jižní Africe“. Sociální studia / Social Studies 4, Nr. 4 (27.11.2007): 113–29. http://dx.doi.org/10.5817/soc2007-4-113.

Der volle Inhalt der Quelle
Annotation:
Koncept „rasy“ je určujícím prvkem jihoafrické sociální reality od konce 19. století až po současnost. V žádné jiné zemi na světě nedošlo k tak výraznému systematickému sociálnímu inženýrství založenému na víře v nepřekročitelnost rasových, resp. kulturních odlišností. Moderní ideologie, založená na myšlence rasové segregace jihoafrické společnosti, vznikla v době sociálního evolucionismu a souběžného rozvoje „vědecké“ teorie o rase a biologického determinismu na konci 19. století. Z mnoha důvodů, které budou v textu diskutovány, však vliv vědeckého rasismu na politiku Jižní Afriky zůstal značně omezen. Postupem doby byla idea „rasy“ nahrazena politicky přijatelnějším konceptem kultury a kulturních rozdílů, které se však jeví stejně nesouměřitelné jako kdysi „rasa.“ Zdiskreditovaný jazyk „rasy“ ustoupil módnímu kulturalistickému diskurzu, avšak rasismus zůstává nedílnou součástí reality postapartheidní jihoafrické společností. Text se zaměřuje na analýzu vývoje segregační politiky v koloniální a apartheidní Jižní Africe, kterou pomáhali prosazovat jak Afrikánci, tak i anglicky mluvící Jihoafričané. „Rasa“ bude zkoumána ve vztahu k dalším sociálněvědním pojmům jako jazyk, etnicita, národ a kultura. Předmětem zájmu bude následně politika nerasovosti, která se stala centrálním rysem nové JAR po roce 1994 ve snaze překonat apartheidní dědictví hluboce rozpolcené jihoafrické společnosti. Současně budou diskutovány nové formy rasismu, jež se vynořily v jihoafrické společnosti po pádu apartheidu i přes deklarovanou nerasovost.
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
5

Ťápal, Adam, und Vít Gabrhel. „Adaptivní maticový test - recenze metody“. TESTFÓRUM 6, Nr. 11 (23.09.2018): 37–42. http://dx.doi.org/10.5817/tf2018-11-199.

Der volle Inhalt der Quelle
Annotation:
Adaptivní Maticový Test (AMT) v rámci Vídeňského testového systému (VTS) je neverbální počítačově administrovanou metodou určenou k měření obecné inteligence, z hlediska CHC teorie (např. Carroll, 1993) k měření inteligence fluidní, konkrétně schopnosti induktivního usuzování. Test je určen pro neklinickou populaci v řadě kontextů, od dopravní psychologie přes personalistiku až po neuropsychologická vyšetření. AMT využívá řady předností moderních psychometrických postupů (adaptivní testování, dosažení shodné úrovně přesnosti měření nezávisle na úrovni měřeného rysu, ochrana položkové banky před nadměrnou expozicí apod.) a pro administrátora testu je uživatelsky příjemnou metodou. Test, respektive testová příručka, kterou čtenář dostává spolu s testem k dispozici (jak v české, tak anglické verzi), však trpí řadou nedostatků. Česká verze manuálu je z hlediska poskytování úplných a kvalitních informací pro uživatele testu zcela nedostatečná. Chybí informace o reliabilitě vyjma vnitřní konzistence, o důkazech validity, o normách, o procesu vývoje testu a jednotlivých položek či informace spojené s položkovou analýzou. Na AMT lze ocenit inovativnost, příjemnost použití, adaptivní povahu a (tušené) solidní racionále pro tvorbu položek a předpokládané fungování testu. Testové materiály jsou však neadekvátní a působí nedokončeným dojmem – především česká verze manuálu, kterou rozhodně nelze doporučit pro užívání. Z uvedených důvodů tedy doporučujeme užívat test AMT jen velmi obezřetně k orientačnímu měření fluidní inteligence – alespoň do chvíle, kdy bude manuál testu doplněn o informace, které získání důvěry v deklarované kvality testu náležitě podpoří.
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
6

Hejtmánek, Jan. „Polášek, Martin, Novotný, Vilém and Perottino, Michel et al: Mezi masovou a kartelovou stranou. Možnosti teorie při výkladu vývoje ČSSD a KSČM v letech 2000–2010“. Politologický časopis - Czech Journal of Political Science 21, Nr. 2 (2014): 153–55. http://dx.doi.org/10.5817/pc2014-2-153.

Der volle Inhalt der Quelle
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
7

Vařeka, Ivan. „Historical development of motor control theories – from hierarchical theory to dynamic system“. Rehabilitace a fyzikální lékařství 28, Nr. 2 (16.07.2021): 52–60. http://dx.doi.org/10.48095/ccrhfl202152.

Der volle Inhalt der Quelle
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
8

BASAŘOVÁ, G. „Development of Theory and Practice in Fermentation and Secondary Fermentation of Beer.“ Kvasny Prumysl 48, Nr. 3 (01.03.2002): 61–66. http://dx.doi.org/10.18832/kp2002006.

Der volle Inhalt der Quelle
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
9

Mičúch, Marek. „Purchasing power parity and the equilibrium exchange rate“. Politická ekonomie 57, Nr. 3 (01.06.2009): 405–28. http://dx.doi.org/10.18267/j.polek.691.

Der volle Inhalt der Quelle
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
10

Erban, Vít. „Kultura a tradice: rekapitulace vztahu dvou alternativních pojmů“. Anthropologia integra 11, Nr. 1 (22.06.2020): 43–49. http://dx.doi.org/10.5817/ai2020-1-43.

Der volle Inhalt der Quelle
Annotation:
Článek se věnuje teorii tradice jako jednomu z ústředních teoreticko-terminologických problémů kulturní antropologie, který má současně vliv na její metodologii, rejstřík témat, které řeší, ale způsob a směr kladení otázek. Snaží se prostřednictvím excerpce základní encyklopedické a slovníkové literatury, vybraných děl a autorů z oblasti antropologie a jiných příbuzných oborů, se kterými během svého vývoje antropologie vstupovala do dialogu (především sociologie a folkloristiky), postihnout, shrnout a rekapitulovat obecný „příběh“ pojmu tradice za posledních 150 let – od počátků antropologického myšlení v druhé polovině 19. století přes témata akulturace, modernizace a kulturní změny v polovině 20. století až po současné výzvy, které přináší interdisciplinární spolupráce s obory z oblasti přírodních věd. Důraz je přitom kladen na přirozenou konkurenci s ústředním pojmem kulturní antropologie, kterým se stala kultura. Oba pojmy se občas považují za v jistém smyslu alternativní (vzájemně zaměnitelné), a proto se nabízejí otázky, proč v antropologické teorii dostal přednost pojem kultura před pojmem tradice, zatímco ve folkloristice došlo k opaku, jak antropologie explicitně i implicitně pojem tradice během svého vývoje chápala a jak se toto pojetí tradice v antropologickém diskurzu postupně proměňovalo v závislosti na aktuálních výzkumných tématech a průnicích s jinými vědními obory. V neposlední řadě se lze ptát po budoucnosti tohoto pojmu, který prodělává návrat nejen v rovině odborně-teoretické, ale stává se praktickým, doslova žitým ohniskem identity v současném proměňujícím se a globalizujícím se světě.
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen

Dissertationen zum Thema "Teorie vývoje"

1

Pařízek, Jan. „Aplikace systémové teorie na proces vývoje webu“. Master's thesis, Vysoká škola ekonomická v Praze, 2016. http://www.nusl.cz/ntk/nusl-203863.

Der volle Inhalt der Quelle
Annotation:
This diploma thesis applies the principles of systemic thinking to the current web design process. It focuses on dealing with the issues related to conflicts and diversity of opinions among individual members of the team working on web design. In the theoretical part, this thesis deals with topic areas and activities relevant for modern approach to web design and the overall role of the user during the design process. In the practical part, the team responsible for web design is viewed as a soft complex system, to which Checklands soft system methodology is applied as a problem-solving tool.
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
2

Jonáš, Pavel. „Implementace podnikového informačního systému: teorie a praxe“. Master's thesis, Vysoká škola ekonomická v Praze, 2010. http://www.nusl.cz/ntk/nusl-72282.

Der volle Inhalt der Quelle
Annotation:
The work try to familiarize the users with information systems in contemporary business and show the greates weakness in the implementation of information systems in enterprises. The issue of implementation is addressed in the work from all sides and angles. First, the implementation process itself analyzed and its parts. The following are general methods applicable to software development and evaluated their use in the implementation process. In addition to the implementation process is part of the work given to the management. In the work is discusses how to look at the company's management can influence the implementation process. Another problem to be solved are the key factors influencing the course and success of implementation. In addition of these factors are mentioned the most important risks affecting various stages of implementation. Based on these risks are created by three specific scenarios which could arise in individual cases of emergency. Gradually, readers are drawn into the issue and during the actual implementation in real practice. The individual parts are reminded of the most significant weaknesses or places that none of the parties should not be underestimated. In addition to the actual weaknesses of the implementation process are discussed and two basic Casework across the entire spectrum of companies. At the conclusion of the implementation process is displayed in a graphic sketch, where the individual problems of implementation are shown in the very way the implementation process. The reader can better imagine the implementation process, including the sequence of steps. Complete implementation issue is addressed in the work of all views of interested parties. So your company owner will find thinking about the implementation, or project manager who deals with the issue. The work is based on the author's years of experience in information systems implementations themselves.
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
3

Ptáček, Ondřej. „Hodnocení vlivu realizace jednotné měnové politiky ECB na vztah k možné divergenci ekonomického vývoje členských zemí EMU“. Master's thesis, Vysoká škola ekonomická v Praze, 2007. http://www.nusl.cz/ntk/nusl-1092.

Der volle Inhalt der Quelle
Annotation:
Diplomová práce se zabývá možnostmi vlivu jednotné měnové politiky ECB na konveregnci ekonomik eurozóny prostřednictvím změn úrokových sazeb za daného stavu naplnění podmínek teorie optimální měnové oblasti, který tento vliv determinuje. Podrobněji rozebírá historické formování EMU a institucionální rámec rozhodovacího procesu ECB, které zásadním způsobem ovlivňují preference členů Rady guvernérů ECB. Preference ECB jako celku jsou popsány pomocí Barrova-Gordonova modelu, preference jednotlivých členů Rady guvernérů ECB představují žádoucí úrokové sazby počítané pomocí Taylorova pravidla.
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
4

Otřísal, Václav. „Statistika ve vývoji zkušebního testu“. Master's thesis, Vysoká škola ekonomická v Praze, 2009. http://www.nusl.cz/ntk/nusl-15750.

Der volle Inhalt der Quelle
Annotation:
The paper deals with a justifiability of the application of statistics in the process of test development. It also aims to show possibilities of its application on the final test version. The first part of the thesis brings up the fundamentals of test development theory. The second part aims to describe general impact of statistics application on the test qualities. It further focuses on item analysis as one of the tool to evaluate test items qualities. Among others it includes information about reliability and validity analysis so as about the test equating methods. The analytical part contains analysis conducted on the OSP test. The analytical part also deals with predicted test validity and with the quality level of data gained from pre-testing.
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
5

Najmanová, Hana. „Jak zefektivnit vynakládané zdroje na politiku výzkumu,vývoje a inovací v ČR“. Master's thesis, Vysoká škola ekonomická v Praze, 2009. http://www.nusl.cz/ntk/nusl-15731.

Der volle Inhalt der Quelle
Annotation:
The theoretical background of this work is based on Schumpeter's theory of economic cycle and the rationalisation for state intervention in the market research, development and innovation. Consequently is described the general background, which is based on the Seventh Framework Program and the definitions contained in the Frascati manual, and the Oslo manual. The analytical part consists of a sub-analysis, which focus on legislative and institucional framework in the Czech Republic and the expenditure, human resources and outputs of research and development. The sub-analysis is supplemented by comparisons with the position of Finland and the European Union. Part of the analytical section is an overview of programs to support research, development and innovation activities. Subsequently, the entire analytical part is summarized with the SWOT analysis. In conclusion of this work are outlined possible solutions to streamline the existing system in the Czech Republic in research, development and innovation.
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
6

Pekárek, Jan. „Analýza a predikce vývoje devizových trhů pomocí chaotických atraktorů a neuronových sítí“. Master's thesis, Vysoké učení technické v Brně. Fakulta podnikatelská, 2014. http://www.nusl.cz/ntk/nusl-224706.

Der volle Inhalt der Quelle
Annotation:
This thesis deals with a complex analysis and prediction of foreign exchange markets. It uses advanced artificial intelligence methods, namely neural networks and chaos theory. It introduces unconventional approaches and methods of each of these areas, compares them and uses on a real problem. The core of this thesis is a comparison of several prediction models based on completely different principles and underlying theories. The outcome is then a selection of the most appropriate prediction model called NAR + H. The model is evaluated according to several criteria, the pros and cons are discussed and approximate expected profitability and risk are calculated. All analytical, prediction and partial algorithms are implemented in Matlab development environment and form a unified library of all used functions and scripts. It also may be considered as a secondary main outcome of the thesis.
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
7

Čajka, Radek. „Evropská měnová unie - vývoj a teorie“. Doctoral thesis, Vysoká škola ekonomická v Praze, 2008. http://www.nusl.cz/ntk/nusl-149967.

Der volle Inhalt der Quelle
Annotation:
Doctoral dissertation thesis deals with the issue of monetary integration within Europe. There are three main parts of it: the first one describes historical, political and also economic aspects of gradual monetary union formation, the second one analyses the impact of financial and economic crisis on the symmetry of Euro area development, and the last one deals with present debt crisis (and EU reaction on it). There are also involved possible future developments, when fiscal policy councils gained the most attention.
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
8

Králíková, Petra. „Urbanizace v Číně: udržitelnost čínských měst“. Master's thesis, Vysoká škola ekonomická v Praze, 2015. http://www.nusl.cz/ntk/nusl-261996.

Der volle Inhalt der Quelle
Annotation:
The aim of the master thesis is to characterize development trends of Chinese urbanization since the establishment of People´s Republic of China until today, approaches to these trends and evaluate their sustainability. Thesis includes four main parts. The first part introduces main urbanization theories: Stages of Urban Development, Differential Urbanization, and Environmental Kuznets Curve. The second part characterizes the development of Chinese urbanization, defines two main determinants of the future development and tries to cover different potential future scenarios. The third part deals with Chinese urban policies, such as five-year-plans, Urbanization plan and reforms. After that, the sustainability issue is evaluated. Last part of the thesis deals with urbanization trends and policies in Chongqing municipality.
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
9

Erbanová, Andrea. „Socio-ekonomický vývoj Venezuely a jeho hlavní příčiny“. Master's thesis, Vysoká škola ekonomická v Praze, 2006. http://www.nusl.cz/ntk/nusl-205.

Der volle Inhalt der Quelle
Annotation:
Práce analyzuje a hodnotí vývoj socio-ekonomické situace ve Venezuele. Teoretické zázemí vysvětluje úlohu a chování vlády, rozebírá rozpočet. Věnuje se řízení veřejného sektoru rozvojových zemí. Nastiňuje historický vývoj názorů, problémů a kritik různých politických přístupů. Součástí jsou navržené oblasti reformních kroků. Těžištěm práce je případová studie vývoje a stavu veřejných financí Venezuely zaměřená na tři roviny: fiskální disciplína, adekvátní redistribuce, efektivnost veřejných výdajů. Pomocí výsledků studie a teoretických východisek je závěr práce věnován příčinám dané situace a jejich hodnocení. Hlavni úlohu hrají: fyzický kapitál, lidský kapitál a sociální kapitál.
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
10

Kábele, Tomáš. „Reality show: teorie, vývoj a příklady z praxe výroby v České republice“. Master's thesis, Akademie múzických umění v Praze. Filmová a televizní fakulta AMU. Knihovna, 2007. http://www.nusl.cz/ntk/nusl-78777.

Der volle Inhalt der Quelle
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen

Bücher zum Thema "Teorie vývoje"

1

Horský, Jan. Teorie a narace: K noetice historické vědy a teorii kulturního vývoje. Praha: Argo, 2015.

Den vollen Inhalt der Quelle finden
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
2

Mačák, Karel. Vývoj teorie pravděpodobnosti v českých zemích do roku 1938: Development of the theory of probability in the Czech lands till 1938. Praha: Ústav pro soudobé dějiny AV ČR, 2005.

Den vollen Inhalt der Quelle finden
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
3

Hudební věda: Historie a teorie oboru, jeho světový a český vývoj. Praha: Státní pedagogické nakl., 1988.

Den vollen Inhalt der Quelle finden
APA, Harvard, Vancouver, ISO und andere Zitierweisen
Wir bieten Rabatte auf alle Premium-Pläne für Autoren, deren Werke in thematische Literatursammlungen aufgenommen wurden. Kontaktieren Sie uns, um einen einzigartigen Promo-Code zu erhalten!

Zur Bibliographie